Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2011., 17:46   #1
Specijalni efekti na vjenčanju - vatromet, light show [Pročitati prvi post]

Stari topic zatvaramo jer je zagađen silnim samoreklamama i obračunima konkurencije.

U ovom topicu možete nastaviti razmjenjivati iskustva i preporuke, ALI – to mogu činiti samo mladenci.
Ostali se za reklamu mogu obratiti marketingu
Svaki pokušaj samoreklamiranja "na divlje" nosi automatski ban.


Ako ne bude išlo drugačije, slagat ćemo "crnu listu" samoreklamera.
Tek da mladenci budu svjesni da se radi o osobama kojima su samoreklame na forumu potrebne, budući da se kvalitetno obavljenim poslom ne mogu predstaviti.
Vama na izbor.



Ok:

- Pokazalo se da Show_ZG spada među one koji se kvalitetnim poslom ne mogu predstaviti i tako računati na preporuku zadovoljnih mladenaca, pa je, samo tijekom današnjeg dana, sa desetak klonova pokušao ocrniti konkurenciju.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore

Zadnje uređivanje Tupelo : 03.02.2011. at 01:42. Reason: Nadopuna
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 13:19   #2
ja sam na sajmu tri sata pokusavala naci nekoga iz Lite me .. a njih nigdje??

stave stand i nestanu

njima se stvarno ne radi, a imala sam najbolju namjeru
neka sretna ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 13:21   #3
ova nadopuna je baš smiješna
o njihovoj proeporuci ćemo razgovarati, nakon 18.6
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 14:27   #4
gdje je nestala stara tema? tamo sam imala popis onih koji se bave rasvjetom
Na sajmu sam posjetila MI lighting koji su bili jako susretljivi iako nisam nikad čula za njih i Prolight koji su sa druge strane malo previše ispitivali ( da sam na kraju malo ljuta na njih i sebe jer previše govorim). Kao poslati će mi na mail ponude za ono što sam tražila a druge nisam našla...
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 14:38   #5
kak ne? bilo ih je barem još troje sa rasvjetom...stara tema zaključana, obrisana što već.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 14:50   #6
onaj katalog gdje je tko nisam niti pogledala a kada sam ušla unutra- zbog gužve i živciranja valjda nisam pozorno gledala...
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 17:28   #7
Fakat je idiotski bacit u smece staru temu, mogli ste je zakljucat i bok, al da se mogu citat stari postovi. Stvarno bezveze.....forumasi su se jako dugo trudili skupit nekakve dojmove i sad je to sve maknuto i sad mi moramo ispastat zbog nekih "profitera"


uglavnom ima ko iskustva sa SVJETLOSNIM BOMBONOM?!
kayla is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.02.2011., 18:46   #8
Quote:
neka sretna ja kaže: Pogledaj post
ja sam na sajmu tri sata pokusavala naci nekoga iz Lite me .. a njih nigdje??

stave stand i nestanu

njima se stvarno ne radi, a imala sam najbolju namjeru

nije mi dobro pa pisem gluposti.. Light me nije ni bio na sajmu

ovo iznad se odnosilo na Svjetlosni bombon!
neka sretna ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 15:01   #9
Mene isto zanima svjetlosni bonbon!! Komentari! Na sajmu smo pričali s tipom i baš je bio drag, kad je rekao da nam neće naplatit putne troškove i smještaj. Odmah smo rekli to je to. E sad ono što mene muči je cijena, on kaže da će nam za 5000 kn napravit sve (bojanje prostora, light show plesnog podija, osvjetljenje benda, stola mladenaca.... radi se o prostoru za 150 ljudi). Što je daleko jeftinije od drugih, jel to znači da je i lošije?
Bokići is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 16:55   #10
Quote:
Bokići kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima svjetlosni bonbon!! Komentari! Na sajmu smo pričali s tipom i baš je bio drag, kad je rekao da nam neće naplatit putne troškove i smještaj. Odmah smo rekli to je to. E sad ono što mene muči je cijena, on kaže da će nam za 5000 kn napravit sve (bojanje prostora, light show plesnog podija, osvjetljenje benda, stola mladenaca.... radi se o prostoru za 150 ljudi). Što je daleko jeftinije od drugih, jel to znači da je i lošije?

mi smo ih uzeli ali za 3500kn jer band ima svoj light show i pitali smo ih jel imaju i za podij i imaju tak da nam u principu ni netreba nes profesionalno. na zalost imamo sve starije ljude pa se bojimo da bi mozda profesionalni reflektori plesnog podija bili ljudima previse disco, a i neznam kak bi tamburice isle s reflektorima

imamo vremena se predomislit al za sad imamo bojanje sale i bojanje stola
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 13:04   #11
Ne znam jesam li vec pisala o ovome, ali mi smo svoj light show dobili na poklon I to od benda koji inace svira na vjencanjima, a u ponudi osim svirke imaju i light show, hehe Evo link, ne znam hoce li kome posluziti... Iskreno, ne znam kolika im je inace cijena, ja samo znam da mi je rodjak obecao pun paket, znaci, apsolutno sve sto moze osvijetliti da ce biti osvijetljeno. Bas me zanima kako ce to funkcionirati
__________________
22.06.2011. :)
ajsika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 01:09   #12
Moram priznat da u svom ne tako bogatom iskustvu nisam nikog vidjela da ima rasvjetu, a i mnei se to bojanje ne sviđa. ALi su mi fora oni balunčići, sapunica i to za ples,a najdraži mi je dim Pošto imam i salu i bend i nitko nije ništa u vezi rasvjete spominjao, a ni ja pitala dal bi trebala se raspitat. Gdje bi mogla i po kojoj cijeni uzet samo dimnu mašinu i ako bi uzimala rasvjetu bila bi z apodij, makar nisam stekla dojam da mi treba dodatna rasvjeta, al nisam baš ni proučavala
__________________
Sunce naše
Agape is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:38   #13
mislim da su ti ti aparatici 300-500kn
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 15:41   #14
Quote:
Bokići kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima svjetlosni bonbon!! Komentari! Na sajmu smo pričali s tipom i baš je bio drag, kad je rekao da nam neće naplatit putne troškove i smještaj. Odmah smo rekli to je to. E sad ono što mene muči je cijena, on kaže da će nam za 5000 kn napravit sve (bojanje prostora, light show plesnog podija, osvjetljenje benda, stola mladenaca.... radi se o prostoru za 150 ljudi). Što je daleko jeftinije od drugih, jel to znači da je i lošije?
tip je baš super, dragi i ja smo se isto odlučili za njega...
sve ostale ponude koje smo dobili bile su puno skuplje od njega, tako da je i to jedan od razloga zašto smo njega izabrali..
ja nebi rekla da je lošiji od drugih jer po pričama je dosta toga radio, ne samo po svabama, ai slikice koje nam je pokazivao su super..

Zadnje uređivanje Mayo : 28.05.2012. at 22:49. Reason: Popravak citata
z25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 16:45   #15
Isto tako su i meni rekli.. Ja zelim samo bojanje prostora. N etrebaju mi nikakvi balončići, zrake i dim.. samo malo romantike. Gospodin mi je rekao da ce nas doc 3000 kn.
Mislim trebalo bi to bit dobro.. Ipak su osvjetljavali Doru i Porin
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 16:54   #16
Hvala zlocka! Ima li tko kakvu preporuku za Split i okolicu možda?
__________________
Sunce naše
Agape is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 17:03   #17
Quote:
Agape kaže: Pogledaj post
Hvala zlocka! Ima li tko kakvu preporuku za Split i okolicu možda?
hm?
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 22:25   #18
Pa kaj se buniš, fulala sam. Htjedoh zahvalit kayle-i, ne znam odakle mi se tvoje ime stvorilo
__________________
Sunce naše
Agape is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:55   #19
help!!!

jel bi mi mogao tko dati preporuku za taj light show. ne zelim baloncice i te gluposti nego samo svijetla. i koliko to kosta odprilike? prednost slavonija.
maza116 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:03   #20
hehehe vidim da si i ti 11.6 ili se to meni cini?
ja sam uzela od onog covjeka iz slavonskog broda za 3000 kuna,bojanje cijele sela,mjehirici,dim
__________________
11.06.2011 je moj dan :)
aancicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.