Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 16:51   #6281
Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
Ti vjerojatno radiš na burzi kao neki broker. Hrana i brend u hrani je puno jači na duge staze negi recimo Apple, jer tehnologija jede ako načiniš samo malu grešku. HDZ je skoro uništio Podravku, ali bez obzira na sve, ona je opstala jer ljudi prepoznaju njene proizvode od Bosne, Bjelorusije do Egipta i ostat će im puno više vjerni od nekog mobitela ili marke mobitela, sjetimo se samo kako je Nokia bila perspektivna do 2009. i srupši se sve. Di je poznati njemački proizvođač televizora Telefunken? Nigdje. Nisi odgovorio kako tvoja ekipa sa Moodisa daje vjerovnicima Američkim slabije ocijene od same Amerike.
Ni blizu, s burzom imam veze, vjerojatno, manje nego ti.

Srednjeročno, Podravka ne postoji. Iskreno se nadam da će me razuvjeriti, ali sam skeptičan, jer im dobit opada, a dugovi rastu.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:57   #6282
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Ni blizu, s burzom imam veze, vjerojatno, manje nego ti.

Srednjeročno, Podravka ne postoji. Iskreno se nadam da će me razuvjeriti, ali sam skeptičan, jer im dobit opada, a dugovi rastu.
Ok, ne znam detalje al siguran sam da tendencije nemaju velike koeficijente. Dugoročno mislim da kako je Kerum zdravoseljački Stankoviću rekao: "Šta šta iman tu mislit', hrana je svakodnevna roba koja se prodaje, zato smo najbogatiji..." LOL
nevažnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:06   #6283
Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
Naravno da je naš jer je ime naše i headquters je u Zagrebu i naši direktori favoriziraju našu robu bez obzira što je Sberbank vjerovnik. Sberbank(Vladimira) je interesirao profit(sa manjim kamatama nego naše prijatelje iz Austrije i Italije) i naravno da je očekivao da mu se ne hraćka u lice što je naš veleum učinio, dok Slovačka, Mađarska, Češka i Slovenija muče i dva uče. Ima još tko pitanje?
Takav post može napisati ili krajnje naivna osoba ili osoba sa nekim osobnim interesima. Agrokor je u vlasništvu prosječnog Štefa podjenako kao i luksuzna vozila vlade RH.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:09   #6284
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Takav post može napisati ili krajnje naivna osoba ili osoba sa nekim osobnim interesima. Agrokor je u vlasništvu prosječnog Štefa podjenako kao i luksuzna vozila vlade RH.
Vrijeđanjem nećeš ništa postići dapače osramotit ćeš se. Reci mi tko je vlasnik Loreala? Jesu li Francuzi ili Švicarci ili netko treći? Reci mi tko je vlasnik Opela?
nevažnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:14   #6285
Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
Vrijeđanjem nećeš ništa postići dapače osramotit ćeš se. Reci mi tko je vlasnik Loreala? Jesu li Francuzi ili Švicarci ili netko treći? Reci mi tko je vlasnik Opela?
Nisam te vrijeđao nego ti govorim da Agrokor nije i nikad nije bio "naš" (osim od onih koji su od njega imali neki interes), a inače velika većina kompanija funkcioniraju kao d.d. što znači da vlasnik može postati bilo tko, a poslovanje je neusporedivo transparentnije, što kod Agrokora baš i nije bio slučaj.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:17   #6286
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Nisam te vrijeđao nego ti govorim da Agrokor nije i nikad nije bio "naš" (osim od onih koji su od njega imali neki interes), a inače velika većina kompanija funkcioniraju kao d.d. što znači da vlasnik može postati bilo tko, a poslovanje je neusporedivo transparentnije, što kod Agrokora baš i nije bio slučaj.
Ok, ali nisam naivan, Agrokor je definitivno bio projekt tzv. državnog kapitalizma kojega se guralo, koji je znao biti nepošten prema malima našima, ali ono što ti ja hoću reći da će Kaufland npr. puno više gurati Ritter Sport od Kraša, itd. E onda na taj način je Agrokor naš. Simply as that.
PS Vidim kako u Sparu ističu te njemačke table, a Kraš po strani, sve to ima svoje.
PPS Nemojte zanemariti da su većina naših brendova iz SOCIJALISTIČKE republike Hrvatske, čak su se i Osječani vratili na "Kaladont"(hihi), naši a i mnogi nisu ni znali razmišljati izvan "državnog kapitalizma", al to ne znači da treba razarati. Taj period treće industrijske revolucije koji smo mi proveli u socijalizmu je duboko uhvatio korijen.
nevažnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:28   #6287
Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
Naravno da je naš jer je ime naše i headquters je u Zagrebu i naši direktori favoriziraju našu robu bez obzira što je Sberbank vjerovnik. Sberbank(Vladimira) je interesirao profit(sa manjim kamatama nego naše prijatelje iz Austrije i Italije) i naravno da je očekivao da mu se ne hraćka u lice što je naš veleum učinio, dok Slovačka, Mađarska, Češka i Slovenija muče i dva uče. Ima još tko pitanje?
ovo je totalni mit i neistina.

Konzum nije imao vise robe iz domace proizvodnje od Spara ili Lidla -slobodno provjeri brojke (dapače -Lidl je bio kompanija sa najvecim brojem proizvoda RH proizvodnje, a ne Konzum).
Takodjer- Kaufland ima interesa imati profit , a ne gurati Ritter u odnosu na Kraš - opet totalne budalaštine.

Takodjer -jel znas da je recimo Spar u 2015 ili 2016 (nisam ziher) izveo preko 500 milijuna Eura (ili kuna -nemoj me hvatati za rijec, a ne da mi se sada gledat..99% eura) proizvoda RH proizvodjaca u svoje trgovine u Austriji i srednjoj Europi.

Želim reci da pises floskule (sto ni nije neki problem), ali i iznosis sasvim netocne podatke, očito ne poznajes ni retail ni opcenito kako to sve funkcionira i nabacujes se nekim ocjenama koje su naprosto lažne i netocne..
denijama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:32   #6288
Quote:
denijama kaže: Pogledaj post
ovo je totalni mit i neistina.

Konzum nije imao vise robe iz domace proizvodnje od Spara ili Lidla -slobodno provjeri brojke (dapače -Lidl je bio kompanija sa najvecim brojem proizvoda RH proizvodnje, a ne Konzum).
Takodjer- Kaufland ima interesa imati profit , a ne gurati Ritter u odnosu na Kraš - opet totalne budalaštine.

Takodjer -jel znas da je recimo Spar u 2015 ili 2016 (nisam ziher) izveo preko 500 milijuna Eura (ili kuna -nemoj me hvatati za rijec, a ne da mi se sada gledat..99% eura) proizvoda RH proizvodjaca u svoje trgovine u Austriji i srednjoj Europi.

Želim reci da pises floskule (sto ni nije neki problem), ali i iznosis sasvim netocne podatke, očito ne poznajes ni retail ni opcenito kako to sve funkcionira i nabacujes se nekim ocjenama koje su naprosto lažne i netocne..
Odlično za Spar! Vidim da dobro poznaješ funkcioniranje firme, ali to i dalje ne garantira hrvatske proizvode na njihovim policama, tako je i Microsoft obećao Fincima da će im sačuvati Nokiju, bez obzira što neće više biti vlasnici. Isuse tek sam sad vidio da si napisao da ja pišem budalaštine, e pa druže, reci zašto IKEA diljem svijeta gura svoju švedsku kulturu i kuhinju? Vjerojatno samo zbog love. Lva lova lova lova, tako razmišljaju računovođe, ljudi su bili, ostali i ostat će nacionalisti što god vi mislili koliko je to nekorektno napisati. Cmok
nevažnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:56   #6289
Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
Odlično za Spar! Vidim da dobro poznaješ funkcioniranje firme, ali to i dalje ne garantira hrvatske proizvode na njihovim policama,
garantira..pa zaboga -postoje konkretne brojke gdje se sto prodaje i koliko se prodaje (da ne pricam da je iskljucivo zbog Agrokora pisan zakon gdje se pod "proizvedeno u RH" moglo reklamirati i nesto sto je samo prepakirano u RH, aproizvedeno negdje drugdje. Tako si recimo mogao kupiti made in croatia prsut iz PIKa, ali kada su pogledao deklaraciju uredno pise proizvedeno u Sloveniji, a pakirano u RH...)

Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
tako je i Microsoft obećao Fincima da će im sačuvati Nokiju, bez obzira što neće više biti vlasnici.
opet budalaštine..oprosti, ali zaista se tvoje izjave ne mogu drugacije opisati..
Nokia je propala davno prije nego ju je kupio Microsoft (ako govorimo o segmentu mobitela) i propast je vezana za operativni sustav i nema veze s Microsoftom...a Nokia jos postoji inace...

Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
Isuse tek sam sad vidio da si napisao da ja pišem budalaštine, e pa druže, reci zašto IKEA diljem svijeta gura svoju švedsku kulturu i kuhinju? Vjerojatno samo zbog love. Lva lova lova lova, tako razmišljaju računovođe, ljudi su bili, ostali i ostat će nacionalisti što god vi mislili koliko je to nekorektno napisati. Cmok
opet budalaštine...
proizvodi Ikee se uopće vecinom ne proizovde u Svedskoj..imas i u RH kooperanata koji godina rade s njima (prije nego su dosli u RH) -tipa Tvina i sl.
Kod Ikee je "švedska kultura" prodajni alat i marketing...ne mogu vjerovati da ovo pišem i objašnjavam uopće...znaš ono kad kažu "nordijski dizajn" ili još bolje "talijanski dizajn" ili recimo "made in Germany" ili "Japan" - to je nista vise nego neka garancija kvalitete (ili filozofije dizajna...).

Ti jednostavno lupetaš...da ne pričam da vlasnik Ikee iz silne nacionalnosti, domoljublja i ne znam cega ne, živi u....Švicarskoj
ti jednostavno pises neistine i imas totalnu mispercepciju nekih stvari...
denijama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:14   #6290
Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
Isuse tek sam sad vidio da si napisao da ja pišem budalaštine, e pa druže, reci zašto IKEA diljem svijeta gura svoju švedsku kulturu i kuhinju? Vjerojatno samo zbog love. Lva lova lova lova, tako razmišljaju računovođe, ljudi su bili, ostali i ostat će nacionalisti što god vi mislili koliko je to nekorektno napisati. Cmok
Bome i pišeš budalaštine. Pa IKEA-in koncept prodaje je da se radi o ŠVEDSKOM dizajnu i stilu. Oni su cijeli brend na tome koncipirali i ti očekuješ što? Da na različitim tržištima nude lokalno? Pa onda ne bi imali brend.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:48   #6291
Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
Konačno da si priznao da nije samo Agrokor lopov. Iako Nijemci prema Nijemcima jesu obazriviji nego prema tipa Česima, ne mogu vjerovati da vjeruješ da i u Švabiji nema "svačeg".
Naravno da ima, pa tako i u Njemačkoj koju ne šmekam previše. Ali naši su lopovluk digli na institucionalni nivo, sprega kriminala i osoba u institucijama vlasti koji složno pljačkaju vlastiti narod. U tome smo poprilično napredniji od mnogih.

Da se naši 'snalaze' vani i donose lovu doma ne bi nitko riječ rekao. Ali pljačkati vlastite to je bolesno. Nismo ni trebali izlaziti iz Juge, manje bi opljačkani bili.

Da je Krleža živ svoju bi poznatu sintagmu promijenio u 'kada čujem riječ domoljub odmah se mašim pištolja', jer u toku je pljačka.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:52   #6292
Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
Onog trenutka kad shvatite da je Agrokor već 2013. riknuo(ulazak u Uniju, uniju jednakih i ujedinjenih u različitosti, kako je Ante Marković nekoć govorio LOL), a da su stigmatizirani Rusi(naravno iz svojih nekih interesa) dali inekciju za instant oživljavanje i kad shvatite da je izlet u Kijev bio kraj Agrokora, a ne neki ogromni dugovi koji su čudom počeli izalziti na vidjelo u siječnju 2017. bit će vam jasnije i lakše, a mislim da je premijer najodgovorniji.
Dajte ovog banirajte da ne zagađuje više temu totalnim besmislicama
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:03   #6293
1) da lidl nabavlja kras cokoladu za 1kn, i proda za 10kn, a ritter sport za 9kn i proda za 10kn, ti stvarno mislis da bi gurali ritter sport jer je njemacki? Jel osjecas koliko je to glupo samo citati? Takvo razmisljanje moze imati samo ograniceni nacionalist, a takvi u kapitalizmu dokazano propadaju. Kapital ne poznaje naciju ni rasu. Strah me da smo ovdje u hrvatskoj po tom pitanju jos u srednjem vijeku. Dakle iz svih nasih dosadasnjih razmisljanja trebamo izbaciti sve argumente koji samo i spominju naciju. Tek onda nam se razmisljanje mozda priblizi necem zdravom i normalnijem, a zakljucci mozda postanu ispravni.

2) dakle ignorirajuci sve do sad receno i napisano, recimo da je 7nationarmy u pravu, da je toda iznimno sposoban, da je agrokor dobar za hr, je li problem sto je dug agrokora 40 milijardi kuna, a ukupna vrijednost svega u agrokoru manja od 20 milijardi?
Gdje je ostalih 20 milijardi? To je novac koji je netko dao(rusi npr), a taj novac fali. Potrosen je. Istovremeno toda je vozio jahte od 15 mil eura i ljetovao na otoku koji je placao parama Agrokora. To su pare koje su mogle ici za place blagajnicama, za poreze, za povrat dugova, ali on je kupio dvorac u opatiji. Jahtu u zadru. Helikopter. Otok na jadranu. Jel to problem?

3) Agrokor je privatna firma. U vlasnistvu ivice todorica. Nema vise nacionalizacije. Nema vise spasavanja od drzave. Samo rasprodaja, likvidacija, stecaj. Kao i za sve druge firme koje ne mogu vracat svoje dugove.

Moje osobno misljenje je da bi bilo lijepo da se neke od firma ponude na javnoj ponudi po diskontnoj cijeni, kao ina i ht. Da i narod malo omasti brk kad se vec svinja kolje. Pa tko ponudi vise. Jer ovako ce na kraju adris, atlantic, podravka pokupit vrhnje, a narod ce imat samo tu srecu da je krmaca koja im je krala hranu i malo previse narasla konacno zaklana i ispecena.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:21   #6294
ipak je Ivica tražio pomoć Vlade

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...rzave/6591849/

“Poslije izvješća revizije bit će mnogo toga jasnije. Vidjet će se da je Vlada spriječila katastrofu. Da je posrnuli Agrokor prepustila stihiji, radnici bi preko noći ostali na ulici”, kaže za Globus izvor blizak Vladi

http://www.jutarnji.hr/globus/Globus...maske/6590223/

hoće li Vlada na kraju postati heroj ulice

hahaha, evo nam se Ivica već javio sa novom izjavom, pa koji je ovo show, dan D se bliži, tko će biti u pravu a tko u krivu, ajme ajme

DOKUMENTI U JUTARNJEM SU FALSIFIKATI !!

Jutarnji list objavio je malo prije neke dokumente koji navodno pokazuju da sam nešto „tražio“ od Vlade. Ti dokumenti su falsifikat. To nije niti prvi niti jedini falsifikat s kojim sam se susreo, dva su već u mojem posjedu i bili su, navodno u moje ime, "upućeni" prema Vladi RH i premijeru Plenkoviću, što je nije točno. Ranije danas, dao sam nalog mojim odvjetnicima Čedi Prodanoviću i Jadranki Sloković da podnesu DORH-u kaznenu prijavu protiv nepoznatih počinitelja radi tih falsifikata. Sada ćemo kaznenoj prijavi dodati i ovaj treći. Očekujem brzu istragu i gotovo sam siguran da će DORH moći utvrditi počinioce. Krug se pomalo zatvara, i ovo pokazuje da oni koji nas optužuju nemaju stvarnu dokumentaciju i sad se očajnički zapliću u svoju mrežu falsifikata.

https://www.ivicatodoric.hr/blog/nov...su-falsifikati
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:00   #6295
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
je li problem sto je dug agrokora 40 milijardi kuna, a ukupna vrijednost svega u agrokoru manja od 20 milijardi? Gdje je ostalih 20 milijardi? To je novac koji je netko dao(rusi npr), a taj novac fali. Potrosen je.
Potrošen je na kamate (2,77 milijardi kuna godišnje), preplaćene akvizicije kao Mercator i Frikom, preplaćenu robu "strateških partnera" za koju su plaćane visoke kamate za faktoring, preplaćeni najmovi u sale-and-lease-back aranžmanima za trgovačke centre itd..čavao u lijes je bio nestanak inflacije 2014 koja je dotad proizvodila dio novca za kamatu i gubici poljoprivrednih tvrtki (Belje, Vupik, PIK Vinkovci), najvećim dijelom posljedica smanjenih cijena poljoprivrednih proizvoda na burzama, a stanje su dodatno zakomplicirale sankcije protiv Rusije..

Quote:
Istovremeno toda je vozio jahte od 15 mil eura i ljetovao na otoku koji je placao parama Agrokora. To su pare koje su mogle ici za place blagajnicama, za poreze, za povrat dugova, ali on je kupio dvorac u opatiji. Jahtu u zadru. Helikopter. Otok na jadranu. Jel to problem?
Nije to problem, ali je neobično da čelnik koncerna sa 49 mlrd prodaje bude toliko skroman da vozi 10 godina stare karampane od jahte i helića koje ramljak prvo treba dati na remont da bi ih uopće mogao prodati.

Quote:
3) Agrokor je privatna firma. U vlasnistvu ivice todorica. Nema vise nacionalizacije. Nema vise spasavanja od drzave. Samo rasprodaja, likvidacija, stecaj. Kao i za sve druge firme koje ne mogu vracat svoje dugove.
Osim u primjerima poput ovog: Francuska je naljutila Italiju uredbom o "privremenoj nacionalizaciji" STX-a, otkazujući time sporazum prema kojem su Fincantieri i još jedan talijanski ulagač trebali kupiti 55 posto udjela u francuskom brodograditelju.
http://www.seebiz.eu/talijanski-brod...-om/ar-163260/
Nemreš ti staru kurvu europu zajebat, haha.
zgubydan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:10   #6296
Quote:
pero21 kaže: Pogledaj post
A je li? Najdraže su mi slavonske banane, zagorski kokos, podravski mango istarski kakaovac ... i sve ono što konzumirate, a nije moguće proizvesti kod nas. Također se strogo suzdržavam od konzumacije francuskih i talijanskih vina, i ne daj bože viskija strane proizvodnje.

Valjda ću za svojih 8€ moći, osim svjetskog smeća, kupiti i nešto svjetske kvalitete.
Znas ti dobro da ne pisem o bananama nego o hrani koja se moze proizvoditi u RH. Neces moci kupiti jer ce ti u svim trgovinama biti ista roba. Sve na akciji. Ali ne tako jeftino jer nema potrebe snizavati cijenu kada nema domace proizvodnje. Tako da ces to smece placati vise nego danas.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:15   #6297
Quote:
denijama kaže: Pogledaj post
garantira..pa zaboga -postoje konkretne brojke gdje se sto prodaje i koliko se prodaje (da ne pricam da je iskljucivo zbog Agrokora pisan zakon gdje se pod "proizvedeno u RH" moglo reklamirati i nesto sto je samo prepakirano u RH, aproizvedeno negdje drugdje. Tako si recimo mogao kupiti made in croatia prsut iz PIKa, ali kada su pogledao deklaraciju uredno pise proizvedeno u Sloveniji, a pakirano u RH...)



opet budalaštine..oprosti, ali zaista se tvoje izjave ne mogu drugacije opisati..
Nokia je propala davno prije nego ju je kupio Microsoft (ako govorimo o segmentu mobitela) i propast je vezana za operativni sustav i nema veze s Microsoftom...a Nokia jos postoji inace...



opet budalaštine...
proizvodi Ikee se uopće vecinom ne proizovde u Svedskoj..imas i u RH kooperanata koji godina rade s njima (prije nego su dosli u RH) -tipa Tvina i sl.
Kod Ikee je "švedska kultura" prodajni alat i marketing...ne mogu vjerovati da ovo pišem i objašnjavam uopće...znaš ono kad kažu "nordijski dizajn" ili još bolje "talijanski dizajn" ili recimo "made in Germany" ili "Japan" - to je nista vise nego neka garancija kvalitete (ili filozofije dizajna...).

Ti jednostavno lupetaš...da ne pričam da vlasnik Ikee iz silne nacionalnosti, domoljublja i ne znam cega ne, živi u....Švicarskoj
ti jednostavno pises neistine i imas totalnu mispercepciju nekih stvari...
Mogu slobodno ja tebi napisati da pišeš BUDALAŠTINE?
Sve što sam napisao stoji, Nokia postoji još samo na papiru, a Ameri su prekršili obećanje(naravno kad su vlasnici). Nokia je propala zbog nekih svojih krivih odluka, ali Microsoft ih je vjerojatno kupio da im uzme malo ljudi i pogona koje im treba. Ista je analogija s Lidlom i Sparom, oni sada još dok postoji hrvatska konkurencija stavljati hrvatske proizvode, ali šta da nemaju konkurenciju takvog tipa i da mogu dovući sve austrijsko ili njemačko? Jesi ti bio u Spar restoranu? Sve je austrijsko, od sokića do čačkalice. To što je Lidl prodao toliko i toliko hrvatskih proizvoda ništa ne garantira. Oni 2020, mogu obrnuti trend. Dakle argument nacionalnog i dalje postoji. Nadalje Agrokor je vlasnik nekih domaćih proizvoda (Belje, Pik), kome njih dati? Lidlu, Kauflandu?(namijerno sam upotrijebio glagol dati, a ne kupiti, pa da ih ugase kao Teva Plivu(sad će opet budalaština da PLIVA postoji LOL), a čini se da to neki i hoće.
nevažnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:19   #6298
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Dajte ovog banirajte da ne zagađuje više temu totalnim besmislicama
Bolje ti je da budeš pristojan. Ako nemaš što pametnije napisati nego ušutkavati neistomišljenika. Ne znam znaš li što je Forum i koja je njegova ideja bila kod Latina. I nikad, baš nikad ne bih pozvao da se nekog banira zbog ovakvih razloga. A onaj napiše da su Imoćani gnjide to ti promakne? Naravno.
nevažnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:21   #6299
Što se tiče Ikee, pa naravno da ne proizvode u Švedskoj, oni Švedskoj novac vraćaju na sto drugih načina, od ekstraprofita do toga da su direktori svih, ali svih IKEA na planeti zemlji Švedi.
nevažnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:21   #6300
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Pa taj blog se već pomalo ispuhao. Predviđam da bi autor mogao posegnuti za klasičnim medijskim trikovima povećanja posjete tipa postavljanja svaki dan novih slika Lidije Bačić

To bi zadržalo blogu čitanost, a i on može usput prodivaniti pokoju
Ne treba mu to. Zamisli da pises blog, a mediji to objavljuju na prvom mjestu. U Hrvatskoj imamo situaciju gdje jedna osoba preko medija terorizira cijelu drzavu. Cudno je kako uopce postojimo kao drzava.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.