Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 14:38   #3321
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Jel mogu još nešto?
uvijek

jeste probali prati zubiće

Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
U sirovom se davi.
gospeti, šta je tu čudno
dragone is offline  
Old 04.10.2017., 14:44   #3322
ajme da bar nora oće ovako prat zube, ne bi ih morala povadit.
doma me sprdaju da ću joj morat dentijeru kupit.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 04.10.2017., 15:23   #3323
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
a preko neta? imaš neke koje baš djeluju kao sirovo meso samo su zapakirane u konzerve. moja ne jede ništa iz dm-a, mullera i pet centra osim gurmea kojeg baš ne volim previše kupovat i oasy-a.
ne fali ništa sirovom, mislim samo radi praktičnosti, kad ne stigneš kupit svježe da imaš neke konzerve na zalihi.
nama je kiki jela samo svježe ribe, i ni jednu jedinu konzervu. kad bi ostali bez riba, a vani bura ili lovostaj ili nešto morala sam jurit po pileća prsa i jetra i nadat se da će prekosutra doć riba
Djevica sam za "preko neta"

Hoće lososa iz vrećice, pa mi je to rezerva.

Quote:
dragone kaže: Pogledaj post
uvijek

jeste probali prati zubiće


gospeti, šta je tu čudno


Pa nije mi čudno, samo će mi ruke otpasti dok joj pripremim zalihe u zamrzivaču

Plus je što joj se kenjaža puno manje osjet na sirovom.
Ćufta is offline  
Old 04.10.2017., 15:26   #3324
Pa nemoj sjeckat prije zamrzavanja, smrzni posebno porcije za jedan dan i reži prije posluživanja
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 04.10.2017., 15:35   #3325
A to mi se ne da. Ovako navečer izvadim smrznuto, ujutro spremno za manđanje. Ne bi stigla drukčije, i ovako se budim u pol šest
Ćufta is offline  
Old 04.10.2017., 15:51   #3326
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
A to mi se ne da. Ovako navečer izvadim smrznuto, ujutro spremno za manđanje. Ne bi stigla drukčije, i ovako se budim u pol šest
Tak i ja, jednom tjedno nabavka mesa i otkoštavanje i rezuckanje, pa ostatak tjedna odmrzavam. I imam ih 4.

Plus 2 psa kojima sama radim barf. :kilava:
ti.bi is offline  
Old 04.10.2017., 15:57   #3327
Bome se ti narezuckaš
Ćufta is offline  
Old 04.10.2017., 16:14   #3328
Bome da.
Imam fobije od utorka i srijede.
ti.bi is offline  
Old 05.10.2017., 02:34   #3329
Kako perete mačkama zube?
Mene bi moj zaklao. Jel mu može vet očistiti zube ili kako to ide?
ex anais is offline  
Old 05.10.2017., 03:12   #3330
moj samo jede onu orozyme kremu al bome cu mu sad probat oprat zube sutra, ionako me danima vec glava boli i zivot mi nije mio, ak me zakolje, ah, sta ces.

edit: navodno vetovi ciste mackama zube od kamenca al njemu nisu jer bi ga morali uspavat a ne podnosi anesteziju, pa samo jede kremu, ne znam ima li to opce smisla, i dalje mu smrdi iz usta i glup je.

a i drogira se.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 05.10.2017., 03:21   #3331


Znači, kad mi se život smuči, četkicu u ruke i mačku pod zube.
ex anais is offline  
Old 05.10.2017., 09:52   #3332
Moj nema šanse da opere zube. Nama je noćna mora veterinar, primjerice kad idemo na cjepljenje tehničar oblači rukavicu za sokolarenje jer je Gustavo "cat from hell". Jednom nas četvoro ga je držalo u nastojanju da izvadimo malo krvi iz vene, mokri smo bili od znoja ali krv izvadili nismo
Sad smo se ufurali - imamo transporter kupljen samo za davanje inekcija, otvara se prema gore pa prebacimo ručnik pa tehničar sa kožnom rukavicom ga primi za šiju a veterinarka na brzinu pikne i odmah zatvaramo
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*

Zadnje uređivanje ChienSaintHuber : 05.10.2017. at 10:07.
ChienSaintHuber is offline  
Old 05.10.2017., 10:49   #3333
Nora se kod veterinarke sledi i možeš od nje radit šta hoćeš. Izvučem ju iz transportera na stol i samo se ko list slijepi sa stolom i pokušava šmugnut nazad. Ako maknem transporter sa stola, pomiri se sa sudbinom i čeka. Zadnji put joj je prije čišćenja zuba slušala otkucaje srca pa je rekla "ok ok... idemo te čim prije uspavat da ne trpiš toliko".
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 05.10.2017., 10:52   #3334
Blago tebi, takva je mačka od mojih staraca, isto ponašanje. Zašto mene uvijek zapadnu mačiji frikovi
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Old 05.10.2017., 11:03   #3335
Za pranje mačjih zubi nabavite one frotirske naprstke koji se koriste za dojenčad, na to se stavi malo mačje paste (ima okus piletina ili okus riba ) pa lagano trljajte po desnima.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 05.10.2017., 12:02   #3336
Konačno je naučila sama ući u vreću za spavanje. Prije sam joj ja uvijek morala pridržat otvor dok se smjesti pa još preko prebacit dekicu a jučer se sama spakirala unutra i dekica ostala namještena preko. I onda tako fino spava zašuškana. Došla sam ju vidjet i malo odmaknem dekicu, i samo promrmlja mraaa, shvatila sam to kao "pusti me da spavam, svjetlo mi ide u oči".
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 05.10.2017., 15:15   #3337
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Konačno je naučila sama ući u vreću za spavanje. Prije sam joj ja uvijek morala pridržat otvor dok se smjesti pa još preko prebacit dekicu a jučer se sama spakirala unutra i dekica ostala namještena preko. I onda tako fino spava zašuškana. Došla sam ju vidjet i malo odmaknem dekicu, i samo promrmlja mraaa, shvatila sam to kao "pusti me da spavam, svjetlo mi ide u oči".
Nastavno na zavlačenje, jer se vama mačke zavlače pod deku dok ste vi u krevetu? Moji obožavaju kad legnem, skvrčim noge u koljenu i napravim "šator" pa se onda oni buksaju unutra - međusobno grizu,ližu ili spavaju tako
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Old 05.10.2017., 15:17   #3338
ne. norita spava na deki ili poplonu. nekad pored mene (s moje strane kreveta), nekad na meni, nekad se uvali između nas dvoje ili između nogu ako ih razmakneš 20ak cm... ispod deke ide samo kad nema nas.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 05.10.2017., 15:25   #3339
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Nastavno na zavlačenje, jer se vama mačke zavlače pod deku dok ste vi u krevetu? Moji obožavaju kad legnem, skvrčim noge u koljenu i napravim "šator" pa se onda oni buksaju unutra - međusobno grizu,ližu ili spavaju tako
Meni se Crna zavuce, ali moram joj ja "otvorit", pa dok se namjesti pa na kraju brzo izađe. Većinom mi spava na nogama ili guzici. Lili mi spava pored face, namjesti se tako da ju zagrlim ko medu, to je bas njeno mjesto
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 05.10.2017., 15:33   #3340
Moji su bit će neki čudaci čim se legnem u krevet ili na kauč i pokrijem dekom odmh dojašu i zavlača mi se...
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.