Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 16:14   #3561
Ja više nemam zavjese. Zadnje koje sam imala Bobo je poderao cijelom širinom, naime majstor je zaspao na klupici od prozora i počeo kliziti i onda se u panici onom jedinom prednjom šapom svom težinom uhvatio za zavjesu...i tako su završile u smeću.
ti.bi is offline  
Old 08.11.2017., 16:15   #3562
Srce malo

Jutros su me proudili ranom zorom njih dvojica da im obrišem zasrane guzice
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 08.11.2017., 16:17   #3563
Hvala jysku i ikei na jeftinim običnim bež zavjesama koje mogu promijenit svake dve godine bez da me to opali po novčaniku. Svaki put kad kupujem nove za 10ak eura, sjetim se kako sam se prije udomljavanja Nore, u Lesnini predomišljala da li da dam tih 300 € za najljepše zavjese ikada za dva prozora u stanu ili ne.

Nas dvoje (dečko i ja, ne Nora i ja) smo se oko 3 ujutro katapultirali iz kreveta, nakon što smo čuli mačje zavijanje. Onda smo skužili da to dolazi izvana, a da Nora bezbrižno krmi u svojoj košari.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 08.11.2017., 16:21   #3564
Sjetim se kad sam posvajala Milu pa mi je njena privremena vlasnica rekla da nek pripazim jer joj je Mila temeljito uništila neke skupe zavjese s ručno rađenom čipkom. A ja bez zavjesa Pa sam odjurila u dućan, kupila dvije po 5 EUR, objesila i rekla, Mila evo, deri kolko oš

I razgovaramo tjedan dva nakon toga ja i ta gospođa i ja joj velim što i kako i da Mila zavjesama ne ide ni blizu. Kadli zavlada duga ledena šutnja u slušalici, ja sve u čudu a ono zaori MOJOJ MILI SI TE JEFTINE ZAVJESE KUPILA????!?!?!?


__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 08.11.2017., 16:24   #3565
Mila voli dekorirat samo skupe zavjese
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 08.11.2017., 16:26   #3566
Sad sam se sjetila da mi fali ryell, da nemam ja najgore muške balvane mačjeg svijeta nego da malo dijelimo tu laskavu titulu
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 08.11.2017., 16:27   #3567


Nama su zavjese zasad cijele ali ostali smo bez dvije ikeine lampe.

Nego, mi imamo problem s ovim gingerom kojeg čuvamo. Tu i tamo se popiša na jedan od dva dvosjeda i eventualno onu vreću za sjedenje. I cimeru je krevet sredio.
Zašto, ne znam. Normalno je koristio wc i onda odjednom skužimo da je riješio dvosjed.
Kastriran je prije par mjeseci. Ne bih rekla da ima urinarnih problema.
Možda se duri samo?

Kako riješiti to?
Aese is offline  
Old 08.11.2017., 16:42   #3568
I mene zanima ovo obavljanje nužde izvan WC-a.
Kolin često zna kakati izvan, koji puta uz sam rub WC-a a ponekad npr. u kupaonici. Ili kao prekjučer, ispod našeg kreveta.
ti.bi is offline  
Old 08.11.2017., 16:46   #3569
Za početak probajte promijeniti vrstu posipa, ili položaj wca, ili skinite vrata, ili dodajte još jedan u drugi prostor s drugim posipom, ili tako redom dok ne iscrpite sve mogućnosti. Ako usprkos svemu doktorirate na tome bez da bi riješili problem, pozdravljam vas u svijetu mačjih psihopata i poručujem da su plosnate pelene vaš najbolji prijatelj
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 08.11.2017., 16:55   #3570
Zasad sam planirala uzeti još jedan otvoreni skroz wc pa usipati nešto drugo unutra. Tj. dva, jedan posebni za drugu sobu još.
I na dvosjed staviti ili najlon ili te pelene, nešto u tom stilu.
Aese is offline  
Old 08.11.2017., 18:01   #3571
Moji imaju zatvoreni WC ali sam skinula vrata, umjesto pijeska imamo pelete, ali on i dalje kaka okolo. Ne svaki put, pa mislim da to nema veze s WC-om. A nikada ne znam gdje će idući puta izvršiti istovar, pa ne mogu staviti pelenu. Ne radi to po namještaju, samo po podu. Zahvalna sam i na malim stvarima.
ti.bi is offline  
Old 09.11.2017., 10:55   #3572
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Mila na ovoj slici ima pogled ko Melanija.
Trump, Putin i Melanija.
Ćufta is offline  
Old 09.11.2017., 10:57   #3573
Ja sam za svoje zavjese dala oko 2000 kn .Trebam li reći išta više?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 09.11.2017., 12:00   #3574
aaaa, jesi i ti birala najljepše zavjese ikada iz lesnine koje moraš kupit na kilometre jer se uzorak ponavlja svakih 800 metara i tako to?
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 09.11.2017., 12:03   #3575
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
aaaa, jesi i ti birala najljepše zavjese ikada iz lesnine koje moraš kupit na kilometre jer se uzorak ponavlja svakih 800 metara i tako to?
Nešto slično.Ručno šivano ,svake su bile 1000 kn.Uzela sam za dnevnu i spavaću.Ove u spavaćoj su čitave a ove u dnevnoj....nisu.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 09.11.2017., 12:04   #3576
mhm, meni su rekli da je samo materijal toliko, a njihova usluga šivanja još X dodatno.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 09.11.2017., 15:01   #3577
Stavit ću gaze na prozore.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 09.11.2017., 15:04   #3578
stavi one papire za zamotavanje bombonjera u dućanima.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 09.11.2017., 15:21   #3579
Za sve ljubiteljice i ljubitelje mačaka, jedna slatka koprivnička mica (tj, mican) https://www.youtube.com/watch?v=DsIW5g3jU0E
__________________
Facebook stranice: https://www.facebook.com/safarekfilms/
Youtube: https://www.youtube.com/user/gsafarek
Riverma is offline  
Old 09.11.2017., 15:26   #3580
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
stavi one papire za zamotavanje bombonjera u dućanima.
One poluprozirne, bijele, kroz koje se nazire Franckova ciglica?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.