Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2017., 17:35   #141
Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
Danas nemam toliko vremena, ali bacim oko tu i tamo.
Neki dobro kuže šta sam htjela reći, drugi se, pak, love za sitnice koje vade iz konteksta, ili ga baš jebu kao npr. zašto sam u naslovu izostavila slovo... Slučajno, naravno..

Htjela bih pojasniti što sam radila ovih 10 godina..Prvu godinu je bilo sve ok, druge godine su se stvari malo slegnule, ali ok, prošla je možda prva zaljubljenost, treće sam ja imala jedan teži zdravstveni problem (gdje mi je on bio VELIKA podrška), pa je to utjecalo na opću atmosferu doma, pa se desila prva trudnoća itd. Znalo je biti i lošijih i boljih perioda.. Ali nije mi svih 9-10g bilo toliko loše kao zadnje 3-4, kad mi je to postalo baš neprihvatljivo.

I nisam se ja jučer sjetila da mi ne valja se u braku, već nekoliko godina to pokušavam riješiti razgovorima

Sinoć sam mu poslala SMS da bih razgovarala o toj temi kada dođe doma, i da ga neću gnjaviti, nego kad se odmori i jede sam dođe i odgovori na pitanja. Kad sam shvatila da se to neće desiti, pitala sam da li je dobio poruku, na što mi je rekao da ne zna! Ja i dalje smirena, ali fakat sam se trudila da bih ostala smirena sam ga pitala par pitanja, na što je planuo i opet ista priča. (da se razumijemo-nema kod nas psovanja i vrijeđanja kod svađe, sve se svodi na povišene tonove i kontranapad)

Jutros se vozimo do posla i kao da ništa nije bilo, ja šutim, a on glumi da je dobre volje, pita za mi neće biti hladno samo u toj jakni, brižan je jer i pokazuje grižnju savjesti.
Ja sam samo rekla da ne mogu dalje ni o čemu dok se to pitanje e/problem ne razjasni.

Vidjet ćemo što će biti navečer


Svaka cast na strpljenju ,smirenosti ,toleranciji ja ti se divim
Meni je neshvatljiva takva komunikacija medu supruznica.... sms trebamo razgovarat ,pojedi ,odmori se pa dodi mi ODGOVOTI na pitanja .

Tako eventualno mogu sa sinom od 8 god. razgovarat kad mi nesto smuti )
oprosti
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:44   #142
Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
Iskreno, ne znam...
Jednom smo imali nazovimo privremeno uspješan razgovor, ali ništa nije konstruktivno rekao, samo da ćemo se kao više seksati.. Sad se ne sjećam koliko je to trajalo... Ali na kraju sve je na istom opet..

U ovom trenutku razvod mi nije opcija, dok se ne riješe neke druge stvari, makar bi to možda bilo najlakše rješenje
Jesi li sama probala posegnuti za njegovim kurcem ili se zavodljivo i afektivno ponasati?

Polazim od sebe posto sam poprilicno prijemciv na takve stvari pa vjerojatno i grijesim.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:45   #143
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
Svaka cast na strpljenju ,smirenosti ,toleranciji ja ti se divim
Meni je neshvatljiva takva komunikacija medu supruznica.... sms trebamo razgovarat ,pojedi ,odmori se pa dodi mi ODGOVOTI na pitanja .

Tako eventualno mogu sa sinom od 8 god. razgovarat kad mi nesto smuti )
oprosti
To nam nije uobičajena komunikacija, ali više nisam znala što ću, pa da i tako probam
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:49   #144
Mislim da trebas imati plan. Da ne ode sve po starom...
__________________
loži se laik skeptik skolastik
nadomak smisla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:59   #145
Amelie, probaj se u razgovoru fokusirati na sebe. Govoriti o sebi, ja rečenicama. Ja osjećam, ja bi, meni smeta. Probaj izbjeći optuživačke ti varijante, kako ne bi opet reagirao defenzivno.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:05   #146
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Bila je mlada i nadala se. Ni prva ni zadnja.
No, to kako ona opisuje njegovo negiranje problema upućuje na totalni nedostatak ljubavi sa njegove strane i tu je priča stala.

Po meni tu sve staje.

Meni bi čak i da uspijem istjerat mak na konac bila puna kapa da me netko servira po obavezi a ne po želji, guštu
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:08   #147
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Amelie, probaj se u razgovoru fokusirati na sebe. Govoriti o sebi, ja rečenicama. Ja osjećam, ja bi, meni smeta. Probaj izbjeći optuživačke ti varijante, kako ne bi opet reagirao defenzivno.
Nek usput stavi i jaja na pod pa hoda po njima bez da koje pukne
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:15   #148
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
To ne možeš znati. To nikako ne možeš znati
Mnogi ovdje na temi i na forumu mogu potvrditi suprotno...da im je život dobio sasvim drugi smisao i da su pronašli one koji se žele sexati sa njima. Ima ih i starijih i mlađih...tako da ta tvoja teorija baš ne drži vodu.
Ovakve odluke su kao igranje pikada, dakle možeš pogoditi u sridu, ali su veće šanse da se ubode u neko drugo polje, više ili niže.. Tima drugima je situacija možda bila mnogo gora nego autorici, a koliko je teško autorici znati će na žalost tek ako se odluči na prekid braka...

Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
Danas nemam toliko vremena, ali bacim oko tu i tamo.
Neki dobro kuže šta sam htjela reći, drugi se, pak, love za sitnice koje vade iz konteksta, ili ga baš jebu kao npr. zašto sam u naslovu izostavila slovo... Slučajno, naravno..

Htjela bih pojasniti što sam radila ovih 10 godina..Prvu godinu je bilo sve ok, druge godine su se stvari malo slegnule, ali ok, prošla je možda prva zaljubljenost, treće sam ja imala jedan teži zdravstveni problem (gdje mi je on bio VELIKA podrška), pa je to utjecalo na opću atmosferu doma, pa se desila prva trudnoća itd. Znalo je biti i lošijih i boljih perioda.. Ali nije mi svih 9-10g bilo toliko loše kao zadnje 3-4, kad mi je to postalo baš neprihvatljivo.

I nisam se ja jučer sjetila da mi ne valja se u braku, već nekoliko godina to pokušavam riješiti razgovorima

Sinoć sam mu poslala SMS da bih razgovarala o toj temi kada dođe doma, i da ga neću gnjaviti, nego kad se odmori i jede sam dođe i odgovori na pitanja. Kad sam shvatila da se to neće desiti, pitala sam da li je dobio poruku, na što mi je rekao da ne zna! Ja i dalje smirena, ali fakat sam se trudila da bih ostala smirena sam ga pitala par pitanja, na što je planuo i opet ista priča. (da se razumijemo-nema kod nas psovanja i vrijeđanja kod svađe, sve se svodi na povišene tonove i kontranapad)

Jutros se vozimo do posla i kao da ništa nije bilo, ja šutim, a on glumi da je dobre volje, pita za mi neće biti hladno samo u toj jakni, brižan je jer i pokazuje grižnju savjesti.
Ja sam samo rekla da ne mogu dalje ni o čemu dok se to pitanje e/problem ne razjasni.

Vidjet ćemo što će biti navečer
Situacija koja je zadesila mnogo parova, dakle na početku bude super, kako vrijeme ide pada i interes jer dolazi do zasićenja. Ako nema rada na tome i dobre komunikacije pusti se da to voda nosi, dođe dijete, problemi, bolest, stress i to je okidač da sexualni život padne u totalno treći plan.. Kako ide vrijeme i o tome se izbjegava odgovoriti ljudi se i ohlade jedno od drugog. Obično se i svakodnevni problemi i ukočenost odrazi na sex, ako ga i ima bude loš ili osrednji, ljudi se ne žele niti potruditi da priznaju da ne valja i da nešto treba mijenjati... I tako prođu godine.. Sad imaš njegov mrtav libido, mrtav što se tebe tiče, ja sam uvjeren da bi on bez problema pojebao neku novu žensku, ali stobom je sex mučenje. Ne da si ti kriva zbog toga nego ste oboje dopustili da vam sex ode na kvasinu, i sad to smrdi i nitko se time ne želi baviti. To sama znaš. Da on može kad želi vidiš po tome što te kresnuo dvaput onaj tjedan.. Ali eto, nije mu napeto da se tobom bavi... I to je grozno za slušati, gledati a naročito o tome pričati..
Ja to tako vidim, i vidim hrpu smeća i neizrečenih osjećaja koji su teški ali nećete naprijed dok to ne izađe na sunce...

Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
Iskreno, ne znam...
Jednom smo imali nazovimo privremeno uspješan razgovor, ali ništa nije konstruktivno rekao, samo da ćemo se kao više seksati.. Sad se ne sjećam koliko je to trajalo... Ali na kraju sve je na istom opet..

U ovom trenutku razvod mi nije opcija, dok se ne riješe neke druge stvari, makar bi to možda bilo najlakše rješenje
Ovo jako porazno zvuči, ali baš jako... Da je neki drugi problem, sa financijama, sa djecom, sa bolešću o tome bi pričali i trudili se riješiti... ali sex je onako nešto površno i nevrijedno razgovora zbog čega, neugodnjaka..?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:19   #149
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Nek usput stavi i jaja na pod pa hoda po njima bez da koje pukne
Da poznaš osnove komunikacije u braku ne bi tako nešto rekla...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:26   #150
Da on poznaje osnove bračne fizike i psihologije ne bi tako nešto radio tj ne radio, još pogotovo kad ga žena malte ne moljaka za sex i omogući mu/im za to priliku kao zadnjem gotovanu, a on razmišlja bi ili ipak ne bi, pa zareži ako ipak ne bi.
Borkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:13   #151
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Da poznaš osnove komunikacije u braku ne bi tako nešto rekla...
Sumnjam da bi se i ubračila sa nekom tratinčicom koja na takav način hendla probleme

Imala sam cijeli semestar predavanje o komunikaciji i ja, ti rečenicama i bla bla... i iskreno ja se izgubim na pola takvih filozofskih razgovora. Problem ide na stol, prijedlozi za riješenja također pa ajmo sve izvrnut i isecirat ako treba dok se isti ne riješi... Ali godinama trpit duricu koja o problemu ne može ni razgovarat bez dernjave i napada...

Za takvo nešto ne bi imala nakon toliko vremena ni mrvu razumijevanja bez obzira koliko emocija imala naspram tog čovjeka ili ne. Sve ima svoje granice
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:19   #152
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post



Ovo jako porazno zvuči, ali baš jako... Da je neki drugi problem, sa financijama, sa djecom, sa bolešću o tome bi pričali i trudili se riješiti... ali sex je onako nešto površno i nevrijedno razgovora zbog čega, neugodnjaka..?
Da je to nekakav problem iz Vana npr. ne voli moje starce, alkohol... Druga žena bilo bi lakše i meni o njemu
. Jer za to postoji dokaz (da ili ne). Ali teško je raspravljati o tome koliko je nekome stalo u vezi, koliko je nekom dovoljno seksa...
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:25   #153
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Sumnjam da bi se i ubračila sa nekom tratinčicom koja na takav način hendla probleme

Imala sam cijeli semestar predavanje o komunikaciji i ja, ti rečenicama i bla bla... i iskreno ja se izgubim na pola takvih filozofskih razgovora. Problem ide na stol, prijedlozi za riješenja također pa ajmo sve izvrnut i isecirat ako treba dok se isti ne riješi... Ali godinama trpit duricu koja o problemu ne može ni razgovarat bez dernjave i napada...

Za takvo nešto ne bi imala nakon toliko vremena ni mrvu razumijevanja bez obzira koliko emocija imala naspram tog čovjeka ili ne. Sve ima svoje granice
Ako ti ne želiš tratinčicu i ti nemaš strpljenja onda lijepo idi u svoj svemir sa svojim dečkima i nemoj ovdje silovati temu. Očito i sama vidiš da se dotični ne uklapa u tvoj doživljaj muškarca, niti bi ti znala riješiti problem da si sjim u vezi jer ne bi znala komunicirati snjim. Inače od tog tvog oštrog pristupa i meni se diže kosa na glavi, sa ljudima treba imati takta, različiti ljudi traže različiti pristup i ti svojim načinom seciranja možeš secirati ljudi koji su to voljni prihvatiti...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:39   #154
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ako ti ne želiš tratinčicu i ti nemaš strpljenja onda lijepo idi u svoj svemir sa svojim dečkima i nemoj ovdje silovati temu. Očito i sama vidiš da se dotični ne uklapa u tvoj doživljaj muškarca, niti bi ti znala riješiti problem da si sjim u vezi jer ne bi znala komunicirati snjim. Inače od tog tvog oštrog pristupa i meni se diže kosa na glavi, sa ljudima treba imati takta, različiti ljudi traže različiti pristup i ti svojim načinom seciranja možeš secirati ljudi koji su to voljni prihvatiti...
Ja ne bi rekla da se ovdje radi o tratinčici nego o manipulativnom tipu koji bi držao status quo a ne bi mrdnuo prstom
Daj molim te, evo, uputi me za slučaj da ikad odaberem tratinčicu kako bih mogla riješiti taj problem.
*Dan 1
Dragi, možemo li popričati o nečemu? Mislim da imamo problem, barem ja to doživljavam kao problem i voljela bi da za to nađemo riješenje.
-U čemu je problem?
-Pa eto, ne razumijem zašto se češće ne seksamo, zašto su uvijek jelo i televizijske reklame bitnije od mene?
-$#@&!*¥

*Dan 2
Ljubavi, ja bi se jebala, djeca su zaspala.
- Nu i ja planiram sad zaspat, neki drugi dan ćemo.

*Dan 9
Otkopčava mu hlače.
-Da, stvarno im je vrijeme za pranje. Skine ih do kraja sam, okrene se i ode.

*Dan 36
Ej, ja se sad vec stvarno osjecam jadno, neprivlačno, zanemareno i voljela bi da poradimo na seksualnom životu.
- Da da, razumijem, evo možemo danas. (Smiluje se i onda narednih *72 ona proživljava istu kalvariju dok njemu očito puca kurac jer zna da se može iskupit gablecom)

Evo, iz svega pročitanog ja to vidim nekako tako...
I meni bi nakon dve ili tri godine prolaženja toga bez da mi netko da konkretan razlog (psihološki, zdravstveni, fizicki, kojigod) bio toliko pun kurac toga da više ne bi imala nikakvog takta. Vjerujem, i prije.
Ako bi se ti takvom situacijom mogao zadovoljavat, bez da netko uopće s tobom iz poštovanja prema tebi odradi razgovor, svaka čast. Stvarno si mekaniji i bolji čovjek od mene
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:39   #155
Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
Da je to nekakav problem iz Vana npr. ne voli moje starce, alkohol... Druga žena bilo bi lakše i meni o njemu
. Jer za to postoji dokaz (da ili ne). Ali teško je raspravljati o tome koliko je nekome stalo u vezi, koliko je nekom dovoljno seksa...
Teško jest i treba znati o tome pričati. Nekoga treba stisnuti pred zid, a sa nekim drugim treba doći u povjerljivo i podržavajuće okruženje (kao a malim djetetom kad se priča). U svakom slučaju ti imaš pravo znati što se događa, gdje je problem ako se ti skineš ispred njega, zašto on bježi, što tada osjeća, što mu se vrti po glavi, želi li te uopće, da li se zbog nečeg ljuti na tebe i odbijaš ga, možda mu se "gadiš" zbog nečeg, što bi htio da ti napraviš i kako da mu pristupiš, možda ga tvoj način pristup odnosu ne pali, što bi mu odgovaralo, ako ima jako nizak libido trebao bi napraviti pretrage..? Sva bi ta pitanja trebalo otvoriti i razgoliti jer bez toga vi ne znate u čemu je problem. Problem može biti i potisnuta agresija ako kažeš da se ne svađate i teško komunicirate jer je svađa sastavni i normalni dio dinamike svakog para. Možda bi te prije šibom istukao, rekao ti đubre, pičko, droljo nego te jebao, karikiram.. Toliko gluposti tu može biti nakon 10 godina da nemaš pojma... Vi bez iskrene i duboke komunikacije, čiščenja govana, ne možete naprijed.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:41   #156
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post


Ne znam gdje piše da muškarci imaju veće potrebe od žena, niti koliko je to "normalno" za muškarca, a koliko za ženu?
I fascinantno je koliko je muški spremno varati (100% po tvom mišljenju), a jadne žene tako čedne. Samo ne znam s kim to onda muški varaju.
pa cuj nema aplikacija na tu temu to je sigurno
Inace pise u zivotu, ne treba sve pisati na internetu, ali moze se naci i u literaturi u biblioteci.
Gdje sam ja napisala da svaki muskarac vara svoju zenu?
Napisala sam samo da ne bih stavila ruku u vatru za ijednog muskarca da ne vara.....to je velika razlika.
Zene nisam spominjala, niti rekla da su cedne, bezveze izvlacis neke zakljucke koje nemaju veze s onim sto sam napisala.
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:48   #157
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Ja ne bi rekla da se ovdje radi o tratinčici nego o manipulativnom tipu koji bi držao status quo a ne bi mrdnuo prstom
Daj molim te, evo, uputi me za slučaj da ikad odaberem tratinčicu kako bih mogla riješiti taj problem.
*Dan 1
Dragi, možemo li popričati o nečemu? Mislim da imamo problem, barem ja to doživljavam kao problem i voljela bi da za to nađemo riješenje.
-U čemu je problem?
-Pa eto, ne razumijem zašto se češće ne seksamo, zašto su uvijek jelo i televizijske reklame bitnije od mene?
-$#@&!*¥

*Dan 2
Ljubavi, ja bi se jebala, djeca su zaspala.
- Nu i ja planiram sad zaspat, neki drugi dan ćemo.

*Dan 9
Otkopčava mu hlače.
-Da, stvarno im je vrijeme za pranje. Skine ih do kraja sam, okrene se i ode.

*Dan 36
Ej, ja se sad vec stvarno osjecam jadno, neprivlačno, zanemareno i voljela bi da poradimo na seksualnom životu.
- Da da, razumijem, evo možemo danas. (Smiluje se i onda narednih *72 ona proživljava istu kalvariju dok njemu očito puca kurac jer zna da se može iskupit gablecom)

Evo, iz svega pročitanog ja to vidim nekako tako...
I meni bi nakon dve ili tri godine prolaženja toga bez da mi netko da konkretan razlog (psihološki, zdravstveni, fizicki, kojigod) bio toliko pun kurac toga da više ne bi imala nikakvog takta. Vjerujem, i prije.
Ako bi se ti takvom situacijom mogao zadovoljavat, bez da netko uopće s tobom iz poštovanja prema tebi odradi razgovor, svaka čast. Stvarno si mekaniji i bolji čovjek od mene
To si ti, i imaš pravo na to. Da se takva scena meni desi također ne bih bio miran i strašno bi me frustriralo, morao bih doći do rješenja kakvog takvog.
Ti i ja nismo kao drugi. Ili što se mom prijatelju desilo nakon 8 godina veze i godinu i pol braka da ga je žena ostavila preko noći. Doslovno je sjela ispred njega i rekla mu da ona više tako ne može da želi rastavu, a on ostao u čudu jer je mislio da se zajebaje. Sutra je skupila kofere i otišla zauvijek. Meni i svima šok nad šokovima, meni su bili ono uzor par, odlični.. I onda kroz priču skužim da oni zapravo nikad ozbiljno nisu o nikakvih problemima pričali, ona se nije nikad znala izraziti i sve negativno je kupila u sebe a on je malo tup da razumije dublj probleme i psihička stanja, zagrlit će te, donijeti pare, reći lijepu riječ ali analiza ne ide...jedino što je primjetio je drugačije ponašanje posljednja tri mjeseca ali nije puno oko toga čačkao. Što reći na sve to, ja i dan danas pod upitnicima a proša je godina i pol od toga događaja...Dakle ljudi živjeli 8 godina zajedno, oženili se a de se praktički intimno ne poznaju...?!???
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:50   #158
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Amelie, probaj se u razgovoru fokusirati na sebe. Govoriti o sebi, ja rečenicama. Ja osjećam, ja bi, meni smeta. Probaj izbjeći optuživačke ti varijante, kako ne bi opet reagirao defenzivno.
Uglavnom nisam loša u komunikaciji ali uvijek još savjeta dobro dođe..
Da čujem što još a da mogu primjenit..
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:57   #159
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
To si ti, i imaš pravo na to. Da se takva scena meni desi također ne bih bio miran i strašno bi me frustriralo, morao bih doći do rješenja kakvog takvog.
Ti i ja nismo kao drugi. Ili što se mom prijatelju desilo nakon 8 godina veze i godinu i pol braka da ga je žena ostavila preko noći. Doslovno je sjela ispred njega i rekla mu da ona više tako ne može da želi rastavu, a on ostao u čudu jer je mislio da se zajebaje. Sutra je skupila kofere i otišla zauvijek. Meni i svima šok nad šokovima, meni su bili ono uzor par, odlični.. I onda kroz priču skužim da oni zapravo nikad ozbiljno nisu o nikakvih problemima pričali, ona se nije nikad znala izraziti i sve negativno je kupila u sebe a on je malo tup da razumije dublj probleme i psihička stanja, zagrlit će te, donijeti pare, reći lijepu riječ ali analiza ne ide...jedino što je primjetio je drugačije ponašanje posljednja tri mjeseca ali nije puno oko toga čačkao. Što reći na sve to, ja i dan danas pod upitnicima a proša je godina i pol od toga događaja...
Ok, ali kontaš da ta situacija koju si ti naveo nije ista kao ova koju je iznjela autorica. Ovdje je problem jasan i dobro znan i autorica je od volje da ga verbalizira po milionti put i da pokuša nać riješenje. Po meni to nije ista situacija.
Ona je više manje svaki put naletila na zid pa pustila. I eto, ide 10a godina braka... Želi li provest zabijajuć se u isti zid i sljedecih 10 godina to ona najbolje zna.
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:15   #160
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Ok, ali kontaš da ta situacija koju si ti naveo nije ista kao ova koju je iznjela autorica. Ovdje je problem jasan i dobro znan i autorica je od volje da ga verbalizira po milionti put i da pokuša nać riješenje. Po meni to nije ista situacija.
Ona je više manje svaki put naletila na zid pa pustila. I eto, ide 10a godina braka... Želi li provest zabijajuć se u isti zid i sljedecih 10 godina to ona najbolje zna.
Ma ja samsamo naveo primjer nekvalitete komunikacije u bračnim odnosima i što na koncu to donese, to je bila poanta mog posta. I zbog toga jer ne znam što njih dvoje radi u vezi toga kada se ona žali. Može biti da nabaci s vremena na vrijeme ja bi se jebala, a on kaže pusti me na miru, ona uzvrati zadnji put smo prije tri mjeseca meni fali, a on uzvrati aj mala ne jebi me tim pizdarijama, jebat ćemo se sutra kad rješim ove račune, pusti me da radim. Ona ode razočarana i posrana sa iluzijom da mu je rekla i izrazila nezadovoljstvo a on ju je primjetio kao onu muhu na zidu, karikirano.. Ja ne znam kako oni pričaju, ali ako kaže da nema svađe onda je valjda to to... A ja bih se posvađao, rekao da sam nezadovoljan, da nam je brak u totalnom kurcu, da tako ne vidim smisla živjeti, da mi je pun kurac ignoriranja, kako to više nije normalno, da me čini nesretnim, da ću puknuti na živce, da želim lijepo sjest i o tome otvoreno rasčistiti i pričati 5 dana u komadu ako treba ili idem u tri pičke materine..karikirano ali kužiš me...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:21.