Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2014., 14:36   #2941
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 14:43   #2942
Quote:
mašklin kaže: Pogledaj post
navijačka scena u hrvata je već ugašena.i to prije par godina..ovo šta dolazi na tribine je presmiješno..boysića više nema,i da ode mamić ne bi ih skupija više od 2000.torcida je na totalno krivom putu da je to sramotno šta se učinilo od najveće navijačke skupine na ovim prostorima..vodstvo je teški debakl..na tribinama dolaze dječaci i moroni koji su uživljeni u 2. svjetski rat.armada je šaka jada,,,kohorta ))???!!!dajte molim vas...a demoni su teški monty python.navijačka scena u hrvatskoj je nestala,na isti način kako je nestala i ova država..
Sinko znan da bi ti tija malo ic sa tovarima ,demežanon vina , i pivat dalmatinac san sa petokrakon zvizdon na čelu al nismo vise u jugoslaviji, navijastvo je napredovalo i nije ultras vise isto u ono vrime i sada, sada ti je to organizirano, zna se sve o svakom navijackom segmentu nije ti to vise ka prije dodes ti i tvoje partizancice u zagreb pa napisete na lancun torcida xxxxx pa vas pribiju i onda idete na stadion i mislite da se ultrasi, nije vam to vise tako sad ti je to malo organiziranije, znam da si ljubomoran sta neidemo u smjeru velike Srbije sa centrom u Kninu i sta je zbog toga vodstvo debakl al OPROSTI , IZVINI, ISPRICAJ ME .... a i ti se nebitan u ciloj prići na forumu mozes pricat malo izdrkat na talijane na noževe kako ce bit krvi pricat pa sad bit uzivljen u falši pokret navijacki u egiptu di 20 ljudi kuzi nesto i onda srat o navijackoj sceni o kojoj nemas pojma... KLAUNE
logitechh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 16:21   #2943
jadan je onaj koji se srami svoje povijesti...da sve i je tako, (kako si već napisa te besmislice i slične nebuloze) ,žalosno je da s takvim gnjevom i lažima komentiraš još žalosniju istinu..u sljedećih 5 godina,na hrvatskim stadionima će bit još manje navijača..to je prava istina,pa se ti furaj na ultrase
mašklin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 20:21   #2944
Quote:
mašklin kaže: Pogledaj post
jadan je onaj koji se srami svoje povijesti...da sve i je tako, (kako si već napisa te besmislice i slične nebuloze) ,žalosno je da s takvim gnjevom i lažima komentiraš još žalosniju istinu..u sljedećih 5 godina,na hrvatskim stadionima će bit još manje navijača..to je prava istina,pa se ti furaj na ultrase
ja se ne sramim svoje povijesti a ti zivis u svojoj povijesti i nisi izaša iz nje. To se najvise vidi po tvojim di govoris indirektno prije je bilo bolje iako ni sam neznaš kako je danas. Torcida je s obzirom na sve okolnosti puno organiziranija jer i vrime je takvo da moras takav bit, ti sa takvim svojim razmisljanjem kako ti vidis ultrase ala egipat ili torcida 90 tih di niko nije ima pojma , đir je bija otic na gostovanja popit zapalit otic na utaknicu neke organizacije prije nije bilo, je al dosta manje ljudi nego danas. E sad ti kazes da idemo u krivom smjeru a krivi smjer jeli to mozda sta se viče ajmo ajmo ajmo ustaše pa te to boli ili možda ti imas neki svoj bolji smjer kojem bi ti vodija torcidu. Kojim bi ti smjerom vodija torcidu, od organiziranja, proglasa ili ultras segmenata( ulice, navijanja, koreografija). Problem je sta ja mislim da niej stvar u smjeru vodenja torcide jer tebe ocito iz redova se moze procitat boli nesto drugo a to su partizani u ustaše pa pokusavas na taj nacin priko foruma umanjivat znacaj ove danasnje torcide iako torcida nikad nije bila ovako organiziranija pa spominjes dicu kao da su prije bili svi stariji ili si mozda ti bija mlad kad si ima 15 godina pa su oko tebe svi bili stariji a danas imas 30, 40 ili koliko vec pa su svi dica.... sad mi odgovori u kojem bi je pravcu vodija?po cemu je to unistena grupa ? kako ti znas da su ostale navijacke skupine u debelom kurcu i tvoje objasnjenje zasto je to tako, i u kojem bi ih ti pravcu vodija ? jeli ides jos na utaknice ? znas li uopce kako funkcionira danasnje navijastvo? jeli poznajes ikoga iz sadasnje torcide? ... volija bi da mi odgovoris na pitanja onako kako ti mislis..
logitechh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 13:09   #2945
znam ja sve ,iman dovoljno godina i iskustva ,da znam šta pričam..imaš svoje mišljenje,očito se ne razumimo.vidin da san te malo iznervira..nemoj se ti ništa brigat sve će doć na svoje..guštaj
mašklin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 13:59   #2946
Quote:
mašklin kaže: Pogledaj post
znam ja sve ,iman dovoljno godina i iskustva ,da znam šta pričam..imaš svoje mišljenje,očito se ne razumimo.vidin da san te malo iznervira..nemoj se ti ništa brigat sve će doć na svoje..guštaj

Znam ja sve nije ti odgovor niti objašnjenje jer da je to ispravan odgovor koji se uvažava svi bi sa tom rečenicom prolazili na fakultetima i srednjima školama tako da bi bilo u redu da objasniš i da čujem tu tvoju stranu mišljenja.
logitechh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 16:10   #2947
spoj starih ultrasa 80ih i 90ih i današnjeg organiziranog navijanja je dobitna kombinacija..
mašklin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 03:37   #2948
Quote:
mašklin kaže: Pogledaj post
spoj starih ultrasa 80ih i 90ih i današnjeg organiziranog navijanja je dobitna kombinacija..
tako je prijo ja mislin da bi svi tribali u spice na narancastu stranu...a i kako si reka ovi "ducani za ultrase" po gradu prodaju samo one s koleton sta se nemogu okrenit naopako,koja je to sema?furaju se na prugere...triba to sve zapalit...
MCML is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 19:14   #2950
Quote:
poland1939 kaže: Pogledaj post
I Virage Auteuil
liege is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 16:18   #2951
https://www.youtube.com/watch?v=1AbPCG0yfI0
__________________
J.N.
poland1939 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 16:23   #2952
https://www.youtube.com/watch?v=kvq77VRtP6c
...opet "zdrava" klima u Bari.Bojkot gotov,sve gori
__________________
J.N.
poland1939 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 23:26   #2953
Quote:
mašklin kaže: Pogledaj post
spoj starih ultrasa 80ih i 90ih i današnjeg organiziranog navijanja je dobitna kombinacija..
Di san ja bia kad si ti bia u Beogradu?????

Tvoji postovi me opasno podsjecaju na "intervju" onoga sa Klisa sta peče janjce u "ognjene tribine"
__________________
http://hajduk.hr/klub/clanstvo
Za Veliki Hajduk!
StekaDuvana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 16:08   #2954
Reprezentacija nam gostuje u italiji u 11 mjesecu ako se ne varam(na san siru).. sto ocekujete? Ide li ko od vas? Itd. Itd.
Premda ja i ne pratim bas reprezentaciju, ali eto zbog teme kad vidim vec
__________________
PSIHIJATRIJA 1950
1950Zadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 21:55   #2955
Kakvo glupo pitanje, pa naravno da ne idemo :-)
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 22:21   #2956
Jebla vas komotna Italija. Najprije u Bugarsku.
ProPatria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 19:37   #2957
Quote:
ProPatria kaže: Pogledaj post
Jebla vas komotna Italija. Najprije u Bugarsku.
a nisan ni skuzija da je prvo u bugarskoj, mislija sam da doma s njima prvu igramo
__________________
PSIHIJATRIJA 1950
1950Zadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 18:34   #2958
http://www.gostionica.net/portal/good-old-days-greece/
W.S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 19:58   #2959
Catania-Bologna 6.12.2014. https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...0d220eb5cb0723 pronađene alatke kod Bologne
GNLS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 09:26   #2960
Roma - Lazio

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0

ivann88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.