Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2009., 19:27   #61
Osjecaj kao i kad igrate AC, mozete raditi prejebene stvari, s razlikom da se ovdje ne ponavljaju. Nacin je jednak, ali su neprijatelji razliciti. I vec vidim kraj, nagađam tko je glavni neprijatelj, sumnjam da je Jocker
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 19:32   #62
ma taj zadnji level s Jockerom je preodličan. Ali najbolji su oni leveli s Scarecrowom, naročito zadnji. Stvarno sjajna igra, baš se osjećaš kao batman. A i na kraju imaš freeroam da pokupiš stvari koje su ti promaknule kao zagonetke i slično. A i challenge je odličan, makar ne kužim baš ono s potezima. Mislim, i na najednostavnijem levelu jedva dođem do 10 000 bodova...
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 19:34   #63
ma igra je full zanimljiva napokon je doslo nekaj vrjedno igranja..
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 19:36   #64
Pda, bas su pogodili igru. Dignes se u visine, cekas debila, spustis mu se, ovi u panici, pocnu vristat, pucat na sve strane, a ti samo elegentano opet u nebo i cekas....
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 19:37   #65
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Pda, bas su pogodili igru. Dignes se u visine, cekas debila, spustis mu se, ovi u panici, pocnu vristat, pucat na sve strane, a ti samo elegentano opet u nebo i cekas....
Pa možeš ga srušiti svojim batarangom. A dobar onaj dio gdje ne možeš skakati po tim kipovima jer su postavili bombe.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 19:49   #66
Ma ne volim batarang. Samo rusi, to mi glupo. Makar, da ubija, a imas ga beskonacno, bi također bilo glupo
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 20:54   #67
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Ma ne volim batarang. Samo rusi, to mi glupo. Makar, da ubija, a imas ga beskonacno, bi također bilo glupo
ma je, također sam rijetko koristio batarang, samo za ona zubala. Ali u borbi, kada dobiješ combo batarang, i imaš tri komada, odličan je za izvoditi comboe. Dobar naročito protiv likova s strujom ili onaj kojega možeš srušiti samo stuntom...
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 22:26   #68
Prelagano je to kad uđeš u fintu. Naime, kuka za hvatanje može povući i neprijatelje, a ako se nalazi na makar i malo povišenoj platformi, umrijeti će. Kad dođu ostali provjeriti što je bilo, ponovi se postupak. :/
__________________
Is this the real life?
Is this just fantasy?
W3DR4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 13:40   #69
jer zna neko kako se otkljucavaju svi chalenge modovi jer sam igru presao s 66% i sve chalenge modove i nemogu otkljucavati vise ,a ostalo mi jedno 7 mapa za fight u chalenge modu sto bi volio posamarati
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 14:04   #70
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
jer zna neko kako se otkljucavaju svi chalenge modovi jer sam igru presao s 66% i sve chalenge modove i nemogu otkljucavati vise ,a ostalo mi jedno 7 mapa za fight u chalenge modu sto bi volio posamarati
moraš pronaći trofeje i riješiti zagonetke
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 14:15   #71
Pronađi sve sto treba. Nije tesko, ako zapnes, nadi mapu zagonetki. Ja nisam pri kraju igre, a na 40% sam, namjeravam taman prije zadnjeg lvla ici pronaci sve postepeno Jer naravno, 3x kuku dobijes tek na kraju, a treba za gro zagonetki
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 14:47   #72
Nakon što prođeš igru možeš nastaviti i pokupiti sve zagonetke i upitnike, ne brini.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 18:21   #73
A da? Znaci, na foru AC-a je? To je super Onda idem sredit Jockera, pa cu se vratit i pronaci sve.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 20:07   #74
a kako kvragu izvesti dugi combo u prvom challengeu? Mislim, jedva dođem do 8000... napravim counter, udarim par puta, pa 3x batarang i onda su svi na podu. A ako napravim potez da ih onesvijestim, onda se prekida combo i opet iznova... ne kužim.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 20:26   #75
Ja sam prvig preko 15 000 napravio Nemoj raditi batarang samo napad + counter kad su dovoljno blizu.

Ja zapeo, pri kraju, main sewer. Srusio zid, uspio se popet u sobu, sredio ih, nasao mapu na stolu, vratio se dole pokupit riddle i sad ne mogu gore A idem na istu foru, line opalim i pokusam se uloviut za rub, kao i kad sam prvi put usao, nece, dajte savjet kako
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 22:22   #76
Ne znam točno gdje si, daj ss mape.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 22:25   #77
Ma skuzio. Onaj dio kad moras povuci zid dole, pa dodu tri na rub i njih povuces također. Ne znam azsto sam mislio da mogu samo sa lineom gore, nisam ni pokusavao obicno Prvi put mi odmah uspjelo, valjda stisnuo taman kad je trebalo da pustim line i uhvatim se za rub, kasnije nikako. Sa F nisam ni pokusavao, mislio da se ne moze.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 02:23   #78
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
a kako kvragu izvesti dugi combo u prvom challengeu? Mislim, jedva dođem do 8000... napravim counter, udarim par puta, pa 3x batarang i onda su svi na podu. A ako napravim potez da ih onesvijestim, onda se prekida combo i opet iznova... ne kužim.
Upravo pobrao 3 bataranga () na tom challengu. Moraš napraviti 2 stvari:
1.) Probaj cijelu rundu proći u jednom combu za extra 1000 bodova. Nije teško, counteraj prvi napad i onda samo jednom udari svakog lika, i rotiraj napade kroz njih. Kad udariš trećega već će onaj prvi biti spreman za novi udarac. 4x1000=4000 bodova samo na tome.
2.) Nemoj da te udare. Da, zvuči očito, ali ti isto tako i donosi hrpu bodova. Čak i ako zezneš kontinuirani kombo, fokusiraj se na ovo. 4x500 bodova = 2000. Ali - ako sve runde prođeš bez primljenog udarca, na kraju dobiješ još 5000 bodova extra, tako da je to 7000 samo na tome.

1.) + 2.) = 4000 + 7000 = 11000 samo na kombo+obrane! Uz ostale bodove, lako je skupiti dovoljno

Inače, ako trebaš održavati kombo a nemaš koga lupiti, koristi evade (neki smijer+dupli space). Dok god evejdaš neće ti se kombo prekinuti.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 09:34   #79
Zapeo na Poison Ivy. U drugom dijelu borbe, da ne spojlam.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 11:22   #80
ja ne kužim onaj counter dok mi javi da stisnem desni klik miša
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.