Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2015., 13:00   #41
To je sve stvar osobe. Ako ti cura nije bila zadovoljna u vezi i odlučila je to sve prekinuti - poštuj njenu odluku, skupila je hrabrosti i okončala to. Ako ste bili dugo skupa u vezi često dođe do zasićenosti i osjećaja 'gušenja' što lako može natjerati na bijeg. To može biti trenutno, da si ona sama malo posloži kockice, ništa u životu nije crno i bijelo i glupo je reći ' Da ga voli ne bi ga ostavila' ili 'Da ga voli riješili bi to '. Ako ti se neke stvari skupe najbolje je otići i dobiti taj osjećaj olakšanja, a ako nakon nekog vremena shvatiš da je odluka bila pogrešna, skupiš muda i dođeš po drugu šansu.
I ja sam ostavila dečka jer sam bila željna izlazaka i gušio me osjećaj naših viđanja i rutine u koju smo zapali, nakon 2 mjeseca sam ga tražila nazad ali tu su se nalazile stvari koje mi i prije nisu odgovarale a on se ni ovaj put nije trudio popraviti to tako da sam se opet iskobeljala odande.
Plot twist : 9 mjeseci nakon tog razlaza on se sjetio reći kako je bio budala jer nije iskazivao osjećaje, nije se trudio da se osjećam voljeno, tek je kasnije shvatio da sam ja bila uvijek tu za njega a on je ocito bio flegma na sve to..

Poanta je da se mozes drzati te nade, veza vam nije bila kratka, nije ona najednom izgubila sve to za tebe. Nemoj biti ti taj koji ju trazi nazad, ona je otisla, ona se treba duplo potruditi da te ponovno dobije, tako da samo budi ono što si bio i na početku, budi totalno neprimjetan, brzo će u njoj proraditi znatizelja.
sarah14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 16:49   #42
Quote:
tuzan123 kaže: Pogledaj post
D
Naime, prekinuo sam sa svojom odabranicom srca, tj. ona samnom nakon više godina. Razlog ona trenutačno ne može više, želi biti sama, ali tko zna što budućnost nosi.
Pa me zanima mišljenje ženskog auditorija što to znači?
čuva me za rezervu, nezna ni sama što hoće ili nešto treće.
Hvala na odgovoru.
To može značiti svašta. Ali ono što je očito jest to da je bila nezadovoljna u vezi u kakvoj ste do sada bili. A to što budućnost nosi, može značiti rezervu, a možda i nešto drugo. Možda je samo trenutno zbunjena/nezadovoljna i ne zna gdje vaša veza više vodi i želi biti sama da si posloži stvari u glavi. Kako god, nešto očito nije štimalo i mislim da teško da će nekad u budućnosti biti drugačije/bolje. Da ste jedno za drugo ne bi došlo do toga. Ali to je samo moje mišljenje.
Nisi rekao više detalja osim te 1 rečenice, tako da... Kakva vam je bila veza općenito, kako ste se slagali, je li se išta promijenilo u zadnje vrijeme?
__________________
Postoje dva svijeta. Jedan smo izmislili, a na drugi nas tjeraju. Od koje ste vi vrste?
OnaNije is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 00:12   #43
Quote:
tuzan123 kaže: Pogledaj post
Draga žensko populacijo,
javlja vam se jedan muškarac(momak) koji ne razumije ženski rod iako bih jako volio.
Naime imam jedn pitanje i molio bih vas za vaše mišljenje.
Naime, prekinuo sam sa svojom odabranicom srca, tj. ona samnom nakon više godina. Razlog ona trenutačno ne može više, želi biti sama, ali tko zna što budućnost nosi.
Ok, kontam ja pustiti ću te, radi što te volja, ali prokleta nada mi neda mira i stalno živim u nekoj iluziji.
Pa me zanima mišljenje ženskog auditorija što to znači?
čuva me za rezervu, nezna ni sama što hoće ili nešto treće.
Hvala na odgovoru.
Quote:
Razlog ona trenutačno ne može više, želi biti sama, ali tko zna što budućnost nosi.
Možda si radio nešto što je njoj smetalo ili si ju davio, oduzimao joj privatnost.
Možda si ti taj koji je problem bio, a ne ona. Nisi se izjasnio u detalje, pa ne znam konkretno. Može svašta biti.
Pitaj ju: Što ti želiš od mene? Izjasni se ženo, jer ovako više ne ide."
I onda razgovarajte dok ne dođete do nekog rj. Rj ima tisuću, naći ćete neko makar bilo rastanak. Da je valjala ne bi bila bivša.
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 08:57   #44
Prijatelju, ne treba tebi žensko mišljenje već jednostavno mišljenje ljudi koji su to prošli.

Mene je bivša ostavila nakon 7god veze, 10god odnosa sa riječima "nije mi to to, veza me guši, hoću se posvetiti sebi, postalo mi je monotono [i meni više puta, pa nisam prekidao (vidiš li razliku između pristupa problemu, prekid/ostanak)]
Na moje pitanje ima li netko treći ? - NE! NE! NE! Šta je čudno u tome da se želim posvetiti sama sebi? (zvuči uvjerljivo, zar ne ?)

Tjedan dana kasnije viđena kako se licka sa tim istim tipom na kojeg sam ja sumnjao. A tko zna koliko se to kuhalo...dogovaralo, jer sam saznao da je on prekinuo sa svojom curom (dugogodišnjom) par mjeseci ranije. A ona je očito čekala pogodan trenutak...fuj!

Većina žena ne voli biti sama. Nitko ne voli osjećaj usamljenosti. (a on je najizraženiji nakon prekida).
Stoga, čitaj između redova..jer od 10 njenih izgovorenih rečenica, ona jedna koja se provukla je bitna.

Ukoliko se pronalaziš među gore navedenim isprikama, gotovo sigurno je da je 3 strana u pitanju. Pitanja koje ja sebi postavljam već mjesec dana je: Da li je krivo dati sve od sebe ? - jer očito u sve se mora ući sa rezervom.
lupolum is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 22:27   #45
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
To znači da ne voli prekidati i nema muda inače biti direktna, ali ti si joj toliko dopizdio da je morala prekinut s tobom, i još je dodala kao razlog da želi biti sama i u miru, što su sranja.
Naime, kad netko ne želi biti u vezi, to samo znači da ne želi biti s određenom osobom u vezi. U ovom slučaju, ona ne želi biti s tobom u vezi.
Kirurški ju eliminiraj iz života i nastavi dalje, jer ona će te inače koristiti kako joj se sprdne.
To.

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ne mora bit. teško je nekome tko ti ništa loše nije napravio reć da ti je dosadio, da ti se skupilo, da te razočarao pomalo, da ne svršavaš više, da ti je više brat nego frajer, da.. /nastavi niz/
I ovo.

Jbga.
MajaBuhtla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 14:07   #46
Budi baja, ne javljaj joj se...čim ju ovaj napuca, molit će te na koljenima.
Ti samo moraš bit jak i istrpit to da ne šalješ poruke...što manje zna o tebi, to bolje.
Na kraju ćeš ti nju napucat jer ne želiš curu koja ti se vratila jer joj nije uspjelo s drugim.
Franz Ožbolt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 16:02   #47
Evo iskreno od mene, jedan muški savjet.

1) Želi bit sama = Ne, neće bit sama naći će nekog drugog ili je već našla on će da je guzi a ti se utapaj u tuzi (Ružno ali istinito kolega moj).

2) Ako si stvarno reko da te boli ona stvar za njom i da si prihvatio to što je ona rekla (mada nemaš šta da prihvatiš ona je već odlučila i tu je gotva stvar) onda MAN UP AND DONT CRY. Idi dalje, reci ma ko te jebe ne znaš šta si izgubila. I ćao.

3) Da si stvarno odlučio da primjeniš br. 1 i br 2 nebi pisao ovu jadnu temu sebe šupendre na forumu u nadi da te je stavila kao rezervu (što je plod tvoje podsvjesti, jer ti ne prihvataš da se to desilo).

Promjeni forum ime u '' Sretan123 '' jer si se rješio kretenuše koja te je zamajavala da bi s drugim otišla.

Neko treći uvjek smeta tvojoj sreći, to zapamti.

Neće ona otić solo da jede kekse i sjedi sama u kinu ili na kavi, nego neki drugi tip će da je šarmira retardiranim forama ))

Brate sorry al to je što je.

Prihvati da je gotovo i ćao, prestani sa temama itd.

Sretno kolega
loldafuqbro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 16:49   #48
Quote:
tuzan123 kaže: Pogledaj post
Draga žensko populacijo,
javlja vam se jedan muškarac(momak) koji ne razumije ženski rod iako bih jako volio.
Naime imam jedn pitanje i molio bih vas za vaše mišljenje.
Naime, prekinuo sam sa svojom odabranicom srca, tj. ona samnom nakon više godina. Razlog ona trenutačno ne može više, želi biti sama, ali tko zna što budućnost nosi.
Ok, kontam ja pustiti ću te, radi što te volja, ali prokleta nada mi neda mira i stalno živim u nekoj iluziji.
Pa me zanima mišljenje ženskog auditorija što to znači?
čuva me za rezervu, nezna ni sama što hoće ili nešto treće.
Hvala na odgovoru.
Znaci da ne zeli biti u vezi s tobom, ali te ne zeli izbaciti iz svog zivota. Nema konkretnog razloga, a nema muda za reci ti da te ne voli vise.
Tako je njoj lakse. Zato i kaze "trenutacno" i "nikad ne znas za buducnost". Bla bla bla.

To ti sve znaci da je gotovo i da vise bikad necete buti skupa.
__________________
Kurvasta. (od curvy )
baby-bluz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.