Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2015., 16:59   #161
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Što se tiče teme, volin virovat da je to zato jer im lik ne bude napet, al ga svejedno skroz ne odjebu jer im je dosadno/godi im pažnja/treba im sponzor/neko ko im diže ego... whatever. Sve samo ne normalan "prijatelj" kao takav. Al u praski je sve to još dodatno zakomplicirano raznim bullshitom da ti je bolje u startu odjebat takvo prijateljstvo osim ako imaš neke mazohističke sklonosti i želiš bit žrtva u ciloj toj priči.
Ne znam jesam li naivan ili što već, ali čini se da su ovakve spekulacije najčešće. Što je s onom mogućnošću da lik nije napet ali da je zanimljiva osoba vrijedna nečijeg vremena i društva? Po ovome ispada da ne postoji drugi motiv za druženje osim napetosti i kojekakvih eksploatatorskih shema. Svode li se ljudi doista na to i samo to?

Možda je to zbog mojih iskustava koja su drugačija (dobro, i situacije iz kojih se razvijalo prijateljstvo su bile specifično).
ur-faust is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 17:46   #162
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Evo večina cura u Splitu s muškarcima želi samo prijateljstvo bez ikakvih dodira.U ćemu je problem,zašto se boje nešto više,a opet zašto stalno zovu te prijatelje. Razloga može biti

1.Lezbijke su
2.Žele financijski iskoristit prijatelja
3.Nemaju s kime izaći vanka,pa bolje s prijateljem nego stat doma
4.Vole provocirat,gledat kako bi prijatelj nešto više,a one samo prijateljstvo
5.Zaljubljene su,a ne daju gušta
6.U prošlosti su imale loša iskustva s vezama,pa se boje vezivanja tj žele biti same
7.Ne žele obveze,žele biti slobodne,a seksa se boje da slučajno ne ostanu trudne

Bilo kako bile reču da je to prijateljstvo koje se neće prekinuti,stalno zivkaju,čak više nego tvoji prijatelji,a opet ne žele nešto više.Izađeš s njima ili njom a opet ne žele maženje,čak i nakon par godina kad je uvidila da nisi silovatelj i manijak
8. Zato što su im muški u Splitu i okolici loši ljubavnici?!
ekho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 18:01   #163
Quote:
ekho kaže: Pogledaj post
8. Zato što su im muški u Splitu i okolici loši ljubavnici?!
Nisu još upoznale mene
Burek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 21:35   #164
Quote:
ekho kaže: Pogledaj post
8. Zato što su im muški u Splitu i okolici loši ljubavnici?!
to nije istina
nego ja opcenito san prijateljica sa likovima koji su mi prepekmezasti i pedobri,onako više vucu na žensku priju (al nisu pederi hahah)
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 21:37   #165
Jebemti i Split i splicko-dalmatinsku županiju. Jesmo svi emocionalni kreteni ovdje ili šta
LeteciPrsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 22:18   #166
Ma niste vi ste super. Kakvih u zg ima to je pre strašno
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 17:59   #167
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Ma niste vi ste super. Kakvih u zg ima to je pre strašno
Eto vidis

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
MajaBuhtla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 19:01   #168
Quote:
MajaBuhtla kaže: Pogledaj post
Eto vidis

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Yees znaci ima nade i za mene
Burek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 19:52   #169
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Koja jadanja muskog roda. Nisu sve žene takve da žele iskorištavati. Zašto nebi mogli muškarci i žene biti prijatelji. Eh sad ako se jasno kaže da želi samo prijateljstvo koliko je teško to prihvatiti to je pitanje osobe. Nadalje evo iz moje perspektive ja sam uvijek prvo za prijateljstvo jer ne vidim se u vezi s osobom kojom prvenstveno ne mogu biti prijatelj. Izrazito sam privatna osoba i teško mi je tako brzo upuštati se u vezu. Zbog toga volim biti prvo prijatelj. Naravno uvijek naglasim osobi sto moze očekivati od mene i dali je to samo prijateljstvo ili je to prijateljstvo s mogućnošću evoluiranja u vezu recimo tako.
i koliko dugo ih zavlačiš dok ime ne kažeš jel evoluiralo il nije?**


** ne se ljutit, nisam mogla odoljeti
anima sola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 22:21   #170
Quote:
anima sola kaže: Pogledaj post
i koliko dugo ih zavlačiš dok ime ne kažeš jel evoluiralo il nije?**


** ne se ljutit, nisam mogla odoljeti
No hard feelings ne brini ja sam biolog pa malo s te strane seciram sve. Ali brzo im kažem
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 00:33   #171
Ne znam, očito su moja iskustva drukčija od većine ovdje. Ako mi se netko svidi, naravno da se želim družiti s njim i bolje se upoznati. Ne znam zašto bi to bilo zavlačenje ili sponzorstvo. Ako mi se nabacuje netko tko mi se zaista ne sviđa u tom smislu, maknem se i udaljim.

U biti ne znam kako bi to po vama onda trebalo izgledati - lik priđe curi sa spikom "sviđaš mi se, oćeš, nećeš, ima tko hoće"?? I što bih ja trebala na to reći? Nisam zainteresirana za FF odnose, niti za srljanje u nekakve nedefinirane odnose s nekim s kim (još) nemam nikakvu osnovu na kojoj bi se dalo izgraditi nešto trajnije i kvalitetno.

Ali valjda sve ovisi o tome tko što traži i svakako je dobro da se nađu dvoje koji imaju iste želje i očekivanja u tom pogledu.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 02:02   #172
budala je bilo i biti će ih

Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Evo večina cura u Splitu s muškarcima želi samo prijateljstvo bez ikakvih dodira.U ćemu je problem,zašto se boje nešto više,a opet zašto stalno zovu te prijatelje.
Dok postoje ljigavci koji kod cura stvaraju dojam da im žele biti samo prijatelji dotle će i one manje inteligentne vjerovati da im neki pravi muškarac želi biti samo prijatelj.
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 02:04   #173
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Ne znam, očito su moja iskustva drukčija od većine ovdje. Ako mi se netko svidi, naravno da se želim družiti s njim i bolje se upoznati. Ne znam zašto bi to bilo zavlačenje ili sponzorstvo. Ako mi se nabacuje netko tko mi se zaista ne sviđa u tom smislu, maknem se i udaljim.

U biti ne znam kako bi to po vama onda trebalo izgledati - lik priđe curi sa spikom "sviđaš mi se, oćeš, nećeš, ima tko hoće"?? I što bih ja trebala na to reći? Nisam zainteresirana za FF odnose, niti za srljanje u nekakve nedefinirane odnose s nekim s kim (još) nemam nikakvu osnovu na kojoj bi se dalo izgraditi nešto trajnije i kvalitetno.

Ali valjda sve ovisi o tome tko što traži i svakako je dobro da se nađu dvoje koji imaju iste želje i očekivanja u tom pogledu.
Nešto me silno zanima, recimo dođeš u kafić u kojem ima 50-ak muškaraca, ima li ijedan da ti se sviđa izgledom ili si jedna od onih mnogih tipičnih Hrvatica koje tvrde da im se ni jedan ne sviđa?
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 10:58   #174
Quote:
alphacentaury kaže: Pogledaj post
Nešto me silno zanima, recimo dođeš u kafić u kojem ima 50-ak muškaraca, ima li ijedan da ti se sviđa izgledom ili si jedna od onih mnogih tipičnih Hrvatica koje tvrde da im se ni jedan ne sviđa?
pa eto kad te već toliko zanima - naravno da mi se izgledom sviđa i više njih.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 17:35   #175
Zašto cure žele samo prijateljstvo s muškarcima?
zato kaj su neke od njih (malecka manjina) individualni anarhisti, i to cijenim/shtujem i nadasve slavim/podrzavam
dok onaj puno veci broj... ugh, I just thru up in my head a little
__________________
frank
monsieur frank is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 11:53   #176
Ne znam bas s zenama..
Ne umijem losa sam prijateljica..
Puno daj ocekujem..
Ne idui tracanja i lutanja po kavama i trgovinama..
I ebga..sta cu im?
S muskim sve to ne moram
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 12:16   #177
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ne znam bas s zenama..
Ne umijem losa sam prijateljica..
Puno daj ocekujem..
Ne idui tracanja i lutanja po kavama i trgovinama..
I ebga..sta cu im?
S muskim sve to ne moram
S muškima se moraš seksat. Jebiga, svi imaju neke zahtjeve.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 12:49   #178
Ne znam po kojim svjetovima ti hodaš da imaš takvo mišljenje. U mom svijetu su svi normalni.
ITGirl is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.02.2016., 13:51   #179
meni se to nikad nije dogodilo da bi sa curom bil sam prijatelj. DI nalazite takve, ja bi frendicu Kod mene cure čim im priđem misle da bi s njima bil u vezi, pa odma na kraju znam jel imam šanse il ne
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 13:56   #180
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
S muškima se moraš seksat. Jebiga, svi imaju neke zahtjeve.
Ma tko ce me natjerat nesto sto necu?
A zbilja..
Kad tad me pita hocemo li...
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.