Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2011., 10:15   #281
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post

Ti valjda živiš u iluziji kako se baš to tebi nikad nebi moglo desiti.
Ne mora biti iluzija, jednostavno imas ljudi koji nikad nit ne pomisle na tako nesto.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 17.05.2011., 10:18   #282
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne mora biti iluzija, jednostavno imas ljudi koji nikad nit ne pomisle na tako nesto.
Ne mislim uopće da bi trebala 24/7 razmišljati o tome, već ne možeš tvrditi unaprijed da znaš kako te netko neće prevariti jednog dana.
Monica. is offline  
Old 17.05.2011., 10:20   #283
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Ne mislim uopće da bi trebala 24/7 razmišljati o tome, već ne možeš tvrditi unaprijed da znaš kako te netko neće prevariti jednog dana.
Što bjaše sa onim, nedužan dok se ne dokaže suprotno? Po ovome, ispada da te bilo tko može prevariti jednog dana. Skloniji sam vjerovati da postotno manji broj populacije vara a da ipak ima oveci dio ljudi koje tako nesto ne zanima, nemaju razloga za tim niti su to kadri napraviti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 17.05.2011., 10:26   #284
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Što bjaše sa onim, nedužan dok se ne dokaže suprotno? Po ovome, ispada da te bilo tko može prevariti jednog dana
pa ispada, upravo tako, ne zna se, ne kužim kaj ne kužiš

Ja ne govorim da svi ko po defoultu varaju, već da nitko od nas ne zna dal će varati i bit prevaren ili možda i oboje.
Monica. is offline  
Old 17.05.2011., 16:51   #285
Iskreno, gade mi se dečki koji varaju svoje cure i cure koje pristaju biti ljubavnice..

Isto tako mi se gade cure koje varaju svog dečka i dečki koji su njihove ku*ve..

U tome ne vidim ništa dobro..

Opametit ćeš se, doći će ti iz guzice u glavu, daj Bože da ti se obije o glavu da vidiš malo kak je to.. Bez ljutnje..

Jer dok ne osjetiš na svojoj koži nećeš nikad ni znati kak je to biti prevaren..
jelena91 is offline  
Old 17.05.2011., 16:54   #286
Quote:
bijela-maca kaže: Pogledaj post
I kako se ovo na kraju zavrsilo?
Topik iz 2009.? Stvarno?
Da je osjećala poriv doći i napisati kako se završilo, valjda bi to učinila.
Nemojte izvlačiti stare topike koji su bili nečiji osobni problem. Za to se dijele kartone.
Violently happy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger