Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2009., 01:14   #81
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Otvorim oči i vidim njegove širom razrogačene, gledaju negdje sa strane. Gledam koji kurac, okrenem se, a on u ruci, iza mojih leđa, drži mobitel.
U to se odmaknuo od mene i kroz zube prosiktao "kurvetino".
awww, pa bio je povrijeđen dečko, dobro da si mu se ispričala
Aphex is offline  
Old 01.05.2009., 01:20   #82
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Evo, epizoda gotova. Kaj sad?
kao i kod veza.. uštimati psihometar i ugasiti autopilot 'oču hitno para makar jeo govna'.
ima nešta u onome šta si rekao da treba odjebati sve to manipuliranje, što bi u poslovima bilo valjda traženje veće plaće, pa razgovori o pravima i obavezama i natezanja oko pizdarija i doći na neku novu razinu gdje se obostrano jede manje govana, ali zbilja ne vidim još uvijek tu razinu.
Aphex is offline  
Old 01.05.2009., 01:21   #83
Quote:
Jade84 kaže: Pogledaj post
meni nijedan nije kupio cvijeće
nisi bila dovoljno psiho da privučeš tako nekog papka
Aphex is offline  
Old 01.05.2009., 01:23   #84
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Vilenica, ne, nije mi poklonio nikakvu plišanu životinju. Jednom mi je kupio parfem. I neki kaktus. I bila je tu još neka biljka, ne sjećam se koja.
zaključak: ak nam ne pokloni medvjeda u roku mjesec dana, niz balkon s njim! a bez jednog krda medvjedića niš od seksa!
Vilenica is offline  
Old 01.05.2009., 01:24   #85
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
ima nešta u onome šta si rekao da treba odjebati sve to manipuliranje, što bi u poslovima bilo valjda traženje veće plaće, pa razgovori o pravima i obavezama i natezanja oko pizdarija i doći na neku novu razinu gdje se obostrano jede manje govana, ali zbilja ne vidim još uvijek tu razinu.
Pa, za tu razinu treba manje lagat i srat, sebi i drugima. Skoro pa nikoliko. Bio u pitanju, posao, hobi, kurčeva veza ili činjenica da si kupio vivax televizor, zamijenio ga 3x u pevecu i ovaj zadnji je OPET strgan, al sam došao dan prekasno da mi vrate pare. Recimo. Bog isus. Majka.
Drito Konj is offline  
Old 01.05.2009., 01:27   #86
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
nisi bila dovoljno psiho da privučeš tako nekog papka
E, i to. Kad me ta bivša prvi put ostavila, pa se nismo čuli par mjeseci (osim kaj sam ju ja tu i tam zvao i bio njonjavo govno crne rupe svemira), pa sam odlučio odjebat sve to skupa i ne javljat se više, javila mi se za božić sa "sretan božić", na što je moja reakcija bila "jebo ti božić mater, kurvo" ili tak nešto, na što je njena bila "ti se nešto ljutiš na mene? nisi mi čestitao ni rođendan" ---> ---> (ZABOGA MORONU!) ne bi li to sve skupa dovelo do toga da joj ja ni mjesec dana poslije kupujem jebeni CVIJET na placu i volim ju do neba. Sad sam htio reć "bože spusti munju i uništi me", ali on to ionako radi. Svakodnevno.
Drito Konj is offline  
Old 01.05.2009., 01:30   #87
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post

Eto. Kurvetino.
Bila je zelena?

Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
awww, pa bio je povrijeđen dečko, dobro da si mu se ispričala
Naravno. A onda sam mu skuhala za jest. Da ne bude gladan, kad sam već zla drolja.

Jel postoje i ženski papci?
Kako se zove to?

Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
zaključak: ak nam ne pokloni medvjeda u roku mjesec dana, niz balkon s njim! a bez jednog krda medvjedića niš od seksa!
eleuthera is offline  
Old 01.05.2009., 01:31   #88
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
nisi bila dovoljno psiho da privučeš tako nekog papka
Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
zaključak: ak nam ne pokloni medvjeda u roku mjesec dana, niz balkon s njim! a bez jednog krda medvjedića niš od seksa!
al ćeš se ti usrećit
Aphex is offline  
Old 01.05.2009., 01:33   #89
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Jel postoje i ženski papci?
Kako se zove to?
Žapci...
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Old 01.05.2009., 01:33   #90
Ja, zapravo, nikad nisam bio sa zlim ženama. Kad sam bio idiot, bio sam idiot isključivo poradi vlastitog nedostatka samopouzdanja. Pa sam radio vrhunske kretenarije kad me prva ostavila. Onak. Recimo, ostavio joj latice cvijeća na krevetu. Ili. U, ne. Najgore čuvam za sljedeći post. Izuzetno je loše i sramotno Sreća da je to bilo zbilja davno.
Gazda is offline  
Old 01.05.2009., 01:33   #91
Btw, užasno me zanima koliko ljudi tu ne smije pisat jer im sadašnji ili sadašnja koji čitaju forum, ne podnose te bivše i kad bi napisali neki takav primjer, ovi bi ih istu sekundu izjebali sa "VIDIŠ DA TI JE I DALJE STALO!! :2up:"
Drito Konj is offline  
Old 01.05.2009., 01:38   #92
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Ja, zapravo, nikad nisam bio sa zlim ženama. Kad sam bio idiot, bio sam idiot isključivo poradi vlastitog nedostatka samopouzdanja. Pa sam radio vrhunske kretenarije kad me prva ostavila. Onak. Recimo, ostavio joj latice cvijeća na krevetu. Ili. U, ne. Najgore čuvam za sljedeći post. Izuzetno je loše i sramotno Sreća da je to bilo zbilja davno.
Daj ne seri, reci. Brzo.
Drito Konj is offline  
Old 01.05.2009., 01:38   #93
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Pa, za tu razinu treba manje lagat i srat, sebi i drugima. Skoro pa nikoliko.
ma lažem si na dnevnoj bazi. bio sam u fazi 'pa nije taj posao toliko loš, radim kod kuće, samo da si dam malo vremena da se naviknem, SVI jedu govna za pare, SVI poslodavci su debili'. jedenje govana mi je obiteljska tradicija
Quote:
Bio u pitanju, posao, hobi, kurčeva veza ili činjenica da si kupio vivax televizor, zamijenio ga 3x u pevecu i ovaj zadnji je OPET strgan, al sam došao dan prekasno da mi vrate pare. Recimo. Bog isus. Majka.
jebote pevec stara je kupila malom burazu za uskrs autić na daljinski i nakon šta je buraz od ušteđevine kupio sto kuna novih duracell baterija jer one koje su došle s njim nisu radile, mašinerija se doslovno ZAPALILA na sred kuće.
pevec
Aphex is offline  
Old 01.05.2009., 01:39   #94
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
I mačke... Jebene mačke posvuda... U kupatilu mačka, na krevetu mačka, na televizoru, u špajzi, posvuda jebene mačke...
Kaj fali mačkama?

Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Izuzetno je loše i sramotno Sreća da je to bilo zbilja davno.
Stariš.
Ajde, pljuni, znaš da želiš.
eleuthera is offline  
Old 01.05.2009., 01:40   #95
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Daj ne seri, reci. Brzo.
Ok. Dakle. U najgoroj fazi, onoj fazi, znaš, kad si duboko uvjeren da do smrti nećeš naći nikad više nikog, osim, oh, NJE, da, nikog više, iako imaš samo 23 godine. E, tad. Tad sam ja otišao do njene stare. I NJU nagovarao da nagovori bivšu da mi se vrati.

Moram sam sebi puknut tri esa za to ==>
Gazda is offline  
Old 01.05.2009., 01:41   #96
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
ma lažem si na dnevnoj bazi. bio sam u fazi 'pa nije taj posao toliko loš, radim kod kuće, samo da si dam malo vremena da se naviknem, SVI jedu govna za pare, SVI poslodavci su debili'. jedenje govana mi je obiteljska tradicija
A, to. Na svakom bi bilo tako nakon nekog vremena. Sa svim pičkama bi bilo isto nakon nekog vremena. I to.

Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
jebote pevec stara je kupila malom burazu za uskrs autić na daljinski i nakon šta je buraz od ušteđevine kupio sto kuna novih duracell baterija jer one koje su došle s njim nisu radile, mašinerija se doslovno ZAPALILA na sred kuće.
pevec
Da, pevec. Još su me poslali u krivi servis, ma onak, sve.
Drito Konj is offline  
Old 01.05.2009., 01:41   #97
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Tad sam ja otišao do njene stare. I NJU nagovarao da nagovori bivšu da mi se vrati.


No, jel' bar bila vrijedna toga?
eleuthera is offline  
Old 01.05.2009., 01:43   #98
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Ok. Dakle. U najgoroj fazi, onoj fazi, znaš, kad si duboko uvjeren da do smrti nećeš naći nikad više nikog, osim, oh, NJE, da, nikog više, iako imaš samo 23 godine. E, tad. Tad sam ja otišao do njene stare. I NJU nagovarao da nagovori bivšu da mi se vrati.

Moram sam sebi puknut tri esa za to ==>
O ISUSE, DA!

To je jebeno dno. Ja sam tjedan dana il 2 tjedna nakon kaj me prva ostavila došao tražit natrag televizor koji sam joj u afektu vratio (naravno da mi kurva nije htjela vratit televizor, mater si jebem patetičnu) pa me njena stara spopala da neću dolascima do njih vratit curu. Reko gospođo, želim televizor, ona ima dva.

- "Znala sam da si materijalist. Ali svejedno ti neće bit opet cura"

Suvišno je reć da me njena stara mrzila deblje.
Drito Konj is offline  
Old 01.05.2009., 01:43   #99
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post


No, jel' bar bila vrijedna toga?
Naravno da ne.
Ali dobro, takvim moronskim idiotizmom svemirskih proporcija sam barem sam sebe podučio da prestanem biti idiot. Tak da nije da je to bilo beskorisno, u konačnici.
Gazda is offline  
Old 01.05.2009., 01:45   #100
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
O ISUSE, DA!

To je jebeno dno. Ja sam tjedan dana il 2 tjedna nakon kaj me prva ostavila došao tražit natrag televizor koji sam joj u afektu vratio (naravno da mi kurva nije htjela vratit televizor, mater si jebem patetičnu) pa me njena stara spopala da neću dolascima do njih vratit curu. Reko gospođo, želim televizor, ona ima dva.

- "Znala sam da si materijalist. Ali svejedno ti neće bit opet cura"

Suvišno je reć da me njena stara mrzila deblje.
A, reakcije stare od ove je bila: "a, a kaj ste vi prekinuli, nisam skužila? "
Gazda is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.