Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2010., 20:09   #21
Ja osobno nikad nisam volila da mi upadaju prvi put kad ih vidim. Sve dečke sam poznavala od prije, upoznala sam ih preko nekog prijatelja ili prijateljice, u školi, na faxu... Ne znam šta bi rekla nekome tko mi uleti u videoteci.
Nuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 20:27   #22
Mene rijetko koji muskarac privlaci, a nemam ni jednog muskog prijatelja. Vecina je rekla da ih ne interesira ispijanje kavica sa mnom. To im je gubljenje vremena.
arween 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 20:37   #23
Dovedi ti tim frendicama onog svog visokog i trokutastog prijatelja pa da vidiš kakvo će prijateljstvo ostvariti.
Petrarca osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 21:33   #24
Quote:
arween 7 kaže: Pogledaj post
Mene rijetko koji muskarac privlaci, a nemam ni jednog muskog prijatelja. Vecina je rekla da ih ne interesira ispijanje kavica sa mnom. To im je gubljenje vremena.
Dobro su ti i rekli...
sugarray is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 21:40   #25
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Nije problem u fizičkom izgleda,štoviše privlaćim ih fizički,a opet žele prijateljstvo i to dosta cura.Nije moguće da svi žele biti sami ,da li je to strah od vezivanja zbog promjenjenog naćina života,možda ne žele promjene.....Eto zato muški ne upadaju ženama jer su musave,a i kad naiđeš na neku pričljivu ona želi samo prijateljstvo
Ti inače jako cijeniš prijateljstvo, vidim... I sigurno imaš puno prijateljica na koje se možeš osloniti i one na tebe. Sigurno i prijatelje smatraš "samo prijateljima"
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 21:44   #26
Splićanke koje sam ja poznavao su znale što su htjele od mene, a to nije bilo prijateljstvo.
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 21:53   #27
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Evo večina cura u Splitu s muškarcima želi samo prijateljstvo bez ikakvih dodira.
Razloga može biti

1.Lezbijke su
2.Žele financijski iskoristit prijatelja
3.Nemaju s kime izaći vanka,pa bolje s prijateljem nego stat doma
4.Vole provocirat,gledat kako bi prijatelj nešto više,a one samo prijateljstvo
5.Zaljubljene su,a ne daju gušta
6.U prošlosti su imale loša iskustva s vezama,pa se boje vezivanja tj žele biti same
7.Ne žele obveze,žele biti slobodne,a seksa se boje da slučajno ne ostanu trudne
Zaboravio si osmi razlog, najcesce i najbitniji.
Dakle ,
8.Nisi im dovoljno zanimljivi da bi te dozivljavale za 'nesto vise' od prijatelja.

i to ti je tak stari moj splićo...
drž se, biće i onih koje će htjet da im ne budeš prija.
gricko80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 21:56   #28
8. ruzan si
__________________
u izradi....
xAragonx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 22:16   #29
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Evo večina cura u Splitu s muškarcima želi samo prijateljstvo bez ikakvih dodira.U ćemu je problem,zašto se boje nešto više,a opet zašto stalno zovu te prijatelje. Razloga može biti.....
Boje se ako te dotaknu da više ni same neće razlikovat č od ć
aisling is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 22:28   #30
Quote:
aisling kaže: Pogledaj post
Boje se ako te dotaknu da više ni same neće razlikovat č od ć
To ti je zaraznije od std. Sad ni ti više nećeš moći razlikovati ć i č




Ženama možeš biti frend, dečko, jebač ili poznanik. Ne znam zašto ti si isključen iz nekih kategorija
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 22:32   #31
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Evo večina cura u Splitu s muškarcima želi samo prijateljstvo bez ikakvih dodira.U ćemu je problem,zašto se boje nešto više,a opet zašto stalno zovu te prijatelje.

Bilo kako bile reču da je to prijateljstvo koje se neće prekinuti,stalno zivkaju,čak više nego tvoji prijatelji,a opet ne žele nešto više.Izađeš s njima ili njom a opet ne žele maženje,čak i nakon par godina kad je uvidila da nisi silovatelj i manijak
Nema razloga za upitnik nad glavom, kao što je Nex napisao, razlog je taj što im iz nekog razloga nisi privlačan

Možda nisi primjetio, žene su u zadnje vrijeme nešto zahtjevnije... Krivim časopise i televiziju
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 22:38   #32
žele samo prijateljstvo jel su frigidne ,jer jedu u megdonaldsc,muški idu kod kurvi a one za sex si uključe vibru,tak su stalno na porukama na mobitelu,treba im frend da nekom šalju sve gluposti kaj njima fremndice šalju,..
uros100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 23:05   #33
Mene su 3 cure odbile s riječenicom, da bi htjele biti samo prijateljice, dok mi četvrta uopće nije dala do znanja, da sam joj dobar samo za dopisivanje preko MSNa. Naravno, kod svih njih od prijateljstva ni p. I kad sam poslijednji put bio odbijen, nisem si ni mislio, da ću nakon tjedan dana upoznat curu, koja će me gledat kao potencijalnog dečka.
fetišist is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 23:12   #34
Pa da, kao što sam rekla, to je samo pristojan način za reć: ne privlačiš me, ne sviđaš mi se... Normalno da nisu stvarno mislile biti odjednom dobre prijateljice s tobom. Prijateljstvo ne nastaje tako da se dvoje dogovore: možemo biti prijatelji, nego jednostavno znaš da na nekoga možeš računati kao na prijatelja.
Nuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 23:14   #35
Quote:
Nuru kaže: Pogledaj post
Pa da, kao što sam rekla, to je samo pristojan način za reć: ne privlačiš me, ne sviđaš mi se... Normalno da nisu stvarno mislile biti odjednom dobre prijateljice s tobom. Prijateljstvo ne nastaje tako da se dvoje dogovore: možemo biti prijatelji, nego jednostavno znaš da na nekoga možeš računati kao na prijatelja.
Da se razumijemo; meni nije bilo do ikakvog prijateljstva.
fetišist is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 23:18   #36
U većini slučajeva ljudima nije do prijateljstva s osobom s kojom bi vezu Potpuno razumijem. Ja samo govorim da te osobe koje kažu: možemo biti prijatelji trkeljaju gluposti.
Nuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 23:22   #37
Quote:
Nuru kaže: Pogledaj post
U većini slučajeva ljudima nije do prijateljstva s osobom s kojom bi vezu Potpuno razumijem. Ja samo govorim da te osobe koje kažu: možemo biti prijatelji trkeljaju gluposti.
To uglavnom u prijevodu znači: "možemo biti prijatelji dok ne nađem bolje društvo (čitaj dečka) ili drugu zanimaciju"
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 23:26   #38
kad meni ženska kaže..."budimo samo prijatelji" to znači ..da,privlačiš me i sexualno al idemo polako... također znaju da kad ih jednom zbariš više ti se neće dat bit prijatelj ...
uros100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 23:27   #39
Quote:
uros100 kaže: Pogledaj post
kad meni ženska kaže..."budimo samo prijatelji" to znači ..da,privlačiš me i sexualno al idemo polako... također znaju da kad ih jednom zbariš više ti se neće dat bit prijatelj ...
Ti si mi veliki optimist.
fetišist is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 23:33   #40
Quote:
fetišist kaže: Pogledaj post
Ti si mi veliki optimist.
ahhahahahhaah....kažem is iskustva ..dakle realan sam.
uros100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.