Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2011., 20:02   #21
Mila, Sandra, Mirna i Linda, o bokte

Al opet Diana Pečkaj "ne znam šta su telenovele, pa pišem bedastoće" Vuković

No očito se snimaju dvije... jer ova će valjda posebno, umjesto Najboljih godina će najesen krenut neka serija s Ivanom Hercegom..

Viđe ovdje:

U seriji “Larin izbor”, koju će režirati Tomislav Rukavina, Andrej Dojkić trebao je glumiti glavnu mušku ulogu, no zbog drugih obveza prepustio ju je Ivanu Hercegu.

Nakon što je glavnu mušku ulogu u dramskoj seriji radnog naslova “Larin izbor” odbio Andrej Dojkić, ona je ponuđena Ivanu Hercegu, koji je gledateljice osvajao kao partner Ane Vilenice u “Dolini sunca”, a trenutačno igra u “Najboljim godinama”. Herceg je, doznajemo, prihvatio glavnu ulogu, a glavne ženske uloge podijeljene su između atraktivne studentice glume Ornele Vištice (slika dolje), 21-godišnje Mostarke koju je tjednik Globus lani proglasio najseksi Hrvaticom, te 22-godišnje zadarske glumice Doris Pinčić (slika lijevo) koja je završila Akademiju u Osijeku, a zasad je poznata samo po svojim kazališnim angažmanima.

Serija, koju će režirati Tomislav Rukavina, snimat će se na lokacijama u Splitu i Zagrebu, a prva klapa prve epizode trebala bi pasti već u veljači. Iako se nagađa da bi serija u rujnu trebala doći u termin uspješnih “Najboljih godina”, s Nove TV ne mogu potvrditi tu informaciju jer programska shema za jesen još nije zacrtana

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 07.02.2011. at 20:07.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 21:24   #22
nema zijada gračića u ovoj telenoveli? nemoguće....
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 21:25   #23
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
nema zijada gračića u ovoj telenoveli? nemoguće....
Joj, nisi ovo trebala ni napisat, ako i nije dobio ulogu dosad, sad će je dobit
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 00:46   #24
PSZ neću gledati jer ima 240 - halo, 240 - epizoda, a LI samo zato što će protagonist biti Ivan Dahtavi Herceg, zbog kojeg se btw. ne vraćam gledanju Najboljih godina (ionako sam propustio cijelu drugu sezonu, pa mogu i ostatak, uz nadu da će do kraja otići da ipak mogu vidjeti što će biti na kraju..)
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 00:53   #25
Dahtavi

Iss, 240 epizoda... ma mene to ne bi brinulo (izdržah ja i gore ) da to radi netko drugi.. al Diana... ubij bože... :/ Svi znamo na šta je onaj horor od Doline qrca ličio :/
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 01:00   #26
Malo pretjeruju, ne znam baš za puno telenovela (!) koje imaju 240 epizoda! Očito je neko nepisano pravilo da svaka nova domaća telenovela mora imati više epizoda od prethodne. Sapunice su nešto drugo. One se snimaju dok su popularne, nemaju predviđen kraj i zbog toga Zabranjenu ljubav mogu gledati 800+ epizoda. Ali ovih 240 (pa i 210 sam jedva odgledao!!) su pre-pre-previše, pogotovo ako je Diana P.V. (opet) scenaristica! Ako nije znala što će sa 210 epizoda Doline sunca (okej, to možda jest najpopularnija hrvatska telenovela, ali je isto ona u kojoj su se, onak', penzići poljubili više puta nego glavni likovi, i to je valjda netko primijetio pa mu je zasmetalo?!! ), pobogu, što će onda sa 240?
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 03:56   #27
Počelo snimanje nove domaće telenovele 'Pod sretnom zvijezdom'
Lijepe, popularne glumice najjači su adut nove (hit?) serije


Foto: Nova TV

U produkciji Ring Multimedije za Novu TV jučer je u Zagrebu započelo snimanje serije 'Pod sretnom zvijezdom'. Uz dramsku seriju 'Najbolje godine' Nova TV s telenovelom 'Pod sretnom zvijezdom' nastavlja razvijati domaću produkciju i igrani dramski program.

Tim iskusnih kreativaca ...

Scenarij je prema vlastitoj priči u rukama iskusne Diane Pečkaj Vuković čija su dosadašnja djela iznimno uspješno ekranizirana u najpopularnije hrvatske telenovele. Glavna uloga pripala je Sandri Lončarić Tankosić, koja će glumiti farmaceutkinju Suzanu, a tu su još Mila Elegović, Linda Begonja i mlada Mirna Medaković, koja je proglašena najljepšom hrvatskom glumicom u anketi jednog domaćeg portala. Serija se snima pod glavnom redateljskom palicom Branka Ivande.

Priča o četiri prijateljice - zvuči poznato?

Uzbudljivu i emocijama nabijenu seriju o neobičnim sudbinama članova jedne 'kvartovske ekipe', prijateljicama koje su odrasle u istom naselju, zasigurno će zavoljeti svi ljubitelji domaćih telenovela. U središtu radnje serije 'Pod sretnom zvijezdom' su četiri ženska lika različitih karaktera i socijalnog zaleđa. I danas bliske prijateljice iz kvartovskog društva su Suzana, Elizabeta (Mila Elegović), sestre Nina (Linda Begonja) i Tonka (Mirna Medaković) te njihove obitelji i veze. Upoznajemo ih dvadeset godina poslije kao ljude različitih životnih putova i stilova, ali zauvijek povezane zajedničkom prošlošću, burnim odrastanjem i mladenačkim ljubavima.

Ajme ta Dijana daju ženi koja kaže da ne gleda serije/telenovele/sapunice da piše scenarij za telenovelu... Jelena veljača je za nju kraljica!
Kad se samo sitin onog shita od Doline sunca...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 11:04   #28
Iskreno niti jedna ova serija mi ne izgleda da može zamijeniti Najbolje Godine ne vjerujem da će Nova TV riskirati pogotovo sad kad su NG dobile opet svoju gledanost natrag.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 11:32   #29
zar se to uopće može nazvati telenovelom!? dramska serija i
__________________
Lazos de amor: http://www.youtube.com/watch?v=zaFCSc5WLZc
rubi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 12:01   #30
Pa ova serija ne ide u 20 sati nego najvjerojatnije u 18:30
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 13:40   #31
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Pa ova serija ne ide u 20 sati nego najvjerojatnije u 18:30
Točno to.

Umjesto NG najesen ide nova serija, Larin izbor.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 13:48   #32
Prevelika slika gore, molim smanjiti

Ne vjerujem da će PSZ ići u 18:30 jer je to termin In Magazina.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 14:50   #33
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Prevelika slika gore, molim smanjiti

Ne vjerujem da će PSZ ići u 18:30 jer je to termin In Magazina.
Nije prevelika, taman dopušteno - 640 piksela.

Možda otkažu In Magazin... mada bi im najpametnije bilo stavit ovo u 21:00 umjesto Asi.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 14:54   #34
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Nije prevelika, taman dopušteno - 640 piksela.

Možda otkažu In Magazin... mada bi im najpametnije bilo stavit ovo u 21:00 umjesto Asi.
Okej, meni ipak deformira stranicu ali okej...

A baš će otkazati IN Magazin :YeahRight: kravAsi im završava sredinom svibnja...
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 14:58   #35
Po meni ovo ide u 18:30 jer taj termin po gledanosti drži RTL sa svojim vijestima, HRT nema u tom terminu nista te im je ovo prilika da pridobiju gledatelje koji su navikli na gledanje telenovel u tom terminu a inmagazin možda prebace na domu. Ne zaboravite sa u 21 ide Mastershef
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 22:46   #36
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Po meni ovo ide u 18:30 jer taj termin po gledanosti drži RTL sa svojim vijestima, HRT nema u tom terminu nista te im je ovo prilika da pridobiju gledatelje koji su navikli na gledanje telenovel u tom terminu a inmagazin možda prebace na domu. Ne zaboravite sa u 21 ide Mastershef
Pa neće valjda Masterchef ići svaki dan ili?
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 15:02   #37
Jaka glumačka imena Pod sretnom zvijezdom

Opet Zidarić
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 15:35   #38
Lako za Zidarića, opet Zijad....

Kad će pustit u javnost kompletan cast list?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 15:37   #39
Vjerojatno ovih dana, jer počinje u proljetnoj shemi, uz Najbolje godine. Zanima me termin...
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 15:40   #40
Najpametnije bi im bilo da je stave nakon Asi, al pošto to čudo završava tek u svibnju, sumnjam. Tako da će sigurno ići u 18:30... Jer Gumuš završava u travnju, onda bi mogli pomaknut Shit Magazin u 17:00, bubam.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.