Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2014., 02:35   #21
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Prije nego što sam pročitao ovo, mislio sam da se samo žene znaju ponašat pišit-ću-kakit-ću, vidim da ima i takvih muških. Kako ljudi mogu bit tako bezobzirni? Tebi se srce slama i život ruši, a oni nemaju pojma što bi, čas bi, čas ne bi, čas topli, čas hladni. Prekinut svaki kontakt s takvim individuama, ne dopustit im da od drugih ljudi rade otirač od kojih će obrisat noge kad im se ćefne.

Ma baš. pa upravo se tako moj ponašao..kad je došao da se rastanemo, rastajali smo se 3h i on nikako da ode, krene pa se vrati, pa oko mene, pa priča da ne može se tako lako odvojit od mene...a ja se raspadam a on i dalje tako. sjebano do bola..osjecam da mi srce krvari..
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 02:54   #22
Kad vidim ovdje kakvih zapravo odvratnih muškaraca ima, dođe mi da se pitam: Cure, pa gdje vam je pamet??
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 03:19   #23
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Kad vidim ovdje kakvih zapravo odvratnih muškaraca ima, dođe mi da se pitam: Cure, pa gdje vam je pamet??
sreca pa da je na vrijeme pokazao pravo lice. Pitala me frendica jel se mogu pomirit s činjenicom da sam ipak bila s kretenom? još uvijek ne.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 03:22   #24
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
sreca pa da je na vrijeme pokazao pravo lice. Pitala me frendica jel se mogu pomirit s činjenicom da sam ipak bila s kretenom? još uvijek ne.
Što ga više iskretenišeš u glavi, bit će ti lakše Nije da ćeš pogriješiti
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 03:28   #25
ma budem ja dobro neko vrijeme pa onda neka takva sitnica, takva glupost me podsjeti na nas i opet sve ispočetka...i cijeli dan ode u neku stvar. progone me njegove riječi i to je najgore. pomaže mi ovo pisanje po forumu jer pilanje frendova i obitelj vise ne smin...sorry ljudi.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 03:40   #26
Quote:
tropicalheat03 kaže: Pogledaj post
jaoooooooooo.....dvije godine :P

Bas nedavno sam citao kako si jednom prilikom rekla "da bi me najradije zašamarala" , a meni u tom trenu bilo nekih 5-6 mjeseci, a sad vidim ove tvoje dvije godine :P

Šalu na stranu...jako mi je drago sto si se izdrzala i pokazala koliko si jaka


Ukratko cu i ja prenijet svoje iskustvo....
Trebalo mi je nekih godinu i dva-tri mjeseca....eto nek bude godinu i pol jer tad je bio prvi pravi eye to eye, heart to heart, truth against lie contact....

Iskreno, nije bilo lagano, ostavljen sam kao zadnje smece nakon dvije i pol godine, bilo je puno padova i teskih trenutaka, puno suza, nemira, depresije, tuge, svega i svacega sto ide s tim. Pisao sam o tome....


No nek vas sve koji sada patite, ovo ne obeshrabri. Svatko ima svoj period, svoj nacin koliko mu/joj treba da preboli. Samo budite hrabri, i kako sam puno puta napisao, kad prebolite, vidjet cete koliko ste zapravo jaki. Za razliku od "one druge strane" (ovo ne znaci da ih zelim osuditi )

Ne bojte se i ne brinite, bit ce sve OK...odbolujte to ma koliko trajalo, na svoj nacin, samo nek nije na stetu drugih. Jer pravilo za prebolit slomljeno srce - ne postoji.

I jos jedna stvar....ne bojte se opet ludo zavoljeti nekoga, jer vec ste s ovom svojom patnjom pokazali veliku zrelost, pokazali ste da znate sto je ljubav - Unatoc silnoj patnji, vi i dalje volite!

Drz' te se i samo hrabro naprijed


Kako te je ostavila? kazes ko zadnje smece? sto se desilo ?
Sarah_9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 08:56   #27
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Što ga više iskretenišeš u glavi, bit će ti lakše Nije da ćeš pogriješiti
Inače dobar savjet. U prvoj fazi nakon prekida u vlastitoj glavi "ocrnit" drugu stranku što više i prisjećat se samo mana.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 09:42   #28
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Kad vidim ovdje kakvih zapravo odvratnih muškaraca ima, dođe mi da se pitam: Cure, pa gdje vam je pamet??
Pa di si ti?

Što ima novo?
Italy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 12:28   #29
Quote:
Natashinka2 kaže: Pogledaj post
Ima istine.

Bilo mi je bezveze brisati ga s liste, klinački.
nije klinački, ima razloga zašto prekinuti sve kontakte. a isto tako ima razloga zašto takav tip ljudi žele ostati s tobom u kontaktu.

ja bih rekao jedan od mogućih je "držanje u rezervi" ako im propadne ono što u međuvremenu planiraju pa će se vratiti na tebe. bar sam ja imao takva iskustva, ali u takvom slučaju mi samo lijepo dođu na volej
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 13:25   #30
@ anec a i ostali...

Samo ti pisi ako ti pomaze. Svi smo nekad bili u toj fazi. A kad covik prica o tome pomaze. Bar je meni tako bilo.
I zn tocno kako ti je. Na momente si super a na momente kad te nesto siti si ajme. Imas dojam da se vrtis u krug i da neces izac iz toga nikad.

Imam dvi stvari za rec. Jednu utjesnu jednu ne :-)
Evo utjesna, koliko god mislila da nece proc viruj mi da oce. Doce dani kad ti nece uopce past na pamet kao i oni kad ga se sitia da neces osjetit nista.
S vremenom. A dotad radi sta god ce ti olakšat tu fazu u kojoj si sad. :-)
To ti je iz mog visegodisnjeg iskistva.

A neutjesno ja to sta prije ili kasnije ces se opet zaljubit a velike su sanse i da ces opet morat proc kroz isto samo s drugom osobom :-( dok ne naidje neko ko te nece tako povridit.

Al tako je to valjda. Kazu da se zove zivot :-)

Al eto, viruj mi, proce i ta faza boli. Mora ;-) dotad, tipkaraj ovde. Uvik ce te neko saslušat.
LibraSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 13:58   #31
Quote:
LibraSt kaže: Pogledaj post
@ anec a i ostali...

Samo ti pisi ako ti pomaze. Svi smo nekad bili u toj fazi. A kad covik prica o tome pomaze. Bar je meni tako bilo.
I zn tocno kako ti je. Na momente si super a na momente kad te nesto siti si ajme. Imas dojam da se vrtis u krug i da neces izac iz toga nikad.

Imam dvi stvari za rec. Jednu utjesnu jednu ne :-)
Evo utjesna, koliko god mislila da nece proc viruj mi da oce. Doce dani kad ti nece uopce past na pamet kao i oni kad ga se sitia da neces osjetit nista.
S vremenom. A dotad radi sta god ce ti olakšat tu fazu u kojoj si sad. :-)
To ti je iz mog visegodisnjeg iskistva.

A neutjesno ja to sta prije ili kasnije ces se opet zaljubit a velike su sanse i da ces opet morat proc kroz isto samo s drugom osobom :-( dok ne naidje neko ko te nece tako povridit.

Al tako je to valjda. Kazu da se zove zivot :-)

Al eto, viruj mi, proce i ta faza boli. Mora ;-) dotad, tipkaraj ovde. Uvik ce te neko saslušat.

Svjesna sam ja svega no dodatno pogoršavu situaciju još masu stvari, neuspjeh za neuspjehom i kad si siguran da ti baš eto ide ta jedna i ta se raspadne u jednom trenu. Kontaš pa eto imam tu osobu pored sebe, bit će malo lakše jer na kraju dana imaš sve to podijelit s nekim ko te razumi, poštuje i voli.

Hvala na savjetu.
Budem ja tu još neko vrijeme for sure.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 13:58   #32
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Inače dobar savjet. U prvoj fazi nakon prekida u vlastitoj glavi "ocrnit" drugu stranku što više i prisjećat se samo mana.
Ja sam probala, ali onda odjednom dođu i fine slike, jedne povlače druge i opet začarani krug
fferdinand is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 14:03   #33
Quote:
fferdinand kaže: Pogledaj post
Ja sam probala, ali onda odjednom dođu i fine slike, jedne povlače druge i opet začarani krug
Baš to. No ja sam puno puta bila povrijeđena nekim riječima, šta on nije kužio da griješi. Puno je tu razloga zašto mi ne bi trebali bit skupa, svjesna sam i skontam da mi ih sam Bog stavlja na put, sve same kušnje i znam da je sve s nekim razlogom i onda dođe neki pred oči neki divan zajednički momenat i samo se toga uvatim...i raspad sistema...
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 14:21   #34
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
Baš to. No ja sam puno puta bila povrijeđena nekim riječima, šta on nije kužio da griješi. Puno je tu razloga zašto mi ne bi trebali bit skupa, svjesna sam i skontam da mi ih sam Bog stavlja na put, sve same kušnje i znam da je sve s nekim razlogom i onda dođe neki pred oči neki divan zajednički momenat i samo se toga uvatim...i raspad sistema...
Ne zelim sad ovde iznosit svoju prošlu situaciju ali viruj mi bila je puno gora od tog sta ti pises.
Bila san u svim mogućim fazama.
Al sad, e sad sam super. Vrime učini svoje tila ti ili ne. Tesko je samo to docekat jer mislis da nema kraja i stalno ti misli bize.

Znam da je najteže kad se sitis lipih trenutka. Ili ti se nesto desi a ti imas poriv ga nazvat i ispricat to. Ali i to ce proc. Gle, najčešće kad coviku ne ide ljubav ostalo mu bude manje važno a ako je tu sretan lakse podnosi ostala životna sr** a.

Ja sam bila u fazi kad se sve raspalo odjednom. Od posla, faxa,braka. Sta god ti pade na pamet meni se raspalo.

Sad, iman posal, fax zavrsavam, bivseg muza se i ne sitim osim kad mi ga sin spomene, izlazim s društvom, smijem se itd.

Necu te lagat, bilo je tu opet i jedna,dvi neuspjele veze pa te opet to vrati unazad i u fazu kad ti fale ti lipi momenti. I naravno u većini slučajeva svak od nas teži da ima nekog pored sebe.
I da podjeli sreću i tugu s nekim.
Al valjda sve ima svoje zasto. I kako bi ti rekli moji prijatelji, nadoce :-)
Joj sta mrzim tu ric :-D

Meni je tad pomoglo pričanje o tome kad bi mi pa na pamet. Je da je to kupanje prazne slame al pomoglo je. I izadjes prosetat. U pocetku ti muka vidit sretne parove al bolje i to nego zabit se u kucu. Ako triba izdaji popij stagod jednu vece, izbacis misli i pleses. Nadji neki modus tebi primjeren. Al proći ce. Do tad, tu smo :-)
LibraSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 14:38   #35
Jasna mi je tvoja situacija..još je tu i dijete šta ne mogu ni zamislit kako je.
No sa svim tim samo postaješ jača i odlučnija osoba. To je život, jbt ga.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 14:44   #36
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
Baš to. No ja sam puno puta bila povrijeđena nekim riječima, šta on nije kužio da griješi. Puno je tu razloga zašto mi ne bi trebali bit skupa, svjesna sam i skontam da mi ih sam Bog stavlja na put, sve same kušnje i znam da je sve s nekim razlogom i onda dođe neki pred oči neki divan zajednički momenat i samo se toga uvatim...i raspad sistema...
Svima nam je isto, očito, stoga dijelite savjete i primjere kako odvući misli tim lošim danima.
Jasno je da nema natrag, e sad, kako mozak uvjeriti u taj crv sumnje koji se javlja svaki put, ja taj prag nikako da pređem. Gotovo je, povratka nema, sad što dalje raditi da se ovo rjeđe događa
fferdinand is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 15:04   #37
Quote:
fferdinand kaže: Pogledaj post
Svima nam je isto, očito, stoga dijelite savjete i primjere kako odvući misli tim lošim danima.
Jasno je da nema natrag, e sad, kako mozak uvjeriti u taj crv sumnje koji se javlja svaki put, ja taj prag nikako da pređem. Gotovo je, povratka nema, sad što dalje raditi da se ovo rjeđe događa
Ja sam eto ovde da vam kazem da to prodje :-)
A sad tad nisam uspila maknut misli bas na neki odredjen i uspješan nacin.
Al kad dodju lipe automatski bi pocela razmisljat o svemu lošem i ružnom i rekla bi sebi e da su te lipe bile istina nebi napravija ove ruzne jer se to ne radi nekom kog volis. A ako me ne voli koji ke zajebava. Sta ce mi takav.
Onda pogledas tv. Zovnes priju na kavu pa cete pola kave o njemu al pola i nećete. Pa ces se jedan dan uvatit da ti nije pa na pamet sat-dva. I tako s vremenom ce ti sve manje past na pamet.
Ako si tila nekud ic nekad tipa ples,kazalište,citat knjigu il sta ja znam sad je vrime za to. Samo da okupiras misli necim drugim. Pa bar na neko vrime.
I daj malo sebi vremena. Alo si istinski volila nisi na on-off pa da ugasis emocije preko noci. Ali i to ce nestat.
Meni je dosta pomoglo bit okružena ljudima i da nisam sama s mislima. A kad bi bila posala bi ovde i citala raznorazne teme samo da sta manje mislim.
Sve je to pomoglo. Trebalo je vremena, ali eto na kraju izadjes pametniji :-)
LibraSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 15:50   #38
Quote:
maybeo kaže: Pogledaj post
mozda nikad i neces ..
Baš ti hvala na podršci..
__________________
...jos jednom usnama svojim povrijedi me, do kraja slomi me, bez duse lijepa...
lijepa-bez-duše is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 16:02   #39
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
[COLOR="darkorchid"]

Eto, drago mi je ako je što pomoglo Ovo s lopticom je super. Nije to sada neki bogznakakav ispušni ventil, ALI ima momenata kada ti se ne da ništa nego samo buljiti u zid i razmišljati/deprimirati se. A zašto umjesto toga ne bi ležala i gađala lopticom tipa zbog kojeg se tako osjećaš Nije to sada neki voodoo bullshit

Neće mu ništa biti

A i sada će proljeće, lijepi dani. Bit će lakše jer je sve veselije. Miris trave I onda nađeš te malene sitnice koje te mogu razveseliti i bar ti na neko vrijeme skrenu misli od svega toga. A kako dani budu prolazili, tako će se i tvoj pojam o "beskrajnom danu" mijenjati i naći ćeš se u situaciji da ćeš pomisliti "A gle, već je noć Idem spavati i to je vrijeme kada mogu plakati "

Tak se prebolijeva. Malo po malo. Nemoj ništa forsirati jer bi ti se moglo dogoditi da misliš kako si okej, netko ti se svidio i odgovara ti, ali ne- ne ide. A zašto? Zato jer žuriš i hoćeš biti bolje pa usput radiš i greške u koracima :teacher: A nisi preboljela.

I slušaj Pink. Uvijek nakon prekida slušaj Pink La la la COLOR]
Prvih dana naslušala sam se Adele.. sad sam na Oliveru Dragojeviću.. Nekako sam Pink preskočila ali budem i do nje došla..
A čekam da konačno dođem do Željka Bebeka i pjesme: Dabog da te voda odnijela.. hehehe
Evo jučer se smrada gotovo nisam niti sjetila jer sam od samog jutra bila u strci i obavezama pa sve do kasno navečer..

Uglavnom imam svojih uspona i padova.. ali već sada se osjećam puno bolje (u odnosu na prve dane koji su bili blagi očaj).. što ti kažeš stižu lijepi dani..
Eto napokon neka pozitiva i od mene..
__________________
...jos jednom usnama svojim povrijedi me, do kraja slomi me, bez duse lijepa...
lijepa-bez-duše is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 17:07   #40
tesko je al opet haha jedan ode drugi dode, i tako s ovim drugim zaboravis prvog i etoo,al opet se na kraju sjetis njega i sve ode u pm!!!!
plavusica11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.