Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2014., 14:34   #81
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
J
Da mi je znati jel bar on išta osjeća, jel me se sjeti...išta. Kako me je slomio, strašno.
Svi bi mi to voljeli znati.Ali vjeruj mi oni se pomire sa cinjenicom i krenuu naprijed.Nijedan ne ocajava
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 15:04   #82
Da, a ovaj moj se preokupirao faxom i poslom tako da za mene mjesta u njegovim mislima nema. A mene je odj**kad mi je najgori period u životu a kad je njemu bilo loše vraćao bi se..sad mu ipak neke stvari sjedaju na mjesto, život mu se događa pa mu ja sad ne trebam više a i smetam mu. A ja sve šta sam radila sam bila uz njega, volila ga, podržavala, razumila. Nikad ružne riječi nije dobio od mene. Moja je greška šta sam ga stavila na prvo mjesto jer on mene očito nije. Al bar znam da znam i želim voljeti i biti voljena cijelim svojim bićem i znam da će jednom netko i to cijeniti.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 15:17   #83
Ne sjeti se.. Iste stvari prosla. Kreni dalji i nadji nekog tko ce te cjeniti
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 15:32   #84
Zašto tako okrutno? Hahah...jasno mi je sve..pokušavam ga trenutno iskretenizirati u glavi (kako je jedan rekao).
Vid' nje, M83 na listi..dobar!
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 15:42   #85
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
Zašto tako okrutno? Hahah...jasno mi je sve..pokušavam ga trenutno iskretenizirati u glavi (kako je jedan rekao).
Vid' nje, M83 na listi..dobar!
Nije okrutno..

Sam polako dalje
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 16:48   #86
Ja trebam savjet.. jer sama stvarno nisam pametna.
Čuli smo se jučer, kako sam ga blokirala na svemu mogućem, poslao mi je poruku na mobitel. Prije toga se nismo čuli nekih mjesec dana. On je u međuvremenu našao novu curu, presretni su zajedno(valjda). Ugl. napisao mi je da bi se trebali naći, da ima nekih stvari koje bi si trebali reći, ubiti ja njemu nemam šta reć, ja sam njemu odavno sve rekla..al eto ima nekih stvari koje on očito hoće reći meni ili traži izliku da se nađemo, ne znam... Rekao je da nema smisla da budemo stranci, da se ne pozdravljamo na ulici i da se stvarno nada da ćemo se naći i popričat. Nisam ništa odgovorila na to, nisam znala šta bi odgovorila. Dovoljno me slomilo i to što mi se javio, a taman je krenilo na bolje. Bojim se tog susreta jer ne znam kako bi mi bilo poslije njega, a opet nešto me vuče da odem s njim i da vidim šta mi želi reć.
dora705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 17:10   #87
Ne nalazi se ako sebi želiš dobro.
fferdinand is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 17:18   #88
bit ce da ga i dalje pere griznja savjesti sto je ispao gad pa hoce olaksati dusu
Hurricane_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 17:20   #89
Istina..a mozda mu i nejde s ovom njegovom... pa bi se sad vratio
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 17:25   #90
Ma ne vjerujem da se hoće vratit, još uvijek je s njom. A i ja sam kao glavni krivac zašto je on prekinuo našu vezu, tako da kontam da ga ne pere ni grižnja savjesti...
dora705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 18:39   #91
Quote:
dora705 kaže: Pogledaj post
Ma ne vjerujem da se hoće vratit, još uvijek je s njom. A i ja sam kao glavni krivac zašto je on prekinuo našu vezu, tako da kontam da ga ne pere ni grižnja savjesti...
Ja bih na tvom mjestu isto preko sms-a trazio da kaze sto je cilj tog nalaska, a onda analogno tome odlucio sto napravit. Ja mislim da ti jednim dijelom zelis biti s njime, a s druge strane mjesec dana je period u kojem si ga skoro pa i zaboravila.

Zato ako on ne bi probo nesto ozbiljno s tobom opet, ne bih se nalazio, a ako bi onda bi saslusao drugu stranu sta ima za reci.
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 21:33   #92
Quote:
LibraSt kaže: Pogledaj post
@ anec a i ostali...

Samo ti pisi ako ti pomaze. Svi smo nekad bili u toj fazi. A kad covik prica o tome pomaze. Bar je meni tako bilo.
I zn tocno kako ti je. Na momente si super a na momente kad te nesto siti si ajme. Imas dojam da se vrtis u krug i da neces izac iz toga nikad.

Imam dvi stvari za rec. Jednu utjesnu jednu ne :-)
Evo utjesna, koliko god mislila da nece proc viruj mi da oce. Doce dani kad ti nece uopce past na pamet kao i oni kad ga se sitia da neces osjetit nista.
S vremenom. A dotad radi sta god ce ti olakšat tu fazu u kojoj si sad. :-)
To ti je iz mog visegodisnjeg iskistva.

A neutjesno ja to sta prije ili kasnije ces se opet zaljubit a velike su sanse i da ces opet morat proc kroz isto samo s drugom osobom :-( dok ne naidje neko ko te nece tako povridit.

Al tako je to valjda. Kazu da se zove zivot :-)

Al eto, viruj mi, proce i ta faza boli. Mora ;-) dotad, tipkaraj ovde. Uvik ce te neko saslušat.
Samo bih htio iskoristit priliku i pozdravit te, jako mi je drago sto si OK, a isto tako mi je jako drago sto si dosla ohrabrit sve koji su sada gdje smo mi nekad bili

Nadam se da ce se pojavit jos netko od "stare" ekipe. I svima njima saljem jedan veeeeeliki pozdrav
__________________
.... shvacam sad http://www.youtube.com/watch?v=Pfem39g8Tsc da mi Tvoja ljubav pripada .... <3
tropicalheat03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 23:56   #93
Quote:
dora705 kaže: Pogledaj post
Ja trebam savjet.. jer sama stvarno nisam pametna.
nemoj.
izignoriraj i kreni dalje.
prekinuli ste, prošlo je dosta vremena i treba krenuti dalje. nemoj mu dopustit da se igra tobom i tvojim osjećajima, a vidjela sam da je upravo to i radio debilnim porukama na vašu tobožnju godišnjicu. spaliti sve mostove i sve to sranje ostaviti iza sebe.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 01:04   #94
Quote:
dora705 kaže: Pogledaj post
Ja trebam savjet.. jer sama stvarno nisam pametna.
Čuli smo se jučer, kako sam ga blokirala na svemu mogućem, poslao mi je poruku na mobitel. Prije toga se nismo čuli nekih mjesec dana. On je u međuvremenu našao novu curu, presretni su zajedno(valjda). Ugl. napisao mi je da bi se trebali naći, da ima nekih stvari koje bi si trebali reći, ubiti ja njemu nemam šta reć, ja sam njemu odavno sve rekla..al eto ima nekih stvari koje on očito hoće reći meni ili traži izliku da se nađemo, ne znam... Rekao je da nema smisla da budemo stranci, da se ne pozdravljamo na ulici i da se stvarno nada da ćemo se naći i popričat. Nisam ništa odgovorila na to, nisam znala šta bi odgovorila. Dovoljno me slomilo i to što mi se javio, a taman je krenilo na bolje. Bojim se tog susreta jer ne znam kako bi mi bilo poslije njega, a opet nešto me vuče da odem s njim i da vidim šta mi želi reć.

Ti ćeš otići na tu kavu, na žalost.

I idi, trebaš otići.

Znaš zašto? Zato što ćeš tamo tek dobiti pljusku!

Nećeš čuti ništa što bi htjela, sve što ćeš čuti je njegovo ohrabrivanje tebe da kreneš naprijed. I to će trajati kratko. Onda će on otići svojoj curi koju će pohvaliti, a ti ideš solo nigdje i nikome.
Kroz par dana opet će od njega stići poziv...i tako ti vremenom ostaješ zaglavljena i čekaš njegove pozive za druženje.

Ako je to ono što hoćeš-idi...


I šta tebe briga šta ti ima za reći dečko koji je zauzet, a još ti je i bivši?!

Naravno da ćeš mu se javiti na ulici, nisi divljak. Iako, sresti ćeš ga skoro pa nikad
Natashinka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 01:33   #95
Završilo nakon godinu i (skoro) tri mjeseca. I neka je, tek sada shvaćam koliko je ta cijela veza bila u kurcu i koliko sam ja bila otišla k vragu zbog njega.
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 02:56   #96
Bili smo dvije i pol godine u vezi ! Ostavila me jer .... "više nije mogla" ... to je njezino opravdanje ... pričali smo satima taj dan kako bismo utvrdili razlog te odluke, i više puta sam ju pitao da li je upoznala nekog drugog, nekog boljeg ... odgovorila je da nije.
Nekako je to, zazvučalo iskreno u trenutku kad mi je to rekla, i ako je to stvarno, stvarno tako onda joj mogu samo reći, kako ju žalim što nikad nije bila originalna pa čak ni sposobna prekinut kao čovjek s osobom koju je možda jednom stvarno i istinski voljela ... međutim, zašto bi bilo jednostavno kad može komplicirano ...

Ono što čini ovu priču zanimljivom je to što ja nisam mogao prihvatiti činjenicu da me netko ostavlja preko telefona jer je dobio "stvari" i jednostavno puko ...

Zatražio sam od nje da mi isto kaže u facu, da ju pritom gledam i da ju pokušavam prihvatit kao javu i istinu ( i stvarno e, bila je hladna ko špricer, nije se ni dotjerala kako bi to obično radila satima i satima prije rutinskog spoja – to će mi uvijek ostati misterija jer … kako je to: „Njoooooj“ promaklo ).

Čak joj nije bio problem spomenut i da je dan prije ( tj .dan prije nego smo se našli u živo i prekinuli) partijala u svome stanu sa nekim kolegama, i kako je svoju agoniju ublažila sa nekim drugim i odmah pritom, mi naglasila kako je tom istom liku rekla: "nemoj se samo slučajno zaljubiti u mene jer mi je dosta veza" ...

Moji osjećaji su bili oštećeni, uništeni, zagušeni, nestvarni, odvratni … kako to i biva kod svih onih koji stvarno vole i koji su voljeli nekoga tko ih jednoga dana ostavi ... možda čak nisam ni doživio sve što mi je taj dan rekla na način kako bi to obično, prihvatila osoba u normalnom emocionalnom stanju pa ću se potruditi prepričati onako kako se stvarno sve odvijalo …

Negdje duboko u sebi nisam mogao prihvatiti činjenicu da me netko koga volim ostavlja ( u najgorem mogućem momentu ) kad mi je bila najpotrebnija te sam ju zatražio prijateljstvo … pomislivši kako će to funkcionirati jer, stvarno nismo bili „običan par“ dok smo bili par … pristala je na to, i onda me zauvijek ostavila kao svog partnera …

Javila mi se dva puta od prekida, prvi puta nakon samo dva tjedna koja su trajala beskonačno, drugi puta - mjesec i pol nakon prekida … ne znam zapravo koji joj je cilj bio al prvi puta kad mi se obratila nakon prekida, rekla je kako mi se javila jer smo - citiram : ostali „prijatelji“ i doslovno je stavila navodnike na riječ ( prijatelji ) i ok, lijepo od nje održala je obećanje ali ipak … nakon što sam to pročitao i nekako pokušao shvatiti što je time htjela reći istovremeno sam procvao i uvenuo … pitala me, kako sam proslavio Novu i da li se viđam s nekime, da li sam pronašao neku novu…
da i bio sam, s nekom curom koja je stvarno nebitna za ovu priču i to sam joj rekao … odmah je počela sa onim ( suosjećam sranjima ) : „kako mi je drago zbog tebe i bla bla bla „ onda mi je počela pričat kako se stvari između nje i onog istog lika počinju pretvarati u jednu slatku igricu ( i ne znam koji je meni isto k…. bio da sam pristao slušati ta sranja ) i kako je on tajanstven i kako ne brzaju i kako je sladak i kako je on drugačiji … - možda stvarno lik i je sve to što ona tvrdi ( good for him al možda i ne kad shvati s kime hoda auuu fakkk ) ali kako to možeš reći prijatelju koji ti je nekad bio dečko … ugl., taj razgovor je na kraju ipak nekako sretno završio …

Drugi puta kada mi se javila već sam prihvatio činjenicu da ona sada vodi ljubav s nekim drugim, kako ju netko drugi „ljubi u području vrata pritom pričajući joj slatke stvari“ … ali isto tako nisam ju više htio u svome životu … i kad me upitala da li imam malo vremena čavrljat s njom … postavio sam joj protupitanje : „o čemu“ ? ( to je u prijevodu trebalo značiti [ da slušam kako si ti sada sretna,kako se dobro snalaziš u novoj okolini bez svih tih uspomena koje si meni ostavila na poklon ] )

A jadna, počela je odmah govoriti kako je sad u jednom nedefiniranom odnosu sa likom ( dakle to je još uvijek ista osoba koju sam gore spomenuo ) s kojim se zbližila na faxu,no međutim radnja se zahuktava u trenutku kad mi spominje i kako je za vrijeme zimskih praznika imala čast otići sa svojim best frend-om ( likom koji živi u istom mjestu odakle je i ona ) na jednu romantičnu večeru u restoran u koji sam ju ja znao voditi na romantične …

Uglavnom priznali su si kako se sviđaju jedno drugom … kako im je žao što nikada nisu iskoristili tu priliku da budu zajedno i čvrsto su si obećali kako će bit jednog sunčanog dana zajedno u momentu kada neće ni jedan ni drugi, imati nekog trećeg , tko im se sviđa … ( znam znam, vjerojatno mislite zašto sam si dozvolio slušati ponovo ta sranja al morat ću Vam reći da ni sam ne znam odgovor na to pitanje ) …

Međutim, nisam ni ja od jučer, znam da joj cilj zapravo bio provociranje ( normalno u tijeku tog njezinog „ provociranja „ sam bio ili slijep ili sam se jednostavno htio malo izboriti za sebe i reć joj neke stvari, ali uglavnom šteta da nisam postupio pametnije i to odmah ignorirao … željela me vidjet kako patim i dalje za njom, a zašto … ??? Da li možda zato što sam ja u međuvremenu obnovio prijateljstvo sa mnogim osoba koje sam izgubio otkad sam prohodao s njom i što sam vodio lijep život nakon prekida a ona možda nije, pa je ljubomorna ili nešto drugo … stvarno nemam blage



… šta god to bilo : „koliko jadan moraš biti, da nakon što pustiš nekoga od koga si se ohladio, i dalje želiš gledati kako on pati, pričajući mu o tome kako si sretan, praveći se kao da to sve, jednom nije imao s tobom – e pa sad znam tko si … više nemam nikakav kontakt s njom, više ne postoji u mom životu ali me svejedno preko neke prijateljice pozdravila nakon dva, uskoro i tri mjeseca prekida i totalnog ignoriranja ... e pa nemam komentara …

Dakle, više ne postoji u mom životu, ponavljam nemam nikakav kontakt s njom (nemam facebook-a, mobitela, i nikakvih ostalih oblika kontakta s njom )… bok

… al uspomene i dalje izranjaju na površinu … bilo je predivnih trenutaka u kojima sam i sam mogao osjetiti da sam joj bio dobar momak i kako sam ju činio sretnom ali njena odluka je samo njena … za kraj moram priznati da sam ispisao stihove „naše pjesme“ ( koju smo si obično pjevali jedno drugome ) u njenom mjestu gdje smo se prvi puta upoznali i odlučili biti par … neka me se još koji puta sjeti i pokuša si dočarati što mi je značila … javit će se ona meni … al da li ću se ja njoj ?
Dark Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 04:17   #97
Dark dobro znam kako ti je.. I ja sam to prosla...

Ruzan osjecaj....iskreno ne zelim to nikom...

Al krenila sam dalje..i dalje sam sama a on kako zeli. Uzivam s prijateljima, i planiram buducnost

Dark ima jos cura
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX

Zadnje uređivanje Roisin Murphy : 03.03.2014. at 04:47.
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 10:36   #98
Prekinuli prije više od mjesec dana. Ostavila me. Razlog je moja depresija i ponašanje u istoj. To tada nisam shvaćao. Sada sam toga svjestan. Jednim djelom je i ona pridonijela tome.
I na moju inicijativu smo se 2 puta nalazili i pokušao sam je vratiti. ne želi. I telefonski pričali 2-3 puta.
Jednostavno mi je rekla da je zaboravim!! Nakon što sam je pitao kako nastaviti dalje nakon toliko lijepih uspomena.....
Prijatelj joj neću i ne mogu biti. Imam jake osjećaje prema njoj. Osjećam ju i dalje kao svoju curu.

I onda me zove jučer. Nešto pita, u vezi računala i prepričava kako je vidjela nekoga koga ja znam u gradu bla bla. Samo sam brzinski priveo razg kraju.
Ne znam kako uopće pričati s njom u tim uvjetima??
Poslao sam joj poruku kasnije gdje sam napisao. Da me ne zove u vezi usluga, i nema potrebe prepričavati detalje izlaska. Nema smisla. Nisamo zajedno više nažalost i to je to.... Nije još odgovorila, čini mi se da i neće.

Jesam ja ispao govno? Ne mogu tako s njom. Volim je.........Rekla je NE i da je zaboravim pa koga vraga me zove!!?
limunska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 13:19   #99
Nisi ispao govno. U ovakvim situacijama je nemoguće komunicirati.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 13:20   #100
Quote:
Roisin Murphy kaže: Pogledaj post
Dark dobro znam kako ti je.. I ja sam to prosla...

Ruzan osjecaj....iskreno ne zelim to nikom...

Al krenila sam dalje..i dalje sam sama a on kako zeli. Uzivam s prijateljima, i planiram buducnost

Dark ima jos cura
naravno ...
Sva ta iskustva koja smo proživjeli s nekim određenim osobama, jednoga dana će bit samo smiješna tema o kojoj ćemo moć pričati sa onom osobom koja te stvarno zaslužuje do kraja života ...
Dark Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.