Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2015., 22:32   #21
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
toplom sigurnom dupetu od kojeg se ipak ne odlazi iako je i novo dupe u igri dopizdi glumit glupaču pa zato traži razvod, to ti je ta statistika najvećim dijelom.
Ali to opet ne mijenja činjenicu da većinu razvoda traže žene.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 22:37   #22
jep. majku im njihovu nezahvalnu i razmaženu. pa njihovi djedovi su doma kurve vodili, šta.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 22:46   #23
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
jep. majku im njihovu nezahvalnu i razmaženu. pa njihovi djedovi su doma kurve vodili, šta.
Znao sam da ćeš se složiti sa mnom.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 22:49   #24
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
toplom sigurnom dupetu od kojeg se ipak ne odlazi iako je i novo dupe u igri dopizdi glumit glupaču pa zato traži razvod, to ti je ta statistika najvećim dijelom.
mislim da zene vecinom ne odlaze od muzeva koji varaju.
ne znam zasto je to tako, ali to je mozda malo i zalosno. valjda ova balkanska kultura gdje se treba sutjeti i trpjeti jer sve je dobro dok nije preveliki pijanac, zaradjuje i ne tuce.

sigurno da ima istine i u ovom tvojem.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 22:58   #25
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
mislim da zene vecinom ne odlaze od muzeva koji varaju.
ne znam zasto je to tako, ali to je mozda malo i zalosno. valjda ova balkanska kultura gdje se treba sutjeti i trpjeti jer sve je dobro dok nije preveliki pijanac, zaradjuje i ne tuce.

sigurno da ima istine i u ovom tvojem.

Koliko sam pohvatao obrazac ovdje ne odlaze ako su u igri djeca i ako se od njih ne očekuje više seks. Nema djece ili očekuje pičke i dalje redovno makar se zna da ljubavnicu/e i razvod tu brzo pada.
To što ne tuče, da...ima taj dio populacije kojem je to dovljno jer im je mater tako rekla. Zarada je varljiva, ljubavnice većinom koštaju previše (iako čujem za slučaj gdje je lik u 5 godina potrošio možda sve skupa 20kn na ljubavnicu (pokušavam doći do njega ne bi li nam tu svima dao neke savjete )) to će žena teško tolerirati...pijanci su već zajebani, njih se teško rješiti. Oba spola. No na kraju se svede na ono gore što sam rekao, dvije stavke koje odlučuju o brzini reakcije.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 23:09   #26
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
mislim da zene vecinom ne odlaze od muzeva koji varaju.
ne znam zasto je to tako, ali to je mozda malo i zalosno. valjda ova balkanska kultura gdje se treba sutjeti i trpjeti jer sve je dobro dok nije preveliki pijanac, zaradjuje i ne tuce.

sigurno da ima istine i u ovom tvojem.
Toliko je slučajeva kad samo otiđu jedno od drugog. Djeca odu s majkom. Nitko nikad ne spomene potpisati razvod. Ne daj bože da se zaista razvedu. Balkan.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 00:20   #27
Ziher ti ima drugog, ne moras se uopce misliti, kuzim tocno koji je to profil dagnje.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 00:22   #28
Evo, da ti odgovorim-pokušala je izjavom o budućnosti ublažiti prekid, imho, na glup način.
Još je voliš, teško ti je...Svaki daljnji kontakt će biti kao ponovno davanje lažne nade i čeprkanje po rani nezarasloj.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 00:25   #29
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Ziher ti ima drugog, ne moras se uopce misliti, kuzim tocno koji je to profil dagnje.
I ja njušim da je ovo jer mi se sličan burek pokušao prodati na kraju veze.
Bem ti neimanje kohonesa za reći- Mirko/Slavko, ne volim te više, zatelebala sam se kao tetrijebuša u , štajaznam, Trpimira.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 09:17   #30
Zato što Trpimir "visi i zraku", pa ako bude iskrena onda nema povratka Mirku/Slavku u slučaju da šema sa Trpimirom propadne.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 11:43   #31
Ne mora biti Trpimira. Jednostavno pokusava biti blaga. U maniri...ostat cemo prijatelji ili nije u tebi problem nego u meni...
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 14:16   #32
A čuj...kad netko izlazi iz višegodišnje veze (a da razlog nije druga osoba) obično ponudi konkretno objašnjenje.
Ovo muljanje: želim da budem sama, da se nađjem, bla bla, je obično znak da se netko drugi pojavio.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 14:18   #33
ne mora bit. teško je nekome tko ti ništa loše nije napravio reć da ti je dosadio, da ti se skupilo, da te razočarao pomalo, da ne svršavaš više, da ti je više brat nego frajer, da.. /nastavi niz/
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 14:45   #34
Quote:
Darkyn kaže: Pogledaj post
I ja njušim da je ovo jer mi se sličan burek pokušao prodati na kraju veze.
Bem ti neimanje kohonesa za reći- Mirko/Slavko, ne volim te više, zatelebala sam se kao tetrijebuša u , štajaznam, Trpimira.
Haha drito to !

Jebi ga papani/papanice sve, nek idu, jos bolje. Ja sam fakat za to da Trpimir uzme problem na sebe

Tu je vazno nauciti delegirati, tako da i Trpimir ima sansu za napredovanjem.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 21:00   #35
odgovor potraži na izovru

Quote:
tuzan123 kaže: Pogledaj post
Draga žensko populacijo,
javlja vam se jedan muškarac(momak) koji ne razumije ženski rod iako bih jako volio.
Naime imam jedn pitanje i molio bih vas za vaše mišljenje.
Naime, prekinuo sam sa svojom odabranicom srca, tj. ona samnom nakon više godina. Razlog ona trenutačno ne može više, želi biti sama, ali tko zna što budućnost nosi.
Ok, kontam ja pustiti ću te, radi što te volja, ali prokleta nada mi neda mira i stalno živim u nekoj iluziji.
Pa me zanima mišljenje ženskog auditorija što to znači?
čuva me za rezervu, nezna ni sama što hoće ili nešto treće.
Hvala na odgovoru.
ako ste bili više godina zajedno, onda je nazovi i pitaj je što te muči, nema razloga da ti ne kaže istinu, usput dao si premalo informacija za neki bolji odgovor. stvari počnu pucati puno prije nego nastanu krhotine...
kenloach is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 13:40   #36
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Haha drito to !

Jebi ga papani/papanice sve, nek idu, jos bolje. Ja sam fakat za to da Trpimir uzme problem na sebe

Tu je vazno nauciti delegirati, tako da i Trpimir ima sansu za napredovanjem.
Ma ovo "želim biti sama" je majka svih klišeja...Da mi je dolar za svaki put kad su mi neki frend/rođak/poznanik...( i frendica)došli s šemom da im je to ispričalo bivše voljeno biće...Ko za vraga , uvijek se ispostavilo da je third party u igri.

Ali, dajmo i Trpimiru šansu da sazna
Autore, ne muči se lažnom nadom.
Život, dobre stvari se događaju svaki dan, a ne kad bivši partner odluči da bi ti opet mogao pružiti šansu.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 19:57   #37
Veza je dosla svome kraju.
Jbga.
usne boje mesa is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 21:01   #38
Quote:
tuzan123 kaže: Pogledaj post
Draga žensko populacijo,
javlja vam se jedan muškarac(momak) koji ne razumije ženski rod iako bih jako volio.
Naime imam jedn pitanje i molio bih vas za vaše mišljenje.
Naime, prekinuo sam sa svojom odabranicom srca, tj. ona samnom nakon više godina. Razlog ona trenutačno ne može više, želi biti sama, ali tko zna što budućnost nosi.
Ok, kontam ja pustiti ću te, radi što te volja, ali prokleta nada mi neda mira i stalno živim u nekoj iluziji.
Pa me zanima mišljenje ženskog auditorija što to znači?
čuva me za rezervu, nezna ni sama što hoće ili nešto treće.
Hvala na odgovoru.
Uzmi si malo vremena za posložiti sve u glavi i kreni dalje, potraži neku novu djevojku. Da volim muškarca, ne bi ga tako ostavila. Možda zvučim okrutno, ali mislim da je potražila način da te ostavi a da te ne povrijedi previše. Opet, možda griješim jer svatko ima neku svoju filozofiju i ne postoje dvije iste ženske glave
Mareizbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 21:03   #39
A na temu žena i razvoda...

http://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/...---397845.html

Tko zna, valjda ima i u tome nešto istine.
Mareizbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 00:14   #40
Quote:
tuzan123 kaže: Pogledaj post
Draga žensko populacijo,
javlja vam se jedan muškarac(momak) koji ne razumije ženski rod iako bih jako volio.
Naime imam jedn pitanje i molio bih vas za vaše mišljenje.
Naime, prekinuo sam sa svojom odabranicom srca, tj. ona samnom nakon više godina. Razlog ona trenutačno ne može više, želi biti sama, ali tko zna što budućnost nosi.
Ok, kontam ja pustiti ću te, radi što te volja, ali prokleta nada mi neda mira i stalno živim u nekoj iluziji.
Pa me zanima mišljenje ženskog auditorija što to znači?
čuva me za rezervu, nezna ni sama što hoće ili nešto treće.
Hvala na odgovoru.
Jess... Al ajde bila je relativno iskrena ja bi rekao, odnosno "pristojna".
Ukratko ja bih rekao da vam je dosadilo doslovno... Monotonost, mozda manjak sexa i slicno. A ovo sto je rekla na finjaka ukratko bi po meni bilo da joj je dosta i da oce malo "divljat" i vidjet da li moze ulovit neku bolju priliku.

Vjerujem da joj je stalo do tebe no ono... Zaboravi ovo skroz i kreni dalje.
Ako niste kliknuli u par godina i na ovaj nacin prekidate... Bjež bez osvrtanja nazad i traži dalje!
dzoro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.