Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2015., 15:17   #1
Decko, sestra ?!

Ammm da.

Da skratim, decko koji me ostavio prije 5 mj, sad se druzi sa mojom sekili. I sve bi to bilo okej da je to normalno druzenje. Ja i on nismo u dobrim odnosima(kukavicki me ostavio prek poruke, varao me bla bla), ali nisam imala nista protiv da se njih dvoje druze(iako mi nije bilo ni svejedno). Da bi se to svelo na njihovo 24satno dopisivanje, slanje fotkica, davanje komplimenata, i sto je najgore, komentiranja nase propale veze, na nacin da oboje, moja sestra i on govore protiv mene. I sad izlaze skupa, sta god ja kazem ona njemu pise, izruguju mi se...Ja stvarno ne znam sto uciniti. Danas sam ju pitala da razgovaramo, ali odbila je "jer se JA odvratno ponasam.." ..Ne znam kako vi, ali da meni netko sestru tako kukavicki ostavi, da je moja sestra slomljena kao sto sam ja bila, pa noge bih polomila tom decku, a ne zabila noz u leda sestri..Da pustim da se situacija odvija sama ili da se petljam?! Jer ja imam neki osjecaj da on mozda pokusava manipulirati mnome kroz nju... :/
__________________
Neka bude tako, nisam taj ti nisi ta...
TinaVedder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 15:26   #2
Ako je tako kako ti navodiš, ona će (morati) sama naučiti svoju lekciju.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 15:28   #3
Ajoooj...bas uzas. A jel ti to bas prava sestra?
Malo se salim ali nesto tu ne stima. Slozio bih se sa ovime sto si napisala.
Naravno...tu sad citam samo tvoju stranu price...ali ako je tako... kako tvoja
sestra moze tom tipu vjerovati. Moram priznati...ne kuzim.
Ali ako je tako...pa nemoj sa njom nista komentirati. Okreni se svome zivotu.
Ocito je sa tim tipom sve gotovo i jednostavno pokusaj
ignorirati njih...pa da vidis kud to vodi.
suhi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 15:47   #4
Quote:
suhi13 kaže: Pogledaj post
tu sad citam samo tvoju stranu price...ali ako je tako... kako tvoja
sestra moze tom tipu vjerovati. Moram priznati...ne kuzim.
Sigurno decko ima velik i cvrst...karakter.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 15:49   #5
Sreco dinosauri nisu pojeli sami sebe, kakav ti je to potpis? Ti mislis da je ostao jedan dinosur i bio je jako izbirljiv i rekao radje cu umrijet od gladi nego jest nesto drugo osim mojih kolega koje sam vec sve pojeo!? Ajde malo to proguglaj, taman da maknes misli sa te grozne sestre..
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 17:34   #6
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Sreco dinosauri nisu pojeli sami sebe, kakav ti je to potpis? Ti mislis da je ostao jedan dinosur i bio je jako izbirljiv i rekao radje cu umrijet od gladi nego jest nesto drugo osim mojih kolega koje sam vec sve pojeo!? Ajde malo to proguglaj, taman da maknes misli sa te grozne sestre..
Bogami, potpis je toliko blentav da nemrem procjenit jel je glup ili šala, spada u obje krajnosti
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 18:42   #7
mislim da je taj dino bio vege...prezivio je i jos je dan danas ziv, negdje po dnu pacifika se sece i tare alge...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 18:50   #8
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
mislim da je taj dino bio vege...prezivio je i jos je dan danas ziv, negdje po dnu pacifika se sece i tare alge...
Jooj tuko to je cudoviste iz loch nessa, ne dinosaur! A taj dino je bio razmazena picka, svi mu govorili "pa daj Dino pojedi biljke ili pticu, umrjet ces od gladi" al on nije htio..kreveljio se da jede samo dinosaure, a posto je njih sve pojeo onda nece nista :/
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 18:50   #9
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Sreco dinosauri nisu pojeli sami sebe, kakav ti je to potpis? Ti mislis da je ostao jedan dinosur i bio je jako izbirljiv i rekao radje cu umrijet od gladi nego jest nesto drugo osim mojih kolega koje sam vec sve pojeo!? Ajde malo to proguglaj, taman da maknes misli sa te grozne sestre..
Odlična primjedba. Pazi samo da ti senzor za ironiju ne eksplodira.
ZwYx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 20:25   #10
Mislim da sa razgovorom sa sestrom neces nista dobiti, ocito joj se sviđa tvoj bivši.

Pusti to da se razvija, a ti samo ignoriraj situaciju. Budi jaka i stavi to na ignore. Nema druge, lik hoće da ti reagiraš i nemoj mu pružiti to zadovoljstvo.
Misspanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 01:34   #11
Kakav si odnos sa sestrom imala prije tog prekida? Koliko ona ima godina?

Nemoj se petljat, samo budi hladna i ignoriraj, nek se ispucaju. Izdrži. Zašto bi pokušavao tako manipulirat s tobom? Jel ti se htio opet vratit nakon prekida? Možda je samo želi iskoristit i krenut na sljedeću, veliki frajer.
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 11:17   #12
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Sreco dinosauri nisu pojeli sami sebe, kakav ti je to potpis? Ti mislis da je ostao jedan dinosur i bio je jako izbirljiv i rekao radje cu umrijet od gladi nego jest nesto drugo osim mojih kolega koje sam vec sve pojeo!? Ajde malo to proguglaj, taman da maknes misli sa te grozne sestre..
to je citat Charlesa Bukowskog...
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 12:45   #13
Maaaa hjoooj, ovo je cista situacija, sestra ti sry nije prepametna, jer ce kad tad shvatiti neke stvari, a ti nasuprot tome povodom tih i takvih dogadaja trebas apsolutno biti cool, ne pizdit, ne se mijesat, ne davat im nikakvu emociju, nista, a ne pokusavat pregovarat sa sestrom ili s njim.

Ovdje je jasno da je najbolji, najmudriji i najpametniji a i najposteniji i najkorektnji model koji treba primjeniti sa tvoje strane upravo ovaj; jebe mi se.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 12:55   #14
Ma nisam se uopce trebala uplitati i dati im do znanja da me to dira jer sam im ocito dala jos vise povoda za "ruganje".
Jucer me ipak pozvala do grada na kavu. Ja izlazim iz busa, ona hladno ude u autobus i ode kuci(a vidjela me da sam dosla)..Znaci poigrava se mnome. Ne znam sto da kazem, osim da bi ovo vjerojatno i nekoga kamenog srca zaboljelo, zvuci pateticno, ali to je moja krv i nije uz mene.
Pokusat cu nabacit ignore, pa cemo vidjeti kako ce se situacija razvijati. Ima 15 godina, a evo i samar sam popusila (jer eto ne dam joj svoje stvari)


P.S. Citat je od Bukowskog
__________________
Neka bude tako, nisam taj ti nisi ta...
TinaVedder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 13:04   #15
Mmda, okej gledaj na to ovako; iskoristi bol da bolje formiras sebe i da se izgradis u bolju osobu, stav; jebe mi se ide i dalje obavezno s tim.

Sestri, (koja ima 15 godina), mozes oprostit i za godinu dana, ne zuri ti se po tom pitanju nigdje.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 13:12   #16
on je poje(ba)o i tebe i sestru i poslije vas dvije neće umrijeti od gladi jer ima još ogromna količina klinki koje se "danas satiru od kurca" - naravoučenje čika srđana.
pričekaj još neko vrijeme pa ćeš tješiti sekicu, ostavljenu zbog novog interesa potentnog mladića prema vašoj sestrični.

glad zna bit zajebana pojava ako si obrok.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 14:18   #17
Reci roditeljima da vam ne ostavljaju nekretninu zajednički nego neka podijele. Uštedićete velike sudske troškove.
__________________
Koji put uz Tapatalk...
Ringostar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 16:40   #18
Quote:
Ringostar kaže: Pogledaj post
Reci roditeljima da vam ne ostavljaju nekretninu zajednički nego neka podijele. Uštedićete velike sudske troškove.
najbolji savjet!
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 17:04   #19
Riješi ti njenog bivšeg, pa ste 1-1.
Riješi joj 2 bivša skupa, pa si okrenila rezultat.
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 17:42   #20
To ti nije sestra,to je samo netko s kim dijeliš genetski materijal.
Vrijeme je da ju žešće iskuliraš.
Klonusha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.