Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2013., 20:42   #41
Dali netko ima iskustva sa sodom tvrtke Nadalina...ima je za uzet u vecim trgovinama, i drze je na polici sa zacinima...?
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 16:23   #42
Bok ljudi, čitam i čitam i sve se nadam da ću naletjeti na neki post nekoga tko je bio na terapiji kod Dr. Simoncinija....nigdje ništa. Molim vas, ako je netko od vas bio, ili znate nekoga tko je bio da mi se javite. Naime moj otac drugi tjedan ide kod Dr. Simoncinija na terapiju sodom na venu (i pio ju je ali ima puno metastaza i pluća su mu puna karcinoma) i Dr. Simoncini je rekao na venu, pa me zanima imate li kakvoga iskustva sa time da podjelite to samnom, a da ja podjelim sa ocem, jer mu baš i nije svejedno primati sodu na venu. Eto, bila bih jako zahvalna. Hvala unaprijed
__________________
My husband said it was him or the dog...I miss him sometimes.
Pufnicamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 17:34   #43
Jel znate cijenu kostanja kod Simoncinija i koliko dana ce vam otac biti tamo?
Esthelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 21:25   #44
Quote:
Pufnicamala kaže: Pogledaj post
Bok ljudi, čitam i čitam i sve se nadam da ću naletjeti na neki post nekoga tko je bio na terapiji kod Dr. Simoncinija....nigdje ništa. Molim vas, ako je netko od vas bio, ili znate nekoga tko je bio da mi se javite. Naime moj otac drugi tjedan ide kod Dr. Simoncinija na terapiju sodom na venu (i pio ju je ali ima puno metastaza i pluća su mu puna karcinoma) i Dr. Simoncini je rekao na venu, pa me zanima imate li kakvoga iskustva sa time da podjelite to samnom, a da ja podjelim sa ocem, jer mu baš i nije svejedno primati sodu na venu. Eto, bila bih jako zahvalna. Hvala unaprijed
Čitala si o beskorisnosti takvih metoda i razlozima zbog kojih je dotični završio u zatvoru?
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 09:35   #45
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Čitala si o beskorisnosti takvih metoda i razlozima zbog kojih je dotični završio u zatvoru?
Molim te... Dotični je završio u zatvoru, jer je mnogima smetao. To je jedini razlog. O beskorisnosti govore oni, kojima bi mogla izmaknuti zarada.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 16:26   #46
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
Molim te... Dotični je završio u zatvoru, jer je mnogima smetao. To je jedini razlog. O beskorisnosti govore oni, kojima bi mogla izmaknuti zarada.
Apsolutno. On je vjerojatno radio sve besplatno. Dotični je radio mimo zakonskih okvira, a njegovom krivicom je umrlo par ljudi. Što izravno što neizravno.
Svatko može u sebe trpat gomilu sode bikarbone, ne trebaju drugi za to.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 17:03   #47
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Apsolutno. On je vjerojatno radio sve besplatno. Dotični je radio mimo zakonskih okvira, a njegovom krivicom je umrlo par ljudi. Što izravno što neizravno.
Svatko može u sebe trpat gomilu sode bikarbone, ne trebaju drugi za to.
Jako je licemjerno spominjati koliko mu je ljudi umrlo. Da te opet podsjetim koliko ljudi umre ZBOG kemoterapije? Nitko ne radi besplatno. Oboljele ne zanima zakonski okvir, već djelotvornost metode.
Za gomilu ti ne treba nitko, ali za pravilno uzimanje treba.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 17:11   #48
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
Jako je licemjerno spominjati koliko mu je ljudi umrlo. Da te opet podsjetim koliko ljudi umre ZBOG kemoterapije? Nitko ne radi besplatno. Oboljele ne zanima zakonski okvir, već djelotvornost metode.
Za gomilu ti ne treba nitko, ali za pravilno uzimanje treba.
Djelotvornosti nema, čovjek je osuđen na zatvor. Pametnom dosta.


Imaš temu o sodi bikarboni kao lijeku pa nastavi tamo.
Držimo se teme.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 21:38   #49
Quote:
Esthelle kaže: Pogledaj post
Jel znate cijenu kostanja kod Simoncinija i koliko dana ce vam otac biti tamo?
On će doći k nama doma, ako dolazi k nama nisam sigurna kolika je cjena, a ako mi idemo k njemu onda je 200eura savjetovanje i 200eura terapija za tri mjeseca (toliko i traje terapija). Ovo da je bio u zatvoru i sl možda je točno, ali bio je u zatvoru samo zato što klasična medicina ne priznaje njegove metode i samo zato što on svojim naćinom lijećenja oštećuje farmaceutsku industriju za ogromne količine novaca jer kemo terapije je enormno skupa ustvari....da, ljudi su umirali nakon pokušaja lijećenja kod njega, ali su već bili u stadiju u kojem nije moglo biti pomaka, ali ljudi svakodnevno umiru i od posljedica kemoterapije, samo od kemo farmaceuti zarađuju pa se radi smrti od kemo nikoga ne proziva i ne zatvara.....
__________________
My husband said it was him or the dog...I miss him sometimes.
Pufnicamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 18:08   #50
jedino je bitno je li soda bikarbona lužnata ili ne. ako je, onda definitivno može koristiti, a ne štetiti. ja sam otkrila da imam hrpu kandide u krvi darkfield analizom (osjećala sam stalno umor, problemi s probavom, kosa mi je dosta opadala i još neke druge probleme) i nakon dva mjeseca na lužnatoj prehrani sve mi je prošlo. nisam išla ponovno vaditi krv jer je koštalo 250 kn, ali nisam ni osjećala potrebu jer sam bila sasvim dobro. vjerujem u tu vrstu teorije, istraživanja što li i svakome savjetujem da malo prouči to. najbolje je da pročitate knjigu "Alkalizirajte ili umrite". kada se organizam zakiseli nastaju problemi..
anaroz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 22:36   #51
Pogledali u Kemigu?

Natrii Hydrogencarboonas, 250g za cca 17 kn mislim
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 15:44   #52
Jel ona soda bikarbona u maloj plastičnoj posudi s plavim poklopcem čista - bez aluminija? Ta se nekad uzimala protiv žgaravice...
Fritz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:06   #53
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Jel ona soda bikarbona u maloj plastičnoj posudi s plavim poklopcem čista - bez aluminija? Ta se nekad uzimala protiv žgaravice...
Koliko mi je poznato, jeste. Navodno je svaka soda bikarbona kod nas bez aluminija, a nesporazum je nastao pri prijevodu kada se sodu počelo sugerirati kao lijek protiv raka, jer Ameri imaju baking sodu koja sadrži aluminij, a to niti ne odgovara našoj sodi bikarboni, već prašku za pecivo...
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 10:25   #54
Obzirom da mi žena boluje od karcinoma koji se opet aktivirao posljednjih tjedana, pratio sam i ovo vezano za tu sodu bikarbonu. Ne znam sad točno na kojem domaćem portalu sam naišao na taj članak, ali tamo spominju da ova kuhinjska soda bikarbona, osim aluminija sadrži još neke tragove metala i da nikako nije pogodna za neko veće konzumiranje. Ne tvrdim ni da je istina niti da nije. Ali ipak ću potražit ovu čistu sodu bikarbonu i porazgovarat još s nekim liječnicima o tome. Mislim da se praktično nema šta više izgubit.
Damir 3105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 11:01   #55
potraži sodu u kakvoj biljnoj ljekarni ili bio & bio - pitaj prodavača sodu za oralnu upotrebu. ove dućanske nikako!
topla preporuka - pogledaj malo temu o sirovoj prehrani
svako dobro želim!
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 15:40   #56
Quote:
Damir 3105 kaže: Pogledaj post
Obzirom da mi žena boluje od karcinoma koji se opet aktivirao posljednjih tjedana, pratio sam i ovo vezano za tu sodu bikarbonu. Ne znam sad točno na kojem domaćem portalu sam naišao na taj članak, ali tamo spominju da ova kuhinjska soda bikarbona, osim aluminija sadrži još neke tragove metala i da nikako nije pogodna za neko veće konzumiranje. Ne tvrdim ni da je istina niti da nije. Ali ipak ću potražit ovu čistu sodu bikarbonu i porazgovarat još s nekim liječnicima o tome. Mislim da se praktično nema šta više izgubit.
Damire, pusti sodu, kupi kvalitetne dodatke prehrani, makni od žene bilo što što sadrži šećer (sokovi, voće, plodovi povrća tipa krastavci i rajčice), daj joj puno zelenog lisnatog, laganog mesa ako ga jede i od žitarica ječam i proso. Puno kvalitetnih ulja - konopljino, maslinovo, samo hladna prešanja i ekstra djevičanska. Ne gubi vrijeme na sodu, radije se okreni bitnome. Sretno.
Sable Opulent is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 20:53   #57
Hvala svim dobronamjernim savjetima, šta drugo mogu reć?
Damir 3105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 23:45   #58
Treba upotrebljavati organsku soda bikarbonu koja košta cca 20 kuna u dučanima bio&bio, jesti sjemenke marelice koje se mogu također tamo kupiti.Izbaciti šećer iz prehrane jer njime se hrane stanice raka. Soda bikarbona je dobra jer je lužnata ali je dobro koristiti samo onu gdje piše na njoj "aliminium free". Stanice raka nastaju u kiselom organizmu, a soda je lužina i ubija kiselost. Izbaciti iz prehrane meso,jesti puno hrane koja sadrži vitamin B17(sjemenke lana samljevene), koristiti kvalitetna ulja(maslinovo za pečenje,bučino i laneno ulje za salate). Jedini šećer koji je dobro unositi je javorov sirup ali ga koristiti sa organskom soda bikarbonom. Izbaciti iz prehrane paradajz jer hrani čelije raka. Jesti puno hrane s vitaminom c(pogotovo cikla).
MURTERAPARTMANI is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 20:32   #59
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Djelotvornosti nema, čovjek je osuđen na zatvor. Pametnom dosta.

Ako si ti pametan, ja sam virus na tvom kompjuteru.

Uglavnom, koristim sodu vec dugo (cca 2 godine), uz probiotike i druge dodatke za jacanje imuniteta (cesnjak, ekstrakt sjemenki grejpa, limunadu, caj od koprive...) sam rjesio alergije na hranu, lose raspolozenje, nadutost, razdrazljivost, zelju za slatkim i svim ostalim sto prati "dragu nam" kandidu. U par navrata sam prerano prekinuo sa navedenim i u kratkom roku su mi se vratili svi problemi, sada sam ponovo na istom rezimu stanje se opet popravlja. Da nas truju i hranom i vodom, te tabletama (antibioticima) je poznato svakom tko ima imalo mozga, da nas farmaceuti lazu i varaju i to je poznato opet samo onom tko se sluzi mozgom i logikom. Njima je bitna samo zarada. Tocka.

Put je tezak i dugotrajan ali pokazuje rezultate. Soda iz Bio&Bio je sasvim uredu. Vase tijelo je Vas hram, pazite sto jedete i ono ce paziti na Vas.

Toliko od mene.

Lp.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 11.07.2014. at 23:16.
CowboyWorld is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 23:17   #60
Quote:
CowboyWorld kaže: Pogledaj post
Ako si ti pametan, ja sam virus na tvom kompjuteru.

Uglavnom, koristim sodu vec dugo (cca 2 godine), uz probiotike i druge dodatke za jacanje imuniteta (cesnjak, ekstrakt sjemenki grejpa, limunadu, caj od koprive...) sam rjesio alergije na hranu, lose raspolozenje, nadutost, razdrazljivost, zelju za slatkim i svim ostalim sto prati "dragu nam" kandidu. U par navrata sam prerano prekinuo sa navedenim i u kratkom roku su mi se vratili svi problemi, sada sam ponovo na istom rezimu stanje se opet popravlja. Da nas truju i hranom i vodom, te tabletama (antibioticima) je poznato svakom tko ima imalo mozga, da nas farmaceuti lazu i varaju i to je poznato opet samo onom tko se sluzi mozgom i logikom. Njima je bitna samo zarada. Tocka.

Put je tezak i dugotrajan ali pokazuje rezultate. Soda iz Bio&Bio je sasvim uredu. Vase tijelo je Vas hram, pazite sto jedete i ono ce paziti na Vas.

Toliko od mene.

Lp.
Super!

Sada možeš napisati koji tumor si imao i na koji način si aplicirao sodu u primarno sijelo tog solidnog tumora.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.