Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2011., 20:42   #1861
pogledajte

Quote:
antarius.omc kaže: Pogledaj post
i mene to zanima jer imam i dalje slicna iskustva s neslaganjem s curama. help, again
meni je pomogla:
http://www.vlajna-zorica.blogspot.com/
radica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 20:44   #1862
probaj ovo

Quote:
marko68 kaže: Pogledaj post
idi na www.uroci.webs.com i nećeš požalti
meni je pomogla:
http://www.vlajna-zorica.blogspot.com/
radica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 20:48   #1863
probaj ovo!!!

Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Ne znam odakle si. Javi mi se. Mozda bih ti mogla pomoci....naravno, ako budes pristao na to....
meni je pomogla:

http://www.vlajna-zorica.blogspot.com/
radica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 22:20   #1864
Jaje, jedna jedinica...u kojoj se nalazi sto, hmm smjesa za stvaranje zivota, hmmm..u dobroj kombinaciji sto mozes stvoriti stime bilo sto
__________________
Kako uspjeti pitaju..Jednostavno...Pogled ravno..Zalet..BUMP u zid..dok nepukne..ili dok vam glava nerokne..TO znaci Uspjeti!
arestus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 21:03   #1865
magije

pozz...skoro sam bio kod nene na spawanju par dana posto sam od nje isao u skolu...i jedno jutro je mama ispod jastuka moga gdje sam spawao nasla zemlju...pa dali ko moze da mi kaze sta to znaci
piksi_gradina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 13:08   #1866
ja sam mišljenja da može crna magija jako naškoditi nekom..iako postojanje toga mnogo njih negira...neki dan sam na misi na Trsatu slušala velečasnog kako priznaje postojanje sotonizma-vrlo rijetko gotovo od nikog iz crkvenih krugova to nisam čula...

moj slučaj neznam dal je sudbina il nešto drugo
kao maloj su mi kod upale uha zeznuli centar ravnoteže i eto pred 12 godina sam spletom okolnosti imala brdo problema u obitelji: mama je bila loše jako -jedva živa ostala, djed je otišao na drugi svijet ne na lijep i prirodan način već svojom voljom(to sve se desilo oko tog dana)..ja sam bila iscrpljena od trčanja sim tam, fax -povremeni posao..uglavnom srušila sam se-zbog tog uha i ravnoteže .mjesec dana ležanja u tamnom i miru..loše.mučnine..nisam bila stabilna za stajat/hodat..posao nakon faxa jedva našla.firma otišla u stečaj..onda neke druge firme pa sad od rujna opet na birou kao tehnološki višak..zdravlje-u tom periodu-jednu manju i jedn veću operaciju imala...

ljubav: nikako da mi krene godinama..uvijek krive osobe i jedno vrlo neugodno, bolno iskustvo skoro od životnog značaja u 26.godini -što ne bih nikom poželjela..trauma nakon toga..sad sam s dečkom 2 i pol godine ali opet kao da nešto šteka..

zdravstveno nisam najbolje..i dalje vrtoglavice, mučnine i umor..depresija i negativne misli stalno vuku..da i ne pričam o snovima..

negirala sam sve to dugo vremena.ali sad kad kontam-više nisam pametna.zašto mi već jednom ne krene..kao da su svi putovi zatvoreni..

dal je sve splet okolnosti ili? dal je moguće da netko drugi pokupi crnu magiju namijenjenu nekoj drugoj osobi?da se u datom momentu pojavi na tom mjestu-a zapravo je trebao bit netko drugi ?
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 13:17   #1867
Izvor je u 98% slučajeva u nama, ako nije u nama, svemir nam pokušava nešto reči.
(imam iskustva puno sa svim tim i preokrenuh si život nabolje zbog toga, znam o čem pričam)

Treba sam promatrat bez analize. Sve nam je pred nosom.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 13:24   #1868
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
Izvor je u 98% slučajeva u nama, ako nije u nama, svemir nam pokušava nešto reči.
(imam iskustva puno sa svim tim i preokrenuh si život nabolje zbog toga, znam o čem pričam)

Treba sam promatrat bez analize. Sve nam je pred nosom.
a kad jednostavno ne ide.šta god da se uhvatiš ne ide..meni kažu da vučem negativnu energiju..zar sam ja kriva tu?

jednostavno trudim se i što se tiče posla i drugog..ali situacija je takva kakva je-
i privatno recimo -ako ti se desi nešto protiv tvoje volje-šta možeš tu napravit-a bio si protiv toga i nisi to želio ni pod koju cijenu..

ali čim promatraš odmah i analiziraš..to dvoje je povezano
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 13:47   #1869
Quote:
smile4 kaže: Pogledaj post
a kad jednostavno ne ide.šta god da se uhvatiš ne ide..meni kažu da vučem negativnu energiju..zar sam ja kriva tu?
Hm. Odi obrnutom psihologijom na situacije. Ja sam od kad znam za sebe imao situacije da bi želio jedno, a desilo bi se obrnuto. Počeo sam željeti obrnuto od onoga što želim
Nakon par godina toga, stvari su se skroz promjenile i "unormalile".

Quote:
smile4 kaže: Pogledaj post
jednostavno trudim se i što se tiče posla i drugog..ali situacija je takva kakva je-
i privatno recimo -ako ti se desi nešto protiv tvoje volje-šta možeš tu napravit-a bio si protiv toga i nisi to želio ni pod koju cijenu..
Možda se previše trudiš.
Ako u ruci držiš jaje ne stišći ga prejako, zdrobit ćeš ga, ali ne olabavi ruku previše, ispast će ti.

I često je situacija takva da naš trud ustvari poremeti ravnotežu.
Često je baš točan potez - ne napraviti ništa.

Quote:
smile4 kaže: Pogledaj post
ali čim promatraš odmah i analiziraš..to dvoje je povezano
Jesi li ikada doživjela predivan zalazak sunca? Onako da si samo prestala raditi što god si radila i zagledala se u sunce. Samo si uživala u ljepoti prizora, u miru trenutka.
......
....
...
..
I nisi razmišljala da se to ustvari dešava zbog loma svjetlosti kroz atmosferu na određen način i da su oblaci narančasto/crveni jer se svijetlost odbija od njih i da čitav prizor vidimo upravo zbog aerosola u atmosferi.

Vjerojatno si upravo sad razumjela kako razmišljanje može upropastiti nešto lijepo.
Zato sam rekao promatranje, bez analize.
Nisu vezani.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 14:50   #1870
da zalazak sunca je predivna stvar...dobro si to predočio

ja jako puno razmišljam i analiziram-takva sam osoba od kad znam za sebe..

ali što to znači onda-pustiti sve, čekati da se nešto desi?

pokušavam se nekako trgnuti ..vratiti u život ..jako sam klonula..strahovit nemir i bol osjećam na srcu i duši..nije to od danas do sutra...ta traje već neko vrijeme

a btw.neznam ako si čitao Tajnu...evo frendica mi isto pričala počela je željet neke stvari i na taj način ih prizivat u svoj život-sve pozitiva...upoznala je sadašnjeg muža-onda dečka, sad je pred malo changala job..smirila se...ona je to i željela....ŠTO TO ONDA ZNAČI....zbunjuješ mi kad kažeš da želiš suprotno
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 17:42   #1871
Quote:
smile4 kaže: Pogledaj post
a btw.neznam ako si čitao Tajnu...evo frendica mi isto pričala počela je željet neke stvari i na taj način ih prizivat u svoj život-sve pozitiva...upoznala je sadašnjeg muža-onda dečka, sad je pred malo changala job..smirila se...ona je to i željela....ŠTO TO ONDA ZNAČI....zbunjuješ mi kad kažeš da želiš suprotno
To je bila moja situacija, možda sam se nespretno izrazio. Ako ti se dešava da se nadaš nečemu i desi se suprotno, počni se nadati suprotnome od onoga što želiš, okreni stvari sebi na korist

I nisam čitao Tajnu, ali sve što od tamo trebaš znati je zakon privlačenja.
Što imamo u sebi/šaljemo na van nam se vrača natrag.

Quote:
smile4 kaže: Pogledaj post
ja jako puno razmišljam i analiziram-takva sam osoba od kad znam za sebe..
Što ne znači da si nepromjenjiva.

Quote:
smile4 kaže: Pogledaj post
ali što to znači onda-pustiti sve, čekati da se nešto desi?

pokušavam se nekako trgnuti ..vratiti u život ..jako sam klonula..strahovit nemir i bol osjećam na srcu i duši..nije to od danas do sutra...ta traje već neko vrijeme
Ne pustiti sve, nego dopustiti stvarima da se dese.
Trebaš sebi dozvoliti da se opustiš, stvari neće otiči izvan kontrole, sve će biti okej.

I ako baš želiš pročitati nešto, pročitaj Moć Sadašnjeg Trenutka - E.Tolle
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 17:47   #1872
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
To je bila moja situacija, možda sam se nespretno izrazio. Ako ti se dešava da se nadaš nečemu i desi se suprotno, počni se nadati suprotnome od onoga što želiš, okreni stvari sebi na korist

I nisam čitao Tajnu, ali sve što od tamo trebaš znati je zakon privlačenja.
Što imamo u sebi/šaljemo na van nam se vrača natrag.



Što ne znači da si nepromjenjiva.



Ne pustiti sve, nego dopustiti stvarima da se dese.
Trebaš sebi dozvoliti da se opustiš, stvari neće otiči izvan kontrole, sve će biti okej.

I ako baš želiš pročitati nešto, pročitaj Moć Sadašnjeg Trenutka - E.Tolle
listala sam tu knigu..sve su to stvari koje znamo a ne primjenjujemo il primjenjujemo malo...

ne mogu se ne opustit više nikako...nit vidim neke pozitive u ovom društvu..ne nalazim posao-automatski ne možeš niš planirat...loše spavam...trudim se vježbat i prošetat..drži me sat/dva ..onda potonem..najgore mi živit sa samom sobom postalo...
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 20:22   #1873
Tako se otprilike i ja slično osjećam, nemam volje apsolutno za ništa. Radim sve kao robot, unutra samo jedna velika praznina...radosti gotovo da i nema..šta je najgore, nemam čak ni želje...
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 22:29   #1874
Zato kažem, promatrajte. Analiza, tj. razmišljanje izcrpi sve iz nas. Ponekad si samo treba dati oduška.
Odite se prošetat kroz najbližu prirodu jednom tjedno, odvojite si 4-5 sati za to (netrebate tolko dugo tamo biti, ali bit će vam lakše ako ne mislite o vremenu). Sjednite se i gledajte drvo. Samo ga promatrajte. Pustite sve misli, ne hrvajte se s njima, samo budite pasivni promatrač. Nije važno kolko je sati, nije važno dal netko bulji u vas, nije važno jeste li na klupi ili prljate hlaće na travi.
Promatrajte drvo.

Probajte vidjeti taj sklad drveta, taj mir, tu snagu i staloženost.. tu ljepotu.
Budite kao drvo.

Osjetite povezanost između sebe i drveta, između sebe i svakog živog bića u parku, povezanost s planetom.. osjetite da je sve jedno.
Prepustite se..

I vidite da stvarno imate razloga smješiti se
Tolko je jednostavno.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 23:36   #1875
Hvala na savjetima...pokušati ću
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 07:18   #1876
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
Zato kažem, promatrajte. Analiza, tj. razmišljanje izcrpi sve iz nas. Ponekad si samo treba dati oduška.
Odite se prošetat kroz najbližu prirodu jednom tjedno, odvojite si 4-5 sati za to (netrebate tolko dugo tamo biti, ali bit će vam lakše ako ne mislite o vremenu). Sjednite se i gledajte drvo. Samo ga promatrajte. Pustite sve misli, ne hrvajte se s njima, samo budite pasivni promatrač. Nije važno kolko je sati, nije važno dal netko bulji u vas, nije važno jeste li na klupi ili prljate hlaće na travi.
Promatrajte drvo.

Probajte vidjeti taj sklad drveta, taj mir, tu snagu i staloženost.. tu ljepotu.
Budite kao drvo.

Osjetite povezanost između sebe i drveta, između sebe i svakog živog bića u parku, povezanost s planetom.. osjetite da je sve jedno.
Prepustite se..

I vidite da stvarno imate razloga smješiti se
Tolko je jednostavno.
sve to lijepo izgleda bajkovito..mene brine kako pronać ravnotežu duha i tijela..kako se smirit iznutra..od kad se dignem do kad zaspem -težina na srcu i jedan veliki grč..evo par prvih minuta kad sam se probudila-ok a onda misli krenu i gotovo..čitala sam dosta toga i možda sam hipersenzibilna..ali jako je teško živit s tim...
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 09:54   #1877
Tak kak sam ti napisao
One step at a time.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 10:38   #1878
Jel ti bude drvo dalo novac za hranu, račune i dijete?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 12:52   #1879
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Jel ti bude drvo dalo novac za hranu, račune i dijete?
da..odlično pitanje...možda drvo novčić
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 14:05   #1880
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Jel ti bude drvo dalo novac za hranu, račune i dijete?
Ne, al to ni ne tražiš tamo.
Nigdje nisam rekao da je to univerzalno rješenje, to je samo jedan korak.

I to je puno bolje utrošenih par sati nego što ih utrošiš na
gledanje televizije ili surfanje po netu.

Kod mog izražavanja je malo toga između redaka, mislim da sam poprilično direktan.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.