Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2008., 22:06   #21
Je li rano uzimanje kreatina za 15 godina i je li stetan za mlađe
Tito Raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 22:13   #22
Quote:
Tito Raymond kaže: Pogledaj post
Je li rano uzimanje kreatina za 15 godina i je li stetan za mlađe
Kreatin je hrana. Nije stetan. Ali besmisleno ga je uzimati s 15 godina kada je testosteron na vrhuncu i kajgod da radis - rast ces.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 23:46   #23
Pa testosteron i kreatin nisu isti
Tito Raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 00:04   #24
Quote:
Tito Raymond kaže: Pogledaj post
Pa testosteron i kreatin nisu isti
Nitko nije ni rekao. Htjedoh reci da je glupo davati pare za kreatin kada rastes pa makar bio samo na hrenovkama s jajima.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 00:06   #25
Koliko ti godina imas i koristis li ikakve dodatke
Tito Raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 00:08   #26
Quote:
Tito Raymond kaže: Pogledaj post
Koliko ti godina imas i koristis li ikakve dodatke
Da. Kreatin i omegu 3, te magnezij i vitamin c. To pod obavezno. Ostalo kako kada.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 23:48   #27
A sta ce ti omega
Tito Raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 01:44   #28
Quote:
groucho_marx kaže: Pogledaj post
imam 14 godina i poćeo sam vježbati je li moguće da se vježbanjem(sklekovi i ta sranja) usporava rast? Neki kažu da to potiče rast ili sam vježbe sa utezima usporavaju rast?
ne
Auto Frik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 13:09   #29
ovisi kako treniras u teretani.... i sta radis... inace ne usporava rast...
__________________
JINX
ella_je_luda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 19:29   #30
ovako znam da dižem staru temu ,ali ovako imam 15 skoro 16 godina i doma se bavim vježbanjem. dižem bućece i tako ništa strašno sklekovi, trbušnjaci i tako to. znači jel mi to šteti onda rastu ,ili ne HVALA
__________________
Ako ih je više.......BJEŽI!!!!!!!
race boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 20:59   #31
ne.
[Manuel] is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 00:08   #32
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 00:24   #33
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post


ukrao si mi gif iz usta
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 00:30   #34
Nije li tako da gimnasticarke ostanu dosta male ako treniraju od malih nogu? Ako netko moze objasniti zbog toga je to, bila bih zahvalna. Za vjezbanje utegama to ne vazi ukoliko znam.

Gorilla, za filmic----------->
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 00:44   #35
nije da gimnastičarke i dizači ostanu mali ili da košakraši narastu od sporta

razlog zašto ne vidiš puno velikih gimnastičarki ili niskih košarkaša je skroz jednostavan

nebi imali dobre tjelesne predispozicije za svoj sport, radi toga nebi bili konkurentni i radi toga se nebi proslavili pa da ih ti možeš vidit

ima jako puno ljudi šta trenira košarku, a da je skroz prosječne visine, al kako će se on natjecat sa onima dvometrašima??? i tako ispadne da su svi košarkaši veliki i da su narasli radi sporta

isto tako, ima i većih ljudi šta se bave gimnastikom, al nemaju toliku koordinaciju kao ovi sitniji i nemogu se sa njima natjcat

to šta su vrhunski sportaši iz pojedinih sportova slično građeni je radi toga što je to kao neki idealni oblik tjela za taj sport (npr. najbolje se vidi na vrhunskim plivačima)

ako ti imaš prirodno uska ramena, kratke noge i ruke, nema šanse da ćeš izgledat ko phelps i nakon 100 godina plivanja
ili ako ti je u genima da ćeš bit viskok, nema toga šta ti možeš radit da ostaneš na nekih 150 ko neki gimnastičar
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 00:47   #36
Ne mogu vjerovati da nikom nije palo na pamet uzeti neku knjigu u ruke i
malo prouciti, nego "cuo sam" spike prodavati....
Strasno.
bill is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 01:02   #37
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
nije da gimnastičarke i dizači ostanu mali ili da košakraši narastu od sporta

razlog zašto ne vidiš puno velikih gimnastičarki ili niskih košarkaša je skroz jednostavan

nebi imali dobre tjelesne predispozicije za svoj sport, radi toga nebi bili konkurentni i radi toga se nebi proslavili pa da ih ti možeš vidit

ima jako puno ljudi šta trenira košarku, a da je skroz prosječne visine, al kako će se on natjecat sa onima dvometrašima??? i tako ispadne da su svi košarkaši veliki i da su narasli radi sporta

isto tako, ima i većih ljudi šta se bave gimnastikom, al nemaju toliku koordinaciju kao ovi sitniji i nemogu se sa njima natjcat

to šta su vrhunski sportaši iz pojedinih sportova slično građeni je radi toga što je to kao neki idealni oblik tjela za taj sport (npr. najbolje se vidi na vrhunskim plivačima)

ako ti imaš prirodno uska ramena, kratke noge i ruke, nema šanse da ćeš izgledat ko phelps i nakon 100 godina plivanja
ili ako ti je u genima da ćeš bit viskok, nema toga šta ti možeš radit da ostaneš na nekih 150 ko neki gimnastičar
Puno hvala! Ja sam uvijek mislila da gimnasticarke ostaju niske s obzirom na sport A i na hormone ako treniraju profesionalno
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 01:07   #38
Quote:
bill kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da nikom nije palo na pamet uzeti neku knjigu u ruke i
malo prouciti, nego "cuo sam" spike prodavati....
Strasno.
Informacija se zna proturjeciti pa valjda zato.
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 17:09   #39
Hvala svima na odgovoru
__________________
Ako ih je više.......BJEŽI!!!!!!!
race boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 00:16   #40
ja imam 15 godina,skoro 16,visok sam 176-177,idem u teretanu 3 puta sedmicno i dizem ne bas ni male tezine,takodje igram fudbal i pijem magnezij i kalcij u tabletama,zanima me kako ovo sve utice na rast,jer mislim da visina nije genetski uvjetovana skroz,jest velikim djelom ali NE SKROZ...
Dinooo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.