Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2006., 21:42   #41
narucuju i s tim bonom za 7 i 8 mj ili samo do 1.7. s bonom?
molly* is offline  
Old 12.06.2006., 21:44   #42
samo do 1.7
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 14.06.2006., 21:12   #43
Quote:
mladac kaže:
samo do 1.7

curke, skoknule frendica i ja do salona u tkalcu, u zg-u. kaze zenska da su produzili valjanost bona do 9. mj zbog prevelike potraznje, a narucit se mozes samo telefonom. eto, nije kasno, nazovite!!
lioness is offline  
Old 14.06.2006., 21:19   #44
Bila sam na masaži. Atmosfera je bila loša. Bile su dvije cure, od kojih je jedna čistila lice nekoj tamo curi, koja kad je otišla su je počele tračat, i to predamnom!!!! Koja sramota. Masaža je trajala kao 60 min od čega se ženska micala otvarat vrata i javljat se na telefon sigurno jedno 3 puta. To mi je išlo na živce. Od neke lagana mjuze ni m za ugođaj. I na kraju mene žena pita moje podatke i da joj dam osobnu. Ja kažem da nemam osobnu i pitam zašto joj to treba a ova druga se bahato ubaci u razgovor i kaže ZA EVIDENCIJU. To je tak ružno rekla. Cura me dobro izmasirala, mada malo prejako za moj ukus. Pita me jel prejako, ja kažem da, i ona nastavi istim intenzitetom...
mia miačić is offline  
Old 14.06.2006., 21:51   #45
Quote:
mia miačić kaže:
Bila sam na masaži. Atmosfera je bila loša. Bile su dvije cure, od kojih je jedna čistila lice nekoj tamo curi, koja kad je otišla su je počele tračat, i to predamnom!!!! Koja sramota. Masaža je trajala kao 60 min od čega se ženska micala otvarat vrata i javljat se na telefon sigurno jedno 3 puta. To mi je išlo na živce. Od neke lagana mjuze ni m za ugođaj. I na kraju mene žena pita moje podatke i da joj dam osobnu. Ja kažem da nemam osobnu i pitam zašto joj to treba a ova druga se bahato ubaci u razgovor i kaže ZA EVIDENCIJU. To je tak ružno rekla. Cura me dobro izmasirala, mada malo prejako za moj ukus. Pita me jel prejako, ja kažem da, i ona nastavi istim intenzitetom...
a jesi isla u tkalcicevu ili na strossmayerov?
lioness is offline  
Old 14.06.2006., 23:21   #46
ma meni su se malo zamjerili već kad sam zvala za rezervaciju. žena pita kaj želim i ja joj kažem depilaciju, kad ona meni "ček sam malo, ti ćeš bon od 300kn potrošit na depilaciju od 80kn?" kaj nju boli kaj ću ja sa svojim bonom? a da je vi mogla reć je... mislim stvar pristojnosti prema klijentima
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 15.06.2006., 10:48   #47
o jebemu baš ste žene!

badava dobijete masažu/depilaciju/čišćenje lica, al svejedno se usudite žaliti!
__________________
...luda sam za tobom,
ali ovo jeste vrijeme ludih,
i ja ću za nas osedlati strah,
a ti me ljubi do zla, dok ne izgubim dah...
chupava&dlakava is offline  
Old 15.06.2006., 11:47   #48
pa njima je to neko platio, nisu bezveze dali ak nemaju koristi od toga... i šta to znači da zato netrebaju bit profesionalne?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 15.06.2006., 16:26   #49
a šta je neprofesionalno ako te pitala dal želiš depilaciju koja košta 80kn, ili čišćenje lica koje košta 300kn?
__________________
...luda sam za tobom,
ali ovo jeste vrijeme ludih,
i ja ću za nas osedlati strah,
a ti me ljubi do zla, dok ne izgubim dah...
chupava&dlakava is offline  
Old 15.06.2006., 20:10   #50
ton u kom je rekla
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 15.06.2006., 20:12   #51
pa nemamo svi problematičan ten
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 16.06.2006., 21:21   #52
pa nemam ni ja, a isto to me je pitala...i nisam se ni najmanje osjetila uvrjeđenom...ona mi je nešto predložila, a ja ću odlučiti dal' ću to prihvatiti/odbiti...
__________________
...luda sam za tobom,
ali ovo jeste vrijeme ludih,
i ja ću za nas osedlati strah,
a ti me ljubi do zla, dok ne izgubim dah...
chupava&dlakava is offline  
Old 16.06.2006., 21:23   #53
Quote:
mladac kaže:
pa nemamo svi problematičan ten
prva vijest da samo one s problematičnim tenon idu na tretmane za lice.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 16.06.2006., 22:14   #54
U Tkalču sam išla i stvarno cure nisu bile baš za pohvalu. Baš mi je žao.
mia miačić is offline  
Old 16.06.2006., 22:33   #55
ma meni je to otpocetka sumnjivo!! nema nis besplatno a dobro
emergence is offline  
Old 16.06.2006., 23:55   #56
danas mi je frendica isto bila u tkalči citiram poruku : "bilo je katastrofa. bila je neka odvratna kozmetičarka, pričat ću ti u pon kaj je bilo. bon vrijedi dulje al nemoj nikak u tkalču" pri tom kod odvratna nije misla na fizičke karakteristike.
meni nije ljepo upitala jesam li sigurna u svoj izbor nego mi je došla sa stavom "ti si glupa"_degutantnim_tonom "ti želiš bon od 300 potrošit na depilaciju od 80?!" mogla je to na 300 ljepših načiana pitat ili reć.
gle sorry al ja se nikom, najmanje nekom kog ne poznam i još ak mi je to posao obračam s tim tonom i podsmjehom.
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 17.06.2006., 14:27   #57
ti imaš opakih problema sa samopouzdanjem...boli mene neka stvar jel ženska prek telefona ima pms, il' ne...ako sam nazvala da se naručim za nešto, to ću i učiniti...


aj nam molim te daj detalje od frendice, jer ovo je presmješno...
evo, meni susjeda bila danas na gl. kolodvoru i kaže da joj je bilo super...popričala si sa ženskicom koja joj je čistila lice...smijale se vašim komentarima na forumu

ženskica joj je rekla da imaju jako puno 'pacijenata', npr. ženska kupila 15 joy-eva i čudi se da zakaj ne smije ić 15puta na tretmane (btw- zato te traže osobne podatke, a ne zato kaj ih zanima jesi lijepo ispala na osobnoj)


ja stvarno nemam nikakve veze sa joy-em, osim kaj ću otić kod njih na tretman sljedeći tjedan, al fakat me živciraš kaj pljuješ nešto što nisi ni probala...u ostalom, ak' te tolko pogodio ton te ženske prek' telefona (a možda ona uvijek tako priča ), jednostavno odi, plati i izdepiliraj se u drugom salonu
__________________
...luda sam za tobom,
ali ovo jeste vrijeme ludih,
i ja ću za nas osedlati strah,
a ti me ljubi do zla, dok ne izgubim dah...
chupava&dlakava is offline  
Old 18.06.2006., 20:34   #58
Da li je u baš svakom Joyu bon? I da recimo kupim dva broja, da li onda mogu oba bona iskoristiti?
2fast4U is offline  
Old 19.06.2006., 13:39   #59
evo pričala sam s frendicom koja je bila u tkalči na čišćenju lica. dakle njoj se dogodilo to da joj je ženska napravila krivi tretman, izlila neku ampulu u oko još joj nije dala da pobriše i derala (ok nije se derala nego joj je bahatim tonom rekla da joj neće pobrisat) se na nju da je sama kriva, zatim joj je prek usana kad joj je išla s nekom strujicom(?! ak mi ovo neko može objasnit jer nikad nisam bila na tretmanu lica) prešla preko rane tak da je ova vrisnula, mada joj je rekla prije toga da pazi na ranicu. kolko sam skužila to je neka starija teta (tj bile su 2, pa ova starija), dok je mlađa za sve kaj je radila morala pitat stariju.
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 19.06.2006., 17:53   #60
zakaj joj nebi dala da pobriše?

ta struja služi za smirivanje kože i spaljivanje bakterija (mislim)
mislim, i mene to pecka, al' bože moj, za ljepotu treba trpiti...
__________________
...luda sam za tobom,
ali ovo jeste vrijeme ludih,
i ja ću za nas osedlati strah,
a ti me ljubi do zla, dok ne izgubim dah...
chupava&dlakava is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.