Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2011., 10:46   #61
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Ja 20,a ona godinu vise
Ah mladost...
Nema do mladosti
simbian is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 11:53   #62
Ode još jedno muško-žensko prijateljstvo u k.... Ma ko bi reko.
No, OT, do unazad mjesec dva rekao bi ti "sve je moguće".
Sad ti samo mogu reć da niti imaš šta čuvat niti imaš šta izgubit. Onog trena kad si se zaljubio, prestao si joj biti prijatelj.
onjko_tm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 17:29   #63
Ovak jednu od druge dvije frendice sam pitao jutros za savjet,i ona mi je rekla da je imala takvu situaciju u svom drustvu prije i da je ispao totalni neugodnjak,i na pitanje sta da radim rekla mi je da ja moram odlucit i dodala da se obratim drugoj frendici jer ona nije kvalificirana ,a ovu drugu frendicu nikako da uhvatim na msn-u .Arghhhhhhhhhhhhh koji sam ja blento
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 18:53   #64
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
... i na pitanje sta da radim rekla mi je da ja moram odlucit...
Eto, pa dobro ti je rekla! Malo se još raspitaj al šta ti god ljudi rekli ti ćeš uvijek sam znat što želiš! Pitaj srce, pitaj mozak, pa ih pitaj oboje skupa. I onda ćeš znat šta napravit. Možda izgubiš frendicu, a možda te samo par iskrenih riječi dijeli od ljubavi tvog života... Velika je to dilema, al eto... Ti najbolje znaš!

=)
mrtvac1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 21:38   #65
Quote:
mrtvac1234 kaže: Pogledaj post
Eto, pa dobro ti je rekla! Malo se još raspitaj al šta ti god ljudi rekli ti ćeš uvijek sam znat što želiš! Pitaj srce, pitaj mozak, pa ih pitaj oboje skupa. I onda ćeš znat šta napravit. Možda izgubiš frendicu, a možda te samo par iskrenih riječi dijeli od ljubavi tvog života... Velika je to dilema, al eto... Ti najbolje znaš!

=)
Ovo 2 nikako ne mogu skupa Oboje ludi
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 21:46   #66
Ja nebi ništa poduzimala ako nema baš nikakve inicijative sa druge strane.

Meni je best frend prije 2 godine izjavio ljubav, a ja njega nikako nisam gledala na taj način što sam mu i rekla. Jadan je godinu dana bio u komi. Sad smo si ok, al ne ko prije. Ako ti to nije jako važno prijateljstvo onda daj, inače bolje ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 23:43   #67
Jadan Henry_Barcelona! Jadan ja! Jadan Lyon (večeras su dobro izgubili iako nemaju veze s ovom temom)...
Ja osobno više ne znam šta bi čovjeku reko, a pošto imam sličan problem postajem sve više skeptičan u vezi svega jer jedni pišu: "Reci joj!", drugi pišu: "Nemoj joj reć!"... mislim... jadni mi. Eto. Baš sam sad nekako... tužan...

mrtvac1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 00:49   #68
Kao sto je vec netko prije naveo, covjek prestaje biti prijatelj nekoj zeni cim mu se ona pocne svidjati, a kamoli tek kad se zaljubi. Moras joj reci, jer ces patiti bezveze. Da li ti treba da slusas kako se njoj svidja ovaj ili onaj, ili kako se je seksala sa tamo nekim desetim, a pritome si ti zaljubljen u nju? Znam kako je to, i meni se desilo nesto slicno, i vjeruj mi da sam joj rekao, ali nakon toga je prijateljstvo puklo. BOlje da i pukne nego da se mucis...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 01:50   #69
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Kao sto je vec netko prije naveo, covjek prestaje biti prijatelj nekoj zeni cim mu se ona pocne svidjati, a kamoli tek kad se zaljubi.
this
ako si 100% siguran da ona osjeća isto za tebe- reci joj
ako ne, sjedi i odmori, proći će
meni je žao što sam zahladila odnose s nekim osobama iz tog razloga. jebi ga. smatrala sam ih dobrim prijateljima za pojest, popit i našalit se, a na kraju se ispostavilo da s njihove strane baš i nije tako.
dobro razmisli isplati li se izgubiti prijateljstvo zbog trenutne zaluđenosti
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 10:16   #70
Ti si baš neki zaljubiv tip.Kladim se da se možeš zaljubit i u njenu smrdljivu čarapu!A tek kad dodje neka druga...
Ili nikad neče doći? Ko zna kako utječeš na cure!Nije ni čudno što si opsjednut nekom koja ti malo pažnje uputi!Kvazimodo sindrom!
red_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 01:23   #71
Question ...

Quote:
red_one kaže: Pogledaj post
Kvazimodo sindrom!
U mom slučaju mi dosta ženskih osoba pokazuje pažnju, ali nisam se u sve njih zaljubljivo nit su mi se sviđale... Vjerojatno je tako i Henry_Barceloni...
Mislim, ne znam kako on stoji s curama, a pogotovo sa tim zaljubljivanjem... To on najbolje zna.

Meni se, recimo, od svih frendica (A imam ih podosta. A s nekima sam si i bolji nego što sam s ovom koja mi se sviđa.) sviđa baš ova jedna. Posebna je kao osoba, napeta mi je fizički, dobra je u duši i pametna je. Ta cura ima sve. A ne pokazuje mi baš neku posebnu pažnju. Možda mrvicu posebniju nego drugima, ali možda sam si i ja to sam zabrijo jer mi se sviđa. Ali svejedno, meni se trenutno sviđa ona i nijedna druga. Od svih na svijetu!

Ali ko zna, treba igrat i na element iznenađenja. Meni je jednom jedna frendica priznala da joj se sviđam. Nakon tog zbarili smo se nekoliko puta, ali nikad nismo prohodali jer je bila 4 godine starija. Kasnije je htjela bit sa mnom, ali sam našo drugu (koja je imala isto godina ko ja i s njom sam baš prohodo i bio dugo skupa).
No da se vratim na element iznenađenja... Kad mi je ova to priznala osto sam PAF! I onda malo bolje pogledaš i shvatiš da je ta tvoja frendica čak i zgodna, i, da niste frendovi i da ju vidiš negdje vani, možda bi joj i uletio, a i ok je osoba (nisi si badava bio s njom dobar) i tad si razmisliš... Kad je već tako, vrijedilo bi probat.

A opet s druge strane, ako te ta frendica odbije to u 99.99% slučajeva znači kraj prijateljstva. No treba joj priznat da ti se sviđa više puta (bar ja tak mislim). Možda te odbije na prvu ruku, pa joj usfališ, pa malo pogleda oko sebe i shvati da nema puno takvih kao ti i možda onda ipak bude s tobom...


Ma ko će to znat... Svaka osoba razmišlja na svoj način. Svatko je poseban na svoj način. Treba probat i vidit. Ak uspije super, a ako ne, e jebiga onda...
Život ide dalje...



Henry_Barcelona... Ti sam odluči! Ako joj odlučiš priznat sve, želim ti sve najbolje. Ako odlučiš to sve potisnut u sebi, želim ti da te to sve što prije prođe.
Eto!
=)
mrtvac1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 00:21   #72
Quote:
mrtvac1234 kaže: Pogledaj post
U mom slučaju mi dosta ženskih osoba pokazuje pažnju, ali nisam se u sve njih zaljubljivo nit su mi se sviđale... Vjerojatno je tako i Henry_Barceloni...
Mislim, ne znam kako on stoji s curama, a pogotovo sa tim zaljubljivanjem... To on najbolje zna.

Meni se, recimo, od svih frendica (A imam ih podosta. A s nekima sam si i bolji nego što sam s ovom koja mi se sviđa.) sviđa baš ova jedna. Posebna je kao osoba, napeta mi je fizički, dobra je u duši i pametna je. Ta cura ima sve. A ne pokazuje mi baš neku posebnu pažnju. Možda mrvicu posebniju nego drugima, ali možda sam si i ja to sam zabrijo jer mi se sviđa. Ali svejedno, meni se trenutno sviđa ona i nijedna druga. Od svih na svijetu!

Ali ko zna, treba igrat i na element iznenađenja. Meni je jednom jedna frendica priznala da joj se sviđam. Nakon tog zbarili smo se nekoliko puta, ali nikad nismo prohodali jer je bila 4 godine starija. Kasnije je htjela bit sa mnom, ali sam našo drugu (koja je imala isto godina ko ja i s njom sam baš prohodo i bio dugo skupa).
No da se vratim na element iznenađenja... Kad mi je ova to priznala osto sam PAF! I onda malo bolje pogledaš i shvatiš da je ta tvoja frendica čak i zgodna, i, da niste frendovi i da ju vidiš negdje vani, možda bi joj i uletio, a i ok je osoba (nisi si badava bio s njom dobar) i tad si razmisliš... Kad je već tako, vrijedilo bi probat.

A opet s druge strane, ako te ta frendica odbije to u 99.99% slučajeva znači kraj prijateljstva. No treba joj priznat da ti se sviđa više puta (bar ja tak mislim). Možda te odbije na prvu ruku, pa joj usfališ, pa malo pogleda oko sebe i shvati da nema puno takvih kao ti i možda onda ipak bude s tobom...


Ma ko će to znat... Svaka osoba razmišlja na svoj način. Svatko je poseban na svoj način. Treba probat i vidit. Ak uspije super, a ako ne, e jebiga onda...
Život ide dalje...



Henry_Barcelona... Ti sam odluči! Ako joj odlučiš priznat sve, želim ti sve najbolje. Ako odlučiš to sve potisnut u sebi, želim ti da te to sve što prije prođe.
Eto!
=)
Boldano: Steta sto zene ne razmisljaju ovako. Zena te u prvih 5 minuta svrsta u neku od svojih ladica. AKo te je svrstala u ladicu "prijatelji" iz te ladice neces nikada izac, ma koliko se trudio... Zena te nikada nece gledati drugacijim ocima i shvatiti da si zapravo muski komad i pol ... Pisao sam o ovome i na svojoj web stranici, i taj moj post je postao legendaran
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 14:43   #73
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Boldano: Steta sto zene ne razmisljaju ovako. Zena te u prvih 5 minuta svrsta u neku od svojih ladica. AKo te je svrstala u ladicu "prijatelji" iz te ladice neces nikada izac, ma koliko se trudio... Zena te nikada nece gledati drugacijim ocima i shvatiti da si zapravo muski komad i pol ... Pisao sam o ovome i na svojoj web stranici, i taj moj post je postao legendaran
Pročitaj moju zadaćnicu na temu prve ljubavi.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 15:05   #74
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
AKo te je svrstala u ladicu "prijatelji" iz te ladice neces nikada izac, ma koliko se trudio... Zena te nikada nece gledati drugacijim ocima i shvatiti da si zapravo muski komad i pol ...
To je djelomično točno, problem je samo što muškarci često ne primjećuju da NIJE u ladici prijateljstva. Valjda evolucijski hendikep jer negdje cca 70% nas slabo raspoznaje facijalnu gestikulaciju i neverbalnu kod žena.
Vježbom se to da usavršiti pa tako i olakšati pristup objektu svojih želja kako majstori ovog pdf-a i foruma vole slikovito napisati PIČKI (ustvari misle na ženu).
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 16:02   #75
ja sam imao istu situaciju na faksu.....

uglavnom imas 2 mogucnosti a svaka ima dobru i losu stanu.....

1)ako presutis,dobijas frendicu i poveci racun od psihijatra..da mogu vratit vrijeme sigurno nebi cekao 3 god (znam,idiot sam) da joj priznam....sutnja je u takvim slucajevima kao rak...ubija tiho i polagano

2)ako kazes, gubis frendicu..sad ce mnoge cure reci da im to nebi smetalo za daljnje prijateljstvo ali ,istina je, da nakon priznanje to prijateljsvo nece nikad biti isto... ali ako priznas,ma kakav bio odgovor cure, dobijas dusevni mir i znaces na na cemu si i kako stvari stoje...slikovito receno pasce ti kamen sa srca

sta ces ti odabrat ovisi samo o tebi...u takvim situacijama nepostoji pravi ili krivi odabir.

ako se odlucis da joj kazes uradi to veoma takticno..najvaznije je da pripremis teren..pokusaj joj prije razgovora dati dati naznake da ti se svidja npr kroz zezanciju ili nekom gestom...ako to raspalis iz vedra neba (kao sto sam ja )dobices trajni ban...


u svakom slucaju sretno..

Zadnje uređivanje touch brain : 19.03.2011. at 16:29.
touch brain is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 16:41   #76
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Pročitaj moju zadaćnicu na temu prve ljubavi.
Mogu otprilike mislit sto pise unutra, ne da mi se citat... Moguce je to, ne velim da nije, da te zena pocne gledat drugacijim ocima, ali to se dogadja u jednom od 100000 slucajeva..
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 16:44   #77
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
To je djelomično točno, problem je samo što muškarci često ne primjećuju da NIJE u ladici prijateljstva. Valjda evolucijski hendikep jer negdje cca 70% nas slabo raspoznaje facijalnu gestikulaciju i neverbalnu kod žena.
Vježbom se to da usavršiti pa tako i olakšati pristup objektu svojih želja kako majstori ovog pdf-a i foruma vole slikovito napisati PIČKI (ustvari misle na ženu).
Je, kako da ne, ne pricaj svasta. Ako te treba vrti oko malog prsta jer kuzi da si zaljubljen u nju, a ti od nje ne mozes dobit nista osim poljupca u obraz, GARANT JESI u ladici prijateljstva...

P. S. Mrzim neverbalnu komunikaciju, signale i ostala kenjkava kvaziseksigrad sranja. Imas jezik pa reci, zato nam je Bog i dao dar govora da se razlikujemo od zivotinja. Sta bi ja trebo kad mi treba zamase guzicom ispred nosa i podigne rep (kao kosuta jelenu), njoj onda uletit? Glupost...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 18:48   #78
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Mogu otprilike mislit sto pise unutra, ne da mi se citat... Moguce je to, ne velim da nije, da te zena pocne gledat drugacijim ocima, ali to se dogadja u jednom od 100000 slucajeva..
Napisao si da se to nikada ne događa.
Ali dobro.
Ne znam ni kako si došao do podatka da se to događa u jednom od 100000 slučajeva.
Nemam pojma koliko često se događa.
No, događa se.
Da se ne događa, ja ne bih danas bila teta dvoje prekrasne dječice.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 18:50   #79
Ne govori ni za živu glavu!Ženama nije napeto ono što mogu imati lako..za razliku od nas .

Prvo što moraš je opustit se i bit što jesi pred njom..ono,boli te k što ona misli i tako.Onda počet radit neke sitne gluposti koje ona voli a čuo si za to od njenih superpovjerljivih frendica.Ne pretjeruj jer će postat očito i ispast ćeš kreten.
Počni gledat druge komade u njenoj blizini..ne komentiraj,samo gledaj.Perifernim vidom ćeš osjetit kako te kolje nožem ako imaš šanse kod nje.
Nakon 2 godine bi trebao bit cool u njenim očima.Tad ju pitaj da ti namjesti neku frendicu koja ima veće sise od nje..i sve će ti bit jasno.Sretno.
__________________
Father blessed you with reason.. and this is what you choose!?
Am I me? is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 19:13   #80
Meni je prijatelj rekao da je zaljubljen u mene i sad smo 2 godine u sretnoj vezi.
Pravila sam se nezainteresirana, iako se i on meni sviđao (ne u tolikoj mjeri ko ja njemu). On je jednostavno skupio hrabrost i priznao. I odlučili smo pokušati, i hvala Bogu da jesmo, jer mi je on sada sve u životu.

A prije toga mi je drugi prijatelj rekao da mu se sviđam, ali sam mu objasnila da ga ne doživljavam na taj način. Dala sam mu malo oduška da uspije prijeći preko toga i evo i danas smo prijatelji.

Mislim da je sve to sve do nje, i do tebe i vašeg prijateljstva.
Moj je savjet da pokušaš, pa što bude.

__________________
[Kad iz ženskog tila čista duša se iscidi, od ljubavi šta u meni za njega ima. Vrati mi se život,vrati mi se vira! Duševna bol i fizički boli.]
Energy_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:45.