Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2013., 17:04   #81
Moram priznati da je puno bolji od prijašnjeg modela. 2009-te kada sam kupovao novi auto u uži izbor sam stavio Peugeot 308 i Ford Focus, ali nakon pokusne vožnje na oba automobila Ford Focus je bio osjetno bolji i za divno čudo i oko 1000 eura jeftiniji. Sve, kvaliteta plastike, vozne sposobnosti tj. podvozje koje je najbolje u klasi (pogotovo u zavojima pri većoj brzini), precizan upravljač (koji je u 308-ici bio ogroman), mjenjač (koji ni u Focusu nije najbolji, ali je ipak bolji nego u 308-ici ), pa i sam vanjski izgled, sve je bilo na strani Focusa.
Međutim, da sada biram između novog Focusa i nove 308-ice mislim da bi vaga prevagnula na stranu Peugeota.
phanatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 17:46   #82
O ukusima se ne raspravlja, ali meni je ovaj auto prekrasan. To sto je isti A3 mi je samo plus, a na nijednom kompaktu nisam vidio tako lijepa straznja svijetla kao na ovom. To su LED svijetla i to u svim razinama opreme. Unutrasnjost je na prvu cudna ali sam probao i odusevila me. Tochscreen s komandama je meni kao teh freaku savrseno rjesenje. Ne jurim po cesti, bitnija mi je udobnost i to je po meni isto plus. S obzirom na gradsku voznju, benzinac je bolji izbor ali ne znam kakav ce bit taj turbak. Ovaj od 125ks je skuplji od dizela 92ks pa nikako ne ulazi u izbor.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Maverick25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 19:41   #83
Kad sam vidio cijene ostao sam paf. Precijenjeno. Digli su se previše.
Rentiranrentan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 21:42   #84
osnovni dizel sa samo 90 ks do 100 km/h ide za samo 11 sekundi...
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 21:42   #85
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
a na nijednom kompaktu nisam vidio tako lijepa straznja svijetla kao na ovom.
Potpisujem

nedavno me prevario na parkingu mislio sam da je A3 kad ono bliže Pežo, a nisam ni znao da je uopće izašao novi model, pa je bilo malo čuđenja i kasnije guglanja jer nisam bio upućen

meni se najviše svidio izvana decentno i jednostavno kao da je iz Inglostada
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 21:47   #86
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
osnovni dizel sa samo 90 ks do 100 km/h ide za samo 11 sekundi...
Kod knkurencije najači dizel sa 128 ks ide za 11 sec do 100.
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 22:33   #87
135 000 kn 1.6 92ks dizel, srednji paket opreme koja je dosta bogata.. Valjda će cijene ići dolje malo
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 22:42   #88
Quote:
Loborek kaže: Pogledaj post
Kod knkurencije najači dizel sa 128 ks ide za 11 sec do 100.
Konkurencija ima jos mnogo toga da nauci cak i of Francuza....
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 23:18   #89
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Konkurencija ima jos mnogo toga da nauci cak i of Francuza....
Što da nauče?
Kako se radi lažni marketing, mulja i vara svekoliki puk?!
Boldek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 08:11   #90
Quote:
Boldek kaže: Pogledaj post
Što da nauče?
Kako se radi lažni marketing, mulja i vara svekoliki puk?!
Daj za one poput mene koji nisu shvatili što se to mulja i vara, pojasni malo
MRCINA2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 08:24   #91
Quote:
MRCINA2102 kaže: Pogledaj post
Daj za one poput mene koji nisu shvatili što se to mulja i vara, pojasni malo
pa vara se sa konjima... na motoru koji ima 90, napišeš da ima 128 ks
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 08:47   #92
Loborek, pogodio si u sridu!
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 08:58   #93
Quote:
dellel kaže: Pogledaj post
135 000 kn 1.6 92ks dizel, srednji paket opreme koja je dosta bogata.. Valjda će cijene ići dolje malo

Ne znam što se toliko čudite cijeni, 17250 eur sam ja platio svoj 307 2.0 hdi 2003. god. Bio je novi model i to je to, tko ga hoće odmah taj će i platiti ko neće taj će čekati.
KKK_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 09:10   #94
Quote:
Loborek kaže: Pogledaj post
pa vara se sa konjima... na motoru koji ima 90, napišeš da ima 128 ks
Kralju!!!
MRCINA2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 16:44   #95
Boldek, nisi me razumio najbolje...
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 16:53   #96
Quote:
Loborek kaže: Pogledaj post
pa vara se sa konjima... na motoru koji ima 90, napišeš da ima 128 ks
A sjećate li se prijašnje generacije kad im je 1.4 benzinac imao 109ks a svi su znali da nema više od 90.
Sad su bar smanjili na 100
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 18:53   #97
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Konkurencija ima jos mnogo toga da nauci cak i of Francuza....
Vozim i jedan i drugi motor, oba u verziji sa 115 i mogu reći da su ubrzanja i međuubrzanja identična po osjećaju i kod normalne vožnje i kod preticanja. Oba su 6-brzinci. I s jednim i s drugim je olo situacija kada si morao biti brz i bilo jr bez problema tako da nemojte pretjerivati s tim da je 90 isto što o 128. Možda ovih 128 nije tolika razlika u odnosu na 115, nisam ga vozio pa ne mogu potvrditi, al ne uspoređujte ga sa 90.
Pug također ima toliko neprecizan mjenjač da samo chevroleti ( npr stari aveo) ima neprecizniji mjenjač.
Oprosty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 19:07   #98
Quote:
Oprosty kaže: Pogledaj post
Vozim i jedan i drugi motor, oba u verziji sa 115 i mogu reći da su ubrzanja i međuubrzanja identična po osjećaju i kod normalne vožnje i kod preticanja. Oba su 6-brzinci. I s jednim i s drugim je olo situacija kada si morao biti brz i bilo jr bez problema tako da nemojte pretjerivati s tim da je 90 isto što o 128. Možda ovih 128 nije tolika razlika u odnosu na 115, nisam ga vozio pa ne mogu potvrditi, al ne uspoređujte ga sa 90.
Pug također ima toliko neprecizan mjenjač da samo chevroleti ( npr stari aveo) ima neprecizniji mjenjač.
A jebo ga ti... probaj ga provozat i vidit ćeš kak ide... tj kak nejde...

Da nije riječ o subjektivnom dojmu, vidi se iz službenih podataka. Pisali smo podatke 100 puta tu na forumu. Zadnje smo pisali na hkolarovoj temi gdje se nije mogao odlučit koji auto da kupi (iako smo svi znali da je još prije godinu i pol odlučio). Malo pogledaj i međubrzanja... bilo je puno riječi o tih fantomskih 128 ks.

Nisam vozio taj motor sa 115 ks, ali nekak mi se čini da na njega nije bilo toliko primjedbi.
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 19:30   #99
Quote:
Loborek kaže: Pogledaj post
A jebo ga ti... probaj ga provozat i vidit ćeš kak ide... tj kak nejde...

Da nije riječ o subjektivnom dojmu, vidi se iz službenih podataka. Pisali smo podatke 100 puta tu na forumu. Zadnje smo pisali na hkolarovoj temi gdje se nije mogao odlučit koji auto da kupi (iako smo svi znali da je još prije godinu i pol odlučio). Malo pogledaj i međubrzanja... bilo je puno riječi o tih fantomskih 128 ks.

Nisam vozio taj motor sa 115 ks, ali nekak mi se čini da na njega nije bilo toliko primjedbi.
Ajde pogledaj na hkolarovoj stranici tko je stavio testove raznih auta s podacima. Rekao sam da ne može se baš u isti koš staviti 90 i 128. Skoro svaki dan vozim obje 115-ce pa znam što govorim. I rekao sam po osječaju, a ne po mjerenjima jer nisam nikad uzeo štopericu i mjerio. Ako ima neke razlike to su sitne i po osjećaju ne možeš osjetiti tu sekundu razlike. O tome govorim.
Oprosty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 21:48   #100
http://www.youtube.com/watch?v=xyhxtM9SKAU

Poderao ga Golf u svim segmentima.
Rentiranrentan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.