Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2008., 20:04   #1
instalacija igrice

ovak zanima me dali mogu instalirati igricu na usb i da igricu igram prek njega,tak da ne stavljam na kom instalaciju????help
girl_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 20:16   #2
Quote:
girl_84 kaže: Pogledaj post
ovak zanima me dali mogu instalirati igricu na usb i da igricu igram prek njega,tak da ne stavljam na kom instalaciju????help

Ovisno o igrici...neke (čitaj većina) zahtjevaju da budu instalirane na hard zbog same brzine čitanja i povezanosti sa driveom gdje su ti instalirani windowsi ili linux
www2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 20:17   #3
Naravno ako govorimo o malim igricam skinutim sa neta onda nebi trebao imati problema
www2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 20:21   #4
da radi se o igrici s neta ali on me opet trazi : setup will create the programs shortcut in the following start menu folder...dakle opet ce staviti na komp
girl_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 20:48   #5
Stavit ce ti shortcut na komp, u Start menu, kojeg možeš ili ne staviti na prvom mjestu, ili poslije jednostavno izbrisati. Ako je neka manja nezahtjevna igra, ne bi trebalo biti problema, no za veće stvari sumnjam da će ti normalno raditi.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 22:35   #6
Quote:
girl_84 kaže: Pogledaj post
da radi se o igrici s neta ali on me opet trazi : setup will create the programs shortcut in the following start menu folder...dakle opet ce staviti na komp
Dakle on će ti stavit shortcut na desktop (možda pri instalaciji imaš i opciju da ga ne staviš) ali to možeš komotno izbrisat i pokrenut igricu sa exe-om iz foldera gdje si instalirao igricu na USBu.

Naravno pretpostavljam da o svemu ovom pričamo zato jer ti namjeravaš igrat igricu i na drugim kompovima sa svojeg usb-a....ukoliko ju misliš igrati isključivo na svom kompu onda ju nema ni smisla stavljat na usb....
www2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 17:58   #7
tipa super mario nemoraš ja mislim.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 18:26   #8
tm

tm
http://#score=masimec11-Race:34030:8844584A
MaSihmetz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 19:17   #9
Quote:
girl_84 kaže: Pogledaj post
ovak zanima me dali mogu instalirati igricu na usb i da igricu igram prek njega,tak da ne stavljam na kom instalaciju????help
instaliraj igru, kopiraj sve iz program filesa na usb, obrisi sa kompa i pokreni sa usba exe igre.
meni se igra Dynasty Warriors 4 pokretala sa Dvda
__________________
Number of forum.hr users is constantly increasing but IQ is always the same...
Dark_knight is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 20:21   #10
ovisno o igri. neke će raditi a neke neće. Ne možeš znati dok ne probaš. Dakle, instaliraj si prvu igru na hard-disk, može u Program Files ili bilo gdje drugdje. nakon toga kopiraj cijeli taj folder na neki drugi disk (ne moraš odmah na stick) i pokušaj pokrenuti igru iz tog foldera. Ako radi onda može. Što se snimanja takvih igara na CD ili DVD tiče tu je stvar malo drugačija jer možda neki od fileova zahtjevaju Write što ne možete imati na mediju.

Ako su ove sitnije igre te uglavnom rade na čemu god. A mogla si i napisati o kojoj se igri radi.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.