Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2010., 19:25   #1
VW želi preuzeti Alfu Romeo

http://www.tportal.hr/autozona/vijes...lfu-Romeo.html

Iako neki zazivaju njemačku kvalitetu u talijanskom pakiranju, meni stalno pada na pamet Lambo s Audijevim gumbekima. Ne bih, hvala.

PS: Već mi mašta priziva horror ; golfoidna unutrašnjost i volan sa smješkom.
__________________
Conspiracy of silence speaks louder than words.
w. o' boogie

Zadnje uređivanje pastorrr : 24.08.2010. at 19:32.
pastorrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 19:29   #2
Pa neka kupi, olakšava izbor kada opet nešto kupim...još jedna marka više na ignore listi
cc18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 19:37   #3
Der neue Adolf Romeo Grünen Klee mit starke und ekologisch 0.5 liter einzylinder TDi und achtzehn gang Direktschaltgetribe. Scheisse!
__________________
[OO]\___Y___/[OO]

Zadnje uređivanje _SS_ : 24.08.2010. at 20:05.
_SS_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 19:43   #4
talijanski dizajn i VW kvaliteta = auto snova
seljo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 19:46   #5
Quote:
pastorrr kaže: Pogledaj post
http://www.tportal.hr/autozona/vijes...lfu-Romeo.html

Iako neki zazivaju njemačku kvalitetu u talijanskom pakiranju, meni stalno pada na pamet Lambo s Audijevim gumbekima. Ne bih, hvala.

PS: Već mi mašta priziva horror ; golfoidna unutrašnjost i volan sa smješkom.
Ocito im se ne svidja projekt Seat pa traze nesto drugo.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 19:47   #6
Napokon .
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 19:54   #7
Jedva sam čekao kad će netko otvoriti ovu temu pa da se načitamo mišljenja stručnjaka. Naročito onih koji vole pravu dušu alfe, onu koja se kvari dvaput na mjesec

Ne mogu otvoriti ovaj link, no koliko sam čitao sa strane Walter deSliva nagovara ove u VW da kupe Alfu, iznio im je komplente nacrte i uvjerava ih da im se isplati incesticija od milijardu eura. Uglavnom, izgleda da bi se VW rado riješio Seata, a s Alfom išao na svog sportskog takmaca BMW-u. Definitivno ne vidim ništa loše lijepo dizajniranoj Alfi sa DSG mjenjačem, a konačno bi i kolega CDRW mogao prijeći na Alfu

No, ako nisu zadovoljni Seatom, što im ne daju više slobode umjesto da ih ograničavaju na onaj plastični dizajn?!
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 19:55   #8
Nisam ljubitelj ni Alfe ni VW, a njihova kombinacija bi bila
Alfa podređena jednom golfu, i ovako je previše golfova po cesti, a samo bi nam to još trebalo.. Bravo Fiat koji Alfu ne želi prodati
__________________
SVE JE TO RELATIVNO
54321012345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 20:01   #9
Quote:
54321012345 kaže: Pogledaj post
Nisam ljubitelj ni Alfe ni VW, a njihova kombinacija bi bila
Alfa podređena jednom golfu, i ovako je previše golfova po cesti, a samo bi nam to još trebalo.. Bravo Fiat koji Alfu ne želi prodati
Zašto misliš da bi bila podređena golfu? Sad je podređena Bravu, a mislim da VW nije blesav da iskrca tolike novce pa sam sebi puca u čelo. To će biti auto koji uopće neće konkurirati VW, onaj tko hoće kupiti golfa sigurno neće odustati od alfe i obrnuto... Ne treba zaključivati na prečac
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 20:03   #10
A što nije lakše pobrati Alfi njihove dizajnere i da to isto rade na npr. Seat-u, ako će napraviti nešto dobro kao 159, svejedno mi ko to proizvodi...
Dawar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 20:05   #11
Možda bi si nekad onda i kupio Alfu
sinhron is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 20:07   #12
Jel to znaci da nova alfa više ne ce skripati?
Skrewdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 20:11   #13
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Jedva sam čekao kad će netko otvoriti ovu temu pa da se načitamo mišljenja stručnjaka. Naročito onih koji vole pravu dušu alfe, onu koja se kvari dvaput na mjesec

Ne mogu otvoriti ovaj link, no koliko sam čitao sa strane Walter deSliva nagovara ove u VW da kupe Alfu, iznio im je komplente nacrte i uvjerava ih da im se isplati incesticija od milijardu eura. Uglavnom, izgleda da bi se VW rado riješio Seata, a s Alfom išao na svog sportskog takmaca BMW-u. Definitivno ne vidim ništa loše lijepo dizajniranoj Alfi sa DSG mjenjačem, a konačno bi i kolega CDRW mogao prijeći na Alfu

No, ako nisu zadovoljni Seatom, što im ne daju više slobode umjesto da ih ograničavaju na onaj plastični dizajn?!
Nadam se da ne zamjeraš što sam pokrenuo temu, nije bilo pretenzija vezanih za verbalne sukobe.

Nego, Seat ili Alfa.. Alfa ima imidž, Seat je imao Marbellu.
U suštini, ništa protiv, al zbilja bih volio da izgledom ni u jednom detalju (dizajnerskom, što se tehnike tiče samo nek izvole) ne podsjeća na VW. Znam, racionalizacija uzima svoje,al ipak.
__________________
Conspiracy of silence speaks louder than words.
w. o' boogie
pastorrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 20:31   #14
Ja se nadam da se to NIKAD ali NIKAD i baš NIKAD neće desit. Zna se šta je Alfa i kak je postigla taj ugled koji još uvijek ima. Zna se što je VW i što ima ugled kakav ima. Alfa je Italija a VW je Njemačka. To je nespojivo. Ko što je neko reko Lambo sa dijelovima Audija više nije to. Nemojte mi sad da Lambo prodaje ko nikad. Alfa mi je sad definitvno prva na listi želja ali ako bude imala ikakve veze sa VW nema šanse. rađe onda kupim VW odma i imam bar original.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 20:40   #15
zna vw šta valja ...kao što je netko rekao, valjda nisu zadovoljni sa seatom jer ne vidim drugi razlog kupnje...ustvari , mi možmo samo nagađati
ako se već mora s nekim spojiti, u partnerstvo ući, nek to bude bmw
colgate is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 20:44   #16
Mah, Alfu i Lanciju bi trebao kupit neki arapsko-indijsko-kineski konzorcij koji bu dao lovu i pustio ih da opet rade aute kak spada. Hint: Jaguar i Aston Martin
__________________
[OO]\___Y___/[OO]
_SS_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 20:56   #17
Quote:
Dawar kaže: Pogledaj post
A što nije lakše pobrati Alfi njihove dizajnere i da to isto rade na npr. Seat-u, ako će napraviti nešto dobro kao 159, svejedno mi ko to proizvodi...
Pa ipak je Alfa brand za razliku od Seata...

Quote:
pastorrr kaže: Pogledaj post
Nadam se da ne zamjeraš što sam pokrenuo temu, nije bilo pretenzija vezanih za verbalne sukobe.
Niti je bilo upućeno tebi, niti sam mislio na bilo kakve sukobe Uostalom, već čitam i uživam
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 21:19   #18
Zar nije bila ista tema prije godinu dana
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 21:28   #19
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da se to NIKAD ali NIKAD i baš NIKAD neće desit. Zna se šta je Alfa i kak je postigla taj ugled koji još uvijek ima. Zna se što je VW i što ima ugled kakav ima. Alfa je Italija a VW je Njemačka. To je nespojivo. Ko što je neko reko Lambo sa dijelovima Audija više nije to. Nemojte mi sad da Lambo prodaje ko nikad. Alfa mi je sad definitvno prva na listi želja ali ako bude imala ikakve veze sa VW nema šanse. rađe onda kupim VW odma i imam bar original.
ti inace u garazi imas diabla i murcielaga pa znas sta je bolje
lambo je zadrzao svoju brutalnost po kojoj je prije bio poznat, tak ne s...
__________________
"I have come here to chew bubblegum and kick ass............and I'm all out of bubblegum."

Zadnje uređivanje STINGer : 24.08.2010. at 21:38.
Jaranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 21:32   #20
Quote:
54321012345 kaže: Pogledaj post
.. i ovako je previše golfova po cesti, a samo bi nam to još trebalo..
zakoni tržišta su neminovni i tu se ne može ništa.
ma koliko god nekima Golf bio mrzak, dosadan, skup, loš..on je tu, predvodi igru i neka se okuša tko želi skinuti ga s trona..

..a čak nije ni najjeftiniji, znači da je nešto drugo posrijedi ..

kao VW fan i veliki štovatelj Alfe, želim da se dogodi sinergija i da se spasi Cuore Sportivo koje je odavno prestalo kucati, jer ovo presvlačenje Fiat Brava u Giuliettu je uvreda ..
__________________
Better to remain silent and be thought a fool than to speak out and remove all doubt
2nice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:42.