Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2008., 09:08   #21
Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
Laptop konfe na kojima se možeš poigrati, i pritom mislim na novije igre, počinju od ~7000 kn. To su obično neke sa Duo procom, barem gigom RAM-a i GeForce 8400 ili ATIjev ekvivalent, to bi valjda bila HD2600 Znači nisam rekao da je takva konfa dovoljna nego da je to tek početak, čisto da se dobije slika koliko dobru desktop konfu možeš složiti za cijenu jednog low-end laptopa za igranje.
Ma da, al jebeš ti igranje na bilo čemu ispod 8800GT, a ti strojevi već koštaju. I ne govorim o acer užas plastika ne radim opće zapravo smećima, nego nekim lapovima koji ekšli mogu deliverat. Dakle c2d na min 2gHz, 2 gige na 667, 7200 disk i to od nekog branda za koji znaš da ne sklapa laptope iz hobija. I eto, browsam po cjeniku hgspota i nisam našao niti jedan na kojem bi se ekšli odvažio pomislit "jebote, na ovom mogu igrat novije igre".
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 10:13   #22
pa je, slažem se. Zato i kažem da je bezveze kupovati laptop za igre pogotovo ako se igraju noviji naslovi. Za 7000 kn kupiš upravo deskotop konfu kakvu si sad opisao i još pošteni 19" monitor.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 11:14   #23
Sta mislite za ovu konfiguraciju:

Intel dual core T2330(1,66 GHz),Display 15,4 WXGA, Ram 1024 MB DDR2, HDD120GB, optika DVD +/-RW?
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 11:21   #24
Pa to je jedna prosječna laptop konfiguracija. A koja grafička je gore? Pretpotsavljam da neka Intelova integruša. Mogla si napisati o kojem se laptopu radi, mada igrati Assassin's Creed na ovome kako spada možeš zaboraviti. Zbilja ne kužim šta si zapela za laptop kad su ti svi ovdje rekli da laptop nije za igranje, barem ne sa parama s kojima ti vjerojatno raspolažeš.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 11:49   #25
E vidis,srecom da sam vas pitala ovdje na forumu za laptop inace kako sam brzopleta sad bi ja odmah po svom misljenju kupila laptop i zenula se,nista odna definitivno ne kupujem,a za drugi racunar neznam,moram dobro skontati,ili se kriti od staraca i igrati igrice na ovom pc!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 12:04   #26
ja na swom hp-owom lapu igram bez problema kao "jake igre".....i swe super mi radi ko i na obicnom kompu
mala_slatka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 12:18   #27
a šta to tvoji starci umišljau...jadna ti kad se ne možeš ni na pc-u zadržati...
compaq10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 12:30   #28
"Jaka igra" je relativan pojam, kao i HPov laptop. naravno da se može uzeti neki laptop za 5-7 somova i igrati razne igre na njemu bez problema. Ne ove najnovije ali one stare do 3 godine npr. bez problema, pod uvjetom da je grafička dobra a ne Intelova integruša. Ali svrha laptopa i nije da služi za igre, osim pojedinih primjeraka koji dođu kao 2 poštena PCa
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 16:21   #29
Ma kod mene su starci ludi,dosadjuju mi,kao sta cu ja sa 24 godine igrati igrica,nisam dijete bla,bla,pa mi to ide na zivce, i onda me natjeraju da sidjem sa racunara, zato mi vise dosadilo stalno prepiranje sa njima i jednostavno sam pozeljela svoj pc koji ako zelim mogu razbiti a da mi niko nista ne prigovori!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 16:55   #30
ha, meni 26 pa mi govore isto, iako već skoro 10 godina sam sebi financiram sav hardware koji kupim. dakle nemoj misliti da će te prestat gnjaviti ako i kupiš svoj komp.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 17:52   #31
Cuj kad si vec profi za igrice mozes li mi preporuciti neku igricu u stilu zagonetki,avantura itd ali da nema onih bossova,ja evo vec sedmicu dana pokusajem preci nekog bossa u beowulfu ali nema sanse,jos ne mogu da nadjem ni walkthrough da si pomognem, nemam vise zivaca ovo igrati, pa bih da kupim novu igricu!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 18:09   #32
nisam ti ja stručnjak za igrice pogotovo ne ove nove. ja igram samo starudije od prije 20 godina ili poneki noviji naslov na PS2. Pitaj na nekom od topica da ti preporuče nešto novo a dobro. A za prolazak igara odi na Igrojeb i nađi walkthough za igru koja te zanima.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 18:57   #33
Syberia. Legendarna igra.
Jale13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 19:11   #34
Da,cula sam za tu igricu i preporucivali su mi je ali nesto se nisam usudila uzeti,ali idem do interneta da vidim ima li je kupiti!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 20:18   #35
Nego, da ne otvoram novu temu, dobio sam službeni Macbook PRO ( 2.4GHz Intel Core 2 Duo; 2GB (2x1GB) radne memorije 667MHz (DDR2 PC2-5300 SDRAM); NVIDIA GeForce 8600M GT, 256MB GDDR3 SDRAM)..

Pošto su po defaultu instalirane Windows XP me zanima snaga (tj. mogućnosti) dotičnog lapa u igračkom smislu..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 20:57   #36
pa po konfiguraciji to je zver A ne znam sad kakvi su inače MACovi za igranje iako su na njima WinXP Tetris ćeš moći pokrenuti, to nemaš brige.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 11:03   #37
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Nego, da ne otvoram novu temu, dobio sam službeni Macbook PRO ( 2.4GHz Intel Core 2 Duo; 2GB (2x1GB) radne memorije 667MHz (DDR2 PC2-5300 SDRAM); NVIDIA GeForce 8600M GT, 256MB GDDR3 SDRAM)..

Pošto su po defaultu instalirane Windows XP me zanima snaga (tj. mogućnosti) dotičnog lapa u igračkom smislu..
mrcina.. kolko to cudo kosta majke ti ?
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 21:39   #38
Quote:
unkn0wn kaže: Pogledaj post
mrcina.. kolko to cudo kosta majke ti ?
15.700 kn

Sva sreća da firma plaća..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 21:48   #39
laptop je zakon za igrice samo je problem sto se brzo ugrije kad igras igrice pa uspori
Nakamura Kumiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 00:07   #40
Quote:
mala_slatka_zg kaže: Pogledaj post
ja na swom hp-owom lapu igram bez problema kao "jake igre".....i swe super mi radi ko i na obicnom kompu
Aha. Baš me interesira.

Quote:
German kaže: Pogledaj post
Nego, da ne otvoram novu temu, dobio sam službeni Macbook PRO ( 2.4GHz Intel Core 2 Duo; 2GB (2x1GB) radne memorije 667MHz (DDR2 PC2-5300 SDRAM); NVIDIA GeForce 8600M GT, 256MB GDDR3 SDRAM)..

Pošto su po defaultu instalirane Windows XP me zanima snaga (tj. mogućnosti) dotičnog lapa u igračkom smislu..
Zašto ZABOGA imaš na macbook pro XP kao primarni OS?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.