Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2013., 00:15   #1
Što bi Ameri rekli "Curiosity killed the cat"

Evo malo glupa tema, škakljivo pitanje - cura mi se povremeno bavi pisanjem. Točka.
Neki dan sam joj slagao neke gluposti na kompu i dok sam čekao da se neke instalacije dovrše čitkao sam malo njene tekstove i pjesme. Većinu sam ih pročitao već, tak da nije bilo nikakvo zadiranje u intimu, niti išta slično. I u jednom folderu, među par tekstova sam našao jedan file sa povelikom kopijom njenih razgovora s bivšim. 10-ak stranica, raspon oko 2 godine. Mi smo zajedno nešto više od 2 godine, ali početak je bio klimav. Uz mene je valjda njega preboljela, pa se spetljala s nekim trećim likom, očito sam upao u neku prijateljsku zonu, il kak se već to moderno zove, s njim je bila par tjedana i onda ga je ostavila jer je shvatila da voli mene. Ruže-cvjetići-leptirići-duge. Nemam razloga ne vjerovati joj, super nam je zajedno, imamo standardnih problema ko svaki normalan par, i to je to. I fakat vidim na njoj često da je sve super. I nije da me ovo jebe šta sam našao, štrecne me par puta tokom dana, ali nije neka muka. Samo šta bi volio pitat ju šta s tim, mislim, dobit bilo kakav odgovor da me razuvjeri da to išta znači, makar vjerujem da ne znači ništa, a i da znači i da ju pitam, svejedno bi mi rekla da nije ništa... valjda. Zadnji razgovor na tom tekstu (to je jedino šta sam gledao, nisam baš čitao šta su si pisali) je bio prije nego smo prohodali, ali fajl je napravljen nakon što smo prohodali.
On joj se, tak mi je rekla mjesec-dva nakon šta smo bili zajedno, javio jednom i reko da je pogriješio, bla-truć-sruć, al ga je ona odjebala jer je sad sa mnom duge-leptirići i to sve i to je bio zadnji spomen njega ikad.

Nemam pojma, pitao bi ju, al mi je glupo šta sam uopće nabasao na to, pa ne znam hoće se naljutiti šta sam "kopao" po njenim stvarima... fajl ima ime kakvo je lako zamjeniti za neki njen tekst, tak da i nisam mogo znati šta je unutra. Volio bi bit na čisto, al strah me da ne sjebem više situaciju nego šta je sad, jer moje ponašanje prema njoj se nije promijenilo, ono da joj potajno zamjeram, nego je sve normalno. A bojim se da neće popizdit ili izgubit povjerenje u mene, ili šta ja znam. Da joj ne vjerujem, pitao bi ju, pa ko ga jebe, al ovak se premišljam, pa pitam, šta napraviti?
žika_živac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 00:20   #2
Ako je zadnji razgovor prije vas, spominjanje istog nema nikakvu svrhu osim sto ces joj reci da joj kopas po strvarima.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 00:27   #3
Ma je, znam, zato i pitam. Nije problem kaj ima to spremljeno, nego me štrecne činjenica da je to kopirala i spremila nakon šta smo prohodali. Al ono, čak i da je tad imala nekih dvojbi još, 2 godine smo zajedno, očito da ih je riješila
A i žene skupljaju i čuvaju te pizdarije iz bivših veza, ne?
žika_živac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 00:29   #4
Moj stav je drugačiji od Phiberovog. Po meni, lista razgovora sa bivšima nema razloga da postoji. Da sam ja u toj situaciji pita bi je šta to radi tu di i je
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 00:29   #5
Quote:
žika_živac kaže: Pogledaj post
Ma je, znam, zato i pitam. Nije problem kaj ima to spremljeno, nego me štrecne činjenica da je to kopirala i spremila nakon šta smo prohodali. Al ono, čak i da je tad imala nekih dvojbi još, 2 godine smo zajedno, očito da ih je riješila
A i žene skupljaju i čuvaju te pizdarije iz bivših veza, ne?
To što i dalje to ima spremljeno ne znači apsolutno ništa. Uživaj i ne pizdi bez razloga.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 00:30   #6
Možda je zaboravila da to ima
Pusti si mira
aciruj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 00:31   #7
Quote:
žika_živac kaže: Pogledaj post
Ma je, znam, zato i pitam. Nije problem kaj ima to spremljeno, nego me štrecne činjenica da je to kopirala i spremila nakon šta smo prohodali. Al ono, čak i da je tad imala nekih dvojbi još, 2 godine smo zajedno, očito da ih je riješila
A i žene skupljaju i čuvaju te pizdarije iz bivših veza, ne?
valjda u vecini i ne
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 00:34   #8
nije ga preboljela.
rnr666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 00:36   #9
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
To što i dalje to ima spremljeno ne znači apsolutno ništa. Uživaj i ne pizdi bez razloga.
Quote:
aciruj kaže: Pogledaj post
Možda je zaboravila da to ima
Pusti si mira
Nakon! Nakon šta smo prohodali je spremljeno. To je "problem", zato bi ju pitao, inače me fakat ne bi bilo briga. Mislim, naslušao sam se o tom tipu dok nismo bili zajedno, kad smo bili "frendovi", jebiga nismo bili frendovi kad sam ja htio više, a ona ne (to je u biti i razlog šta joj vjerujem i inače, jer je od početka bila iskrena i nije me zavlačila ni tad). Moj muško ponos i ego mi ne dozvoljava da budem sto posto miran , al da, radit frku nema smisla, to znam.
žika_živac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 00:43   #10
a reci da si otvorio, nisi znao šta je unutra. i reci da si skužio o čemu se radi, ali da nisi čitao pa te zanima zašto je to sačuvala.

mislim da to nije problem malo raspravit s curom, čisto da budeš na miru sam sa sobom i da ne počneš sad kopat namjerno i onda raste crv sumnje..., a ona nema pojma da bilo kakav 'problem' uopće postoji
something_new is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 00:50   #11
Kužim problem, ali ne radi sranje gdje ga nema.
Za tjedan dana ćeš to zaboraviti, a žena vjerojatno više ni ne zna da to ima na kompu.
Kojeg bi smisla imalo da se periodično vraća i čita to - nakon što ste vi dvije godine zajedno?!
Da misli o njemu i čita to, spucala bi te.
Da si pravi stalker pogledao bi kad je bio zadnji access fajlu prije nego si ga otvorio
Kakvih sam ja sve sranja našla na kompu i po sobi, sačuvaj bože. Al to što su tu ne znači ništa osim da sam zaboravila da postoje i tako oni tu stoje
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 00:53   #12
Quote:
something_new kaže: Pogledaj post
a reci da si otvorio, nisi znao šta je unutra. i reci da si skužio o čemu se radi, ali da nisi čitao pa te zanima zašto je to sačuvala.

mislim da to nije problem malo raspravit s curom, čisto da budeš na miru sam sa sobom i da ne počneš sad kopat namjerno i onda raste crv sumnje..., a ona nema pojma da bilo kakav 'problem' uopće postoji
Ma to kaj je sačuvala... Ima hrpu stvari unutra, i slika i starih mailova (slike sam vidio s njom kad smo zajedno gledali i tražili neke naše, nisam kopao da sad ne ispadne ovo šta dodo89 kaže ), fileove s mailovima sam isto vidio neki dan, jer lijepo piše u imenu file-a šta je i to nisam čitao, jer sam vidio da su svi ti ostali dokumenti napravljeni prije nego smo prohodali i za to me fakat nije briga. Ima te stvari, čuva ih ili su kopirane jednostavno sa starog kompa sa svim slikama, muzikom i ostalim, ili su joj unutra neki tekstovi isto koje je pisala - fakat nebitno, to je bilo prije i ne zanima me šta piše pa nisam ni čitao. Ovaj sam otvorio zbog naslova, jer nisam skužio da je tak nešta i vidio sam kad je spremljeno - i to je jedini razlog zašto bi htio pitat, al opet to je bilo svježe nakon šta smo prohodali, pa čak i da je bio neki skriveni razlog, ne znam da bi 2 godine bila sa mnom i nekak potajno tulila za njim u slobodno vrijeme, a maltene živimo zajedno.
žika_živac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 00:54   #13
Jednostavno zaboravi. Dok sam čitala ovo sjetila sam se da imam sigurno svašta i od prabivših. Kada spašavam ili prebacujem foldere jednostavno prebacim sve i ne razmišljam šta sve ima.
aurrorra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 01:00   #14
Quote:
aurrorra kaže: Pogledaj post
Jednostavno zaboravi. Dok sam čitala ovo sjetila sam se da imam sigurno svašta i od prabivših. Kada spašavam ili prebacujem foldere jednostavno prebacim sve i ne razmišljam šta sve ima.
Je, al jel spremaš razgovore od nekud u posebni fajl nakon šta prohodaš s novim dečkom?
Ne tjeram vodu na mlin pa da ispadne da stvarno postoji problem, nego mi se samo čini da nisu svi skužili koja je poanta uopće i zašto bi ju htio išta pitati.

Afrika paprika - u pičku materinu, ni zajebat ne znam kak se spada . Da sam pro vjerojatno bi potajno izbrisao fajl, pa čekao da vidim oće popizdit
žika_živac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 01:08   #15
Quote:
žika_živac kaže: Pogledaj post
Je, al jel spremaš razgovore od nekud u posebni fajl nakon šta prohodaš s novim dečkom?
Ne tjeram vodu na mlin pa da ispadne da stvarno postoji problem, nego mi se samo čini da nisu svi skužili koja je poanta uopće i zašto bi ju htio išta pitati.
ja 'čuvam' stari history od msn-a sa puno ljudi, između ostalog i s bivšim. i to tak stoji, ne da nejdem to čitat nego se ni ne sjetim. zašto stoji, a eto tak, bezveze. lijena sam uredit neke druge dokumente na lapu, a kamoli stare fajlove vezane uz bivše

možda zaista nije ništa bitno nego je ona zaboravila da to i postoji ili joj se neda obrisat, nešto banalno. ako je sejvala na početku vaše veze, možda je imala još neke trzaje emocija prema njemu, ali vjerujem da toga više nema nakon 2 godine veze s tobom
something_new is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 01:09   #16
Quote:
žika_živac kaže: Pogledaj post
Je, al jel spremaš razgovore od nekud u posebni fajl nakon šta prohodaš s novim dečkom?
Ako sam htjela arhivirati, a nisam prije stigla jos pogotovo ako sam imala novu zanimaciju.
A zenska cuva stuff, i pise, dakle i vlastite misli su joj drage...

Meni najvise digitalnih uspomena je drago zbog tih mojih misli, stanja uma. Ne pisem dnevnik, cuvam mejlove. Drugacija forma, ali ostane zabiljezen neki trenutak vremena, jedan moj snapshot.

Il ju pitaj il odustani, al rovati po svom mozgu sa 151 teorijom sbb-kbb, rezultirat ce mucninom u zelucu i odlazenju svega skupa u kurac, jer te pojelo.

Jer nisi imao muda pitati.

A ono, ako je to ono sto zelis


-- phone --
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 01:13   #17
Quote:
žika_živac kaže: Pogledaj post
Nakon! Nakon šta smo prohodali je spremljeno. To je "problem", zato bi ju pitao, inače me fakat ne bi bilo briga. Mislim, naslušao sam se o tom tipu dok nismo bili zajedno, kad smo bili "frendovi", jebiga nismo bili frendovi kad sam ja htio više, a ona ne (to je u biti i razlog šta joj vjerujem i inače, jer je od početka bila iskrena i nije me zavlačila ni tad). Moj muško ponos i ego mi ne dozvoljava da budem sto posto miran , al da, radit frku nema smisla, to znam.
So what? Pa kad tek prohodavaš s nekim nije da odmah umireš od ljubavi i vidiš zajedničku djecu s njim.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 01:13   #18
Quote:
žika_živac kaže: Pogledaj post
Je, al jel spremaš razgovore od nekud u posebni fajl nakon šta prohodaš s novim dečkom?
Ne tjeram vodu na mlin pa da ispadne da stvarno postoji problem, nego mi se samo čini da nisu svi skužili koja je poanta uopće i zašto bi ju htio išta pitati.

Afrika paprika - u pičku materinu, ni zajebat ne znam kak se spada . Da sam pro vjerojatno bi potajno izbrisao fajl, pa čekao da vidim oće popizdit
Ako se nađe među fajlovima koje prebacujem, samo prebacim sve skupa. Ja ne brišem ništa, a malo sam neuredna pa stalno negdje nešto prebacujem, s novim dečkom ili starim. Možda ti onda nisam najbolji primjer.
aurrorra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 01:18   #19
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Ako sam htjela arhivirati, a nisam prije stigla jos pogotovo ako sam imala novu zanimaciju.
A zenska cuva stuff, i pise, dakle i vlastite misli su joj drage...

Meni najvise digitalnih uspomena je drago zbog tih mojih misli, stanja uma. Ne pisem dnevnik, cuvam mejlove. Drugacija forma, ali ostane zabiljezen neki trenutak vremena, jedan moj snapshot.

Il ju pitaj il odustani, al rovati po svom mozgu sa 151 teorijom sbb-kbb, rezultirat ce mucninom u zelucu i odlazenju svega skupa u kurac, jer te pojelo.

Jer nisi imao muda pitati.

A ono, ako je to ono sto zelis


-- phone --
Ma to je stvar, ne znam jel treba pitati uopće. Ne da imam muda il ne, samo mi je glupo radit problem ako ga nema. A sve sam više siguran da ga nema.

Usput, može i lock neki uskoro, ili brišite temu ako vam je drago - kak to obično ide na ovom pdf-u, na 2. stranici će se počet povremeno jebat s njim, na trećoj će još bit u skrivenoj vezi s njim, a od četvrte nadalje će bit s njim i imat još trojicu sa strane

Hvala na odgovorima!
žika_živac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 01:29   #20
a ja mislim da trebaš sve nedoumice u vezi riješiti. tako da ti je moj savjet da ju pitaš usput to, ne radiš nikakav big dil nego iskreno pitaš i raspraviš to s njom
something_new is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger