Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2009., 18:35   #1
Pomozite - trebam podršku za mršavljenje

eee ovaKO prije nekih 1 mjesec dana ja sam na svoju 182-183 visinu tezila 79 kg...i tada rijesihh da krenem s nekom dijetom...naravnoo nasla sam je tu na forumuu tzv. medicinsku dijetuu....ii sama sam sebe zacudila kako sam mogla biti istrajna toliko i izdrzati tih 15 dana s obzirom da mi je tek 16 god..ii naravnoo smrsala sam 6 kg-7...ii pocela se opustati...naravnoo kilogrami se nisu vratili jer to nisam dopustila...ali sad kad se selim u drugi grad i imam do toga jos 20 dana....zeljela bih da smrsam oko 5kg...ii naravnooo svaki dan krenem al prekrsim dijetu i kazem si ma od sutra cu al gubim vec vrijeme ide...a zeljela bih da prvi dan skole izgledam super......

ocelll mi ko pomocii...kako da skontam da to moram zelim...hocu...da to um svati i dusaa......dajte i vi vasa iskustva....Molim vas da me shvatite ozbiljnooo...


punoo pozzz..nadam se odgg jer od sutra bihh cvrsto krenula na dijetuu....
Dzana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 18:39   #2
Ostavi se dijeta, uhvati se vježbanja i zdrav(ij)e prehrane.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 18:40   #3
mhhh vjezbamm ja all moram da brzoo to skinem i zelim i ne steti mi to isla sam i doktoru
Dzana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 19:38   #4
Quote:
Dzana kaže: Pogledaj post
mhhh vjezbamm ja all moram da brzoo to skinem i zelim i ne steti mi to isla sam i doktoru
Zasto brzo???
Mjesec-dva ti u zivotu nista ne znaci...a za zdravlje je to jako mnogo...
čupkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 18:44   #5
Nema brzog zdravog skidanja kila.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 18:59   #6
alii to je voda vise negooo kilee i svaki dan ja imam dva treninga odbojke i trcim
Dzana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 19:09   #7
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...1&postcount=84

https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...&postcount=131


https://www.forum.hr/showthread.php?t=468860&page=4
__________________
Seeing beyond the obvious!
vigilanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 19:13   #8
Ali ti treba više skidati??
__________________
ljudi koristite caps losk lol
kokolo:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 19:17   #9
ajojjjjjjj ja cuu probatii be stronng aliii
Dzana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 19:40   #10
onda se ispricavam deeeddeee.....menii znacii puno to sto cu da smrsam
Dzana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 19:47   #11
Pa šta ti vrijedi na brzinu smršavit, kad ćeš se opet udebljat?
Treba mijenjati navike, a ne ići s dijete na dijetu.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 19:48   #12
ajojj promijenila sam al nistaa...sad ocu na dijetuu i zato vas molim da mi pomognete kako da ustrajem?
Dzana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 22:21   #13
moras da krenes ispocetka... prvo si priznaj da si promašen slučaj i onda polako probaj da kreneš naprijed. prvo, za postići rezultate potrebni su mjeseci odricanja, samokontrole, odnosno preko noći ne ide. potrebno je uočiti greške i shvatiti da je to tvoj neprijatelj broj 1 od kojega ćeš zasigurno izgubiti bitku, ali možeš pokušati da se boriš protiv njega, jeli..

ako to i uspiješ do dana početka škole, vrlo brzo nakon toga budeš sve to povratila nazad i onda opet isto. u prijevodu samo ti papaj jer ti to ne mozes uspjeti-teško je imati i jedno i drugo-njopati i izgedati drugima dobro, a ti bi baš to. jednom se živi i ti nisi spremna odbaciti taj slatki dio života.... uživaj u životu
jumpis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 22:28   #14
mah ja cu od sutra pocetii s dijetom pa vam javimm kad budem bila slabasna da me podrzite ...volim vas punoo
Dzana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 22:29   #15
ii gledajte sad evo dva dana dijete sve super pazim se i sad vidim brata cicka mi jede cokoladu pije sok... i ja uzmem parce lubenice i pojedem..sad me grize savjest nezz sta cu?
Dzana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 17:48   #16
Quote:
Dzana kaže: Pogledaj post
ii gledajte sad evo dva dana dijete sve super pazim se i sad vidim brata cicka mi jede cokoladu pije sok... i ja uzmem parce lubenice i pojedem..sad me grize savjest nezz sta cu?

Dijete drago, ti razmišljaš kao anoreksičarka.
Uostalom, tko te ubijedio da si debela? Za tvoj organizam u razvoju nije preporučljiv toliko brz gubitak kilograma. Za početak, mogla bi si poremetiti rad unutarnjih organa, izgubiti mjesečnicu, dok na kraju ne završiš u bolnici sa cjevčicama u nosu. Kroz koje curi hrana. To si želiš?
Uostalom, kost i koža cure više nisu in, pa ti vidi...
__________________
Ludim se smatra onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
HAL3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 18:50   #17
Thumbs up

Jedi meso odnosno proteine. Izbaci ugljikohidrate jer od njih izgledas napuhano a uostalom i debljas se. Evo pojedi dnevno najvise dva komada kruha i vidjet ces razliku u napuhanosti kroz 2-3 dana. Sokove, čipseve i cokolade da ne govorimo, a alkohol pogotovo. RAcunaj da ti je jedna casa vina(pivo je nesto manje kaloricnije) kao jedan manji obrok pa ti vidi...litra vikendom i kalorije zagrantirane. Nemoras ici na dijetu i jest malo nego samo izbacit nepotrebne kalorije.
bezsmisla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 22:32   #18
Evo ti jedna efikasna. Vjeruj, bit ces prezadovoljna!
Zove se Radna dijeta!

Znaci, radis jedno 8 sati dnevno, neki posao tipa konobar u vrlo prometnom kaficu ili baustela pa ces vidjeti kako kila padaju!

Jebes dijetu. Samo se ti zavaravaj brojenjem kalorija i sjedenjem ispred kompa.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard

Zadnje uređivanje Engelchen00012 : 12.08.2009. at 22:38.
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 16:57   #19
Čemu? Kreći se, izbaci visoko kalorične stvari i nemoj jesti iz dosade. Nemaš problema onda!
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 17:29   #20
Ovo je za rekreaciju.
__________________
Moj novi komp:2x VGA SAPPHIRE ATI HD5870 1GB DDR5 HDMI, DVI, DISPLAY PORT DX11,HDD 500GB WD SATA-300 16MB 5000AAKS,MB GIGABYTE EX58-UD4P Sck.1366,2x DDR III 4GB (2X2GB) 1600MHz Patriot Extreme Series PGS34G1600ELK,INTEL CORE i7-920 BOX 4x 2.66GHz 8MB L3 Sck.1366
Super64 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.