Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2011., 00:41   #41
Volim kad se kompleksaši jave na temi o Miroslavu Tuđmanu, jer mržnja nije prestala sa Tuđmanom starijim, Miroslav je sam po sebi opasnost, strah i nadasve nikad preboljeni kompleksi iz prošlosti.
Zato ono što Tuđman zagovara a prije svega neke izgubljene vrijednosti dostojanstva i ponosa koja se očito izgubile u zadnjih 10 godina na ovamo a treba li uopće spominjati gospodarsko dno u kojem se Hrvatski nalazi.
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 01:32   #42
Quote:
Ovcoder kaže: Pogledaj post
Ma oni bi najradije da smo mi za HDZ pa da nas oni mogu staviti u neke svoje zadane okvire.
Ovako sa HRAST-om im činimo pomutnju u njihovim jugo-glavicama.
Meni je fascinantno kako nakon jednog govora jednog starca u "crkvenom prostoru" odmah slijedeci dan sa Kaptola stize zabrana koristenja prostora za politicke skupove.

Koji je to strah. Njima se kosa na glavi dize od mogucnosti da netko poput HRAST-a dode u neku mocniju poziciju.

Ovaj video je razlog te zabrane, to sam napisao odmah isti dan kad su je donijeli...
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 02:09   #43
Ja bih pak baš volio da HRAST po crkvama vodi kampanju !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 02:14   #44
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Ja bih pak baš volio da HRAST po crkvama vodi kampanju !
Meni bi bilo draže da VRBE po parkovima budu načićkane mrziteljima Crkve.
mazajebi is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 05.02.2011., 09:42   #45
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Meni je fascinantno kako nakon jednog govora jednog starca u "crkvenom prostoru" odmah slijedeci dan sa Kaptola stize zabrana koristenja prostora za politicke skupove.

Koji je to strah. Njima se kosa na glavi dize od mogucnosti da netko poput HRAST-a dode u neku mocniju poziciju.

Ovaj video je razlog te zabrane, to sam napisao odmah isti dan kad su je donijeli...
znači i crkva je kontrolirana od tih moćnika. Nadam se da će pronaći bolesnika koji uznemiruje Jurčevića pa to ne bi trebao biti problem.
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 10:56   #46
Svaki idući post koji će se, makar i izdaleka, baviti sugovornikom a ne temom, koja je Miroslav Tuđman, biti će obrisan a autor istog nagrađen trodnevnim odmorom od foruma.
clouseau is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 12:54   #47
ne znam zašto se toliko polemike vodi oko tako jednog nebitnog političara
Miroslav Tuđman je u rangu političara tipa Dražen Keleminec i Josip Miljak

čak i Đapić ima veće šanse da uđe u Sabor
Scorpius Primus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 20:58   #48
Zanimljiv komentar Miroslava Tuđmana http://www.dnevno.hr/kolumne/mirosla...om/206935.html
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 23:21   #49
Talking

Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
daklem

http://www.hrsvijet.net/index.php?op...2011&Itemid=75

iz ove slike i vijesti je razvidno da su na prvom predstavljanju prisustvovali od poznatijih faca tko? Tuđman, Hitrec i Jurčević.

čisti barakaši bez obzira na vaše krasne grafove i ustroj pokreta i organizacije zasnovanu na strelicama koje putuju u i iz kutija koje crtate mora se znat tko je gazda. tak je među zagorcima a i tatek je moral bit gazda. tak da se i tu zna ko je gazda bez obzira na strelice i kutijice.
Gledam ovu sliku i ne vidim Markicu i Lošu
Nadam se da im se nije nešto dogodilo
ja tarzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 23:28   #50
Talking

Quote:
Scorpius Primus kaže: Pogledaj post
ne znam zašto se toliko polemike vodi oko tako jednog nebitnog političara
Miroslav Tuđman je u rangu političara tipa Dražen Keleminec i Josip Miljak

čak i Đapić ima veće šanse da uđe u Sabor
Teško je to sve za shvatiti.
Pa bar Majka Crkva zna računati i ima računovodstvo preko 2000 godina.
Znam da vole Miru jer im je njegov otac dao puno novaca i nekretnina.
Ali onda bi još više trebali voljeti Račanovog sina, jer im je pok. Ivica Račan dao više za 4 godine nego Franjo za 9
Ali bitna su ona 3 slova, HDZ a ne SDP.
Ali MIro nije u HDZ-u
Ali je Tuđman
Ali mu je tata davao Crkvi manje nego Račan
I sad ti budi pametan...
Pa ko to more objasnit, ljudi moji????
ja tarzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 10:18   #51
Miro Tuđman živi u nekom svom svijetu(nažalost) i koči neki bolji rezultat desnice(nekada je to radio magistar)

HRAST će sa njim pokupiti 2-3% i odbit će možda 4-5% koji bi glasovali za ujednjenu desnicu(koje nema)
petrimaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 20:05   #52
Quote:
petrimaca kaže: Pogledaj post
Miro Tuđman živi u nekom svom svijetu(nažalost) i koči neki bolji rezultat desnice(nekada je to radio magistar)

HRAST će sa njim pokupiti 2-3% i odbit će možda 4-5% koji bi glasovali za ujednjenu desnicu(koje nema)
Primjer
__________________
Posebno važno primijetiti je da je ovaj rezultat ostvaren unatoč silnoj antipropagandi koja se vodila praktički svim sredstvima uz asistenciju velike većine hrvatskih medija.
teljig is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 04:46   #53
Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
Volim kad se kompleksaši jave na temi o Miroslavu Tuđmanu, jer mržnja nije prestala sa Tuđmanom starijim, Miroslav je sam po sebi opasnost, strah i nadasve nikad preboljeni kompleksi iz prošlosti.
Zato ono što Tuđman zagovara a prije svega neke izgubljene vrijednosti dostojanstva i ponosa koja se očito izgubile u zadnjih 10 godina na ovamo a treba li uopće spominjati gospodarsko dno u kojem se Hrvatski nalazi.
Ovo si izvanredno primjetio. Da li ste se zapitali zašto, zbog čega i na samu pomisao da se Miroslav ne povlači iz politike i da bi se mogao više aktivirati u politici neke do srži jeza prožima i dobivaju napade paranoje, pa odmah trk na forum i urlik o ˝pojavi aveti tuđmanizma˝? Koliko god to nekima može izgledati smješno, ja bih inapomenuo da bi tim urlatorima možda ipak trebalo posvetiti malo više pozornosti. Probao sam malo analizirati što ih to tjera na bjesomučno skakanje i na najmanji Miroslavov potez? Nipošto se ne bih složio da oni to rade tek tako zato što nemaju pametnijeg posla. Da li oni možda vide i znaju znatno više nego većina običnog puka?

Možda se posredan odgovor nazire u ovoj rečenici koju je izrekao Miroslav, ˝Mene osobno nikada nije zanimao stranački angažman. Moj angažman počinje i završava strategijama razvoja.˝, večernji http://www.vecernji.hr/vijesti/hdz-s...-clanak-229389 . Ako sam dobro razumio, Miroslava ne zanima svakodnevna, tekuća politika, on se bavi dugoročnim strateškim planiranjima i njihovim realizacijama. Ako je to TO, onda se nije čuditi što trećejanuarska kasta i podupirući im elementi vrište da uši para, znajući dobro tko je i što je Miroslav, i kuda će ti pravci strateškog razvoja biti usmjereni. Nedajte se obmanuti njihovim da je to sve nebitno i da je Miroslav nitko i ništa. Ako je pak tako, što onda skaču do plafona i dižu toliku dreku, čemu onda ova tema i ovo pljuvanje po njemu? Odgovor može biti samo jedan; netko od trećejanuarca ili pripuza im je na nešto slučajno naletio, i kad je shvatio o čemu se radi, za glavu se uhvatio. Budući da se sledio od onog što je vidio, ne usudi se javno iznijeti o čemu se radi, već jedino što mu je preostalo je orkestrirano okolišno kreveljenje po forumima u jalovoj nadi da barem tako može omesti ono što se iza brda valja.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 21:44   #54
Stvarno ne vidim razloge slijepog poštovanja prema obitelji Tuđman pojedinih forumaša koje osobno najviše cijenim na forumu. Svi smo mi ljudi sa vrlinama i manama. Mislim da je vanjska politika Tuđmana starijeg bila oportunistička, što mu se nudilo to je uzeo ili pokušao uzeti. Unutrašnja politka mu se temelji na " 200 bogatih obitelji i stoci sitnog zuba ". Ne mogu zamisliti da netko priželjkuje nastavak politike koja je dovela na vlast razne Škegre, Guciće, Kutle, Todoriće, Vidoševiće i njima slične.
Miro Tuđman nije ni sjena tati. Imao je dovoljno vremena da napravi stranku sa ozbiljnim gospodarskim programom a sada pred izbore izlazi sa pokretom koji nema ni glavu ni rep ni program nego nekakav domoljubni koncept koji se može napraviti pomno slušajuči razgovore u lokalnoj krčmi.
Chronos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 23:38   #55
Quote:
Chronos kaže: Pogledaj post
Stvarno ne vidim razloge slijepog poštovanja prema obitelji Tuđman pojedinih forumaša...

Miro Tuđman nije ni sjena tati...
Kod mene se, recimo, uopće ne radi o "slijepom poštovanju prema obitelji Tuđman". Miroslava Tuđmana cijenim isključivo na temelju njegovih nastupa u javnosti, koji su uvijek odmjereni, argumentirani i govore da je prije svega riječ o intelektualcu, a tek onda političaru. Ove karakteristike posebno sam zapazila u emisijama u kojima je sudjelovalo više različitih osoba, u pravilu političara - redovito bi ih sve prešišao i ostavio daleko za sobom. Na žalost, kod nas su puno više na cijeni galamdžije i narcisoidni tipovi, pa političari samozatajnog nastupa ne dolaze do izražaja.
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 23:51   #56
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Kod mene se, recimo, uopće ne radi o "slijepom poštovanju prema obitelji Tuđman". Miroslava Tuđmana cijenim isključivo na temelju njegovih nastupa u javnosti, koji su uvijek odmjereni, argumentirani i govore da je prije svega riječ o intelektualcu, a tek onda političaru. Ove karakteristike posebno sam zapazila u emisijama u kojima je sudjelovalo više različitih osoba, u pravilu političara - redovito bi ih sve prešišao i ostavio daleko za sobom. Na žalost, kod nas su puno više na cijeni galamdžije i narcisoidni tipovi, pa političari samozatajnog nastupa ne dolaze do izražaja.
Nećemo sad raspravljati o osobnim doživljajima nego o programu koji stoji iza neke osobe, nažalost nakon svih tih godina ne vidim program koji bi izvukao našu zemlju iz stanja u kojemu se nalazi. Svi pričate o nekakvom Tuđmanovskom kontinuitetu. Ako su kontinuitet te politike Škegro, Gucić, Kutle, Vidošević i kompanija onda ne, hvala ........
Chronos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 00:14   #57
Quote:
Chronos kaže: Pogledaj post
Nećemo sad raspravljati o osobnim doživljajima nego o programu koji stoji iza neke osobe, nažalost nakon svih tih godina ne vidim program koji bi izvukao našu zemlju iz stanja u kojemu se nalazi. Svi pričate o nekakvom Tuđmanovskom kontinuitetu. Ako su kontinuitet te politike Škegro, Gucić, Kutle, Vidošević i kompanija onda ne, hvala ........
O kontinuitetu se govori u smislu državotvornosti i samosvojnosti (ne u smislu pretvorbe, pretvorbenog kriminala i njihovih eksponenata), a politika Miroslava Tuđmana bi to svakako bila. Na tom tragu bit će i gospodarski program pokreta kojeg podržava, što se vidi u programskim načelima Hrasta.
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 00:27   #58
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
O kontinuitetu se govori u smislu državotvornosti i samosvojnosti (ne u smislu pretvorbe, pretvorbenog kriminala i njihovih eksponenata), a politika Miroslava Tuđmana bi to svakako bila. Na tom tragu bit će i gospodarski program pokreta kojeg podržava, što se vidi u programskim načelima Hrasta.
A kriminala nije bilo u vrijeme Tuđmana Gucić, Kutle, Todorić i kompanija su dobili firme za 1 kunu od vanzemaljaca..... Naravno Miro nije imao pojma o tome što se dešava.
Svi nestrpljivo čekamo na taj novi gospodarski program , možda bude nešto u idučih 10 godina...
Chronos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 04:19   #59
Quote:
Chronos kaže: Pogledaj post
Stvarno ne vidim razloge slijepog poštovanja prema obitelji Tuđman pojedinih forumaša koje osobno najviše cijenim na forumu. Svi smo mi ljudi sa vrlinama i manama. Mislim da je vanjska politika Tuđmana starijeg bila oportunistička, što mu se nudilo to je uzeo ili pokušao uzeti. Unutrašnja politka mu se temelji na " 200 bogatih obitelji i stoci sitnog zuba ". Ne mogu zamisliti da netko priželjkuje nastavak politike koja je dovela na vlast razne Škegre, Guciće, Kutle, Todoriće, Vidoševiće i njima slične.
Miro Tuđman nije ni sjena tati. Imao je dovoljno vremena da napravi stranku sa ozbiljnim gospodarskim programom a sada pred izbore izlazi sa pokretom koji nema ni glavu ni rep ni program nego nekakav domoljubni koncept koji se može napraviti pomno slušajuči razgovore u lokalnoj krčmi.
Quote:
Chronos kaže: Pogledaj post
Nećemo sad raspravljati o osobnim doživljajima nego o programu koji stoji iza neke osobe, nažalost nakon svih tih godina ne vidim program koji bi izvukao našu zemlju iz stanja u kojemu se nalazi. Svi pričate o nekakvom Tuđmanovskom kontinuitetu. Ako su kontinuitet te politike Škegro, Gucić, Kutle, Vidošević i kompanija onda ne, hvala ........
O kakvom ti ˝Tuđmanovskom kontinuitetu˝ govoriš? Ako ćemo se već loviti za riječi, ti si bio taj koji je prvi koristio tu frazu, NITKO ju nije koristio osim tebe? Kad već muljaš onda se barem potrudi da ti muljaža ima glavu i rep. To isto važi za ˝200 bogatih obitelji˝. Tuđman nema s tim veze, to je bio politički plan Vesne Pusić koji je ona iznijela još prije rata kako kad je već i vrapcima na krovu bilo jasno da se jugovina raspada, i da sve što se može napraviti je da bi se ˝drugovi˝ prebacili u poduzetnike i tako nastavili držati ekonomsku i time i političku vlast. Svi ti najgori od najgorih, svi su do jednog bivši ˝maheri˝ u ˝soc'jaljističkoj zajednici bratskih i ravnopravnih naroda i narodnosti˝. A da bi se do tog došlo, treba štogod znati iz ne baš tako daleke prošlosti. Nama koji to još pamtimo i znamo kako je za jugovine bilo, upravo je za nevjerovati što se sve čitateljstvu može podvaliti za povjesnu činjenicu, a ovi to šire dalje pojma nemajući kakve gluposti prenose.

Što se tiče ekonomskog programa i da ga treba razvijati političar, otkud ti ta nebuloza? Političaru je posao da ustroji državu i državni aparat kako bi pravilno radio, usklađuje vanjske i unutrašnje političke djelatnosti kako bi izvukao ono što mu je najpovoljnije za državu i narod. Gospodarska, pravna, upravna i ostala područja razrađuju stručnjaci u tim poljima, ali se to radi tek onda nakon što se politička situacija razbistri.

Nema sumnje da je FT bi najsposobniji od svih političara koje smo ikad imali, ali bih napomenuo da najveće uspjehe u završnici rata i u diplomatskim natezanjima s svjetskim političkim huljama je Franc je postigao baš onda kad je Miroslav preuzeo najvažnije državne institucije koje su sve to pripremale. Što se pak tiče izbora i ostalih pokušaja, u ovoj situaciji kad nam sve diktira medijska mafija, kad kriminalci rade što hoće i kako hoće, bilo kakav normalni i pošteni politički rad nema šanse ni koliko je crno pod noktom. S druge strane, mase se neće pomaknuti ni za milimetar sve dokle god kreda izvana curi i kupovina socijalnog mira radi. Onog trenutka kad se dođe do zida, vidjet ćemo koliko koji političar vrijedi...
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"

Zadnje uređivanje Orlovac : 09.02.2011. at 04:50.
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 04:38   #60
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
A jeb ga, političara ne možemo drugačije procjenivati, njegovu važnost, osim po rezultatima izbora. Ja ne kažem da politički gubitnici nisu pametni ili stručnjaci, no gubitnici izbora je su politički looseri.

također raniji uspjesi ili neuspjesi nešto pokazuju, ako ništa drugo niz poraza bi trebao pokazati da ono što ti nudiš narod ne želi te da se ili moraš prilagoditi ili pustiti politike
Ja sam jednog takvog već u prvom mandatu nazvao trojanski konj, sad je u EU koju je tako srčano zagovarao da su mu se i livi i "desni" uvlačili u šupak.
Što se tiče MT, a to je tema, on je za mene osoba koja vrlo realno opisuje političku situaciju i na predsjedničkim izborima je dobio i moj glas.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.