Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Kakvo imate mišljenje prema Tomislavu Karamarku?
Pozitivno 47 10.35%
Negativno 407 89.65%
Glasovatelji: 454. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2016., 13:06   #9981
Quote:
Vukmon kaže: Pogledaj post
Upravo sam slusao Milanovica. I on se lomi oko toga sta da uradi. A to je ono sto sam rekao, Karamarko igra opasan rulet i bacio je pred SDP vrlo socan zalogaj - da podrze rusenje Oreskovica i da se ide u izbore. To vuce nemogucnost da se rusi Karamarko.

Karamarko je je*eno dobar igrac i ovo sto sada gledamo je vrhunska sah partija u kojoj Milanovic mora odrigrati magican potez kako ne bi posluzio kao dobar slauf za Karamarkovo spasavanje.
Zoka vjerojatno skače od sreće kaj Karamarko ne misli odstupiti, vjerujem da bi mu i rado sam pomogao.

Sumnjam da ima itko drugi u HDZu sposoban brže i efikasnije vratiti vlast u Milanoviceve ruke...makar s HDZom nikad ne znaš, taman kad pomisliš da je dno, ima još.
__________________
Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.
Santana is offline  
Old 07.06.2016., 13:09   #9982
Ne slazem se da je HDZ otpisan na izborima.
Duga su 2 miseca.
Bit ce to prljava kampanja, a ni SDP nije bez mana i afera, koje su vjerovatno ostavljene sa strane do trena kad ce im zatrebat.

Srica sta je kampanja u lito, TV tada rijetko gledam. Valjda cu se iskljucit iz svega, ovo postaje neizdrzivo psihicki i materijalno.
BBC drama is offline  
Old 07.06.2016., 13:11   #9983
Ovdje nikakve mane i afere ne prolaze nego cisto HDZ nesposobnost i djelovanje po pitanju reformi i novih zakona...

Kmeri samo na tl trebaju podsjecati i to je to...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 07.06.2016., 13:12   #9984
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Ne slazem se da je HDZ otpisan na izborima.
Duga su 2 miseca.
Bit ce to prljava kampanja, a ni SDP nije bez mana i afera, koje su vjerovatno ostavljene sa strane do trena kad ce im zatrebat.
Ništa ne vrijede afere i mane kad novine tome ne daju značaj. Znači HDZ je tu u podređenom položaju već u početku, a ljudi neće tako skoro zaboraviti ovu eskapadu. Još samo da Milinović zasjedne
kvasteriks is offline  
Old 07.06.2016., 13:18   #9985
Quote:
Bilby kaže: Pogledaj post
Dakle, ostavit će sebe na životu
Ukoliko mu uspije rulet sa rusenjem Oreskovica, vrlo vjerovatno ce se spasiti. Ukoliko ne, onda stvarno ne znam kojom magijom se planira odrzati u politickom zivotu.

Quote:
Santana kaže: Pogledaj post
Zoka vjerojatno skače od sreće kaj Karamarko ne misli odstupiti, vjerujem da bi mu i rado sam pomogao.
Meni nije tako djelovao na pressici. Milanovic je vrlo oprezan po pitanju sljedeceg poteza, jer je Karamarko postavio primamljiv zalogaj koji moze biti vrlo otrovan.
Vukmon is offline  
Old 07.06.2016., 13:27   #9986
Poprilično sam siguran da će Karamarko "iznjedrit" novog mandatara. U njegovom obraćanju naslučujem da bi to mogao biti Čačić, sa njime bi dobio i neke zastupnike sa ljevice.
filmko is offline  
Old 07.06.2016., 13:30   #9987
Ili Karamarko blefira s dovoljnim brojem ruku ili ih stvarno ima. Više mislim da je ovo drugo. I netko je ovdje napisao da je ovo partija šaha, ne, Zečina je nesposoban za šah, ovo je više partija pokera a karte su zastupnici i njihova prošlost. Mislim da je tu Tomica UDBAŠ nenadjebiv.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is offline  
Old 07.06.2016., 13:34   #9988
Koliko god bih volio vidjeti i samu egzekuciju Mostovog rušenja Karamarka u saboru, čovjek mora pozdraviti ovakav samoubilački potez

Ako je Zoki išta naučio nakon prošlog mandata () može hdz poslati na hlađenje na duže vrijeme, a još su sada tu Most i anarhisti iz živog zida i više ništa ne bi trebalo biti isto...
WilsonEduardo28 is online now  
Old 07.06.2016., 14:33   #9989
Nastavite ovdje. Prebacila sam vam zadnjih nekoliko postova da se možete nadovezivati.
klonka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.