Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2016., 00:27   #541
Na poslu mi blokano sve sta ima veze s games,sutra doma proucim pa javim da li idem ili ne Oce bit koga od stare ekipe iz poznatih klanova?xequte?gumi?wardance?rabbit?ptsp? Koji kurac scena ziva ja sam samcat igram cijelo vrijeme neki dan me banalo sa 3 servera sparta clana ccc,ako neko iz sparta clan whatever cita nek me odbanaju nisam haxor nego ste vi botovi
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 10:25   #542
igra se al sve bolesno
ozbiljnosti 0, hebanje svega i svacega na 100

al dobro sto ocekivati stara igrica, mene i cudi sto jos ima servera koji rade ok i to cak hrv a u 2016.smo godini
oblak prasine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:07   #543
Rego sam se na cybergamer jos moram guid unijet,btw zvao ove svoje pajdase za lan niko ziv vise aktivno neigra,miamiheat iz xequta sto je igro za nas (#qg) otiso covjek u Ameriku,tako da od lana nista a i onako nebi mogli u prva 3 upast za tj dana vjezbe,kad bi rekao zeni da imam pripreme za cod2 turnir poslala bi me u materinu Uglavnom probat cu nac jos koga od stare ekipe s kojom sam mikso da barem 2v2 mogu bacit koji match
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 15:43   #544
sramota da si spomenuo ptsp a nisi tigerse
frulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 11:16   #545
Sorry
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 12:51   #546
poštovanje i pozdrav dragi forumaši.
ako bi mi mogao netko pomoći bilo bi super. Dakle, otprilike jednom mjesečno skupi se ekipa od 5-6 ljudi i bacimo LAN cod2 u nekoga doma. Znači ono, pivica, pizza , odlična zajebancija i udari 8-9 sati vikend ratovanja .

E sada, nitko od ekipe nije neki PC mag ili gamer ili bilo što slično. čisto smo totalni noobovi u igri koji samo guštaju uz jednu odličnu igricu ponekada.
Ali zadnjih nekoliko puta nam se pridružio jedan lik koji je došao preko jednog od frendova i koji je sumnjivo, sumnjivo pre dobar u igranju, toliko da ubije svu draž ostalima.
To samo po sebi nije ništa loše jer smo već imali jednog takvoga koji je bio za bar 50 kopalja bolji od bilo koga i sa kojim nije bilo problema.ajmo ga nazvat J.
Nešto mi/nam je sumnjivo kod ovoga jer lik radi takve stvari koje su u najmanju ruku čudne.
Npr: - ja trčim iza zida i od jedan put samo bum - kill. pogledam kill cam i vidim da je lik doslovno čeka taj kut tj.prolaz, napravija lean i opalija bez da me prethodno vidija ili bilo što drugo i ja mrtav.
- bacanje bombi preko zgrada točno na mjesta spavnanja, što se naravno na razini partije može dogodit ponekada ali svako malo mi je čudno.
- kad puca iz M1 zvuči ko rafal itd. da sada ne dužim previše.

Jest da je lik gamer ( već viđeno kod J kako na igru utječe brzina,analitika kretanja i intuicija ) i da ima odličan laptop i jedan od onih super miševa te on svoju igru pravda na taj način.

Mene/nas zanima da li je moguće da je lik cheater i ako je kako to razaznat odnosno dokazat? samo vas molim da razumijete da nismo vično nekom hakiranju te da igramo na kućnom lan uređaju ne spojenom na net te imamo neku totalno hakiranu verziju igre di je chetanje pretpostavljam omogućeno.

Unaprijed zahvaljujem ako bi neko mogao pomoći i ispričavam se ako negdje na temi postoji nešto slično odgovoru na moje pitanje.
pozdrav
tormund is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 16:06   #547
Quote:
tormund kaže: Pogledaj post
poštovanje i pozdrav dragi forumaši.
ako bi mi mogao netko pomoći bilo bi super. Dakle, otprilike jednom mjesečno skupi se ekipa od 5-6 ljudi i bacimo LAN cod2 u nekoga doma. Znači ono, pivica, pizza , odlična zajebancija i udari 8-9 sati vikend ratovanja .

E sada, nitko od ekipe nije neki PC mag ili gamer ili bilo što slično. čisto smo totalni noobovi u igri koji samo guštaju uz jednu odličnu igricu ponekada.
Ali zadnjih nekoliko puta nam se pridružio jedan lik koji je došao preko jednog od frendova i koji je sumnjivo, sumnjivo pre dobar u igranju, toliko da ubije svu draž ostalima.
To samo po sebi nije ništa loše jer smo već imali jednog takvoga koji je bio za bar 50 kopalja bolji od bilo koga i sa kojim nije bilo problema.ajmo ga nazvat J.
Nešto mi/nam je sumnjivo kod ovoga jer lik radi takve stvari koje su u najmanju ruku čudne.
Npr: - ja trčim iza zida i od jedan put samo bum - kill. pogledam kill cam i vidim da je lik doslovno čeka taj kut tj.prolaz, napravija lean i opalija bez da me prethodno vidija ili bilo što drugo i ja mrtav.
- bacanje bombi preko zgrada točno na mjesta spavnanja, što se naravno na razini partije može dogodit ponekada ali svako malo mi je čudno.
- kad puca iz M1 zvuči ko rafal itd. da sada ne dužim previše.

Jest da je lik gamer ( već viđeno kod J kako na igru utječe brzina,analitika kretanja i intuicija ) i da ima odličan laptop i jedan od onih super miševa te on svoju igru pravda na taj način.

Mene/nas zanima da li je moguće da je lik cheater i ako je kako to razaznat odnosno dokazat? samo vas molim da razumijete da nismo vično nekom hakiranju te da igramo na kućnom lan uređaju ne spojenom na net te imamo neku totalno hakiranu verziju igre di je chetanje pretpostavljam omogućeno.

Unaprijed zahvaljujem ako bi neko mogao pomoći i ispričavam se ako negdje na temi postoji nešto slično odgovoru na moje pitanje.
pozdrav

pa ako vec vidis da te ceka a znas da nije imao razloga da te vidi ili cuje onda je sigurno WH. Samo ne mora znaciti jer kako kazes nema vas puno, tj. 4vs4 ili 5vs5 to ponekad mozes na iskustvo znati gdje ce tko doci, barem jedan, ali ako te stalno tako ubija, i druge onda je citer. Iskreno nisam nikad igrao lan pa ne znam za to ali na ostalim serverima imas game panel gdje uzmes ss tj.sliku igraca i moze se lako vidjeti dal ima wh
Sto se tice pucanja rafalno s m1, to moze biti ili do misa (jer dobri gamerski misevi imaju tu opciju) ili ima skriptu koju je ubacio da puca rafalno.

Najlakse ti je da jedan bude u spectu pa da ga prati i vidi, pa ga lako izbacite
oblak prasine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 16:54   #548
Ovaj ''novi'' call of duty 2 na steamu se ne moze igrati online?
nowhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 20:28   #549
Quote:
nowhere kaže: Pogledaj post
Ovaj ''novi'' call of duty 2 na steamu se ne moze igrati online?
pa kad nije izasao jos
oblak prasine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 17:39   #550
Mislim na onaj stari cod2, samo sto je ovaj poboljsan, bar sto se grafike tice
nowhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 19:11   #551
Quote:
nowhere kaže: Pogledaj post
Mislim na onaj stari cod2, samo sto je ovaj poboljsan, bar sto se grafike tice
stari to je cod4 remastered izasao
oblak prasine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:06   #552
ekipa, nekad prije sam igrao COD 2 i COD 4 multiplayer preko dobrog starog xfirea i od kako se ugasio nisam više igrao. poželio sam se opet malo igranja pa da li znate neki program ili nešto slično xfireu preko čega bi mogao tražit servere i igrat?
soap is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 08:59   #553
mislim da ti je najbolje tražit preko gametrackera. tako traži većina ljudi s kojima igram cod4.
Relinquished is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2019., 16:07   #554
ima li smisla aimati trenchgun ili je spread jednak aim/no aim?

ima li britanski webley sa 6 metaka veci damage po metku od njemackog lugera sa 8 metaka?
Ante hardver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2019., 09:12   #555
ZAR NITKO NE ZNA
Ante hardver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2019., 09:48   #556
Call of Duty 2 [*]

Quote:
Ante hardver kaže: Pogledaj post
ima li smisla aimati trenchgun ili je spread jednak aim/no aim?

ima li britanski webley sa 6 metaka veci damage po metku od njemackog lugera sa 8 metaka?


pa ima smisla aimat ako zelis bit precizan, ali ako si u trku i neko ti se iznenada pojavi iza ugla neke kuce npr. normalno da ces ga no aima-at.

mislim da im je isti damage. Webley je nespretan za koristenje jer reload duze traje.

gdje igras?

EDIT: prema ovome https://strategywiki.org/wiki/Call_of_Duty_2/Weapons cini se da ipak ima razlike u damage-u
soap is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2019., 10:53   #557
igram na veteran s&d i sparta s&d uglavnom (nadji refreshaj internet u server browseru igre, stavi u favoritese) od sredine dana na dalje uvijek ima balkanske ekipe, veceri pune

nisam i dalje siguran za smisao aimanja trench guna jer je domet izuzetno kratak a spread vrlo raznolik/nepredvidljiv aim ili no aim (testirao na zidu)
Ante hardver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2022., 21:21   #558
Pozdrav dragi forumasi. Godinama bezuspjesno pokusavam pronaci mapu ili mod kojeg se sjecam samo u dijelovima. Sve sto znam jeste da je najvjerovatnije dio od COD 2 jer pocetak te misije koja mi je ostala u glavi je slican kao i u misiji "Cutting the wire". Razlika od originala je u tome sto se u pozadini moze cuti partizanska pjesma iz 2.svj.rata, te da se iz onog prolaza izmedju zgrada nekako odma izlazi na ogromno polje sa izdubljenima.. Sjecam se da se na njemu nalazi i zapaljeni kamion oko kojeg se moze ici protiv neprijatelja. Probao sam mod "yugoslavia wars", ali nije to ono sto se sjecam. Unaprijed hvala svima koji procitaju i pokusaju da rijese ovu misteriju koja me proganja godinama..
dorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2022., 23:15   #559
Ispravljam se, misija se zove " Repairing the wire", i pjesma se čuje na samom početku misije..
dorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2022., 22:55   #560
Fortress Stalingrad
Abandoned is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.