Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2015., 15:46   #321
Quote:
alen199 kaže: Pogledaj post
ne razumijem ?
Napisa si blok teksta bez iti jednog zareza, upitnika i ostalih interpunkcijskih znakova koje inače pismeni ljudi koriste kod pisanja da bi ih drugi lakše mogli razumjeti/čitati.

A pošto je Pitija (proročica iz Grčke mitologije) pisala proročanstva bez interpunkcijskih znakova kao bi se mogla tumačiti na više načina, čitajući tvoj tekst, sjetio sam se nje
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 21:45   #322
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Napisa si blok teksta bez iti jednog zareza, upitnika i ostalih interpunkcijskih znakova koje inače pismeni ljudi koriste kod pisanja da bi ih drugi lakše mogli razumjeti/čitati.

A pošto je Pitija (proročica iz Grčke mitologije) pisala proročanstva bez interpunkcijskih znakova kao bi se mogla tumačiti na više načina, čitajući tvoj tekst, sjetio sam se nje
kakve to ima veze sto nisam stavio zarez ili tocku ili upitnik? samo sam pitako ako netko zna da mi pomogne ili kaze a ne trebam glupe komentare poput tvojeg. hvala
alen199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 13:42   #323
Quote:
alen199 kaže: Pogledaj post
kakve to ima veze sto nisam stavio zarez ili tocku ili upitnik? samo sam pitako ako netko zna da mi pomogne ili kaze a ne trebam glupe komentare poput tvojeg. hvala
Sve u redu, neću te više "gnjaviti"...komentar je bio dobronamjeran. Da si jednostavnije i razumljivije napisao svoje pitanje, možda bi ti netko i odgovorio do sada. Ovako, mislim da većina odustane čitati nakon prvog retka

Živio ti meni
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 20:52   #324
mislim da je većina odustala od pes15
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 18:34   #325
Može link za pes2015
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 00:16   #326
Naravno, izvoli: http://store.steampowered.com/app/287680/
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 13:48   #327
Question

Pozdrav, imam problem na pes 2015, pokrenem igricu sve ok, odaberem klub, formaciju i kad treba da krene stoji now loading i nikako da pokrene.. Jeli se ikome to desavalo..
Lukilak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 13:56   #328
Quote:
Lukilak kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam problem na pes 2015, pokrenem igricu sve ok, odaberem klub, formaciju i kad treba da krene stoji now loading i nikako da pokrene.. Jeli se ikome to desavalo..
Možda ti je preslab komp da pokrene.
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 14:42   #329
[QUOTE=Vex;54223898]Možda ti je preslab komp da pokrene.[/QUOT

Ma nije do tog igro sam sve normalno ovo mi se desilo poslije reinstalacije sistema...A konfiguracija je core2duo 3.0, nvidia9800gt, 2gb ram....
Lukilak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 12:56   #330
Ako može mala pomoć. Dosad sam igra PES na PC-u sada prvi put igram na PS3 i zanima me jeli moguce i na koji nacin skinuti patch s ispravnim imenima dresovima uglavnom punom licencom kao sto se moglo s editpes.com patchevima na laptopu.
Hvala
rocco-st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 12:52   #331
Da pitam, ako netko igra, kakvo je sada stanje online? Razmišljam da si upiknem nešto što mogu odigrati online preko ljeta...da se malo maknem od LoL i GTA 5...
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 13:09   #332
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Da pitam, ako netko igra, kakvo je sada stanje online? Razmišljam da si upiknem nešto što mogu odigrati online preko ljeta...da se malo maknem od LoL i GTA 5...
Na kompu protivnika nemreš nać, na plejki nema beda, igra se sto na sat...

imam ga za komp i plejku igrom slučaja pa znam provjereno. Al ak odeš na hrvatski pes forum onda moš nać ljude koji organiziraju turnire međusobno i igraju prek kompa..

odgovor iznad: ne možeš patch dodat na konzolama
BurzumZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 16:07   #333
Par golova iz Master lige sa Blackburnom i Leedsom, Superstar.
https://www.youtube.com/watch?v=4SI2qjEDkWk
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:24   #334
Pozdrav, nakon dugo vremena nesto gejmam....igram PES15, become a legend mod i sad me zanima sta trebam stisnut da trazim pas od suigraca?
sve tipke sam vec poklikal na prijasnjem pesu koji sam igral je uvijek moj igrac podigel ruku tak da sam znal da je dobro a tu mi nis ne pokazuje
moze pomoc? lp
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.