Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2017., 20:42   #7881
Za početak, izolat ti ne treba.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 22:58   #7882
Nije početak, ali nikad do sad izolat, pa kad ga već na "drž-nedaj" mogu dobit po toj cijeni (gledajući druge poznate izolate wheya).... Nego nikad nisam čuo za tu firmu, malo sam Google uposlio, i normalno, MI SMO BEST BUY, A NAJBOLJI SMO KVALITETOM....
...do sada sam preferirao Myprotein razne suplemente, jer stvarno sam zadovoljan cijenom i kvalitetom, no nikad izolat nikakav nisam koristio, koristim Impact whey od MYP, mogu li probati ovo i na što trebam obratiti pozornost?
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 06:44   #7883
Sve 5, dobra logika.

E sad oćeš uzet provjereni koncentrat od MYPa ili se igrat sa super jeftinim nepoznatim izolatom od kojeg nećeš imat veće koristi I DA JE DOBAR.

Dosta lagana odluka, meni se čini.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 11:28   #7884
Quote:
jony b. kaže: Pogledaj post
https://proteindynamix.com/best-chea...otein-isolate/

Zanima me valja li ovo šta? Imam priliku dobit 2.5kg, okus jagoda, 2019g rok za 250kn, od Myproteina je oko 350-400kn na njuški. Gledam oficijalne cijene u UK razlika je 2£ u korist ovoga što pitam....
Probaj, nemaš šta za izgubiti, vrlo vjerojatno nećeš nikakvu razliku osjetiti, a ipak je dosta jeftinije.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 13:34   #7885
Hvala na sugestijama!
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 19:53   #7886
Ja nemam pojma ništa o ovom pa mi treba bilo kakvi ,da nije previše skup,moze i najobičniji
Znači, trebala bi se udebljat par kila jer eto ne ide mi,sada još radim dosta fizički i stvarno sam za svoj pojam premrsava ,još me pokosila viroza te sam dodatno smršavila
Mišići su tu ,žilava sam i jaka za svoje kile ,jedem i puno,al kile ne idu gore i sama sam od sebe koscata
Tako da mislim da bi neki dodatak prehrani bija dobar
I ne znan ni di se to kupuje,za Split pitam xD
Inače sam u formi,trudila sam se udebljat odgovarajućom prehranom,al očito nije dovoljno
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:05   #7887
Neće ti pomoć proteini za debljanju, nemaju baš puno kalorija.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:25   #7888
Jedi orašaste plodove.
Par stotina kalorija potamaniš u par zalogaja.
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 23:25   #7889
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
Ja nemam pojma ništa o ovom pa mi treba bilo kakvi ,da nije previše skup,moze i najobičniji
Znači, trebala bi se udebljat par kila jer eto ne ide mi,sada još radim dosta fizički i stvarno sam za svoj pojam premrsava ,još me pokosila viroza te sam dodatno smršavila
Mišići su tu ,žilava sam i jaka za svoje kile ,jedem i puno,al kile ne idu gore i sama sam od sebe koscata
Tako da mislim da bi neki dodatak prehrani bija dobar
I ne znan ni di se to kupuje,za Split pitam xD
Inače sam u formi,trudila sam se udebljat odgovarajućom prehranom,al očito nije dovoljno
To sam i ja govorio jako dugo dok nisam počeo unositi više ugljikohidrata. Nisam tada bio neki mesojed pa sam počeo svaki dan jesti rižu i tjesteninu (zajedno). U početku su to bili mali obroci od 300-400kcal ali poslije sve veći.
Bilo mi je bitno poslije treninga unesti UH prije nego protein zbog mog metabolizma, naravno taj obrok je išao odmah poslije treninga da se nadoknade glikogenske rezerve i nisam uz njega jeo ništa što bi moglo usporiti probavu. Za sat vremena bi bio opet gladan pa tu dolazi visoko-proteinski obrok.

Počni sa Uh kao dodatani obrok makar i na silu 3-4 dana u tjednu ostalo smanji, pa ćeš vidjeti kad kreneš dobivati na masi, plus mišić dobije punoću, dobije čvrstinu koju ne možeš imati na niskoj razini uh.
Onda kad dobiješ malo sala smanjiš uh na recimo pola od proteina pa ćeš vrlo brzo izgubiti suvišno salo ali ne i stečeni mišić.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:58   #7890
Proteini

Poz, dojim pa me zanima da li je ok da uzimam organski whey protein nakon treninga - s myprotein sam naručila, hvala
__________________

RADIMO POSLOVNE PLANOVE ZA DOBIVANJE 55,000KN+ U SVRHU SAMOZAPOŠLJAVANJA.
http://www.astrid-knjigovodstvo.hr https://www.facebook.com/samozaposlj...nasredstvaHZZ/
Astrid & Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 09:43   #7891
Quote:
Astrid10 kaže: Pogledaj post
Poz, dojim pa me zanima da li je ok da uzimam organski whey protein nakon treninga - s myprotein sam naručila, hvala
Po mom skromnom znanju uzima se uvijek odmah nakon treninga, govore kako bi trebalo i ujutro aii kažu da je to bacanje para u vjetar
__________________
"When choosing between two evils, I always like to try the one I’ve never tried before."
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 23:00   #7892
Jel se pojavio negdje ultra turbo veliki popust za MyProtein whey?
Blagdani su, potrošačka groznica trese i tako to pa se nadam da će nešto isplativog uletit.
SoylentBiscuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 16:10   #7893
Quote:
jony b. kaže: Pogledaj post
https://proteindynamix.com/best-chea...otein-isolate/

Zanima me valja li ovo šta? Imam priliku dobit 2.5kg, okus jagoda, 2019g rok za 250kn, od Myproteina je oko 350-400kn na njuški. Gledam oficijalne cijene u UK razlika je 2£ u korist ovoga što pitam....
Uzmi, cijena je odlicna.... Da je 300 ili vise kn onda svakako neki myprotein koncentrat. ovako je isplati zbog cijene, a ne zbog toga sto je izolat jer ti to ne igra nikakvu ulogu..
IMTrener is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 16:15   #7894
Quote:
dejan1471 kaže: Pogledaj post
Po mom skromnom znanju uzima se uvijek odmah nakon treninga, govore kako bi trebalo i ujutro aii kažu da je to bacanje para u vjetar
Dobro kazes, znanje ti je dosta skromno.. Whey nije samo za poslije treninga, ok osobno ga pijem iskljucivo zato sto dnevno unesem 90-100g wheya ,30tak grama 3x dnevno, whey je hrana, tj laksi unos proteina... Sad da li je obavezan poslije treninga? hmm.. rekao bih jedino u slucaju da treniras na taste, i da je dug period izmedju treninga i zadnjeg obroka. Inace ne..... Dakle whey gledaj kao dodatni olaksavajuci unos proteina, jer ako trebas recimo 150 g dnevno... da li mozes to unijeti kroz hranu ili je potreban i whey da tu pomogne? osobno ne da mi se jesti toliko hrane da bih unio 200g proteina, pa mi tih 70tak grama iz wheya puno pomogne
IMTrener is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 19:32   #7895
U polleu ovaj tjedan 5 kg bezokusnog myprotein impact wheya 400 kn, s okusom 420 kn. Bome vrhunska cijena, nisam već dugo vidio nigdje ovako nisko
__________________
Perfection
Pistons4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 22:15   #7896
Protein

Quote:
Pistons4ever kaže: Pogledaj post
U polleu ovaj tjedan 5 kg bezokusnog myprotein impact wheya 400 kn, s okusom 420 kn. Bome vrhunska cijena, nisam već dugo vidio nigdje ovako nisko
Ma, nisu organski, pa usput pijetei hormone, antibiotike,..
U mom potpisu imate link za organske, lp
__________________

RADIMO POSLOVNE PLANOVE ZA DOBIVANJE 55,000KN+ U SVRHU SAMOZAPOŠLJAVANJA.
http://www.astrid-knjigovodstvo.hr https://www.facebook.com/samozaposlj...nasredstvaHZZ/
Astrid & Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 16:38   #7897
Trebali bi otvorit nagradnu igu "Pronađi nešto što nije jeftinije od Polleo."
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:40   #7898
Jedno vazno pitanje: ako na pakiranju proteina pise npr 5/18 rok trajanja jeli to ukljucuje i peti mjesec za koristenje?
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:41   #7899
Jeste ostavili kad shake preko noći u hlandjaku, ostavi? Obični s mlijekom? Da li to utječe na protein ako ostane u tekućini na duže vrijeme?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:25   #7900
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Jedno vazno pitanje: ako na pakiranju proteina pise npr 5/18 rok trajanja jeli to ukljucuje i peti mjesec za koristenje?
Da.
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Jeste ostavili kad shake preko noći u hlandjaku, ostavi? Obični s mlijekom? Da li to utječe na protein ako ostane u tekućini na duže vrijeme?
Ne. Ne. Ne.
Lady Guga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:02.