Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 18:27   #8801
Roy, potpisujem.
Sadašnji ministar je potpuni promašaj i puuno će vremena trebat da se šteta od neučinjenog i šteta od ono vrlo malo učinjenog popravi. Ostat će definitivno zapamćen po onoj izjavi o svećenicima i liječnicima. Čovjek je potpuno izgubljen u vremenu, ispao iz stranica Hasanaginice tamo u onoj svojoj krajini iz doba Otomanskog carstva. Imali smo jako loših ali ovaj ih je svih nadmašio.
luteranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 18:45   #8802
Quote:
SwissChoco kaže: Pogledaj post
Očito je da o zdravstvu nemaš blage veze pa tako ni o (ne)uspješnosti ministara. ****
HZZO je koliko ono u minusu?
Ovisni o 10 kuna participacije na samom ulazu kod obiteljskog liječnika ?

koliko je smanjio dug?
Koju reorganizaciju napravio?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:32   #8803
O njegovom liku i (ne)djelu ne mislim puno bolje nego o gomili prethodnih ministara istog resora.
sa te ga strane ne branim. Govorio sam o ovoj histeričnih kampanji pravovjernih.

Doduše vidim da ti je promaklo tko je inaugurirao dopunsko zdravstveno....
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:35   #8804
Andro Vlahušić ako se ne varam i šta je sad taj podatak bitan za ovo??
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:08   #8805
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Andro Vlahušić ako se ne varam i šta je sad taj podatak bitan za ovo??
vjerojatno je mislio da je netko drugi, naravno s druge strane.
Ali da i je netko drugi - to opet nije opravdanje za Kujundžića da ide tim putem
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:16   #8806
A s koje je to “strane” Vlahušićem bio?
Od toga je koristi bilo kolko i od ovih 10 najavljenih kuna.
Nesposobni uhljebljivači svi skupa od štetočine Hebranga na dalje
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:34   #8807
Quote:
SwissChoco kaže: Pogledaj post
A s koje je to “strane” Vlahušićem bio?
Od toga je koristi bilo kolko i od ovih 10 najavljenih kuna.
Nesposobni uhljebljivači svi skupa od štetočine Hebranga na dalje
ne znam ja
ti si tajkoji si "spočitnuo" da sam zaboravila tko je inaugurirao dopunsko zdravstveno....

ne znam što si htiuo reći jer se ja ne sjećam tko je to bio
pa bilo bi lijepo da pojasniš tko je to bio
i zašto Kujundžić ide u tom smjeru
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 08:18   #8808
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Dok pišem neobojanim slovima sam običan kao i ti.

Ja sam se jednako zgrozio na Sinišu Vargu kao i na Milana Kujundžiča jer javni dužnosnici su javni od 0 do 24/365 i moraju pazit na svoje ponašanje.

I meni je potpuno svejedno je li Varga za veću kritiku od Kujundžiča jer su meni oba potpuno ista dva nekulturna stvora ako gledam samo ta dva događaja. Jasnije??

S time da je ovo tema o Kujundžiću a ne Vargi.



Btw, lik je sve ono što jedan ministar, profesor na fakultetu i liječnik ne bi smio biti (ah, ti ljudi koji su u stanju vršiti i obavljati 4345 poslova u isto vrijeme, dok je nama, mnogima, i jedan počesto previše...)

Ne znam kakav je doktor (mada, iskreno, ne bih bio sretan da "padnem"u njegove ruke), ali kao ministar je očajan i nesposoban, vrlo slično kakav je i profesor.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:05   #8809
Jučer mi doktorica, specijalistica koja je u koncesiji, sa 36 godina staža kaže da joj je HZZO zadnji put uplatio novac za odrađeno 15.rujna 2017?! I ne samo njoj nego i drugim kolegama koji kao specijalisti rade ambulante u koncesijim,barem kod nas dolje na otoku u Dalmaciji?!
Kaže mi žena:" da nismo prije 6-7 godina na zemljistu svog muža nagradili dvije kućice i počeli se bavit turizmom,bdw kaže jako mi prija fizički rad u tim kućicama,nakon zahtjevne ambulante,ne bi smo bili mogli školovat sina jedinca u Zg niti bih danas imala novaca za život,plaću med sestre i davanja za prostor,struju,vodu,koncesiju..."?!
Čuvši to ostala sam zapanjena, pomalo i posramljena iako nemam veze sa vlašću, radim u istoj struci ali u javnoj ustanovi. Na takvo nešto čovjek ostane bez riječi....Katastrofa!
Sramite se svi vi koji ste odgovorni za to!
HZZO treba ukinuti u ovom obliku i ovolikim ovlastima koje ima.
luteranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 16:03   #8810
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
S time da je ovo tema o Kujundžiću a ne Vargi.



Btw, lik je sve ono što jedan ministar, profesor na fakultetu i liječnik ne bi smio biti (ah, ti ljudi koji su u stanju vršiti i obavljati 4345 poslova u isto vrijeme, dok je nama, mnogima, i jedan počesto previše...)

Ne znam kakav je doktor (mada, iskreno, ne bih bio sretan da "padnem"u njegove ruke), ali kao ministar je očajan i nesposoban, vrlo slično kakav je i profesor.
Ali mu je zato ego nemoguće izmjeriti...bude se opet kandidiral za precednika i napuštal i upisival se u HDZ prema potrebi...
__________________
https://www.zagreb.info
običan lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 21:29   #8811
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
S time da je ovo tema o Kujundžiću a ne Vargi.



Btw, lik je sve ono što jedan ministar, profesor na fakultetu i liječnik ne bi smio biti (ah, ti ljudi koji su u stanju vršiti i obavljati 4345 poslova u isto vrijeme, dok je nama, mnogima, i jedan počesto previše...)

Ne znam kakav je doktor (mada, iskreno, ne bih bio sretan da "padnem"u njegove ruke), ali kao ministar je očajan i nesposoban, vrlo slično kakav je i profesor.
Čuo sam da je dobar doktor.
Što si čuo o njemu kao profesoru? Meni je prijatelj s medicine samo rekao da je lik opušten u komunikaciji, zna imati neke svoje doskočice i sl. - ali da, znam baš dosta slučajeva takvih profesora s kojima se da opuštenije razgovarati, ali su kao predavači niškoristi...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:46   #8812
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Čuo sam da je dobar doktor.
Što si čuo o njemu kao profesoru? Meni je prijatelj s medicine samo rekao da je lik opušten u komunikaciji, zna imati neke svoje doskočice i sl. - ali da, znam baš dosta slučajeva takvih profesora s kojima se da opuštenije razgovarati, ali su kao predavači niškoristi...

Mojoj kćeri "držao" je jedan kolegij na prvoj godini faksa, što znači da je održao dva početna predavanja, a ostatak su odradili asistenti. Čak ni ispit nije držao on.
Btw, ta dva uvodna predavanja bila su toliko kaotična i besmislena da su se studenti samo pgledavali međusobno "što je pjenik time htio reći".
To, u kombinaciji s kamenjarskim jezikom kojim govori (bez zle nemjere rečeno) stavlja ga u kategoriju loših predavača.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:44   #8813
Prof.dr.sc... kako to gordo zvuči.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:06   #8814
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Mojoj kćeri "držao" je jedan kolegij na prvoj godini faksa, što znači da je održao dva početna predavanja, a ostatak su odradili asistenti. Čak ni ispit nije držao on.
Btw, ta dva uvodna predavanja bila su toliko kaotična i besmislena da su se studenti samo pgledavali međusobno "što je pjenik time htio reći".
To, u kombinaciji s kamenjarskim jezikom kojim govori (bez zle nemjere rečeno) stavlja ga u kategoriju loših predavača.
Kakav je to kamenjarski jezik?
Prof. dr. Kujundžić priča savršen hrvatski jezik, ispravno naglašava riječi, tako da te molim da objasniš o čemu se tu radi.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 14:20   #8815
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Kakav je to kamenjarski jezik?
Prof. dr. Kujundžić priča savršen hrvatski jezik, ispravno naglašava riječi, tako da te molim da objasniš o čemu se tu radi.
Meni on govori ko da je zaposlenik Jasenovca 40.tih.prošlog st.?!
luteranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 21:43   #8816
Talking

Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Kakav je to kamenjarski jezik?
Prof. dr. Kujundžić priča savršen hrvatski jezik, ispravno naglašava riječi, tako da te molim da objasniš o čemu se tu radi.
Savršen kažeš...Pa onda valjda je...Ja za 60 godina, od kad su me starci donesli iz Petrove doma, nisam naučio savršen hrvatski...netalentiran i loše školovanje vjerovatno...svaka čast prof. dr. sc Milanu...
__________________
https://www.zagreb.info
običan lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 22:23   #8817
Ovaj je po svojoj sposobnosti i koristi na čelu ministarstva muška varijanta Muragnićke.
Katastrofa.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 00:10   #8818
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Kakav je to kamenjarski jezik?
Prof. dr. Kujundžić priča savršen hrvatski jezik, ispravno naglašava riječi, tako da te molim da objasniš o čemu se tu radi.
takav, da kad on zine, svakom je jasno odakle je.

tko govori savršen standardni hrvatski jezik zvuči tako da govornika ne možeš smjestiti na sjever-jug-istok-zapad prelijepe nam naše
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 06:55   #8819
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Kakav je to kamenjarski jezik?
Prof. dr. Kujundžić priča savršen hrvatski jezik, ispravno naglašava riječi, tako da te molim da objasniš o čemu se tu radi.

Sorkač, ovo što on govori čisti je kamenjarski hrvatski, prepun arhaizama i "pametnih" doskočica.
Imao sam profesore koji su govorili hrvatski (još u onom dobu mračnog komunizma) da je milina slušati.
Ovog sigurno nije milina slušati.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:26   #8820
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Mojoj kćeri "držao" je jedan kolegij na prvoj godini faksa, što znači da je održao dva početna predavanja, a ostatak su odradili asistenti. Čak ni ispit nije držao on.
Btw, ta dva uvodna predavanja bila su toliko kaotična i besmislena da su se studenti samo pgledavali međusobno "što je pjenik time htio reći".
A koji je to kolegij na prvoj godini kojega on drži, molim te? I da još iz njega ima i ispit.

Da ne govorim o studentima prve godine toliko naprednima da se "pogledavaju međusobno"...hmmmm

Priča ti malo nevjerodostojno zvuči.

Glede jezika, jedno je što kome ide na živce slušati, a drugo je što je književni hrvatski jezik. O tome bi koji mogli reći oni koji se time bave.
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.