Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 16:36   #281
Quote:
BarutniSnijeg kaže: Pogledaj post
Ako netko zna nesto slicno Steamu ili Originu da se mogu nabavljati igrice a da je povjerljivo!
Ako je itko koristio?
Uplay - mnogi ga ne vole, ali znaju dijeliti džabe dobre igre, a tada se onda ljudi ne žale

Što se samih stranica tiče bih pored humble bundlea još nadodao fanatical, green man gaming i indiegalu.
ReachTheRoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:06   #282
Oprez s g2a
Ako kupujes ea igre ta stranica nema autorska prava od ea da prodaje njihove igre isto je is i ebay
I desavolo se da igraci ostanu bez igara makne ih ea s njihovih origin ac bez povrata novca dakle ostanu i bez igre i bez novca
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 00:54   #283
Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
Oprez s g2a
Ako kupujes ea igre ta stranica nema autorska prava od ea da prodaje njihove igre isto je is i ebay
I desavolo se da igraci ostanu bez igara makne ih ea s njihovih origin ac bez povrata novca dakle ostanu i bez igre i bez novca
Baš si navela krivi primjer jer osobno znam slučajeve kada se dogodilo da je igra korisniku disableana i G2A je vratio novce.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:39   #284
Nenisam
Imam frendicu koja s g2a kupila igre jer su jeftiine njoj je ea skinula
S njenog origin acaunta sve igre kupljene na g2a
Nije dobila bazad ugre nitsu joj vratili novce ni ea ni g2a
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 18:33   #285
Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
Nenisam
Imam frendicu koja s g2a kupila igre jer su jeftiine njoj je ea skinula
S njenog origin acaunta sve igre kupljene na g2a
Nije dobila bazad ugre nitsu joj vratili novce ni ea ni g2a
G2A uredno vraca novce, ukoliko se radi o tome da ti disejblaju igru jer se radilo o ukradenim karticama. Igre ne dobijes nikad nazad, a EA nije duzan vracati to natrag.

Caka je kod G2A da brzo dobijes novce natrag ako trazis da ti vrate natrag u njihov wallet.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 21:36   #286
U ea slucaju bio clanak o tome
Da su game kodovi ukradeni s origina ia zatim preprodavani na ebayu i g2a i zbog toga ovako drasticne mjere od ea i otada su ebay i g2a na crnoj listi i nemaju dopuštenje da prodaju njihove igre
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 17:30   #287
https://www.pcgamer.com/steam-sale-dates/

Popular big-budget AAA games get a 50% discount after an average of 7 months: expect to wait this long for your Witchers and your Fallouts.

Breakout indie games take a longer 9.2 months to hit 50%, on average: these include your Rocket Leagues and your Undertales, and typically launch at around $20.

The less popular a game is, the faster it will be discounted: for games in the $30+ category, the least commercially-successful dropped in price 60% faster than the bestsellers.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 08:48   #288
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
https://www.pcgamer.com/steam-sale-dates/

Popular big-budget AAA games get a 50% discount after an average of 7 months: expect to wait this long for your Witchers and your Fallouts.

Breakout indie games take a longer 9.2 months to hit 50%, on average: these include your Rocket Leagues and your Undertales, and typically launch at around $20.

The less popular a game is, the faster it will be discounted: for games in the $30+ category, the least commercially-successful dropped in price 60% faster than the bestsellers.
Zanimljivo mi je ovo za popularne indie igre.
Nisam to primjećivao dok nisam bacio oko na Undertale koje je vječno čekao bilo kakav popust.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 12:37   #289
jeli moguce, i ako je kako, uplatiti pare na neciji steam acc?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 12:47   #290
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
jeli moguce, i ako je kako, uplatiti pare na neciji steam acc?
Možeš na svom kupiti gift card i poslati tom nekom...
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 12:07   #291
gog je zakon, bolji mi je od stema..a vidim i novih igara sad dosta ima
logitech is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 15:26   #292
Steam

Napravio sam si Steam acc. Trebam pomoc ako mi moze neko objasniti kako igrati besplatne igre s Steama na kompu?
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 15:57   #293
Quote:
Chocolate Thunder kaže: Pogledaj post
Napravio sam si Steam acc. Trebam pomoc ako mi moze neko objasniti kako igrati besplatne igre s Steama na kompu?
Ako si tek napravio mislim da moraš potrošit 5€, samo se ne sjećam točno za što.

https://store.steampowered.com/genre/Free%20to%20Play/

Inače odeš na store, malo scrollaj prema dolje i trebao bi naći natpis tipa "price less than 5€" i onda si sortiras prema cijeni

ili možeš otić na bilo koji žanr, isto iz storea, i opet sortiraš
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 19:54   #294
Quote:
Erebus25 kaže: Pogledaj post
Ako si tek napravio mislim da moraš potrošit 5€, samo se ne sjećam točno za što.

https://store.steampowered.com/genre/Free%20to%20Play/

Inače odeš na store, malo scrollaj prema dolje i trebao bi naći natpis tipa "price less than 5€" i onda si sortiras prema cijeni

ili možeš otić na bilo koji žanr, isto iz storea, i opet sortiraš
Znaci nemogu skinut ove basplatne bez da potrosim pare? :/
A to sam si napravil bas da mogu besplatne igre dobit...
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2018., 16:25   #295
Quote:
Chocolate Thunder kaže: Pogledaj post
Znaci nemogu skinut ove basplatne bez da potrosim pare? :/
A to sam si napravil bas da mogu besplatne igre dobit...
Gle, to ti je 35 kuna za koje na saleu mozes kupit nesto posteno, a onda se igras dalje besplatno koliko te volja.

Proguglaj jos to za svaki slucaj, ili barem probaj instalirat nesto da vidis sto ti kaze.
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2018., 18:14   #296
Quote:
Chocolate Thunder kaže: Pogledaj post
Napravio sam si Steam acc. Trebam pomoc ako mi moze neko objasniti kako igrati besplatne igre s Steama na kompu?
Ne trebaš ništa potrošiti da bi igrao besplatne igre, jedino nećeš moći podići onaj badges level preko 1 ako ništa ne potrošiš na accountu.
Jesi instalirao Steam aplikaciju na komp ili si samo preko weba napravio account? Moraš instalirati Steam na komp, onda se ulogiraš u taj svoj account i možeš instalirati bilo koju igru koju imaš u library. A igre dodaješ u library tako da ih kupiš ili dodaš dok su besplatne. To se radi tako što klikneš na install ili buy na stranici bilo koje igre u toj Steam aplikaciji.
Zyzx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2018., 11:39   #297
Quote:
Zyzx kaže: Pogledaj post
Ne trebaš ništa potrošiti da bi igrao besplatne igre, jedino nećeš moći podići onaj badges level preko 1 ako ništa ne potrošiš na accountu.
Jesi instalirao Steam aplikaciju na komp ili si samo preko weba napravio account? Moraš instalirati Steam na komp, onda se ulogiraš u taj svoj account i možeš instalirati bilo koju igru koju imaš u library. A igre dodaješ u library tako da ih kupiš ili dodaš dok su besplatne. To se radi tako što klikneš na install ili buy na stranici bilo koje igre u toj Steam aplikaciji.
Hvala ti za pomoć, nemam sad vremena ali probat cu za koji dan...ako bum trebal pomoc pitat cu te u pm.
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2018., 16:51   #298
EA maknula on the house s origina
on the house zaspal zauvjek

Sto smo ugrabili smo ugrabili
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2019., 20:58   #299
https://www.pcgamer.com/the-division...tore-not-steam
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2019., 23:36   #300
Steam - Mordahu - instaliranje dodatka- problem

Pozdrav,

Moželi mi netko pomoći kako da instaliram dodatak na igricu Mordahu na platformi Steam.
ZApravo pgledo sam na youtube kako instalirati dodatak na tu igricu, ali međutim na youtube-u pokazuje da među folderima treba postojati i folder "Config" preko kojeg se obavi instalacija dodatka na igricu.
Ali među svojim folderima nemam taj folder "config" pa me zanima zna li netko kako mogu doći do tog folder.
Probao sam da nije možda među skrivenim folderima ali nije.
Isto sam probao pod "appdata/local/mordahu" i to postoji folder "Config" ali preko tog folder ne može se instalirati dodatak onako kako ga opisuje youtube.

ovo je link od youtube 8ako će biti od pomoći):
https://www.youtube.com/watch?v=Qm8hHW4KiYo

Puno hvala unaprijed na pomoći!
Lp
verona36 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.