Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 19:05   #141
Quote:
merlin70 kaže: Pogledaj post
kupio sam nekoliko ICO coina, razmisljam kada dodu na burze vjerovatno ceto biti neke manje.Ja sam samo na Bittrexu i Bitfinex.Binance mi jos od 11mj nije potvrdila verifikaciju.Kako vi cekate da doznate na kojojce burzi izaci pa se registrirate tamo?to traje danima...Na koliko burzi imate racune?ima neka gdje izlaze vise ovi novi tokeni da provam otvoriti racun tamo unaprijed?
Da, prvo ti izlazi na Cryptopiu, Yobit i Hitbtc. Ali ja inače čekam na binance-u ili bittrexu da izađe coin. Iz dva razloga. Prvo ne želim ga prerano prodavati, drugo, te manje burze, ne vjerujem im u potpunosti. A i inače kad izađe na malo veću burzu dobije boost jer je to dobra vijest za novi coin
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 19:32   #142
da sigurno si u pravu,ako nisam pogodio neke jadne pa padnu odmah i na ovim malim burzama .Uglavnom kupio sam 330KYC(jos na 1.90USD),1000Social media;jako puno Shping coina i malo prije dosta SKYF(preesale pocinje 1.03 ali sad je 65%bonusa).sta mislite??
merlin70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:06   #143
Quote:
merlin70 kaže: Pogledaj post
da sigurno si u pravu,ako nisam pogodio neke jadne pa padnu odmah i na ovim malim burzama .Uglavnom kupio sam 330KYC(jos na 1.90USD),1000Social media;jako puno Shping coina i malo prije dosta SKYF(preesale pocinje 1.03 ali sad je 65%bonusa).sta mislite??
Sve ovisi koji ti je cilj, meni se prijatelj smije što nisam prodao crpt uz iznad 3x ulog kad sam pisao ovdje o toj cijeni a sada uz bonuse i referal tokene imam samo 10% iznad uloga ali mene taj profit ne zadovoljava i čekam da poraste. On ima drugu taktiku, cijeli iznos ulaže u idući ICO i njemu i tri takva sa iznad 3 puta ulog u godini daju ok profit jer ako je uložio 1eth, prodao za 3.2 eth, idući ico mu je uz isti postotak profita 10.25 a treći što ima u godini ili malo više već skoro 33 eth od 1 eth.

Quote:
JPP kaže: Pogledaj post
Za razliku od nekih ranije spominjanih ICO projekata vezanih uz igre na sreću, truegame je po mom guštu i tu ulažem novac
Truegame ako ne nekome ok, upis na whitelist i čekanje uplate jer će otići sve u par sati...
__________________
Ne prodaj kad pada :)
Uspjeh je loš učitelj. Pametne ljude dovodi u zabludu da ne mogu izgubiti. Čovjek se može zaustaviti kad se penje, ali ne i kad pada. Napoleon
JPP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:13   #144
JPP, to ti je najbolja taktika za ICO trenutno, majning ethera, najbolja, tako se radi, specijalne coinove mozes ostaviti do 20% ili ovisno u kakvoj si situaciji, to je coin koji ima produkt, odlican tim, jak hype i vjerujes u ono sto rade da je potrebno, inace mining flipom je bolesno ROI , bolesno, to je najjaca stvar trenutno, ali stati ce.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:12   #145
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
JPP, to ti je najbolja taktika za ICO trenutno, majning ethera, najbolja, tako se radi, specijalne coinove mozes ostaviti do 20% ili ovisno u kakvoj si situaciji, to je coin koji ima produkt, odlican tim, jak hype i vjerujes u ono sto rade da je potrebno, inace mining flipom je bolesno ROI , bolesno, to je najjaca stvar trenutno, ali stati ce.
Stvar odluke i želje za profitom... ja radije radim po svom i od većine ico prodajem samo dio da vratim ulog uz profit koji me zadovoljava a ostalo čuvam jer neki od njih možda i nikad ne dođu na razinu po kojoj sam dio prodao ali... dio njih ode jako visoko kroz duže vrijeme pa to nadoknadi... a ja živaca imam
__________________
Ne prodaj kad pada :)
Uspjeh je loš učitelj. Pametne ljude dovodi u zabludu da ne mogu izgubiti. Čovjek se može zaustaviti kad se penje, ali ne i kad pada. Napoleon
JPP is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 09:32   #146
Quote:
merlin70 kaže: Pogledaj post
kupio sam nekoliko ICO coina, razmisljam kada dodu na burze vjerovatno ceto biti neke manje.Ja sam samo na Bittrexu i Bitfinex.Binance mi jos od 11mj nije potvrdila verifikaciju.Kako vi cekate da doznate na kojojce burzi izaci pa se registrirate tamo?to traje danima...Na koliko burzi imate racune?ima neka gdje izlaze vise ovi novi tokeni da provam otvoriti racun tamo unaprijed?
Kucoin stalno stavlja nove coine. I ne treba verifikacija, ne znam o kakvoj verifikaciji pričaš? Registriran sam na na Binance i još 10 burzi i nisam se morao nigdje verificirati, tj. morao sam samo na Bitstampu.
hevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:31   #147
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Ono što tražimo je dobra ideja, velik, jak tim, što manji hardcap (jer on poslije ima puno veći potencijal za veći, eksplozivniji profit) te možda da projekt već ima izrađenu beta verziju. To su iz mog iskustva najvažniji indikatori budućeg uspjeha projekta.
Pozz,

slucajno naletih na ovaj post pa samo da ostavim manji komentar. Apsolutno se slazem sa OP-om i trenutno imamo 2 i po uvjeta od 4 zadovoljena (dobra ideja, manji hardcap i alpha verziju projekta) ono sto nam fali je dobar i jak team tako da ako ima ekipa koja je zainteresirana i ima iskustva u cijeloj proceduri neka se javi (posta ovdje).
exaltum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:13   #148
Valid je počeo sa ICO-om, pa koga zanima nek pogleda. Trenutno su još uvijek maximum bonusi, a već je pola ICO-a planulo u sat vremena.
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 20:20   #149
Gledam onaj Sharpay i ideja mi je zanimljiva, sve to lijepo izgleda, ali hype oko toga je nula. Na Bitcointalku se skoro ništa ne piše, na Twitteru nemaju ni 1000 followera, Telegram isto slabo... Planirao sam nešto uložiti, ali ovo me malo odbija. Smisao čitave ideje je marketing, a marketing samog ICO-a skoro i ne postoji.
El Pájaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 22:42   #150
Moj novi ICO
__________________
Ne prodaj kad pada :)
Uspjeh je loš učitelj. Pametne ljude dovodi u zabludu da ne mogu izgubiti. Čovjek se može zaustaviti kad se penje, ali ne i kad pada. Napoleon
JPP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 00:14   #151
Je li, kako funkcionise pool na black dragon?
Svako od nas se ucipi po 0.2-0.5 eth npr, i onda pool kupi u private sale na gomilu i posle raspodjeli coine? A ko kontrolise tu raspodjelu?

Sent from my E6653 using Tapatalk
nikolaf7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 13:15   #152
Quote:
JPP kaže: Pogledaj post
Moj novi ICO
Je li njihov Pre-ICO počinje sutra (01.03.) ili se tokeni već mogu kupiti? Vidim da imaju adresu već na koju se može poslati ETH, a piše da Pre-ICO počinje od 01.03.
El Pájaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 21:35   #153
jedno pitanje, kupio sam nesto social media tokena
u accountu ih vidim da su tu
e sad me zanima do kad budu u accountu, jel se salju na myEtherWallet tek po zavrsetku ico ili prije?
__________________
Da je Zemlja od zlata, posto bi bila kila blata?
emilioti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 21:42   #154
Quote:
El Pájaro kaže: Pogledaj post
Je li njihov Pre-ICO počinje sutra (01.03.) ili se tokeni već mogu kupiti? Vidim da imaju adresu već na koju se može poslati ETH, a piše da Pre-ICO počinje od 01.03.
ja sam danas uredno uplatio, čak u dva navrata jer sam izvukao neki profit popodne i tokene vidim na računu, na wallet će kroz dva-tri tjedna
__________________
Ne prodaj kad pada :)
Uspjeh je loš učitelj. Pametne ljude dovodi u zabludu da ne mogu izgubiti. Čovjek se može zaustaviti kad se penje, ali ne i kad pada. Napoleon
JPP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 21:44   #155
Quote:
emilioti kaže: Pogledaj post
jedno pitanje, kupio sam nesto social media tokena
u accountu ih vidim da su tu
e sad me zanima do kad budu u accountu, jel se salju na myEtherWallet tek po zavrsetku ico ili prije?
Obično na kraju ICO pošalju, rijetki šalju odmah po uplati kao recimo NODE ili Hidrocoin
__________________
Ne prodaj kad pada :)
Uspjeh je loš učitelj. Pametne ljude dovodi u zabludu da ne mogu izgubiti. Čovjek se može zaustaviti kad se penje, ali ne i kad pada. Napoleon
JPP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 21:49   #156
Quote:
JPP kaže: Pogledaj post
Obično na kraju ICO pošalju, rijetki šalju odmah po uplati kao recimo NODE ili Hidrocoin
zahvaljujem
__________________
Da je Zemlja od zlata, posto bi bila kila blata?
emilioti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 23:27   #157
Gamblica nisam imao u planu ali... prijatelj koji je istraživao detaljno o projektu tvrdi da je najbolji ICO vezan uz kockanje do sada pa malo smanjih neke pozicije da oslobodim eth za ulog a da ne diram pripremljeno za Sharpay Prodaja uz 50% bonusa počinje za dva sata, traže dokumente investitora...
__________________
Ne prodaj kad pada :)
Uspjeh je loš učitelj. Pametne ljude dovodi u zabludu da ne mogu izgubiti. Čovjek se može zaustaviti kad se penje, ali ne i kad pada. Napoleon
JPP is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 01:05   #158
Quote:
JPP kaže: Pogledaj post
ja sam danas uredno uplatio, čak u dva navrata jer sam izvukao neki profit popodne i tokene vidim na računu, na wallet će kroz dva-tri tjedna
Je vidio sam i uplatio, danas je ako se ne varam bio bonus 65%. Ovaj put nažalost nisam iskoristio tvoj referral jer sam već bio otprije registriran, ali hvala što si me podsjetio na vrijeme.
El Pájaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 06:23   #159
Sharpay je otvoren, koga zanima.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 06:32   #160
Quote:
El Pájaro kaže: Pogledaj post
Gledam onaj Sharpay i ideja mi je zanimljiva, sve to lijepo izgleda, ali hype oko toga je nula. Na Bitcointalku se skoro ništa ne piše, na Twitteru nemaju ni 1000 followera, Telegram isto slabo... Planirao sam nešto uložiti, ali ovo me malo odbija. Smisao čitave ideje je marketing, a marketing samog ICO-a skoro i ne postoji.
Ovo je uvijek dvosjekli mac. Oni koji puno galame, ostavljaju dojam da im je marketing jaci od samog projekta.
Oni koji ne galame, ostavljaju dojam da se ne snalaze dobro.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.