Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2017., 17:38   #21
Jel netko primjetio opciju "dvojnika" na badoo? Meni izbacuje masu osoba s bliskog istoka i iz latinoameričkih zemalja (pretpostavljam po facama i imenima).
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:42   #22
Ma sve te aplikacije su sranje,ili su fake profili il moras platit.
Bezbroj poruka sam poslao,badoo,twoo,okc,lowo....ukupno pet odgovora sam dobio a daljnja komunikacija je iskljucena,ne od moje strane. Sve u svemu smece.
Zanima me dali je netko probao agencije za brak i upoznavanje koje se vrte po oglasima,ili je i to neka vrsta prodavanja magle
__________________
neznam zasto pisem....
berocca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 15:07   #23
Imaš one nevjeste iz Ukrajine,vidio oglas na Indexu
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 09:14   #24
Dakle,
par savjeta za dečke na tim aplikacijama (provodim već neko vrijeme na tome, pa imam određeno iskustvo):

- cure zaista traže nekog, samo trebate otkriti što je to što traže
- ajde nemojte slati dick pickove curi koju ne poznajete, ja zaista ne znam koju to pali, i većina će vas otpiliti
- radije budite simpatični, duhoviti, budite primjećeni (cure dobivaju hrpu poruka ako su iole aktivnije i teško je "profiltrirati" ponekad)
- budite konkretni, nakon nešto dopisivanja, pozovite na piće. Ja osobno ne volim beskrajno dopisivanje jer me to umara i dosađuje. Da te je htjela otpiliti već bi se prestala dopisivati... A i nešto treba ostaviti za kavu...
- vi morate biti inicijatori i poruka i cuge i svega dalje. Cure vole biti osvajane... I vole muškarce koji znaju što hoće.
- i netko je ovdje dobro rekao "virtualne drkađije"- o da ima toga, ne kužim??? Što vam nije bolje upoznati u živo žensku.??? Strah, nesigurnost?????
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 09:27   #25
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
- vi morate biti inicijatori i poruka i cuge i svega dalje. Cure vole biti osvajane... I vole muškarce koji znaju što hoće.
žalosno je što je ovo toliko uvriježen običaj.

i pazi, morate! a cura mora biti plaha, lijepa, šutjeti i strpljivo čekati u nadi da će se javiti baš onaj kojeg želi.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 09:36   #26
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Dakle,
par savjeta za dečke na tim aplikacijama (provodim već neko vrijeme na tome, pa imam određeno iskustvo):

- cure zaista traže nekog, samo trebate otkriti što je to što traže
- ajde nemojte slati dick pickove curi koju ne poznajete, ja zaista ne znam koju to pali, i većina će vas otpiliti
- radije budite simpatični, duhoviti, budite primjećeni (cure dobivaju hrpu poruka ako su iole aktivnije i teško je "profiltrirati" ponekad)
- budite konkretni, nakon nešto dopisivanja, pozovite na piće. Ja osobno ne volim beskrajno dopisivanje jer me to umara i dosađuje. Da te je htjela otpiliti već bi se prestala dopisivati... A i nešto treba ostaviti za kavu...
- vi morate biti inicijatori i poruka i cuge i svega dalje. Cure vole biti osvajane... I vole muškarce koji znaju što hoće.
- i netko je ovdje dobro rekao "virtualne drkađije"- o da ima toga, ne kužim??? Što vam nije bolje upoznati u živo žensku.??? Strah, nesigurnost?????
Vole, ako im se fizički svidiš, ali ako im se ne svidiš, ništa od toga
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 10:06   #27
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post
žalosno je što je ovo toliko uvriježen običaj.

i pazi, morate! a cura mora biti plaha, lijepa, šutjeti i strpljivo čekati u nadi da će se javiti baš onaj kojeg želi.
pa gle, trebalo bi tako biti, iako ja vidim da su muški često nesigurni, pa i ja često iniciram... sa podijeljenim uspjehom...
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 10:09   #28
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
Vole, ako im se fizički svidiš, ali ako im se ne svidiš, ništa od toga
Photoshop. #SveJeDozvoljenoUljubaviIratu
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 10:16   #29
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
pa gle, trebalo bi tako biti, iako ja vidim da su muški često nesigurni, pa i ja često iniciram... sa podijeljenim uspjehom...
nisu nesigurni, znaju oni što hoće, oni hoće bolju od tebe ali trenutno nema takve na vidiku pa si dobra i ti trenutno, zato ne žele ništa konkretno nego čekaju tebe da prva povučeš potez
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 10:33   #30
Savjetovati nekome da bude simpatičan i duhovit ima smisla koliko i savjetovati mu da ima plave oči, bude Bik u horoskopu ili da ima kurac od 25 cm.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 10:36   #31
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
pa gle, trebalo bi tako biti, iako ja vidim da su muški često nesigurni, pa i ja često iniciram... sa podijeljenim uspjehom...
gdje to piše?
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 10:43   #32
Kako to misliš, gdje to piše? Pa u enciklopediji klišeja.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 10:53   #33
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kako to misliš, gdje to piše? Pa u enciklopediji klišeja.
iz osobnog iskustva mogu reći da je uistinu tako, kad cura prva povuče potez to nikako ne ide na bolje, iskustva mojih poznanica se nimalo ne razlikuju od mog
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 10:58   #34
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
iz osobnog iskustva mogu reći da je uistinu tako, kad cura prva povuče potez to nikako ne ide na bolje, iskustva mojih poznanica se nimalo ne razlikuju od mog
da, i moje frendice isto kažu, nisam samo ja
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 11:00   #35
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Savjetovati nekome da bude simpatičan i duhovit ima smisla koliko i savjetovati mu da ima plave oči, bude Bik u horoskopu ili da ima kurac od 25 cm.
pa gle, to je samo savjet, bolje nego da šalješ dick pickove, to htjedoh reći.
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 11:02   #36
Meghana, provodis vec neko vrijeme na tim stranicama, imas iskustvo... a i dalje si solo. Tako da ne znam koliko su tvoji savjeti korisni, buduci da nemas rezultata.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 11:07   #37
Vas i prijateljica trista miliona.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 11:10   #38
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
nisu nesigurni, znaju oni što hoće, oni hoće bolju od tebe ali trenutno nema takve na vidiku pa si dobra i ti trenutno, zato ne žele ništa konkretno nego čekaju tebe da prva povučeš potez
ma da... npr. kad dopisivanje ide unedogled, znam sugerirati da pozove na kavu,... i do kave ne dođe??? wtf?
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 11:20   #39
sugerirati nije isto što i reći "idemo na kavu".
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 11:29   #40
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
iz osobnog iskustva mogu reći da je uistinu tako, kad cura prva povuče potez to nikako ne ide na bolje, iskustva mojih poznanica se nimalo ne razlikuju od mog
Jedini način da ove tvrdnje ne budu naprosto sramoćenje bio bi taj da nekako dokažeš kako s s nekim Perom izvisila samo I jedino zbog toga što si se ti prva javila njemu, a ne on tebi.

Prije će biti da te Pero odjebao zato što mu poziv nije bio ni u primislima.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.