Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2017., 21:08   #61
Kod mene još nije počeo ww3, a kakva je situacija kod vas? Dobro jel vi uopće znate koji je danas datum, sad se svi prave grbavi
zvonac_1 is offline  
Old 14.05.2017., 09:47   #62
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Kod mene još nije počeo ww3, a kakva je situacija kod vas? Dobro jel vi uopće znate koji je danas datum, sad se svi prave grbavi

rugala se sova sjenici!

..opreza radi valjda se čekalo da prođe tih 24 sata..
ali ne raduj se prerano,ne kaži nikad:kod mene
Što znače datumi koji se namjerno puštaju u opticaj?
Zamagljivanje!
Jer nijedna od država koji mogu započeti svjetski rat neće nikome objaviti rat s točnim datumom,urom i minutom..
Vremena "časnih" najava nema više...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 14.05.2017., 10:00   #63
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post


Trump nema nikakve veze s Rusijom, "uz nekoliko iznimki..."

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...ki/969776.aspx

Maa .. kakav WW3 ?!?!

Stari i lako prepoznatljivi obrazac!
No zanimljivo koje su fotografije izabrane.
I tako se manipulira masama,jer fotografije djeluju mimo teksta..
Pobjedonosni izraz nasuprot tobožnjeg zabrinutog!
Tramp kao oličenje euforije,siguran pobjednik,najmoćniji na svijetu...bla,bla, a Putin toliko da ne zaplače,zabrinut,prestrašen bla bla


ma bit će da se prepao,jakog,supermoćnog napuhanog Trampa...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 14.05.2017., 10:13   #64
Quote:
amary kaže: Pogledaj post


Jer nijedna od država koji mogu započeti svjetski rat neće nikome objaviti rat s točnim datumom,urom i minutom..
A ma nemoj, proroci su rekli, proročanstvo se mora ispuniti i tu se države ne pita, Bog je tako htio, viša sila je tako htjela, ma do vraga, sudbina nam je takva i nepromjenjiva

Ne vjerujem, trumpu, putinu, rotšildima, čekam dok se pojedinci počnu po cesti goli šetat sa kartonskim natpisima: "ovo su zadnja vremena, spasite se" onda znam da je gotovo

Ne kužim, pa kam vam se svima žuri umrijet, pa svi budete došli na red, al tek dok dođe vrijeme za to; amary, molim te lijepo stani u red i ne guraj se

Veliš, zamagljivanje? Pa oni nas zamagljuju još od kad smo ugledali svijetlo dana, niš novog..
zvonac_1 is offline  
Old 14.05.2017., 12:01   #65
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Stari i lako prepoznatljivi obrazac!
No zanimljivo koje su fotografije izabrane.
I tako se manipulira masama,jer fotografije djeluju mimo teksta..
Pobjedonosni izraz nasuprot tobožnjeg zabrinutog!
Tramp kao oličenje euforije,siguran pobjednik,najmoćniji na svijetu...bla,bla, a Putin toliko da ne zaplače,zabrinut,prestrašen bla bla


ma bit će da se prepao,jakog,supermoćnog napuhanog Trampa...
promako ti onaj treci, u sjeni a za volanom
nezgodan2 is offline  
Old 14.05.2017., 13:19   #66
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Kod mene još nije počeo ww3, a kakva je situacija kod vas? Dobro jel vi uopće znate koji je danas datum, sad se svi prave grbavi
U proročanstvima piše da će taj dan doći iznenada, kada svi budemo najmanje to očekivali. Znači može te uhvatiti i na spavanju praktički, a da nisi toga svjestan.

BTW. jel itko gledao Eurosong od vas i primijetio koliko masonskih simbola i djela okolo ima? Nitko, ništa? Pih, a komentirate datume tu. Nitko ovdje ne spominje onaj simbolični fenomen broja 13 kod Houdeka? 666-999 kod glasovanja, pozdravljanje rogovima i masonski simboli na pozornici?
klokanovac is offline  
Old 14.05.2017., 13:25   #67
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

rugala se sova sjenici!

..opreza radi valjda se čekalo da prođe tih 24 sata..
ali ne raduj se prerano,ne kaži nikad:kod mene
Što znače datumi koji se namjerno puštaju u opticaj?
Zamagljivanje!
Jer nijedna od država koji mogu započeti svjetski rat neće nikome objaviti rat s točnim datumom,urom i minutom..
Vremena "časnih" najava nema više...
Mali savjet za tebe: izbjegavaj datume kod proročanstava, jer se provokatori lijepe za to ko muhe na govna. Nitko praktički ne zna kada će se točno to dogoditi o čemu govorimo ovdje. A proroci koji nešto predviđaju tog i tog datuma su uglavnom šarlatani, koji žele od svega napraviti sprdačinu.
klokanovac is offline  
Old 14.05.2017., 13:31   #68
meni je indikativno da je Žak Hudek visoko masan, a što je skoro isto ko mason , i po vicevima je odmah iza Čaka Norisa
nezgodan2 is offline  
Old 14.05.2017., 13:33   #69
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
... nijedna od država koji mogu započeti svjetski rat neće nikome objaviti rat s točnim datumom,urom i minutom..
Vremena "časnih" najava nema više...
Kako "časnih najava nema više" kad su Ameri časno najavili Rusima, čitav sat unaprijed, svoj napad na njihovu avio-bazu u Siriji ?!

Što se tiče one dvojce (na transparentu) - više me brine Putinova faca jer je ipak mnooogo nepredvidljivija od Trumpove.
Uostalom, otvorio je taj, iznebuha, vec - "Istočni front".
Kao da već čujem ... "traže se dragovoljci za 'Staljingrad' " ... plača cca 1500 US$ tjedno.
Kad se takvi "potorše" onda slijedi mobilizacija po NATO/lokalnom-ključu.
arthura is offline  
Old 14.05.2017., 13:35   #70
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
A ma nemoj, proroci su rekli, proročanstvo se mora ispuniti i tu se države ne pita, Bog je tako htio, viša sila je tako htjela, ma do vraga, sudbina nam je takva i nepromjenjiva

Ne vjerujem, trumpu, putinu, rotšildima, čekam dok se pojedinci počnu po cesti goli šetat sa kartonskim natpisima: "ovo su zadnja vremena, spasite se" onda znam da je gotovo

Ne kužim, pa kam vam se svima žuri umrijet, pa svi budete došli na red, al tek dok dođe vrijeme za to; amary, molim te lijepo stani u red i ne guraj se

Veliš, zamagljivanje? Pa oni nas zamagljuju još od kad smo ugledali svijetlo dana, niš novog..
Osvrni se malo okolo sebe, ovo i jesu posljednja vremena. Masonerija je sve važne pozicije zauzela. Eurosong je recimo jučer bio sav u žigu zvijeri, od pjevača do telefona i žirija.

Zanimljivo da nitko recimo ne komentira golu guzicu Australca koji je skočio jučer na pozornicu dok je jedna žena pjevala u pauzi za glasanje. A ono umjetno abnormalno napuhavanje bodova kod Portugalaca od strane žirija da i ne spominjem. Dobio je preko 300 bodova od žirija čak, a pjesma ništa posebno.

Nema na čemu. Sve je ok, nema nikih problema.
klokanovac is offline  
Old 14.05.2017., 13:38   #71
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Kako "časnih najava nema više" kad su Ameri časno najavili Rusima, čitav sat unaprijed, svoj napad na njihovu avio-bazu u Siriji ?!

Što se tiče one dvojce (na transparentu) - više me brine Putinova faca jer je ipak mnooogo nepredvidljivija od Trumpove.
Uostalom, otvorio je taj, iznebuha, vec - "Istočni front".
Kao da već čujem ... "traže se dragovoljci za 'Staljingrad' " ... plača cca 1500 US$ tjedno.
Kad se takvi "potorše" onda slijedi mobilizacija po NATO/lokalnom-ključu.
hmmm.
nezgodan2 is offline  
Old 14.05.2017., 14:35   #72
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
praktički ne zna kada će se točno to dogoditi o čemu govorimo ovdje. A proroci koji nešto predviđaju tog i tog datuma su uglavnom šarlatani, koji žele od svega napraviti sprdačinu.
Ma to me zanimalo, eto vidiš, niko ne zna, al svi nagađamo.

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Osvrni se malo okolo sebe, ovo i jesu posljednja vremena. Masonerija je sve važne pozicije zauzela. Eurosong je recimo jučer bio sav u žigu zvijeri, od pjevača do telefona i žirija.
Ta posljednja vremena mogu trajat još 100 godina, a ti i ja ne bumo bili živi i sumnjam da bumo bili svjedoci tih posljednjih vremena!

Mogu reć da smo ušli u turbulentno doba iz kojeg se da izvuć i još ima šanse za povratak na pravi put, a dok uđemo u posljednja vremena, onda neće bit nade, neće bit šanse i bit će pobjeda tame nad svjetlosti, dok neće više bit dobra na zemlji, onda možemo reć da vlada pakao na zemlji, odnosno to će bit smjer samo u jednom smjeru.

A do tad, imamo šanse za napravit život na zemlji boljim, i ne razmišljat o posljednjim vremenima; mi svojim negativnim načinom razmišljanja, samo ubrzavamo cijeli proces i onda krivimo masoneriju, a i samo smo doprinjeli tomu, svaki od nas snosi jedan dio odgovornosti na zemlji..
zvonac_1 is offline  
Old 14.05.2017., 18:28   #73
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Ma to me zanimalo, eto vidiš, niko ne zna, al svi nagađamo.



Ta posljednja vremena mogu trajat još 100 godina, a ti i ja ne bumo bili živi i sumnjam da bumo bili svjedoci tih posljednjih vremena!

Mogu reć da smo ušli u turbulentno doba iz kojeg se da izvuć i još ima šanse za povratak na pravi put, a dok uđemo u posljednja vremena, onda neće bit nade, neće bit šanse i bit će pobjeda tame nad svjetlosti, dok neće više bit dobra na zemlji, onda možemo reć da vlada pakao na zemlji, odnosno to će bit smjer samo u jednom smjeru.

A do tad, imamo šanse za napravit život na zemlji boljim, i ne razmišljat o posljednjim vremenima; mi svojim negativnim načinom razmišljanja, samo ubrzavamo cijeli proces i onda krivimo masoneriju, a i samo smo doprinjeli tomu, svaki od nas snosi jedan dio odgovornosti na zemlji..
Stvarno?
Hoćeš li mi objasniti.kako to mogu milijarde obezpravljenih,gladnih,bez krova nad glavom napraviti život boljim?
Pred 20 g promjene su još stizale godišnje,pa onda mjesečno,tada tjedno a sada u satima.
Ako si kojom srećom jedan od onih,kojeg nijedna loša promjena nije zahvatila,daj Bože bilo ti i dalje tako.
Ali ako si euforičar i optimist,tvoje stanje važi samo za tebe kao pojedinca.Ili de,objasni barem meni,koja osječam,vidim i već snosim posljedice tih loših promjena,što je to negativno razmišljanje?
Ništa ne vidjeti,ništa ne govoriti,ništa htjeti znati.
Zanemariti činjenice,da milijarde ljudi diljem svijeta,žive i umiru,u bijedi i jadu, ili je pak sama činjenica da su dospjeli u takvo stanje,isključivo njihova krivica?Jer neznaju pozitivno misliti?
Oprosti,ali teško je zamisliti,da bi ti svi ljudi trebali zapasti u stanje optimizma i euforije,dok promatraju kako manjini ama ništa ne fali,a život tih ima veću vrijednost od njihovih. Jedino što bi ta masa mogla učiniti je da se upusti u bitku na život i smrt,ali dok je onih(vojske,policija,zaštitari itd) koji ih za sitne pivilegije(u usporedbi s blagostanjem onih koji ih plaćaju) štite,nema šanse da će im se stanje promijeniti na bolje.

Mi jesmo svjedoci posljednjih vremena,samo je razlika što smatramo da su ta posljednja vremena,tj kojoj definiciji se priklanjamo.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 14.05.2017., 18:33   #74
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Mali savjet za tebe: izbjegavaj datume kod proročanstava, jer se provokatori lijepe za to ko muhe na govna. Nitko praktički ne zna kada će se točno to dogoditi o čemu govorimo ovdje. A proroci koji nešto predviđaju tog i tog datuma su uglavnom šarlatani, koji žele od svega napraviti sprdačinu.
ja do sada nisam prorekla ni jedan jedini datum..
ako se obazrem na neki datum,svejedno na koji način,taj datum nije moja umotvorina..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 14.05.2017., 19:13   #75
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Stvarno?
Hoćeš li mi objasniti.kako to mogu milijarde obezpravljenih,gladnih,bez krova nad glavom napraviti život boljim?
Pred 20 g promjene su još stizale godišnje,pa onda mjesečno,tada tjedno a sada u satima.
Ako si kojom srećom jedan od onih,kojeg nijedna loša promjena nije zahvatila,daj Bože bilo ti i dalje tako.
Ali ako si euforičar i optimist,tvoje stanje važi samo za tebe kao pojedinca.Ili de,objasni barem meni,koja osječam,vidim i već snosim posljedice tih loših promjena,što je to negativno razmišljanje?
Ništa ne vidjeti,ništa ne govoriti,ništa htjeti znati.
Zanemariti činjenice,da milijarde ljudi diljem svijeta,žive i umiru,u bijedi i jadu, ili je pak sama činjenica da su dospjeli u takvo stanje,isključivo njihova krivica?Jer neznaju pozitivno misliti?
Oprosti,ali teško je zamisliti,da bi ti svi ljudi trebali zapasti u stanje optimizma i euforije,dok promatraju kako manjini ama ništa ne fali,a život tih ima veću vrijednost od njihovih. Jedino što bi ta masa mogla učiniti je da se upusti u bitku na život i smrt,ali dok je onih(vojske,policija,zaštitari itd) koji ih za sitne pivilegije(u usporedbi s blagostanjem onih koji ih plaćaju) štite,nema šanse da će im se stanje promijeniti na bolje.

Mi jesmo svjedoci posljednjih vremena,samo je razlika što smatramo da su ta posljednja vremena,tj kojoj definiciji se priklanjamo.
A kaj mislis di zlo udara? Tam di je covjek najslabiji, cilj im je okrenut covjeka protiv covjeka, ponudit mu materijalne stvari koji imaju samo kratkotrajan ucinak srece, a zauzvrat ce robijat njima, i tu su u prednosti, razbit slogu medju ljudima i to im polazi za rukom, napravit kaos.

Ne moraju svih 7mlrd.bit u pozitivi i bit euforicni, dovoljna je vecina i vec smo nekaj napravili, izborit se za nas i za one koje nemaju tu nazalost privilegiju, naravno da par nas tu nemremo nis napravit. Nema sloge medju ljudima i to se iskoristava na najjace, a i ljudi su vec zatupljeni.

Al bome nit ne vidim smisao, da udaram po depresivi, najbolje da si skratimo muke, tak smo olaksali posao eliti, kaj ne. Naravno da to neces napravit, jer znas da je zivot vrijedan.

Da, prije je bilo bolje, puno bolje, svijet je pun sranja i ja velim sam sebi, svijet odlazi u kuvac, s druge strane, hebemu, znas kaj nas drzi na zivotu? Nada.

Velim samo da moze jos gore, daleko gore od ovog, a onda ce bit, kuku lele, a znas kaj jos, posto je omjer 50:50, znaci moze nam bit i bolje al necemo znat kaj nas ceka dok ne prozivimo zivot.

Al kak ti velis, da, svjedoci smo posljednjih vremena, aj recimo i da se slazem s tobom, al ta posljednja vremena mogu trajat do kraja tvog zivota, i jos nakon toga 100god, a i opet je to relativan pojam, posto svaki covjek ima svoje vidjenje na ovu situaciju u svijetu, ne mozemo svi isto razmisljat nikak.

A nakon posljednjeg vremena tj odlaska dobroga sa zemlje, onda ce nastupit pakao, a ak slucajno dodje jos za vremena dok cu bit ziv e onda cu bit iznenadjen skroz

Pricam za sebe to sve i volio bih dok bi bilo mira u svijetu i dok bi bilo svima lijepo, ali.. Ocito nam nije namjenjeno da zivimo stalno u miru..

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
zvonac_1 is offline  
Old 14.05.2017., 20:22   #76
Macron dobio nuklearne kodove.

Nadam se da nema kratki fitilj.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 15.05.2017., 11:30   #77
Tillerson: Narušeni odnosi SAD-a i Rusije ne mogu se "resetirati"

ODNOSI između Sjedinjenih Država i Rusije nisu bili ovako loši od završetka Hladnog rata i za njih ne može biti novog početka, rekao je šef američke diplomacije Rex Tillerson.

Državni tajnik i nekadašnji direktor ExxonMobila u zadnjih je nekoliko tjedana nekoliko puta izrazio žaljenje što su odnosi između dviju nuklearnih sila pali "na najnižu razinu" nakon raspada SSSR-a 1991. ...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...ti/969990.aspx
arthura is offline  
Old 15.05.2017., 11:50   #78
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Tillerson: Narušeni odnosi SAD-a i Rusije ne mogu se "resetirati"

ODNOSI između Sjedinjenih Država i Rusije nisu bili ovako loši od završetka Hladnog rata i za njih ne može biti novog početka, rekao je šef američke diplomacije Rex Tillerson.
Tu se Tilersona ništa ne pita. Bude već Trumpinho nekako izglanco odnose. Otići će u Moskvu na konzultacije i to je to.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 15.05.2017., 12:26   #79
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Tu se Tilersona ništa ne pita. Bude već Trumpinho nekako izglanco odnose. Otići će u Moskvu na konzultacije i to je to.
Stvar je u tome da Trump pita Tilersona 'što da radi kada je RF-a u pitanju' jer je Tilerson osoba s najviše neposrednog iskustva sa Rusima zbog provednog, znatnog dijela, njegovog života u Rusiji.

https://sr.wikipedia.org/sr-el/Рекс_Тилерсон
arthura is offline  
Old 15.05.2017., 13:07   #80
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da Trump pita Tilersona 'što da radi kada je RF-a u pitanju' jer je Tilerson osoba s najviše neposrednog iskustva sa Rusima zbog provednog, znatnog dijela, njegovog života u Rusiji.

https://sr.wikipedia.org/sr-el/Рекс_Тилерсон
Aha! Znači Tilerson koji je ""Putinov mali"" mnogo prije nego Trumpinho, kaže da se odnosi ne mogu više restartati. Ali samo zato što je netko dugo u nečijoj službi ne znači da on ima glavnu riječ. Nego glavnu riječ ima onaj tko se više uspne na poozicijama te službe. A u ovom slučaju Trumpinho je taj koji se uspeo na višu poziciju u Putinovoj službi.

Nego... je li Tilerson možda bilderberg? Ako jest, tim bolje može služiti Putina.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.