Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2018 Rusija

Mundial 2018 Rusija Hrvatska u finalu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 22:00   #21
Quote:
totalna šteta kaže: Pogledaj post
Rusi,poljaci i srbi...neće bit nikakvih problema za klobučare
since1981 is offline  
Old 13.11.2017., 23:21   #22
Quote:
totalna šteta kaže: Pogledaj post
Rusi,poljaci i srbi...neće bit nikakvih problema za klobučare
Ovi zadnji dođu tenkom pa se vrate traktorom, daj me podsjeti?
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 13.11.2017., 23:57   #23
prolazimo

Eure Wunsch-Gruppe?? / Auslosung 01.12.2017:
👉🏻1.Topf: Russland, 🇩🇪Deutschland🇩🇪, Brasilien, Portugal, Argentinien, Belgien, Polen, Frankreich
👉🏻2.Topf: 🇭🇷KROATIEN🇭🇷,Spanien, Schweiz, England, Kolumbien, Mexiko, Uruguay, Peru?
👉🏻3.Topf: Dänemark oder Irland, Island, Costa Rica, Tunesien, Ägypten, Iran, Senegal
👉🏻4.Topf: Serbien, Nigeria, Australien oder Honduras, Japan, Elfenbeinküste, Südkorea, Saudi Arabien
babunovich is offline  
Old 14.11.2017., 00:24   #24
Quote:
histon kaže: Pogledaj post
Pa jel ima neka fora da savezi dobijaju odredjeni deo karata? Ono tipa 5% ili tako nesto?
Ovo apliciranje preko fife mi deluje kao da igram loto, tu sam vec otpisao da mogu da dobijem kartu.
To ti je to, ti kao navijač X reprezentacije ne apliciraš za karte Y reprezentacije nego svoje, X reprezentacije. Mislim da se radi o 20-ak posto. Ako je više aplikanata od karata, vrši se ždrijeb.

Možeš aplicirati i za ostale karte, odnosno one u slobodnoj prodaji, ali mislim da to ne želiš.
mitch is offline  
Old 14.11.2017., 00:36   #25
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Možeš definirat "pravu" Rusiju?
Mislim može se naći velika količina slika sa ruskim gradovima gdje se naglašava ljepota, a pretpostavljam i obrnuto. Poznate su mi te priče o zaostalim gubernijama groznim putevima mada mislim da je to sve fama i da nije toliko strašno koliko se voli pisati o tome.
Pa evo gradovi Pskov i Voronež. To su gradovi koji izgledaju ko Vukovar 92. Bez pretjerivanja. Brdo kuća, zgrada s rupama od boktepitaj kojeg rata.
Autobus se raspada i vozi po cesti. Turisti ga slikaju u nevjerici

Mislim valjda ima još koja iznimka, a i ova 2 grada nisu na SP-u, ali generalno jest tak.

E da i Novosibirsk, 3. najveći, navodno nije baš tak loš. Frend mi je od tamo.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 14.11.2017., 00:45   #26
Quote:
histon kaže: Pogledaj post
Pa jel ima neka fora da savezi dobijaju odredjeni deo karata? Ono tipa 5% ili tako nesto?
Ovo apliciranje preko fife mi deluje kao da igram loto, tu sam vec otpisao da mogu da dobijem kartu.
ja sam 2006 dobio karte, ali sam aplicirao preko HNS-a. Ne znam sad je li to sve bilo povezano s Fifinom lutrijom, ali me HNS preusmjerio na stranicu ulaznice.com.hr, oni su me kasnije obavijestili o rezultatu lutrije (i pazi ovo taj mail mi je bio oznacen kao spam, skuzio ga zadnji dan kad je trebalo platit karte ), karte sam predigao i platio u nekoj firmi Dekod u Zagrebu
klaudio is offline  
Old 14.11.2017., 00:50   #27
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
To ti je to, ti kao navijač X reprezentacije ne apliciraš za karte Y reprezentacije nego svoje, X reprezentacije. Mislim da se radi o 20-ak posto. Ako je više aplikanata od karata, vrši se ždrijeb.

Možeš aplicirati i za ostale karte, odnosno one u slobodnoj prodaji, ali mislim da to ne želiš.
A čekaj, ali sve karte nisu zapravo slobodne, osim onih šta će dobit hns i igrači za familiju i npr uvijek vjerni? Piše na Fifi da je taj sistem upravo napravljen kako bi svi imali jednaku šansu bit na utakmici? Zašto onda npr. neki Španjolac ne bi ima jednake šanse dobit karte za našu utakmicu kao šta ćemo imat i mi? Ili san malo krivo skužija tvoj post
Ice-and-Fire is offline  
Old 14.11.2017., 00:54   #28
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Pa evo gradovi Pskov i Voronež. To su gradovi koji izgledaju ko Vukovar 92. Bez pretjerivanja. Brdo kuća, zgrada s rupama od boktepitaj kojeg rata.
Autobus se raspada i vozi po cesti. Turisti ga slikaju u nevjerici

Mislim valjda ima još koja iznimka, a i ova 2 grada nisu na SP-u, ali generalno jest tak.

E da i Novosibirsk, 3. najveći, navodno nije baš tak loš. Frend mi je od tamo.
Pskov je vukojebina, tu se mogu složit, Voronjež su sad naselili izbjeglice iz Ukrajine. Od ostalih gradova od osamostaljena Rusije najviše se digao Kazanj. Tatarstan ima neki status autonomije, dosta su popravili infrastrukturu, pogotovo u svom Kremlju, pa i turisti masovno dolaze.
Mogao bi bit zanimljiv i Kalinjingrad jer je europski, praktički jedini grad gdje bi mogao ić autom. Soči također djeluje zanimljivo, na moru je, možda se bude moglo i okupat, a dosta su uložili za olimpjiadu
klaudio is offline  
Old 14.11.2017., 00:58   #29
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
To ti je to, ti kao navijač X reprezentacije ne apliciraš za karte Y reprezentacije nego svoje, X reprezentacije. Mislim da se radi o 20-ak posto. Ako je više aplikanata od karata, vrši se ždrijeb.

Možeš aplicirati i za ostale karte, odnosno one u slobodnoj prodaji, ali mislim da to ne želiš.
Jel mozes postaviti link za apliciranje za reprezentaciju Srbije? Ako je izaslo da se moze aplicirati, ili moram da cekam zreb.
Malo sam glup za tu kupovinu preko interneta pa mi treba sve nacrtati
histon is offline  
Old 14.11.2017., 01:01   #30
Quote:
histon kaže: Pogledaj post
Jel mozes postaviti link za apliciranje za reprezentaciju Srbije? Ako je izaslo da se moze aplicirati, ili moram da cekam zreb.
Malo sam glup za tu kupovinu preko interneta pa mi treba sve nacrtati
Ništa se još ne može aplicirati. Čekamo ždrijeb da vidimo tko će gdje i kad igrati. Apliciramo od 5.12. do 31.1.Možeš kupiti ulaznice sad od 16.11, ali sad je tko prvi njegovo, ali to se ne isplati jer se još nije ždrijebalo. Ovo sad je ipak više prilagođeno domaćinima
Ice-and-Fire is offline  
Old 14.11.2017., 01:06   #31
Quote:
histon kaže: Pogledaj post
Jel mozes postaviti link za apliciranje za reprezentaciju Srbije? Ako je izaslo da se moze aplicirati, ili moram da cekam zreb.
Malo sam glup za tu kupovinu preko interneta pa mi treba sve nacrtati
Tek se možeš prijaviti od 5.12.

Za upis iznad, ne znam što se mijenjalo, ali sam siguran da ćeš, kao navijač Hrvatske (ili Srbije ili bilo koga) imaš neku prednost u odnosu na ostale.

Dat će i savezi obavijesti na vrijeme.
mitch is offline  
Old 14.11.2017., 02:27   #32
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Pa evo gradovi Pskov i Voronež. To su gradovi koji izgledaju ko Vukovar 92. Bez pretjerivanja. Brdo kuća, zgrada s rupama od boktepitaj kojeg rata.
Autobus se raspada i vozi po cesti. Turisti ga slikaju u nevjerici

Mislim valjda ima još koja iznimka, a i ova 2 grada nisu na SP-u, ali generalno jest tak.
Znači vidio si još dva veća grada od njih stotinjak za cjelokupnu sliku.

Mislim ti prikazi derutnih ruševina i groznih vozila skoro pa možeš vidjeti i kod nekih novih europejskih zemalja.

Preporučio bi da pogledaš slikopise i da ne povjeruješ da je baš sve ondje trulež.

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1035453

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=776794

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=973884

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1797498

http://www.skyscrapercity.com/showth...=806564&page=5

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=686500

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1108777
Imran is offline  
Old 14.11.2017., 09:05   #33
Koja je fora da recimo Englezi,Mexicanci,Argentinci ,Irci.,Poljaci..uvjek zaposjednu i ostale tribine a ne samo kvote za njh...sto se apliciraju svud gdi se prodaju karte pa dobiju...meni to izgleda organiziranije.
Nekako mi je cudno da stihijski recimo na Euru u Portugalu ili Francuskoj Englezi zaposjednu prakticki 80 % tribina( cak su to i Albanci napravili kontra Svice)
Gdi zavrse karte od saveza koji nemogu napunit kvotu? (neznam Afrikanci,Arapi ili bolikurcina za repku kao Francuzi,Talijani,Spanjolci)
Galliko fili is offline  
Old 14.11.2017., 13:19   #34
Dajte link od te vesti gde pise da se aplicira od 05.12. Ja nigde to nisam nasao.
histon is offline  
Old 14.11.2017., 13:40   #35
Quote:
histon kaže: Pogledaj post
Dajte link od te vesti gde pise da se aplicira od 05.12. Ja nigde to nisam nasao.
http://www.index.hr/mobile/clanak.as...ort&id=1007422
toniv3x is offline  
Old 14.11.2017., 14:27   #36
Kako se uopće dođe do tih ruskih vukojebina ? Na Moskvu pa onda neki raspadnuti Aeroflotov avion ?
gFlores is offline  
Old 17.11.2017., 13:54   #37
Quote:
Ice-and-Fire kaže: Pogledaj post
histon, sad za par dana, mislim 16.11 počinje druga faza i traje negdje do 28.11. Tu tko prvi uhvati kartu, njegova je. od 5.12 do 31.1 (dakle nakon ždrijeba, kad će većina ljudi vjerojatno i nabavljat karte) apliciraš i random se odlučuje tko će dobiti karte, a tko ne. I onda još imaju mislim 2 faze nakon toga. Ako sam pogriješio, neka ispravi netko
Sve se lijepo i jednostavno vidi ovdje, gore u zaglavlju:

http://www.fifa.com/worldcup/organis...ing/index.html

Jučer je počela druga podfaza prve faze. Tijekom nje se ne mogu kupiti pojedinačne karte za utakmice bilo koje specifične repke, ali se mogu kupiti TST (Team Specific Tickets). Nevolja s TST je u tome što to nisu karte koje prestaju vrijedit kad ti repka ispadne (pa ti onda vrate lovu), nego moraš dalje u turniru pratit momčad koja je izbacila tvoju.

U slijedećoj fazi, koja počinje 5.12 (dakle, nakon ždrijeba, kad se bude već znalo tko, gdje, kada i s kim igra te kuda se sve može eventualno ići dalje) prodavat će se i CST (Conditional Supporter Tickets) za fazu na ispadanje, a to jesu one klasične FYT karte na koje smo navikli u zadnje vrijeme i za koje se onda dobije refundacija ako momčad ispadne.


Quote:
Ice-and-Fire kaže: Pogledaj post
A čekaj, ali sve karte nisu zapravo slobodne, osim onih šta će dobit hns i igrači za familiju i npr uvijek vjerni?
Ne kužim što u stvari pitaš, ali da, dosad je uvijek bilo tako da je dio kvote savez prodao unutar sebe (pa i za UV), a dio je išao na ždrijeb.

Quote:
histon kaže: Pogledaj post
Jel mozes postaviti link za apliciranje za reprezentaciju Srbije? Ako je izaslo da se moze aplicirati, ili moram da cekam zreb.
Malo sam glup za tu kupovinu preko interneta pa mi treba sve nacrtati
U ovoj fazi koja sada traje nema nikakvog linka (kreneš odavde pa klikaš dalje i upisuješ redom kaj od tebe traže), ali te mogu izvjestiti da su od srpske kvote (za aktuelnu fazu) ostale samo još ulaznice kategorije 1 TST4 (sve tri u grupi + osmina finala, po cijeni od US$963) i TST5 (sve tri u grupi + osmina finala + četvrtina finala, po cijeni od US$1364) te ulaznice kategorije 2 TST5 (US$1029).

Za Hrvatsku još ima sveg tog istog uz dodatak prva kategorije TST3 (samo 3 tekme u grupi, cijena US$693).

Quote:
gFlores kaže: Pogledaj post
Kako se uopće dođe do tih ruskih vukojebina ? Na Moskvu pa onda neki raspadnuti Aeroflotov avion ?
Od svih gradova domaćina najgore je povezan Saransk. Jedan avion dnevno, svake večeri leti za Domodedovo.

Ima još sličnih, tek nešto boljih (s po 3-4 aviona dnevno, svi za Moskvu), ali znaju se tu i tamo naći i kakve veze 2-3 puta tjedno za kakav Prag (ČSA), Varšavu (LOT) ili slično. Kalinjingrad je, naravno, AirBalticom povezan s Rigom.

Iz Moskve (i u nju) postoje brzi vlakovi za St Petersburg i Nižnji Novgorod (cca 3 do 4 vure po smjeru), a sve ostale veze vlakovima su nama nepojmljive (od 10 do 37 sati drndanja).

Kao i preklani u Francuskoj, Rusi uvode dosta izvanrednih strogo navijačkih vlakova s kojima će se nakon tekmi moći mahom vratit u Moskvu (kome će tamo biti baza).

Dobra stvar: Svi će ti vlakovi biti besplatni.

Loša stvar: Ono što već spomenuh, radi često i o više desteaka sati drndanja. Npr. zamislite utakmicu Hrvatska - Srbija u Sočiju i onda hrpu Srba i Hrvata kako se zajedno 37 sati voze u vlaku za Moskvu.

Link za te vlakove:

https://tickets.transport2018.com/free-train/schedule

Eh, da, još jedna stvar, vidim da ju još nitko nije spomenuo. Neće, naravno, biti viza za vrijeme SP, ali će zato svki navijač morat imat tzv "navijačku putovnicu":

https://www.fan-id.ru/?locale=EN

Bez nje navodno nema bezviznog ulaska u Rusiju, samo s njom se može rezervirat jedan od tih besplatnih vlakova, a nju se dobije - tek nakon što se nabavi (bar jedna) karta za tekmu.
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 17.11.2017., 16:03   #38
Idemo u Rusiju ... u novim dresovima:

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrik...---496502.html
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 19.11.2017., 22:26   #39
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Idemo u Rusiju ... u novim dresovima:

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrik...---496502.html
Ne znam čemu crni dresovi. Ove garniture koje sada imamo su skroz okej
Ice-and-Fire is offline  
Old 20.11.2017., 13:30   #40
Mislim da se u stvari radi o plavo-crnim dresovima (takvi nekakvi su, uostalom, i postojeći gostujući), a ovi novinari s portala su se malo "zaigrali" temeljem loše kvalitete fotke.
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:10.