Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 16:06   #21
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
ne lupetaj ziva bila
Nitko se neće zajebavati sa tuđom djecom zbog malo kurca.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:08   #22
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Nitko se neće zajebavati sa tuđom djecom zbog malo kurca.
ko to trazi od bilo koga?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:08   #23
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kakve veze to ima sa nepovjerenjem neke sadasnje ili potencijalne partnerice ili partnera?
nikakve.
samo primjećujem da u takvom odnosu postoje razni problemi, osim jebanja.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:10   #24
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
povjerenje se podrazumijeva sve do trenutka dok ne bude naruseno, a idealno bi bilo nikad.

tj ne podrazumijeva se jer mnogi ljudi imaju problema sami sa sobom, ali tak bi trebalo biti.

uopce nije ugodno biti s nekime kome ne vjerujes, a nekima za to ne treba ni povod. uz to, onaj tko zeli varati ce varati i sa bivsima i sa bilo kime pa bivsa uopce ne bi trebala biti problem jer je do karaktera partnera, a ne do trece osobe.
Tacno, jos kad u tom savrsenom svetu ne bi bilo nesigurnih partnera, sve bi bilo potaman. I na forumu se vidi da su mnogi u vezi gde ne veruju partneru, pa su razne kontrole na dnevnom redu. Mislim da je u velikoj meri partner sa detetom odgovoran da se druga strana ne oseca nesigurnom, jer ima i labilnih cura, dok su one sigurne u sebe u manjini, kod njih nema takvih strahova.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:21   #25
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Zašto ženama smeta ako muški ima dijete iz bivše veze?

Znam da će mnogi negirati i početi sa uvredama na osobnoj razini bez da išta znaju o meni, i citirati parole tip "nije zbog djece nego tebe"...

No evo masa primjera, preko neta upoznam neku i sve je super dok ne spomenem da imam sina, on ne živi samnom, viđam ga.

OK, to ćete me izvrijeđati sa parolama da je u meni problem. no što je npr dok me cura niti ne vidi, dakle nisam ja..preko npr chata gdje nema slike, i ovako je sve ok dok se tipkamo.

One koje su korektnije lijepo priznaju. vele ima jako puno muških na izbor i prednost daju onima bez djece. Imam 38 godina, i takve cure i tražim mojih godina. Čak i onima koje i sama imaju djecu i tim nekima smeta. Ne velim da su sve takve ali ispada da većina tako razmišlja.

Dijete je ogromni uteg ako pričamo o novoj vezi. Osim toga ako postoji dijete postoji i bivša žena/majka i odnosi koji su vrlo često dosta zategnuti. Osim toga svaka žena zna, osim ako nije glupa kao kurac, da će muškarac obično biti više naklonjen svom djetetu nego njoj, koja je u životu muškarca uglavnom prolazna pojava ili vječno druga po redu.
Obzirom da su žene dosta sebične i prošli brak ih obično jako smeta, sa djetetom ili bez, radije će preskočiti potencijalne probleme i odabrati slobodnog muškarca sličnih godina...osim ako imaš para pa si time dobra prilika..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:39   #26
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Tacno, jos kad u tom savrsenom svetu ne bi bilo nesigurnih partnera, sve bi bilo potaman. I na forumu se vidi da su mnogi u vezi gde ne veruju partneru, pa su razne kontrole na dnevnom redu. Mislim da je u velikoj meri partner sa detetom odgovoran da se druga strana ne oseca nesigurnom, jer ima i labilnih cura, dok su one sigurne u sebe u manjini, kod njih nema takvih strahova.
nisam ja zaduzen ni za cije povjerenje dalje od toga da sam osoba kojoj se moze vjerovati.

ostalo su patologije.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:03   #27
Znam nekoliko rastavljenih muškaraca i žena sa djecom. Ne trče baš za njima.
Život je ionako težak i brzo prolazi, onda si ga još trebaš sjebati sa nekim tko ima repove iz prošlosti.
Budimo realni, samo si bogataši mogu priuštiti nekoliko brakova i hrpu djece.
Ako već napraviš i rodiš dijete onda pokušaj zadržati taj brak ili vezu, a nemoj tražiti treću osobu koja bi zamijenila jednog od roditelja. Popizdiš od svoje djece, a kamoli od tuđe. Najlakše se rastati i onda očekivati da nađeš slobodnu osobu. Kak ne. Svi su ludi za takvima.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:05   #28
Znam pet žena koje su u vezi s tipom koji ima dijete iz prošlog braka, ne znam nijednu koja je odbila muškarca zbog djeteta.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:23   #29
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
nisam ja zaduzen ni za cije povjerenje dalje od toga da sam osoba kojoj se moze vjerovati.

ostalo su patologije.
Ne slazem se bas sa tobom, jos kako si zaduzen za to da partnerka ima poverenje u tebe, jer ako je stalno provociras sa svojim flertovanjem sa drugim zenama ili se dopisujes, pa krijes telefon cim se pojavi, to nije fer ponasanje, jer nju pravis nesigurnom. To sto ti kazes - veran sam i tacka - mozes da okacis macki o rep, jer to svi kazu i ni jedna zena ti to nece verovati samo na rec. Ono sto pokazujes, to govori najvise o istinitosti tvojih reci. Patologija je kada zenska ludi samo zato sto nekoj poznanici napises po nekad poruku i slicne stvari. To je gusenje partnera i naravno da svako pobegne od takvih stvari.


Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Znam pet žena koje su u vezi s tipom koji ima dijete iz prošlog braka, ne znam nijednu koja je odbila muškarca zbog djeteta.
Jel su svih pet u vezi sa istim tipom koji ima dete?
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:31   #30
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Ne slazem se bas sa tobom, jos kako si zaduzen za to da partnerka ima poverenje u tebe, jer ako je stalno provociras sa svojim flertovanjem sa drugim zenama ili se dopisujes, pa krijes telefon cim se pojavi, to nije fer ponasanje, jer nju pravis nesigurnom. To sto ti kazes - veran sam i tacka - mozes da okacis macki o rep, jer to svi kazu i ni jedna zena ti to nece verovati samo na rec. Ono sto pokazujes, to govori najvise o istinitosti tvojih reci. Patologija je kada zenska ludi samo zato sto nekoj poznanici napises po nekad poruku i slicne stvari. To je gusenje partnera i naravno da svako pobegne od takvih stvari.
mislim da je moja recenica bila jasna i u njoj pise da ne moram nikome nista dokazivati ako sam covjek od povjerenja tj ne radim nista sto bi nekoj normalnoj osobi smetalo. ne varam i trudim se biti castan covjek na svim zivotnim poljima.
zasto bi onda trpio necija sranja?

ako ona ima svoje demone, nek ih ima dalje od mene jer ja takvu ne zelim.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:35   #31
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Jel su svih pet u vezi sa istim tipom koji ima dete?
Jesu, podijelile su se po danima. Vikend mu je slobodan.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:38   #32
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Znam nekoliko rastavljenih muškaraca i žena sa djecom. Ne trče baš za njima.
Život je ionako težak i brzo prolazi, onda si ga još trebaš sjebati sa nekim tko ima repove iz prošlosti.
Budimo realni, samo si bogataši mogu priuštiti nekoliko brakova i hrpu djece.
Ako već napraviš i rodiš dijete onda pokušaj zadržati taj brak ili vezu, a nemoj tražiti treću osobu koja bi zamijenila jednog od roditelja. Popizdiš od svoje djece, a kamoli od tuđe. Najlakše se rastati i onda očekivati da nađeš slobodnu osobu. Kak ne. Svi su ludi za takvima.
Zašto bi netko ostao u braku i trudio se da to opstane ako nikako ne ide? To nije dobro ni za djecu.

Nije se najlakše rastati. Za to treba puno hrabrosti, pogotovo ako si financijski ovisan o svom suprugu/supruzi.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:39   #33
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Jesu, podijelile su se po danima. Vikend mu je slobodan.


Jako me veseli jos jedna mizogina tema
Kakva gomila gluposti nadrobljena u uvodnom postu
I ja mislim da je razlog neki drugi, a zene su ocito pristojne, pa se izvuku na djecu.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:41   #34
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post


Jako me veseli jos jedna mizogina tema
Kakva gomila gluposti nadrobljena u uvodnom postu
I ja mislim da je razlog neki drugi, a zene su ocito pristojne, pa se izvuku na djecu.
Vjerojatno komunikacijske vještine. Bo...
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:50   #35
Da, definitivno zbog pravopisa.

Slažem se da ženama ne smeta što imaš djecu, osim ako se ne radi o jako mladim curama, a i to nije pravilo. Samo je bitno da to ne spominješ odmah, nego tek nakon što vam veza zaživi.

Prvo kvalitetan seks, a tek nakon toga priče o djeci.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:55   #36
kak da se ne spominje ono najvaznije u zivotu? to je smijesno.

da mi to neka slaze tj odgodi spominjanje djeteta par mjeseci, dobila bi nogu jer bi izgubila moje povjerenje. samo zato, ne radi djeteta. cak bi bio sretan da ima dijete pa ne bi morali imati zajednicko.

nije ni cudo da je svijet dejtanja tak u kurcu kad je nekima normalno da presute tak vaznu stvar.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:24   #37
Smeta mi jer mu nikad nebi bila na prvom mjestu, a i redovni kontakt s bivšom mi nije ni malo privlačan.
Ako već mogu birati, uvijek radije bez "utega"!
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:57   #38
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Smeta mi jer mu nikad nebi bila na prvom mjestu, a i redovni kontakt s bivšom mi nije ni malo privlačan.
Ako već mogu birati, uvijek radije bez "utega"!
Kad se zaljubiš ne možeš birati
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:59   #39
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Da, definitivno zbog pravopisa.

Slažem se da ženama ne smeta što imaš djecu, osim ako se ne radi o jako mladim curama, a i to nije pravilo. Samo je bitno da to ne spominješ odmah, nego tek nakon što vam veza zaživi.

Prvo kvalitetan seks, a tek nakon toga priče o djeci.
Nadm se da si ovo napisao kao zezanje, a ne da imas takvo misljenje da je neiskrenost i seksualno iskoristavanje bolje, nego da se sa osobom iskreno razgovara. I pre nego sto postavis pitanje, seksualno iskoristavanje zato sto mozda ne bi htela da ima seks sa tobom, ako imas decu i mozda ne bi uopste htela da ulazi u nesto vise sa tobom, a ti to namerno precutis. Pises kao da se ne druzis sa obicnim devojkama, nego samo sa profesionalkama. Njima ne moras nista reci za jednu dozu seksa, ali kada hoces neku vezu, onda ne mozes tako da se postavis i da pocnes vezu sa precutkivanjem, sakrivanjem i neistinom, samo da bi dobio malo seksa. To je jadno.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:03   #40
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Kad se zaljubiš ne možeš birati
Tesko je zaljubit se kad ti je prvi kriterij da druga strana nema djecu.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.