Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2018., 09:47   #81
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da se svi muški koji nemaju curu žale na ružnoću.
Pa možda da ih ovi lijepi demantiraju, možda ni oni nemaju baš uvijek sreće s curama, suprotno njihovim očekivanjima
Ne,razlika je velika

Lijepi nemaju sreće s ljubavi,a ružni niti sa curama(pokušajima istih).mnogima je dovoljno da bude samo sladak dečko,i neki loš ulet će eto baš biti "slatki ".
slavišab is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 09:59   #82
Quote:
Zmajko10 kaže: Pogledaj post
Ovo pitanje me muči već duže vrijeme, kada se pogledam u ogledalo kod kuće vidim prosječnog tipa dok npr ako je to negdje vani ispadam znatno ružniji . Također na slikama gotovo uvijek ispadnem loše, jedan dodatan plus tome da sam lošeg izleda je i to da do sada nikada nisam imao curu čak se nikada nisam ni poljubio . Da sve ne bude baš toliko ružno par cura mi je reklo da sam ''sladak'' ali uostalom to govore gotovo svakom drugom tipu.

Je li ovo dovoljan dokaz da sam ispod-prosječnog izgleda?
Postoji li neki način kako to dodatno potvrditi?
Na slikama ispadaš loše jer se ne naslikavaš pa ne znaš zauzeti dobru pozu i nabaciti lijep osmjeh, pa odaješ nekakav čudan dojam. To se sredi s praksom, aparat u ruke i namještaj se malo..

Kako znati da li si ružan, jednostavno, recimo na kasi kad kupuješ nešto uleti s nekom pričom i zezancijom blagajnici. Na faci i u očima ćeš vidjeti jesi zanimljiv i privlačan ili nisi (osmjeh, pogled, govor tijela). Ako spadaš među viši prosjek ljudi će ti se instinktivno nasmijati je te smatraju lijepom i privlačnom osobom, što zbog ljepote što zbog pristupa (prosta ljudska psihologija da se nastojimo svidjeti). Ukoliko nisi lijep ljudi će ti pristojno odgovoriti i nastaviti sa svojim poslom i neće te mnogo doživljavati, ljudi se klone ružnih ljudi..
Primjer također, obučeš se lijepo i glumiš neku facu, da vidiš kako se reakcije drugih na tebe iz temelja promjene. Uđeš u radnom odjelu umazan i reakcije su suzdržane, sa tobom će se poistovjetiti radnica jer zna kako je rintati po čitav dan pa će te pitati kako ide, kriza je, mala plaća, puno posla, loša država...dobit ćeš suosjećanje a ne privlačnost i divljenje..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:05   #83
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
ako nije ruznoca, onda su u pitanju manjak novaca i zlocesti energicni muskarci za kojima zene trce.
uvijek isto i u krug.
nek se obogate i postanu zanimljivi.
Haha al ima nešto i u karizmi

Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Vidiš da je ovo jedna od rijetkih takvih tema gdje se i autor slaže da mu nije jedini problem što je ružan, samo tvrdi da bi mu bilo lakše da je zgodan jer bi onda sve ostalo bio manji problem.
Nemoj okretati na tipično ružan sam, niti jedna me zbog toga neće kmečanje. Nema toga ovdje.
OPu mogu samo poručiti da jbg, nemaš izgled, nemaš karizmu, nemaš pare i to je jebeno ali to ne znači da nemaš izbora. Samo da ti je izbor možda malo van onoga što ti gledaš.
Problem je što žene kojima nije presudan niti jedan od ona tri kriterija već samo traže nekog stabilnog (u svakom pogledu) ne možeš pronaći, one su nigdje. Zarobljene u istim takvim posao-kuća obrascima kao i ti sam. Ili će vas netko upoznati ili ti ostaje internet gdje su udostoje poneka izaći. Nema treće opcije.
Stabilan..emocionalno?

Ma sve se oko toga vrti, više-manje..inače zašto bi ga to zanimalo? Al ja sam se osvrnula na Devin komentar pošto se on uvijek hvali kako je zgodan Možda bolje da se autor bazira na neke druge kvalitete, ionako mu govore da je sladak..pa nije u izgledu problem..



Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Pa ne znam meni je to sve cista percepcija individualaca. Ti volis plavo, ja volim zeleno. Tebi zeleno ruzno isto kao i meni plavo.
Svatko je nekome lijep isto tako i ruzan. Mozes ti biti ruzan 4/5 osoba i obrnuto tako da. I opet svaka od tih nece ponudit isto misljenje. Netko ce reci sladak, lijep, lijepi osmijeh, bla bla.
Pa da, upravo tako



Quote:
slavišab kaže: Pogledaj post
Ne,razlika je velika

Lijepi nemaju sreće s ljubavi,a ružni niti sa curama(pokušajima istih).mnogima je dovoljno da bude samo sladak dečko,i neki loš ulet će eto baš biti "slatki ".
Lijepi i naivni ha ha
A ružni znaju biti manipulativni pa onda ipak nađu način da nešto zbare. Gagi je jučer dao lekcije o tome, nek se ugledaju na njega
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:26   #84
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa da, upravo tako
😉😉😉
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:31   #85
Ako bas si kukavica uzivo odi na badoo i salji poruke onima od 35 do 45 koje lose izgledaju, pitaj izravno za sex i garantirano sevis isti dan. Ako naravno ti izgled nije bitam, a nije, onda samo deri da steknes iskustvo. Samo pazi cim je okines brisi profil i nedaj joj podatke o sebi, koristi jednokratni bon i kupi nivi za drugu, da ti se ne bi lujka nakacila a jos gore da ti ne bi podvalila dijete.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:32   #86
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Haha al ima nešto i u karizmi


...
naravno.

ako imas energiju u rangu kuhane svinjske nogice, interesi su ti igrice i skupljanje salveta, ne znas se normalno razgovarati, onda izgled ne vrijedi ni pisljiva boba.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:33   #87
Quote:
Zmajko10 kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što ja nemam nikakvu osobnost , nisam ništa ''ekstra'' zanimljiv . Tipičan dečko iz tipičnog grada koji vodi tipičan život , tako da ja svoju potencijalnu ružnoću ne mogu nadomjestiti gotovo ničim.
Bojim se samo da sam dobio savršenu kombinaciju : ružnoča + nezanimljivost i dosadnjikava osobnost = recept za samoću do kasne starosti možda čak i smrti.
daj metni sliku da procijenimo.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:34   #88
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
daj metni sliku da procijenimo.
I onda ti nama svoju. 🙈
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:47   #89
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
I onda ti nama svoju. 🙈

ja sam bila neki dan na procijeni ljepote.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:57   #90
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
ja sam bila neki dan na procijeni ljepote.
Ma gdjeee ? 😱
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 17:24   #91
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Ma gdjeee ? 😱
Hrvatsko društvo manekena ti daje procjenu za 250 kn.
Isto kao što Mensa daje procjenu IQ-a za 150 kn.

Plati, pa ćeš znati koliko si ružan/lijep, ako ti to što znači.
P.s. ja ti dam procjenu povoljnije, za 150 kn.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 17:36   #92
Znaci platim 250kn da mi netko samo potvrdi da sam lijep ? Hahaha why would i do that. 😂 rijesavao sam dosta Mensinih testova online. 😝 i to mi je poprilicno visoko. 😂😂😂
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 18:19   #93
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
Ako bas si kukavica uzivo odi na badoo i salji poruke onima od 35 do 45 koje lose izgledaju, pitaj izravno za sex i garantirano sevis isti dan.
Eh kad bi to tako jednostavno bilo. Tam i najveci gabori od zena seve prilicno zgodne komade i ak si i prosjecan tesko ces posevit nesto.

Uzivo je puno lakse, pogotovo ak je pijana.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 20:09   #94
https://www.reddit.com/r/amiugly/
Bugsy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 09:18   #95
ok, jel se samo meni čini svi koji postaju na reddit u biti ok izgledaju? onak, normalna prosječna cute ekipa, tak bi instagram izgledo bez šminke i filtera.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:57   #96
Ne čini ti se, na redditu ih ima čak dosta koji su iznadprosječni, osobito cura.. Drugi im napune glavu glupostima, a i ne znaju se dovoljno dobro prezentirati, pa traže savjet.
ReachTheRoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:24   #97
Quote:
Zmajko10 kaže: Pogledaj post
Da sve ne bude baš toliko ružno par cura mi je reklo da sam ''sladak'' ali uostalom to govore gotovo svakom drugom tipu.
Ovo ti znači da nisi lijep.
Ne dokazuje da si ružan.
Ak si i sam svjestan da one to govore svakom drugom tipu, ondak si prosječnog izgleda.

__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:31   #98
Mene samo zanima što kada saznamo da smo lijepi? Što dalje?
Volimzivotne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:32   #99
Quote:
Volimzivotne kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima što kada saznamo da smo lijepi? Što dalje?
Onda se samo trebas zdebljat i zbildat da budes jak ko bik da mozes krave prcat. 😂😂😂
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:42   #100
Quote:
Volimzivotne kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima što kada saznamo da smo lijepi? Što dalje?
Onda su svi tvoji problemi riješeni
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.