Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 19:58   #21
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Meni je takva izjava, blago rečeno - glupa.

Djeluje kao patničko-poetičan pokušaj da joj ustvari kažeš (ili ona tebi) da ti se ne sviđa dovoljno... Ili uopće.
Men nije jasno kak se nađeš u situaciji da kažeš tak neš nekome.

Jel to ona kao famozna "forumaška iskrenost"? Ne razumin ovu temu.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:01   #22
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Meni je isto. Nije mi pozeljno saznanje da se partnerici svidam ko stari pokvareni frizider.

Ako se osobi ne svidam, ili se ona meni ne svida, nije mi pozeljna cak ni za ONS.

Kaj se tice pitanja teme, prihvatljivo mi je za.. ljetne avanturice? Cak se mogu i zajebavat na tu temu s osobom s kojom sam.
A jbg, ne znam koliko smisla ima da na ovakva pitanja ovako odgovara netko kome je lakše doći do seksa, ili veze, nego počešat jaja
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Jasno ti je da ovdje piše "ma nek se ona meni sviđa o Nek daje pičke, ako joj se ne sviđam njen problem"?

Onaj trenutak kad joj oči zasvjetlucaju onako i kad se ne može prestati smijuckati, a ti znaš da je to zbog tebe. Neprocjenjivo.
Onda piše i "Ma nek se on meni sviđa, i nek me zagrli pred spavanje, boli me briga kako je njemu." Naravno, ako ćemo ići toliko u krajnost. Danas želim više, ali meni je takva situacija(ako zanemarimo jednu stvar koja mi je bila neprihvatljiva i tada) bila dovoljna. Meni u toj situaciji ništa nije falilo. Ona je bila s osobom koja joj se sviđa(nebitni motivi sviđanja, ali to je tada bila činjenica), ali joj je bitno da se i ona meni sviđa. Nije bitno što je meni dovoljno bilo da ja kraj nje mogu biti ja, da se ne moram glupirat i izigravat pelikana za pišljivu kavu s nekim(karikirano, naravno).

Danas sam u situaciji da znam da i ja smijem biti zaljubljen. Ili sretan. Ili s osobom koja mi sesviđa. Sigurnija mi je ona pozicija bila, ali je ljepša ona kad ti je fkt lijepo zbog nekoga, nego kad nekoga samo usrećuješ.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:18   #23
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Biste li rekli osobi koju upoznate i sviđa vam se da znate da vam neće bit zadnja u životu?
I s druge strane, biste li bili s takvom osobom za koju znate to da zna da joj nećete bit zadnja?
To se onda ne zove veza, nego avantura ili ff-odnos. Ako imaju drugaciji stav, a opet prihvate takvu "vezu", to su nesigurne osobe, koje zele da se nadaju da ce se druga osoba zaljubiti u njih ili pate od megalomanije, pa misle da ce promeniti drugu osobu. Oni koji svesno udju u "vezu" koja nije veza da bi se zabavili, nemaju problem sa time. Za mene takve stvari ne dolaze u obzir jer ja postujem sebe.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:55   #24
Nimalo iznenađujuće za tebe da ti ne bi reko
OT: da, bila bih.
Jer ovi drugi koji to kažu, ionako lažu
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:03   #25
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post

Očekujem svakakve odgovore, ali smatram da se to ne treba govorit
What a shocker. Još jedna tema u kojoj iskrenost i direktnost trpaš pod creepy.


Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:20   #26
Uopće ne kužim temu.
Bit ću s nekim jer mi se sviđa, a ako mi se sviđa nemam pojma hoće li mi ili neće biti zadnji. O tome ni ne razmišljam jer mi je tada on jedini na pameti, a ne neki tamo imaginarni sljedeći. S druge strane, ako mi se ne sviđa dovoljno ili mi se prestane sviđati nakon nekog vremena, neću ni biti s njim.
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:42   #27
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Ako imaju drugaciji stav, a opet prihvate takvu "vezu", to su nesigurne osobe, koje zele da se nadaju da ce se druga osoba zaljubiti u njih ili pate od megalomanije, pa misle da ce promeniti drugu osobu.
Nesigurnost nema veze sa obrascom ponašanja, nesigurna osoba može radit što hoće, ostat će nesigurna. Neki nose roze majice zato što su sigurni, a neki zato što su nesigurni.
I kako to misliš drugačiji stav? Pa logično je zaključit da su dvoje ljudi zajedno jer imaju zajednički stav. Stav da su u vezi. Ili stav da različiti njihovi stavovi ne moraju utjecati na njihovu vezu?
sarkomirkof is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 23:08   #28
Quote:
sarkomirkof kaže: Pogledaj post
Nesigurnost nema veze sa obrascom ponašanja, nesigurna osoba može radit što hoće, ostat će nesigurna. Neki nose roze majice zato što su sigurni, a neki zato što su nesigurni.
I kako to misliš drugačiji stav? Pa logično je zaključit da su dvoje ljudi zajedno jer imaju zajednički stav. Stav da su u vezi. Ili stav da različiti njihovi stavovi ne moraju utjecati na njihovu vezu?
Cini mi se da nisi razumeo ono sto sam napisala, jer ti primeri govore o necemu sasvim drugom.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 23:14   #29
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Biste li rekli osobi koju upoznate i sviđa vam se da znate da vam neće bit zadnja u životu?
I s druge strane, biste li bili s takvom osobom za koju znate to da zna da joj nećete bit zadnja?

__________________________________________________ _

Očekujem svakakve odgovore, ali smatram da se to ne treba govorit jer da druga strana, žene pogotovo, neće tolerirat takve normalne stavove čak ni u početku, niti creepy postupak govorenja istine, jedina je razlika u razini do koje će druga strana biti creepy i odlučna u nastojanju da sazna istinu (od izravnog zapitkivanja do suptilnog ucjenjivanja igranjem igrica) i vaše spremnosti da lažete ili da odlučno srežete creepy ponašanje, te, u krajnjoj liniji, spremnosti obje strane da produže dalje ako im ne bude odgovaralo ponašanje druge strane (želja za slobodom i iskrenost s jedne i spremnost za ucjenjivanje s druge strane).
Kad sam znala da mi nisu zadnji, nisam to govorila.
Obrnuto, kad sam znala da je zadnji, odmah sam mu to rekla.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 23:23   #30


Moj obol temi.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 00:44   #31
redovito se teme gdje su ljudi nekompatibilni tako komentiraju, naprimjer po godinama.. da se podrazumijeva kako je to neupitno.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 14:41   #32
Ako znaš da ti neće bit zadnji onda ti se očito ne sviđa dovoljno. A to druga strana itekako osjeti, tako da su riječi suvišne.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:12   #33
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post
dire, možda je ljigava, ali je prilično jasna...motiv iza toga može biti samo nepovoljan po tebe pa ono il bježi...il znaš u što si se uvaljala...a ljiga si je očistila onu mrvu savjesti što ima
Ne kažem da nije jasna, samo da se tak nešto može izreć i na manje takav način .

Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Men nije jasno kak se nađeš u situaciji da kažeš tak neš nekome.
Da, ne znam.


Quote:
Jel to ona kao famozna "forumaška iskrenost"? Ne razumin ovu temu.
Možda.
Meni je fakat samo wtf.
Kak ti se ta cijela rečenica posloži u glavi i onda dobiješ još poriv to izgovorit?

Daj samo osobi reci da ti se ne sviđa i ajbok.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:29   #34
Budeš s osobom koja s vremenom krene očekivati da joj govoriš kako ti je ona super. Kako ti je s njom super i slično. Onda joj objasnim zašto joj to ne govoriš. I dalje vidiš u toj situaciji da ti je zadnja

Doduše, nije da sam poslije bio u vezi, pa ako me šleper strefi, i je zadnja
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:17   #35
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Budeš s osobom koja s vremenom krene očekivati da joj govoriš kako ti je ona super. Kako ti je s njom super i slično. Onda joj objasnim zašto joj to ne govoriš. I dalje vidiš u toj situaciji da ti je zadnja

Doduše, nije da sam poslije bio u vezi, pa ako me šleper strefi, i je zadnja
Zasto si bio u vezi s osobom koja ti nije super? Ili sam ja nesto krivo shvatila
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:21   #36
Kuzis nema sanse
superone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 18:58   #37
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Zasto si bio u vezi s osobom koja ti nije super? Ili sam ja nesto krivo shvatila
Zato što si došao do očaja, jer svi oko tebe briju, jebu se, ulaze u veze, izlaze iz veza, vjenčaju se, a ti jebene planine pomičeš da na kraju ni do spoja ne bi došao. S osobama koje ti se također ne čine super, ali odlučiš prići(ili u online slučaju javit se), jer ti je simpa osmijeh, pogled, pozdrav koji ti je uputila.

Onda dođeš do toga da možda stvarno ne gubiš ništa ako budeš s osobom kojoj ne moraš skidati zvijezde da bi ona razmislila o kavi (i tu govorim o sasvim prosječnim curama, tada. Sada to ne radim), nego joj se sviđaš i normalna je.

I zato velim, na svojoj temi, da želim i ja osjetiti fuckin vatromet. Pa makar me koštalo.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 19:29   #38
"kad biste znai da vam je danas zadnji dan zivota, biste li ga proveli drugacije nego inace, posebice kad biste znali da ako napravite nesto drugacije, to ne bi bio vas zadnji dan?"

OT: apsolutno bih. nema sigurnijeg zaklona od znanja da ti nesto nije zadnje.
s druge strane, kad bih znao da mi je neka osoba zadnja, odgadjao bih ju koliko god bih mogao, jer iza nje nema nista.

ovo sve, naravno, pod uvjetom da mozemo znati ista i sekundu unaprijed.
srecom, ne mozemo.
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:56   #39
Quote:
Junona 88 kaže: Pogledaj post
ako se radi o ulasku u novu vezu i upoznavanju ako mi ne paše u svim segmentima ne bih se zamarala ulaskom u vezu nego bi to držala neobaveznim druženjem s time da bi to rekla drugoj strani...pa ako želi otići nek ode...


i ništa ne hladi brže nego pogled osobe koja te više ne voli, želi...
Hehe, ovdje nije rijec o tome.

---------------------------------------------

Isprike, nisam u mogucnosti multiquoteat prilikom odgovora, na mobitelu sam, ako cu dobit karton zbog toga ok.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:58   #40
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
gdje je nestala stara dobra ležernost u odnosima u smislu 'uživaj u putovanju pa dok traje??'

divim se ljudima koji od starta znaju sve i molim recept. ja nikad ne znam. kako?! kako?! please do share.
Lezernost kao stav je ok, a sto se tice znanja...pa ovisi o tome koliko ti je stalo. Ne do doticne, nego do onog drugog. Kad ti je dovoljno stalo, znas.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.