Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2006., 11:07   #21
ja imam gel/peeling za tuširanje od kokosa i lotosa, nema SLS-a, pa sam ga zato kupila i dobar mi je.

imam i tonik od ruže - hm, lorelov mi je bolji, ovaj mi je nekako prerijedak, šta ja znam... sviđa mi se malo pakiranje, prakično kad idem na put

i još imam losion za tijelo s maslinama - pa nije loše, brzo se upije.
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 10:43   #22
Ja ponekad koristim njihove sapune i super su mi, iako mojim ukućanima ne odgovaraju jer se ne pjene dovoljno i dosta su kremasti pa nemaju osjećaj da su nakon pranja njima dovoljno čisti. U sastavu nema sls-a i dr gadosti, a meni je vec to dovoljan plus, a i fino mi miriše (favoriti su: buttermilch, kokos, med). I mlijeko za tijelo od divlje ruže i šipka mi je super, brzo se upije, miriši prirodno, nema konzervansa i parafina. I tekući sapun za ruke, za koji se može kupiti i ekološki prihvatljivo pakiran refill mi isto divno miriši i također se slabo pjeni. Probala sam i tonik od ruže, meni se činio jako blag i jako neučinkovit istovremeno, kremicu za lice od ruže koja se meni prebrzo upijala, a nedovoljno je vlažila i kremicu za lice od avokada (ako se ne varam) koja je pak za jako jako suhu kožu i dosta je masna. Prirodno miriši i kome treba masti, a ima osjetljivu kožu mislim da bi mu ova mogla odgovarati. + kao dokaz da stvarno nemaju konzervansa-- ta mi se kremica pokvarila nakon mjesec dana, kad sam je po ljeti ostavila izvan frižidera, na relativno toplom mjestu, spljesnivila je jadna skroz.. Ubuđavila se, što bi rekli susjedi..
vjetrasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 23:25   #23
probao tko njihova ulja?

mislim da su 2 vrste..s narančom i jos nekim čudesima
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 11:51   #24
a ulja su za sta? tijelo? lice?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 13:02   #25
tijelo, u staklenim flašicama
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 13:15   #26
Ja sam prekjučer kupila kremu za normalnu/mješovitu kožu na bazi aloe vere i shea maslaca i mogu reći da je pravo osvježenje nakon pregršta skupih krema. Nema kemikalija i baš mi godi faci, čak fino djeluje na kožu i sad za vrijeme Pms-a. Samo malo sam skeptična prema tim niskim cijenama, al vrijeme će pokazati.....
I da, piling im je koma.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 13:41   #27
Quote:
emergence kaže:
probao tko njihova ulja?

mislim da su 2 vrste..s narančom i jos nekim čudesima
ja ti koristim za protiv celulita, koža mi se preporodila nakon nekih 5-6 puta šta sam se mazala, savršeno mekana i glatka
e sad koliko na cel djeluje ne znam, jer ako je koža glađa i cel se manje vidi, no ja ga imam samo malo na guzici, pa sam zadovoljna jer dovoljno stegne i zgladi pa se skoro niš više ni ne vidi
s tim da je ovo ulje dovoljno dobro da ga stavljaš po cijelom tijelu, ja izbjegavam jedino po grudima i na dekolte

sigurno ga kupujem i drugi put, a probat ću i ona druga dva
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 13:45   #28
ajme honey super zvuči!
ubost cu si onda to protiv celulita.

samo mi reci koliko ti to ulje traje?
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 13:50   #29
pa bočica ti je mislim 100ml, potrošila sam trećinu, koristim već jedno tri sedmice, trackam se dva-tri puta sedmično, pa ti računaj

e da preeeeeeeeeeeeeeeeeedivno miriše kad ga stavljaš na kožu, onak u bočici još ima neki jači miris, ali kad ide na kožu limun i ružmarin rade savršenu kombinaciju za nos
baš je mix nekih odličnih ulja, pročitaj na onom topicu "uvod u prirodnu kozmetiku", baš sam nešto pisala - na predzadnjoj str. čini mi se
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 13:52   #30
evo da samu sebe citiram sa onog topica

"sastojci su soja ulje, ružmarinovo ulje, limunovo ulje, bademovo ulje, jojoba ulje, još niz nekih koje ne znam prevest s njemačkog i mix eteričnih ulja - stoji da je većina iz kontroliranog biološkog uzgoja, bez konzervansa i mineralnih ulja"
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 16:16   #31
odlično
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 18:48   #32
danas sam u dm-u piknula njihov dezic roll-on od nevena...nisam ga prije primjecivala,pa pretpostavljam da je novi..fino mi mirisi i lijepo obecavajuce izgleda,pa javim jel cemu
i naravno labelo njihovo od nevena-bez premca za ove hladne zimske dane
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 07:54   #33
Izašla je i nova krema za oko očiju i dnevna protiv bora i kao zaštita od sunca.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 18:09   #34
Quote:
lianne kaže:
danas sam u dm-u piknula njihov dezic roll-on od nevena...nisam ga prije primjecivala,pa pretpostavljam da je novi..fino mi mirisi i lijepo obecavajuce izgleda,pa javim jel cemu
i naravno labelo njihovo od nevena-bez premca za ove hladne zimske dane
evo da se updejtam-dezic je savrsen...jako njezan,jako finog mirisa-a postojan i drzi...tople preporuke
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 21:51   #35
jel netko probao skidac sminke s nevenom?
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 11:11   #36
imam njihovo labello i lijepo miriši prekrasno njeguje usta a ima sjaj kao neko super ultra sjajilo.
Matheica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 12:09   #37
piling za tijelo od kokosa im je savrsen
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 00:41   #38
kupila to anti celulitno ulje i bas mi je fino, svidja mi se kako mirisi, ne upija se dugo i koza je glatka, dal pomaze kod celulita jos neznam jer ga ima tek dva dana ali imam sve pohvale osim sta je u staklenoj boci, draza bi mi bila plasticna da je lakse istisnut ulje a ovako moram iskapavat kap po kap to cudo
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 12:38   #39
Quote:
Ponosna kaže:
Ja sam prekjučer kupila kremu za normalnu/mješovitu kožu na bazi aloe vere i shea maslaca i mogu reći da je pravo osvježenje nakon pregršta skupih krema. Nema kemikalija i baš mi godi faci, čak fino djeluje na kožu i sad za vrijeme Pms-a. Samo malo sam skeptična prema tim niskim cijenama, al vrijeme će pokazati.....
I da, piling im je koma.
e, kakva je ta krema? jel se brzo upije? ja ne volim bash da mi se SVE upije, onda mi je koza nekak malo suha ..... a opet razmisljam da je kupim jer sadrzi shea maslac..... i jel to krema protiv pristica ili za "normalnu" kozu....?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 14:42   #40
Quote:
Matheica kaže:
imam njihovo labello i lijepo miriši prekrasno njeguje usta a ima sjaj kao neko super ultra sjajilo.
odlicno je labelo...ja sam stalno na njemu.svima ga preporucujem da ga probaju
samo sto meni smrducka(nema bas neki miris,ali za usta je fantasticno i stvarno se dosta sjaji)
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.