Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2006., 12:11   #1
Vjenčano intimno rublje

Jeste li već odlučili što ćete odjenuti ispod vjenčanice?
Bila sam u par dućana sa intimnim rubljem al uglavnom su mi rekli da nemaju nikakvih kolekcija za vjenčanja već da svatko to sebi iskombinira. U Lisce su mi pokazali neke modele al su mi skroz nekako obični A tila bi nešto pa... zavodljivije Vjerojatno ću morat kupit 2 kompleta Jedan za ispod vjenčanice, čisto funkcionalni, i drugi estetski za poslije
Šta vi mislite o tome? Ima neka preporuka di se može naći nešto fino?
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 12:17   #2
I ja sutra krećem u potragu, najviše se bojim traženja grudnjakaaaa, to mi je boljka... U kojim si ducanima bila osim u Lisci
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 12:25   #3
Bila sam po Splitu par dućana Ne znam sad sva imena, Triumph i neke druge na koje sam naišla. Al to je bilo ima par miseci. Trebala bi opet krenut u potragu pa vidit jel im išta novo došlo.
Općenito od Lisce mi ne odgovaraju grudnjaci, probala sam ih par i nekako me skroz utegnu, košarice mi ne odgovaraju A ako mi odgovara košarica onda mi je ono oko leđa široko
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 12:26   #4
Imamo iste probleme, ako mi pašu košarice oko leđa mi je preširoko ali i to dok nadjem je već veliki napredak, obično mi niš ne paše...
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 12:32   #5
Slažem se Zadnji put sam uspila naći neki na magnet kopčajne nazad i mogla se podesiti širina oko leđa Kupila sam ga, al košarice mi nisu dovoljno push up pa mi ni to nije najsretnije rješenje
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 14:01   #6
ja grudnjak nasrecu ne trebam, ali mi zato trebaju tangice boje kože ja onim finim rubom kaj se ne vidi... prijedlozi?
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 14:03   #7
Quote:
flakey kaže:
ja grudnjak nasrecu ne trebam, ali mi zato trebaju tangice boje kože ja onim finim rubom kaj se ne vidi... prijedlozi?
benetton ih je imao
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 14:58   #8
Quote:
flakey kaže:
ja grudnjak nasrecu ne trebam, ali mi zato trebaju tangice boje kože ja onim finim rubom kaj se ne vidi... prijedlozi?
ma to ti ima u lisci i triumphu 100% samo nije bas jeftino al samo se jednom zenis
luna57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 15:29   #9
E cure, imam pitanje
Gdje bi bilo najbolje kupiti sexy donje rublje. Ono, mislim

Samo da ne bude sintetika. To ni pod razno, al da ne bude ni preskupo. Mislim ja racunam da cu oko 300 kuna morati izdvojiti.

I recite po iskustvu ili ukusu, sto je bolje nesto tipa beby dol s kosaricama i ispod tange, ili komplet grudnjak i tange ili pak nesto trece

Ponizno zahvaljujem
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 15:31   #10
Meni super donji vesh ima intimissimi u king krossu..i tamo sam definitvno nasla odlicnu kombinaciju za vjencanicu..pogledajte curke..ili u palmersu..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 18:17   #11
a kakav sisnjak nosit ako imaš onaj korzet bez naramenica?
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:12   #12
U subotu si idem kupiti donji ves
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:14   #13
Quote:
Afrika paprika kaže:
a kakav sisnjak nosit ako imaš onaj korzet bez naramenica?
Ja ga necu imati. Haljina je tako mrak da me drzi skroz skroz i ne treba mi nista ( a ja imam cetvorku koja naginje na peticu).

Al o tome sam i ja brinula kad sam isla traziti vjencanicu, al kad sam ovu probala. Covjece skoro pa bih mogla akrobatski RnR plesati (da nije tako duga) kako se drzi za mene
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:22   #14



a ako imaš neku koja ti prati liniju tijela do ispod guza pa se rub gaća vidi?
ja još nigdje nisam uspjela nać gaće (u to i tange idu) kojima se rub nije vidio na tak osjetljivom i glatkom materijalu.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:25   #15
PA ugledaj se malo na americke zvijezde i zvjezdice - ko je jos vidio gace nositi

Ma salim se. Ono sto ti mogu preporuciti je Anita u Gundulicevoj. Probaj. Ja sam za sebe samo tamo uspjela naci ikakvo normalno donje rublje
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:29   #16
Ma i moja je gornji korzet, i ja sam isto razmisljala da ne uzimam grudnjak, jer i u ovoj haljini sto se presvlacim gore je korzet i jednako me stegne, al ziher je ziher.
Da mi "gospodicna" ne bi pozdravila goste, pri plesanju i skakutanju
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 14:24   #17
paprika-a kakva je tvoja haljina?jer iz opisa mi se cini da imamo istim problem-moja je uska ,pripijena uz tijelo od saten svile dakle ocrtava svaku sitnicu....meni su rekli ili da podstavu jos dodatnu usijem ili one string tange-znas dental floss tange-samo spagica ja sam si kupila gace-steznik na kojem se garant ne vidi niti jedna linija pa cemo vidjet.......
http://www.spanx.com/pls/enetrixp/!stmenu_template.main
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 10:34   #18
ne udajem se ali možda vam pomogne: Schiesser bi trebao imati svoju poznatu liniju SecondSkin, koja je napravljena bez savova. Nadam se da imaju i finiju varijantu, ne samo sportsku! Good luck!
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 12:51   #19
Im ove u boji koze, kostaju oko 10 Eura



trebalo bi ih biti i bez ove aplikacije.

Ispod bijeli hlaca se ne vidi i ispod uskih haljina isto ne - bar iz mog iskustva. Nisu bas najsexi, al prakticne
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 14:49   #20
Kupila sam grudnjak u Nami, od Lisce. 217 kn, prekrasan je ali nisam mogla naci nikakve lijepe tangice uz njega. I naravno bijele samostojeće najlonke
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.