Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2015., 01:43   #81
Zdravo, ljudi:-)!

Imam pitanje: uzasno bi rado isla na Sljeme na skijanje ovih dana, po mogucnosti preko tjedna, ali mi silno guglanje jos nije uspjelo razjasnit jel na Sljemenu ima nekih ducana gdje se moze iznajmit oprema, ko vani, ili ja to moram teglit busom do gore?

Osim toga: jos nikad nisam skijala na Sljemenu, pa bi mi bilo jako drago ako bi mi netko mogao objasnit kako to gore funkcionira! Mislim, ne vidim puno ekipe koja hoda u skijaskoj opremi po gradu na putu za Sljeme - pretpostavljam da ne postoje nikakvi lockeri di se moze zakljucat roba i stvari ak se dodje normalno obucen (nemam auto)?

Mislim, zapravo ne znam apsolutno nis, koji bus uzet ni nis, tako da bi bila jako zahvalna na par detalja!
bicicletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 02:01   #82
Quote:
bicicletta kaže: Pogledaj post
Zdravo, ljudi:-)!

Imam pitanje: uzasno bi rado isla na Sljeme na skijanje ovih dana, po mogucnosti preko tjedna, ali mi silno guglanje jos nije uspjelo razjasnit jel na Sljemenu ima nekih ducana gdje se moze iznajmit oprema, ko vani, ili ja to moram teglit busom do gore?

Osim toga: jos nikad nisam skijala na Sljemenu, pa bi mi bilo jako drago ako bi mi netko mogao objasnit kako to gore funkcionira! Mislim, ne vidim puno ekipe koja hoda u skijaskoj opremi po gradu na putu za Sljeme - pretpostavljam da ne postoje nikakvi lockeri di se moze zakljucat roba i stvari ak se dodje normalno obucen (nemam auto)?

Mislim, zapravo ne znam apsolutno nis, koji bus uzet ni nis, tako da bi bila jako zahvalna na par detalja!
Možeš gore iznajmiti skije i pancerice (ili board i buce ).
Koliko ja znam nema lockera. Tu i tamo možeš vidjeti nekog bordera da ide s kompletnom opremom busom/tramvajem, ali to je rijetko jer ti do gore treba vječnost. Ljudi koji idu skijati/bordati idu autom (čak ni autom nije tak blizu, a kamoli gradskim prijevozom). Best bet ti je obući sve na sebe osim hlača za skijanje; njih strpati u torbu i onda se gore presvući, pa skijati s ruksakom na leđima u kojem će ti biti obične hlače/trenirka.

Ako se već odlučiš na takav pothvat, sjedneš na tramvaj 14 do zadnje stanice (Mihaljevac), onda ako se ne varam tamo sjedneš na tramvaj 15, i na zadnjoj stanici onda presjedneš na bus koji vozi gore do vrha na skijalište (prethodno provjeri ovu rutu, ali prilično sam siguran da je tako).

IMO, potpuno neisplativo bez auta. Bio sam jednom i u svakom smjeru sam išao po 2 sata gradskim prijevozom.
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 02:14   #83
Ajme hvala ti puno, nisam ocekivala tako ekspresni odgovor:-)!

Znaci sjajno, tamo se sve moze iznajmit - pa to je divno!! Vec sam dusu izguglala ducanima i servisima i zakljucila da mi se fakat ne da to teglit iz grada do gore i skroz se pokunjila

Kuzim to za aute. Fnj. Isla bi ja bajkom do kraja tramvajske rute al se bojim da ce mi netko ukrast bajk dok ja skijam po Sljemenu

Jel se ekipa ovdje po Zagrebu dogovara na nevidjeno i ide autima gore pa dijeli benzin? In a land far far away di sam zivjela je to bilo skroz normalna stvar, ljudi bi se dogovarali prek foruma za dnevne ski izlete i dijelili troskove... na kraju jos i upoznali fora ekipu i druzili se - ako im se dalo:-)

Uglavnom, hvala ti! Najvaznije mi je da mogu gore iznajmit opremu, sad sta je, tu je, osmjelit cu se na tu avanturu cetrnaestice, petnaestice i busa i magarca i cipelcuga i stopiranja i stamevecceka, pa cu bar znat za drugi put!

Jeeej, skijanje!! :klap:
bicicletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 02:18   #84
Quote:
bicicletta kaže: Pogledaj post
Jel se ekipa ovdje po Zagrebu dogovara na nevidjeno i ide autima gore pa dijeli benzin? In a land far far away di sam zivjela je to bilo skroz normalna stvar, ljudi bi se dogovarali prek foruma za dnevne ski izlete i dijelili troskove... na kraju jos i upoznali fora ekipu i druzili se - ako im se dalo:-)
Koliko ja znam ne, ali evo, ako netko ima auto, želi ići gore i podijelit troškove, I'm in
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 02:21   #85
Quote:
Crais kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam ne, ali evo, ako netko ima auto, želi ići gore i podijelit troškove, I'm in
I ja, i ja! (radije dam 10-15 kn nekom za benzin nego ZET-u:P)
bicicletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 15:35   #86
Evo, već sam cimnula Craisa da idemo u pon, bicicletta aj s nama!
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 16:42   #87
10-15 kn za benzin
Nemoj da ti ne vrate kusur
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 16:52   #88


Nema kod mene od-do. Zna se točno kolko vožnja košta!
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 17:32   #89
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post


Nema kod mene od-do. Zna se točno kolko vožnja košta!
12 kn?
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 17:35   #90
Ovisi o tečaju eura u ponedjeljak
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 13:46   #91
Hahaha! Pa mislila sam ako ide vise ljudi, onda 10-15 kuna svaki. Kaj, to nije dosta? Nemam ja pojma koliko kosta benzin, ja vozim bicikl.

Weee, hvala na pozivu!! Al ja imam termin kod doktora u 10:30 u pon, fnj! Jel bi isli mozda u utorak?
bicicletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 13:50   #92
Quote:
bicicletta kaže: Pogledaj post
Hahaha! Pa mislila sam ako ide vise ljudi, onda 10-15 kuna svaki. Kaj, to nije dosta? Nemam ja pojma koliko kosta benzin, ja vozim bicikl.

Weee, hvala na pozivu!! Al ja imam termin kod doktora u 10:30 u pon, fnj! Jel bi isli mozda u utorak?
Ja sam za, al ne znam da li Sheeva može.
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 15:34   #93
Quote:
Crais kaže: Pogledaj post
Ako se već odlučiš na takav pothvat, sjedneš na tramvaj 14 do zadnje stanice (Mihaljevac), onda ako se ne varam tamo sjedneš na tramvaj 15, i na zadnjoj stanici onda presjedneš na bus koji vozi gore do vrha na skijalište (prethodno provjeri ovu rutu, ali prilično sam siguran da je tako).
Bus za Sljeme kreće od Mihaljevca, ne treba ići na petnajsticu.


Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post


Nema kod mene od-do. Zna se točno kolko vožnja košta!
Al ne naplaćuješ ti već Crais, a kod njega cifra i način plaćanja vjerojatno mogu varirati.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 16:37   #94
Ja sam jučer zakurila pa ću preskočiti skijanje ovaj tjedan da ozdravim kak spada...
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 20:18   #95
Jel otvoreno skijaliste sutra, zna tko?
Athalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 20:20   #96
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer zakurila pa ću preskočiti skijanje ovaj tjedan da ozdravim kak spada...
Gledaj to s vedrije strane
Ostat ce ti bar 10-15 kn vise u dzepu
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:51   #97
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Ostat ce ti bar 10-15 kn vise u dzepu
Sta nije ona trebala vozit ter se posljedicno obogatit?
bicicletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 22:44   #98
Quote:
bicicletta kaže: Pogledaj post
Sta nije ona trebala vozit ter se posljedicno obogatit?
Yup. No skiing for us
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 23:15   #99


Smrc! Al ma sta! Ja mozda ipak odem na metli ili rolama gore, bar na pol dana, ako uspijem zavrsit glupi prijevod na vrijeme.

Sheeva, brzo ozdravljenje zelim:-)!
bicicletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 17:56   #100
Quote:
bicicletta kaže: Pogledaj post
Sta nije ona trebala vozit ter se posljedicno obogatit?
Da, cujem da je i stornirala izradu "RITCH BITCH" ogrlice
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.