Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2018., 20:33   #481
Znaci da te netko zove da negdje sjednete i razgovarate necemu. O cemu tocno i u kojem kontekstu ovisi o vasoj prethodnoj interakciji i tome sto je pozivatelj vec naumio... To morate sami otkrit.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 22:05   #482
jebi ga nemos to tako u dva reda stisnut

sta su ovi sto drkaju o tome na 30 stranica budale?
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 07:24   #483
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Znaci da te netko zove da negdje sjednete i razgovarate necemu. O cemu tocno i u kojem kontekstu ovisi o vasoj prethodnoj interakciji i tome sto je pozivatelj vec naumio... To morate sami otkrit.
ili ako imas vec zadovoljenu onu stvar, pa kazes ajmo se nac. i odigras plejera kao a briga me a nije me briga. i ovo zna upalit ako si faca a mala voli face. bez puno strategije se ide kad si mocan i zelis samo jedno jer znas da nemas sto izgubit.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 23:30   #484
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ovo zvuči vrlo čudno, dolazeći od osobe kojoj 15ak forumaša, čak, nije valjalo, na kavi.

Pregledavam di sam stala i nije mi jasno otkud si izvukla ovako glup zaključak?

To je brojka cca brojka forumaša sa kojima sam se upoznala kroz sve ove godine forumiranja, ali otkud pak ideja da ni sa kim od svih njih nisam ostala dobra (ili to barem bila u jednom periodu) mi fakat nije jasno?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 00:00   #485
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
jebi ga nemos to tako u dva reda stisnut

sta su ovi sto drkaju o tome na 30 stranica budale?
mozes. odma po jednom razgovoru mozes vidjet koja si joj vrijednost. svak ima cjenu. ako si okvir onog sto ona trazi od lokacije izgleda para godina sigurno ce ti i sama koji put poslati poruku. i vrijeme slaze mostove. u nekom trenu nece imat nikoga i eto ti njene poruke di se most mozes do pola izgradit. tako ja pristupam kad je nadaleko. kad je na blizu, oces neces
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:50   #486
Quote:
perica sine kaže: Pogledaj post
Znam da je ovo totalno isfurano, ali je zanimljivo širokim masama i mlađoj i starijoj ekipi, ženskama, muškima...
Tko može objasniti što u biti znači taj famozni poziv na kavu? Naravno, ne mislim ovdje na situaciju kada zoveš poznanicu ili kolegicu s posla na kavu zato da bi ubili vrijeme ili stvarno popili jutarnju kavicu, nego mislim na ONU kavu, koja služi kao izgovor da bi se neku simpatiju pridobilo na osamu i pokušalo obraditi.
Ima masa priča kada se te kave krivo tumače. Ja sam njen pristanak shvatio ovako, a ona je samo došla na kavu, ništa drugo. Kako prepoznajete te situacije tj. kako i dali prepoznajete ove i ONE kave?
svašta pitaš, kad na kavu pozovem neku sex bombu to znači da ju pozivam na sex, a usput može i kavu popit ako baš želi. Kad mene neki tip pozove na pivo, to znači da zajedno idemo hvatat komade, a usput ćemo sunit i pokoje pivce dok nam ne uleti neka po mjeri oko koje se isplati potruditi dulje od 30 sekundi.
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 01:16   #487
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Postoji šansa da si mu onako donekle interesantna ali kako ni on o tebi nije nešto posebno razmišljao u tom pogledu jednostavno mu nisi visoko na listi prioriteta. Možda je u onom trenutku i pomislio da bi to mogla biti pa ti je zbog toga ta priča o kavi zvučala tako uvjerljivo a ne kao nešto što je rekao iz pristojnosti. No bez brze realizacije nam takve stvari brzo odu iz glave, ti otišla na put a njegove misli u drugom smjeru.
Javio se nakon dosta vremena, dogovorili "kavu" kod mene doma, i nije se javio više!? zar postoji ikakvo logično objašnjenje za taj postupak?
worthit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 01:53   #488
Quote:
worthit kaže: Pogledaj post
Javio se nakon dosta vremena, dogovorili "kavu" kod mene doma, i nije se javio više!? zar postoji ikakvo logično objašnjenje za taj postupak?
Jesi mu slala kakve slikice?
Možda se prestrašio
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:35   #489
Quote:
worthit kaže: Pogledaj post
Javio se nakon dosta vremena, dogovorili "kavu" kod mene doma, i nije se javio više!? zar postoji ikakvo logično objašnjenje za taj postupak?
Ono sto je vidio uzivo nije odgovaralo onome sto je on zamisljao i povukao se... kao sto bi vjerovatno i ti ucinila da si se tako osjecala....

Zivot ide dalje, zaboravi ga....
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:17   #490
Quote:
worthit kaže: Pogledaj post
Javio se nakon dosta vremena, dogovorili "kavu" kod mene doma, i nije se javio više!? zar postoji ikakvo logično objašnjenje za taj postupak?
Očito nije za taj oblik kave. Možda prehrabar potez s tvoje strane. Laskakuće ali ujedno i zastrašujuće ako čovjek nije na to naučio. Opet ako se usrao mogao je to prebacit negdje van na neutralno. Ovako je samo ispao sroljo.
Ne bi gubio vrijeme na njega na tvom mjestu.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 11:41   #491
Htio sam pitati, šta ako ti zoveš curu na kavu samo iz prijateljskih razloga, ništa drugo, a cura to odbije, iskreno mene to živcira, danas poziv na kavu kod cura znači kao da hoćeš spavati s njom, puno puta sam to doživio i mogu reći da mi je dosta toga, rekao sam sam sebi nikad više neću zvati curu na kavu, ako hoće ići neka mene zove, a ni ne mora.
Branimir380 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 11:58   #492
Quote:
Branimir380 kaže: Pogledaj post
Htio sam pitati, šta ako ti zoveš curu na kavu samo iz prijateljskih razloga, ništa drugo, a cura to odbije, iskreno mene to živcira, danas poziv na kavu kod cura znači kao da hoćeš spavati s njom, puno puta sam to doživio i mogu reći da mi je dosta toga, rekao sam sam sebi nikad više neću zvati curu na kavu, ako hoće ići neka mene zove, a ni ne mora.
Vjeruj mi, nisu cure to izmislile. Jednostavno, previše puta se odazoveš na kavu iz prijateljskih razloga i kad dođeš tamo vidiš da je to bio zapravo poziv na seks ili najbliže tome što može doći i nikakva kava tu nije bitna nego se samo kalkulira kako da se prebaci na sljedeći korak u smjeru seksa, po mogućnosti čim prije jer tko je još vidio gubit vrijeme na nekakve kave razgovore i nakon nekoliko takvih iskustava - što ćeš drugo i pomisliti kad te netko pozove na kavu nego to i sasjeći sve u startu.

Možda da toj curi naglasiš da je sve isključivo prijateljski ili da pozoveš ujedno još nekog zajedničkog prijatelja/prijateljicu, možda bi ju to uvjerilo da su ti namjere poštene
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 12:02   #493
Quote:
Branimir380 kaže: Pogledaj post
Htio sam pitati, šta ako ti zoveš curu na kavu samo iz prijateljskih razloga, ništa drugo, a cura to odbije, iskreno mene to živcira, danas poziv na kavu kod cura znači kao da hoćeš spavati s njom, puno puta sam to doživio i mogu reći da mi je dosta toga, rekao sam sam sebi nikad više neću zvati curu na kavu, ako hoće ići neka mene zove, a ni ne mora.
Ja jasno uvijek napomenem da je kava samo iz prijateljskih razloga i da si ni slučajno nekaj ne krene zabrijavati. Onda se nađemo na kavi. I ona si nakon 5 minuta krene zabrijavati. Nakon 10 minuta te krene dodirivati po koljenu. I meni se to gadi. Ni ja više nikada neću zvati osobe suprotnog spola na kave! Odvratno kako te doživljavaju kao nekakav objekat.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 13:32   #494
Ma vidi se to u očima i na govoru tijela osobe da li je u pitanju kava ili "ona" kava.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 15:14   #495
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Kava je kava... oboje odlučuju jel nekaj više od toga... kasnije...
Odavno je riješena " misterija" kave, još na 2 strani teme
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 15:21   #496
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja jasno uvijek napomenem da je kava samo iz prijateljskih razloga i da si ni slučajno nekaj ne krene zabrijavati. Onda se nađemo na kavi. I ona si nakon 5 minuta krene zabrijavati. Nakon 10 minuta te krene dodirivati po koljenu. I meni se to gadi. Ni ja više nikada neću zvati osobe suprotnog spola na kave! Odvratno kako te doživljavaju kao nekakav objekat.
josh
pa ne smijes ovakve stvari po USu pisati jebemu
da te cure vataju za jaja na dejtu

forumasici koji se ko isusi muce da ugovore dejt dobivat ce frasove - em neces dejt, em te cure vataju

i sta je sljedece?
na USu osvane tema - "Cure na dejtu ne vataju me za jaja. Gdje grijesim?"

moras pazit malo jel
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 15:53   #497
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
josh
pa ne smijes ovakve stvari po USu pisati jebemu
da te cure vataju za jaja na dejtu

forumasici koji se ko isusi muce da ugovore dejt dobivat ce frasove - em neces dejt, em te cure vataju

i sta je sljedece?
na USu osvane tema - "Cure na dejtu ne vataju me za jaja. Gdje grijesim?"

moras pazit malo jel
Za koljeno, Miki. Koljeno. Da ga je uhvatila za jaja, to bi već bilo za plavi telefon.
Koji ste vi luđaci! Skoro sam se sad ugušila od smijeha!
fenix felix is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 17:36   #498
Quote:
fenix felix kaže: Pogledaj post
Za koljeno, Miki. Koljeno. Da ga je uhvatila za jaja, to bi već bilo za plavi telefon.
Koji ste vi luđaci! Skoro sam se sad ugušila od smijeha!
josh je gentleman, on nikad ne bi napisao "jaja"

srecom, ja sam tu da objasnim

oces na kavu, ali bez vatanja?
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 17:47   #499
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi, nisu cure to izmislile. Jednostavno, previše puta se odazoveš na kavu iz prijateljskih razloga i kad dođeš tamo vidiš da je to bio zapravo poziv na seks ili najbliže tome što može doći i nikakva kava tu nije bitna nego se samo kalkulira kako da se prebaci na sljedeći korak u smjeru seksa, po mogućnosti čim prije jer tko je još vidio gubit vrijeme na nekakve kave razgovore i nakon nekoliko takvih iskustava - što ćeš drugo i pomisliti kad te netko pozove na kavu nego to i sasjeći sve u startu.

Možda da toj curi naglasiš da je sve isključivo prijateljski ili da pozoveš ujedno još nekog zajedničkog prijatelja/prijateljicu, možda bi ju to uvjerilo da su ti namjere poštene
Oprosti, ali zar su sve osobe onda toliko sumnjičave da bi za sve trebao voditi dodatne prijatelje a želiš s nekim privatno na kavu čistih namjera? Ovaj svijet je poludio ako nitko nikome više ne vjeruje. Meni je suludo ako je netko sumnjičava za sve osobe. Pa to je generaliziranje.
Edmond Gift is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 18:33   #500
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
Kada me pozove na kavu neki lik koji mi se ne sviđa, onda je to kava



A kada me pozove na kavu lik koji mi se sviđa, onda je to dejt
Jebaj ga, onda joj se sviđam jer me odbila
__________________
Doći ću ti u snovima...
Kvins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.