Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2015., 13:28   #1061
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
http://www.serendipity-astrolovers.c...#axzz3eox7giZK

Na dnu stranice u toj tablici znakova, izaberi sunčev znak, i izaći će ti sve kombinacije njega i svih ascendenata.
Ali to ti je ionako sve općenito...
Eeee, hvala!

A vidite na koju sam dobru knjigu naletio

.................................................. .................
Da. Dosta općenito... ošo sam na Jarac/Djevica i pronašao za sebe da sam preambiciozan i karitativan. Nisam niti jedno niti drugo.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 03.07.2015. at 13:43.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 22:29   #1062
Na kojoj temi se može pisati o kartama Venerinog povratka?
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 23:44   #1063
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Na kojoj temi se može pisati o kartama Venerinog povratka?
Možeš otvoriti novu temu (jer je nemamo) ali onda složiti uvodni post s generalnim osvrtom/objašnjenjem što je to Venerin povratak i kako funkcionira.

A ako samo želiš postaviti neko pitanje onda to možeš ovdi.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 20:07   #1064
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Možeš otvoriti novu temu (jer je nemamo) ali onda složiti uvodni post s generalnim osvrtom/objašnjenjem što je to Venerin povratak i kako funkcionira.

A ako samo želiš postaviti neko pitanje onda to možeš ovdi.
Ok, može, kad uhvatim vremena. Hvala.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:10   #1065
na kojoj temi mogu pitati vezano za konjunkcije ? odnosno zanima me kada se konjunkcija karakterizira kao povoljna, a kada ima karakter nepovoljni, osim kada se radi o konjunkciji tzv. loših planeta ?
litka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:41   #1066
Quote:
litka kaže: Pogledaj post
na kojoj temi mogu pitati vezano za konjunkcije ? odnosno zanima me kada se konjunkcija karakterizira kao povoljna, a kada ima karakter nepovoljni, osim kada se radi o konjunkciji tzv. loših planeta ?
Na ovoj:

Vrste i specifičnosti aspekata
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 22:19   #1067
Već duže vrijeme pokušavam pronaći neki tekst koji bi mi objasnio značenje "Nine persona charts" na Astro.comu, ali ne uspijevam. Može li mi netko malo opširnije pojasniti o kakvim kartama je riječ?
Bolesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 12:50   #1068
Quote:
Bolesna kaže: Pogledaj post
Već duže vrijeme pokušavam pronaći neki tekst koji bi mi objasnio značenje "Nine persona charts" na Astro.comu, ali ne uspijevam. Može li mi netko malo opširnije pojasniti o kakvim kartama je riječ?
Pa imaš na astro.comu:

http://www.astro.com/astrology/in_pers_p_e.htm

To su zasebne karte koje od Mjeseca do Plutona koje opisuju "zasebne ličnosti koje žive u nama". Psihologija osobnosti naime govori o tome kako su ljudi "višestruke ličnosti". Neki to nazivaju i našim unutrašnjim svjetovima ili unutrašnim demonima, a zapravo se radi o psihičkom sklopu ličnosti koje živi u interakciji, no kada bi "svaku posebno" razdvojili od cjeline onda bi dobili te karte. Npr. Mjesečeva karta govori mnogo o unutarnjem životu osobe, Jupiterova o religiji koja živi u nama, itd.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 16:42   #1069
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Pa imaš na astro.comu:

http://www.astro.com/astrology/in_pers_p_e.htm

To su zasebne karte koje od Mjeseca do Plutona koje opisuju "zasebne ličnosti koje žive u nama". Psihologija osobnosti naime govori o tome kako su ljudi "višestruke ličnosti". Neki to nazivaju i našim unutrašnjim svjetovima ili unutrašnim demonima, a zapravo se radi o psihičkom sklopu ličnosti koje živi u interakciji, no kada bi "svaku posebno" razdvojili od cjeline onda bi dobili te karte. Npr. Mjesečeva karta govori mnogo o unutarnjem životu osobe, Jupiterova o religiji koja živi u nama, itd.
Hm... Promaklo mi očito... Hvala ti Fish... Idem se odma' malo nadogradit'...
Bolesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 12:49   #1070
Kada je dobro da dam izraditi horoskop svojoj kćerkici rođenoj pred mjesec dana? Predment mojih interesa su njezini afinitieti i talenti.
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 13:45   #1071
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
Kada je dobro da dam izraditi horoskop svojoj kćerkici rođenoj pred mjesec dana? Predment mojih interesa su njezini afinitieti i talenti.
Nema dobrog vremena za to, ali svakako "ne unaprijed" tj. pusti svojoj kćerkici da te vodi a ne ti nju.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 14:52   #1072
Fish, pisala si na temi o Plutonu da dogadanja ovise o slobodnoj volji, tj kolika je. A i često spominjes da kako ce se nesto manifestirati ovisi o stupnju osvjestenosti osobe, u skladu s potencijalnima iz natalne.

O čemu ovisi hoće li osoba se osvjestiti ili ne, postoje ili neki pokazatelji u karti ili je svaki dogadjaj/tranzit prilika za to i ne možemo za nekoga reći hoće li se osvjestiti ili ne.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 22:47   #1073
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Fish, pisala si na temi o Plutonu da dogadanja ovise o slobodnoj volji, tj kolika je. A i često spominjes da kako ce se nesto manifestirati ovisi o stupnju osvjestenosti osobe, u skladu s potencijalnima iz natalne.

O čemu ovisi hoće li osoba se osvjestiti ili ne, postoje ili neki pokazatelji u karti ili je svaki dogadjaj/tranzit prilika za to i ne možemo za nekoga reći hoće li se osvjestiti ili ne.
Ne, iz natalne karte se ne vidi stupanj svijesti osobe (samo razvojni potencijali).

Prolaženje kroz sudbinu je proces nad kojim uglavnom nemamo kontrolu, ali možemo ulagati svjesne napore u duhovni napredak. Drugim riječima ako imamo duhovni cilj u životu i određene osobne kvalitete, ulaganje truda će nam pomoći da dobijemo uvide u druge dimenzije kako bi mogli percipirati širu sliku svijeta i događaja oko nas (i u nama). Osoba tada biva vođena višim principima koji joj ne dozvoljavaju da radi stvari "po vlastitom nahođenju" (u smislu neuvažavanja tih istih principa na sebi i svim s čim je u kontaktu) i na taj način se od pojedinačnog prema kolektivnom - povećava kvaliteta života na Zemlji.

Svaki tranzit neosobnih tijela prilika je za duhovni napredak, a često kada nam je najteže onda dobivamo najveće prilike za rast.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 16:54   #1074
Imam jedno pitanje. Čuo sam da se najviše rađa i umire noču. a ovo prvo ne znam e li uopće istina, pa pitam sve vas koji ste drugima radili natalne karte, ima li među vašim ""klijentima"" više onih rođenih po noći ili po danu?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 23:42   #1075
U mojoj bazi karata, više je dnevnih rođenja za otprilike 30%.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 01:26   #1076
Gotovo sve karte koje ja imam su dnevna rodjenja.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 11:09   #1077
AceOfCups i infra_red, hvala na odgovorima.

Ma nekako je i logično da je više dnevnih podznaka jer noć je za opuštanje i skupljanje snage za idući dan. Dan je za rad, a porođaj je bome veliki rad koji potroši puuuno kalorija.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 11:35   #1078
Da li je bitan sat rođenja,u smislu ima li neke razlike,ako se rodiš

u 02 ujutro ili 12 popodne...Znači da li ljude rođene rano ukutro krase neka

obilježja od ljudi rođenih npr od 12 popodne do 10 navečer?
roza jabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 12:07   #1079
I minute su bitne.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 13:52   #1080
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
I minute su bitne.
Ok,ja sam u 02i50 rođena..što to predstavlja?
roza jabuka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.