Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2014., 13:45   #21
Sjećam se jednog ministra koji je trebao dobiti novi mobitel.
Poslao je računovodstvu nekakav kratki opis što hoće (bijesno naravno), pa je tražio od ženica iz računovodstva da mu surfaju po internetu za specifikacije i naprave listu za konačan odabir.

Tako da to što se ova govanca iz Milanovićeve Vlade prave zbunjeni i neupućeni o autima, moralna govna bili i ostali.
Ber is offline  
Old 14.03.2014., 13:59   #22
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Radio sam u više ministarstava i pre dobro znam kako se pišu planovi nabave.
Svaki pojedini ministar je pre dobro bio upoznat sa tim što se nabavlja od auta i zašto.
Takve stvari se planiraju i odobravaju samo i samo na najvišem nivou.
Svaki pojedini ministar je posebno pitan kakav hoće auto za sebe i uopće ne sumnjam da su potrošili podosta vremena da pregledaju što se nudi i odaberu igračke za sebe.

Dakle, ta sranja kako nisu imali pojma, mogu prodavati samo neiskusnom puku.
Ljudska govna.
Ajmo reći da su dobro znali.
Zamijenili su stare aute novijima, cijena manje nego dosad.
Da li su oni govna jer kažu da im je auto nebitan ili zato što su uopće naručili aute?
I da li misliš da su svi ministri prije njih također ljudska govna.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 14.03.2014., 14:04   #23
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ajmo reći da su dobro znali.
Zamijenili su stare aute novijima, cijena manje nego dosad.
Da li su oni govna jer kažu da im je auto nebitan ili zato što su uopće naručili aute?
I da li misliš da su svi ministri prije njih također ljudska govna.
Cijela politička elita je ista, govnarska.
Stvarno treba biti moralni šupak veličine svemira da krešeš ljudima sve redom a sebi nabavljaš skupu limuzinu.
I uz sve to da ti cjelokupno gledano brod koji vodiš tone.

Previše im je i Škoda Favorit iz 1995.
Previše im je i bicikl.
Ber is offline  
Old 14.03.2014., 14:08   #24
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Cijela politička elita je ista, govnarska.
Stvarno treba biti moralni šupak veličine svemira da krešeš ljudima sve redom a sebi nabavljaš skupu limuzinu.
I uz sve to da ti cjelokupno gledano brod koji vodiš tone.

Previše im je i Škoda Favorit iz 1995.
Previše im je i bicikl.
Dobro, samo da to razjasnimo

Naša vlast je takva od prvog dana, takav je i narod...šminkeri smo mi, ima se, može se, ko jebe onoga ko nema.
Nije nam vlast slučajno takva da ne vidim problem u liminzini....oni misle da je neprikladno uopće voziti nešto skromno jer je skromno sramotno.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 14.03.2014., 14:27   #25
Dati ću vam i komentar "zbunjenih neupućenih" ministara od jedne moje kolegice koja je je dugo vremena radila u državnoj nabavi.

Rekla je
"Ha, ha... pa koja jebena nabava bi se usudila otići u takve natječaje auta da o tome sve ne zna i ministar".

Prilično sigurno mogu reći da se o toj nabavi auta redovno i radno raspravljalo i izvještavalo mjesecima na internim kolegijima ministra (ministar, tajnik, zamjenik, pomoćnici).
Kolegij ministra je bar jedan tjedno.

Onda znate koliko smješno zvuče ministri kada se prave blesavi pred novinarima na ulazu u Banske dvore.
Ber is offline  
Old 15.03.2014., 18:04   #26
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Milanoviću dvojka.
Katastrofalni kriteriji zadržavanja ili otpuštanja ministara, loši međustranački odnosi (IDS, npr.), nepotrebni verbalni gafovi, preagresivna komunikacija s novinarima u intervjuima, kukavičluk u otkazivanju za Hrvatsku štetnih vatikanskih ugovora, neodlučnost u provođenju pravih reformi, predstavlja pretvrdi autoritet u stranci koji ne trpi kritike.
No ima i pozitivnih strana (); prvi premijer koji je pokazao pravo zalaganje za Hrvatsku (Zakon o pravosudnoj suradnji, Hernadi), premijer koji posjećuje Hrvate izvan Hrvatske bez populizma i ubiranja glasova, zna pokazati da zna o čemu govori, vodi vladu koja iako nema rezultata, ostavlja dojam nekorumpiranosti.
Najveći je neprijatelj Z. M.-u upravo Z. M. Trebao bi malo poraditi na sebi.



Ne trebaju mi nikakvi dokazi jer je to isključivo moje mišljenje bazirano na okolnostima.
Zato su namjestili zakon da Hrvatski državljani moraju odjavit osobnu na Hrvatskoj adersi i samo stavit tamo gdje žive.

Vlada je totalno neuspješna tako da nemože dobit prolaznu ocjenu.
Plus pljačke linićevih kolega,velika nezaposlenost,zapošljavanje preko stranačke iskaznice,svakodnevne afere a narod gladan a u većini situacija on taj isti ismijava ili zajebava.
Ribički pribor is offline  
Old 19.03.2014., 14:52   #27
Vratio mi se Zoki

Dobro izgleda, lijepo se i podšišao

Pressica bila dugačka, bilo je sve OK, osim što ga ne bi ubilo da malo i on zakuka na tu djecu koja su u školi gladna nego okrenuo na pretile.

Mislim cijela ta kampanja je dno dna jer o tome možemo doslovno svaki dan, zastupnici se ponašaju kao da nemam socijalnu skrb.

Šta sad...da idemo od kuće do kuće i provjeravamo.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 19.03.2014., 15:03   #28
kato,
sad sjesti pred njegov haustor
i ne dati mu da bilo kuda ide
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 19.03.2014., 15:06   #29
Zanimljivo, dok je Sanader bio jedini član HDZ-a s istupom u javnost, njemački mediji prenose da se Zokija zamolilo da ne istupa u kampanji
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 20.03.2014., 07:00   #30
"PREMIJER Zoran Milanović održao je konferenciju za novinare u Banskim dvorima dan nakon što se vratio sa službenog puta u kojem je posjetio Australiju i Novi Zeland. Upitan treba li se Hrvatskoj, zbog svojih izjava u Glini 1995., ispričati Aleksandar Vučić čija je stranka uvjerljivo pobijedila na parlamentarnim izborima u Srbiji, Milanović odgovara: Isprika mi ne znači ništa, Srbiju ćemo mjeriti isključivo po onome kako izgleda danas i što će raditi sutra. To me puno više zanima od onoga što je govorio o Glini '95", rekao je."


Pazi ti ovo što Milanović kaže "meni isprika ne znači ništa", ej, MENI?!?
Ono, kao da je bitno što bilo što znači NJEMU a ne državi u kojoj je slučajni premijer.
Strašno.

Svaki normalan premijer bi rekao da dok se Vučić ne ispriča za to što je rekao Hrvatska i Srbija ne mogu graditi bolje odnose.

Ustvari, kaj ja brijem, dobro je da se Milanović nije njemu ispričao
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 20.03.2014., 08:29   #31
Zašto milanović ne bi tako govorio kad se to u hrvatskoj honorira i ne smeta nikome osim zadrtim nacionalistima..
u ovoj državi (državi?) osude silovatelja u ratu na 6 godina i on sat prije izricanja presude pobjegne u bosnu i tu je kraj priče...rješeno...
kajzen is offline  
Old 20.03.2014., 19:39   #32
Reče Zoki danas, SDP ima sedam mjesta na listi za Europarlament, a od toga je jedno rezervirano za gospodina Pupovca.

Po kojem pravilu/zakonu/propisu?
Pilatus is offline  
Old 20.03.2014., 20:20   #33
Pa gdje se ovaj Pupovac nece uvuci. Isuse Boze koja ljiga a i mi idioti sta pustamo ove klaune da sjede u saboru...
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Old 20.03.2014., 20:35   #34
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Reče Zoki danas, SDP ima sedam mjesta na listi za Europarlament, a od toga je jedno rezervirano za gospodina Pupovca.

Po kojem pravilu/zakonu/propisu?
Lista na kojoj je ime Milorada Pupovca neće dobiti moj glas, samo nam on fali u EU parlamentu, taj bi dao tamo sve od sebe samo da što više ocrni RH.
dekameron2009 is offline  
Old 20.03.2014., 22:59   #35
Quote:
dekameron2009 kaže: Pogledaj post
Lista na kojoj je ime Milorada Pupovca neće dobiti moj glas, samo nam on fali u EU parlamentu, taj bi dao tamo sve od sebe samo da što više ocrni RH.
Koliko god se inače u puno stvari ne slažem s predsjednikom Josipovićem, što se tiče Pupovca, imao je pravo: etno-biznis-man.
Martian7 is offline  
Old 21.03.2014., 08:22   #36
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Koliko god se inače u puno stvari ne slažem s predsjednikom Josipovićem, što se tiče Pupovca, imao je pravo: etno-biznis-man.
Slažem se.
dekameron2009 is offline  
Old 21.03.2014., 14:44   #37
Premijer RH je iz Bruxellesa poručio svojem hrvatskom narodu da se ponaša sramotno i barbarski, pozivajući se na "čak nekoliko" stranih europarlamentaraca i inicijativu kćerke udbaša !

Mislim da je to presedan u svijetu diplomacije i povijesti demokratskih sustava da se narod i narodan legitimna referendumska demokratska inicijativa proglašava barbarskom od strane vlastitog Premijera kojeg je izabrao taj narod, i to iz Bruxellesa.
Zamislite najviše švicarske političare koji hode svijetom i progalašavaju svoj narod i svoje referendumske inicijative barbarskim jer se politički i svjetonazorski ne slažu s time.
Naravno, Milanoviću to nije prvi puta...

Quote:
To Sabor treba odlučiti, ja smatram da je taj referendum sramota, to su rekli i ovdje u EU, odnosno u Europskom parlamentu, kada je inicijativu Biljane Borzan potpisalo i nekoliko istaknutih zastupnika pučke stranke, konkretno iz Njemačke. To je jasna poruka njihovim prijateljima u Hrvatskoj što su europske vrijednosti, a što je barbarsko ponašanje
Ova cjelokupna kamarila je jednostavno ostala zarobljena u "krivoj" neželjenoj zemlji i to sijeva iz svake njihove geste, grimase, koraka, riječi i stava.

Zadnje uređivanje hr1u00 : 21.03.2014. at 15:13.
hr1u00 is offline  
Old 21.03.2014., 15:19   #38
Naravno da ce Milanovic na listu za EP staviti i Srbina. Propao bi u zemlju da nema Srba na listi.
John_Wayne is offline  
Old 21.03.2014., 15:20   #39
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Premijer RH je iz Bruxellesa poručio svojem hrvatskom narodu da se ponaša sramotno i barbarski, pozivajući se na "čak nekoliko" stranih europarlamentaraca i inicijativu kćerke udbaša !

Mislim da je to presedan u svijetu diplomacije i povijesti demokratskih sustava da se narod i narodan legitimna referendumska demokratska inicijativa proglašava barbarskom od strane vlastitog Premijera kojeg je izabrao taj narod, i to iz Bruxellesa.
Zamislite najviše švicarske političare koji hode svijetom i progalašavaju svoj narod i svoje referendumske inicijative barbarskim jer se politički i svjetonazorski ne slažu s time.
Naravno, Milanoviću to nije prvi puta...
Ha ha da zamislimo...to niti u snovima nije moguce zamisljati. Nema politicara na kugli zemaljskoj koji bi hodali svijetom i blatili svoj vlastiti narod kao sto nasi politicari to cine. I jos misle da su "napredni" i Europljani kada to cine...
John_Wayne is offline  
Old 21.03.2014., 16:48   #40
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Premijer RH je iz Bruxellesa poručio svojem hrvatskom narodu da se ponaša sramotno i barbarski, pozivajući se na "čak nekoliko" stranih europarlamentaraca i inicijativu kćerke udbaša !

Mislim da je to presedan u svijetu diplomacije i povijesti demokratskih sustava da se narod i narodan legitimna referendumska demokratska inicijativa proglašava barbarskom od strane vlastitog Premijera kojeg je izabrao taj narod, i to iz Bruxellesa.
Zamislite najviše švicarske političare koji hode svijetom i progalašavaju svoj narod i svoje referendumske inicijative barbarskim jer se politički i svjetonazorski ne slažu s time.
Naravno, Milanoviću to nije prvi puta...



Ova cjelokupna kamarila je jednostavno ostala zarobljena u "krivoj" neželjenoj zemlji i to sijeva iz svake njihove geste, grimase, koraka, riječi i stava.
Tocno.
Jugoidi koji danas drmaju SDPom vise nego prije 10ak godina vrijedjaju 650 tisuca ljudi, dodvoravaju se svakoj srbijanskoj vlasti (koja ce to bit jugoerotika ako BoTa bude inoministar u novoj beges vladi)

Jesu li Svicarci barbari jer su referendumom zabranili gradnju minareta na prostoru Helvetske Konfederacije?

Trebalo bi to pitat ovog nazovipremijera zemlje za koju ga realno boli ono izmedju prepona
Samwell Tarly is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.