Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2015., 12:33   #41
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
I tebi je sad (i to kao branitelju) to bitno, nije ti bitno što srbija nije dozvolila posjet, što je osudila Marića. Majkomila, samo da se više rješimo ove kuge, jer to više nije normalno.
Ne, bitno mi je da KGK kao kandidatkinja HDZa za predsjednicu RH ima neodoljivo veliku potrebu pred braniteljima u Savskoj spomenuti da je dobila odbijenicu za posjet na ćirilici kao da je to nešto neuobičajeno i namjerna provokacija.

Gle, ima ljudi kojima treba crtati i lagano slovkati, nadam se da ti nećeš biti među njima.

edit: a glede Marića, koliko ima da je zatvoren a koliko puta su se iz HDZa i KGK osobno sjetili da je isti u zatvoru i da treba pomoć? Da, svaki puta kad je trebalo politički poentirati kontra jugoslovena, dece oficira i slićno. Marijana Petir je nedavno posjetića Marića, znaći posjetu nije nemoguće napraviti, koji je onda razlog Kolindinog prenemaganja osim jeftinog populizma?
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.

Zadnje uređivanje Roy : 01.01.2015. at 12:47.
Roy is offline  
Old 01.01.2015., 12:37   #42
Ivan Sinčić: "Nevjerojatno mi je da se najavljuje neka sloboda, borba za nacionalne interese u kampanji gospođe Grabar Kitarović. Znamo da je ona članica Trilateralne komisije i još nekih zlih organizacija. Možemo samo zamisliti tko će voditi ovu zemlju ako ona postane predsjednica".

"To nije nikakva masonerija, njih i ne zanima da se kandidiram za predsjednicu", kaže Grabar Kitarović.
Berivoy is offline  
Old 01.01.2015., 12:37   #43
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Ne, bitno mi je da KGK kao kandidatkinja HDZa za predsjednicu RH ima neodoljivo veliku potrebu pred braniteljima u Savskoj spomenuti da je dobila odbijenicu za posjet na ćirilici kao da je to nešto neuobičajeno i namjerna provokacija.

Gle, ima ljudi kojima treba crtati i lagano slovkati, nadam se da ti nećeš biti među njima.
Tja....oli je ćirilica pismo diplomacije?

Čak ni hrvatska pošta neće uručiti pismo na ćirilici

Neka neka....promijenit će se i politika prema Srbiji.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Rain is offline  
Old 01.01.2015., 12:38   #44
Quote:
Berivoy kaže: Pogledaj post
Ivan Sinčić: "Nevjerojatno mi je da se najavljuje neka sloboda, borba za nacionalne interese u kampanji gospođe Grabar Kitarović. Znamo da je ona članica Trilateralne komisije i još nekih zlih organizacija. Možemo samo zamisliti tko će voditi ovu zemlju ako ona postane predsjednica".

"To nije nikakva masonerija, njih i ne zanima da se kandidiram za predsjednicu", kaže Grabar Kitarović.
Hahahahahahahahahahahahahahahahaha...ovo mi je uljepšalo dan...student je rekao jednu pametnu...hahahahahahahahahahahahaha...a tko je zapalio žito, ha student? Pitanje studentu je, a zna li on što je uopće Trilaterala?
__________________
Eins, Zwei , Drei und ... RAMMSTEIN
Kolinda Grabar-Kitarović
Lil'Heidi is offline  
Old 01.01.2015., 12:39   #45
Nije li za raspasti se od smijeha da savjetnik čovjeka koji je pokrenuo detuđmanizaciju danas govori kako vraća HDZ na put Franje Tuđmana?
odurni_gad is offline  
Old 01.01.2015., 12:45   #46
Quote:
MuchaA kaže: Pogledaj post


Čitam tvoj post i mislim si što je ovoj blue bird je li prošviklala. Kad pročitam nick iznad avatara pa mi je bilo sve jasno.

Ajde, barem časno podnosiš gubitak oklade (pretpostavlam da je to bilo u pitanju).

(Zato se ja ne kladim. Samo mi još treba da po kazni u avataru moram imati Josipovića i Teršelićku kako se grle. )


A što je najbolje, baš ona mi je Kolindin avatar i zakuvala.

Guzina is offline  
Old 01.01.2015., 12:45   #47
Svatko uoči pogreške i ako ih je uočio onda je toliko inteligentan da je izvukao pouku...a to kako vidimo očito jeste...na sreću na vrijeme je napustio mesketa....neki nisu...a ti su na vlasti danas...
__________________
Eins, Zwei , Drei und ... RAMMSTEIN
Kolinda Grabar-Kitarović
Lil'Heidi is offline  
Old 01.01.2015., 12:46   #48
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Tja....oli je ćirilica pismo diplomacije?
Tekst Bečke konvencije, nađi mi gdje se regulira zvanično pismo diplomacije.

Quote:
Čak ni hrvatska pošta neće uručiti pismo na ćirilici
Glupost nekog idiota na pošti.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 01.01.2015., 12:52   #49
ćirilica i nije pismo...to je neki skup nekih nakaznih krivulja koji nemaju apsolutno nikakvo značenje, totalno bez smisla...jer da ima značenje valjda bi se i koristio u kulturnim zemljama...
__________________
Eins, Zwei , Drei und ... RAMMSTEIN
Kolinda Grabar-Kitarović
Lil'Heidi is offline  
Received Infraction
Old 01.01.2015., 12:52   #50
Trebalo bi K.G.K. pitati na kojem je pismu bio napisan upit za dozvolom posjete Mariću?
To K.G.K. nigdje ne spominje. Ako je taj upit nekim slučajem bio napisan na latinici, Srbi su mogli odgovoriti i japanskom kanom, K.G.K. ih ne bi imala pravo zbog ničega prozvati.
Guzina is offline  
Old 01.01.2015., 12:52   #51
Kad ćete zaokruživat Kolindu, sjetite se samo da je članica masona. Kao i Karamarko koji je član masonske organizacije Opus Dei.
Berivoy is offline  
Old 01.01.2015., 12:53   #52
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Tja....oli je ćirilica pismo diplomacije?

Čak ni hrvatska pošta neće uručiti pismo na ćirilici

Neka neka....promijenit će se i politika prema Srbiji.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
oli je upravnik srpskog zatvora diplomat?
oli je ona njemu pisala na francuskome?
kako je mislila ići u srbiju bez prevoditelja?
dk1 is offline  
Old 01.01.2015., 12:56   #53
Quote:
Berivoy kaže: Pogledaj post
Kad ćete zaokruživat Kolindu, sjetite se samo da je ćlanica masona. Kao i Karamarko koji je član masonske organizacije Opus Dei.
Odlično...konačno netko van regiyuna...hvala bogu...a Opus Dei...mmm...to mi je baš cool!!! Definitivno više cool od crne ruke...
__________________
Eins, Zwei , Drei und ... RAMMSTEIN
Kolinda Grabar-Kitarović
Lil'Heidi is offline  
Old 01.01.2015., 12:56   #54
Quote:
Berivoy kaže: Pogledaj post
Kad ćete zaokruživat Kolindu, sjetite se samo da je ćlanica masona.
Okej, sjetit čemo se da je ćlanica Trilaterale. I bivša ambasadorica RH u SAD-u. I najviše rangirana žena u povijesti NATO saveza. I fenomenalan strijelac. I fenomenalana diplomatkinja. I poliglot.

Isto kao što ćemo se sjetit i ovoga:

Quote:
Ivo Josipović kaže:
Bombardiranje Dubrovnika je splet nesretnih politika i okolnosti, zaista nisam pristalica da krivnju generaliziramo na Crnu Goru ili Srbiju. Ti ljudi imaju svoja imena i prezimena.
djevojka Lili is offline  
Old 01.01.2015., 12:56   #55
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
[



Glupost nekog idiota na pošti.
Netočan navod. Mora se adresirati na jeziku i pismu zemlje primaoca...sada razmisli, na koga bi se tvoj komentar mogao odnositi? pa nam javi...
dominik01 is offline  
Old 01.01.2015., 12:58   #56
Quote:
Berivoy kaže: Pogledaj post
Kako je Mišak znao pobjednika izbora još prije objave kandidature? http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...dsjednica.html

https://www.youtube.com/watch?v=LrcNxQs3OLo
Kako je znao, kad se još uvijek ne zna?!
Ali, ako ti to nešto znači - znam i ja: Kolinda će biti prva hrvatska predsjednica!
Glagolitic is offline  
Old 01.01.2015., 12:59   #57
Quote:
Berivoy kaže: Pogledaj post
Kad ćete zaokruživat Kolindu, sjetite se samo da je članica masona. Kao i Karamarko koji je član masonske organizacije Opus Dei.
Koliko ja znam crkva i masoni se međusobno ne podnose.
Rain is offline  
Old 01.01.2015., 12:59   #58
Roy kaze

=======
Pročitaj Ustav RH, temeljne odredbe i koji jezik i pismo je u zvaničnoj upotrebi.
=======

U Ustavu RH (vidi, 2 velika U i jedan mali u!!!! ma kakav je to U-stav?!?!?) nema ni jednog jezika koji je u zvanicnoj upotrebi.

Ali ima koji je u sluzbenoj upotrebi.

Zvanicno, vaseljena, sargarepa, merdevine, pajalica.....

Dovoljno da pokaze sa kojih pozicija nastupas. Pa trkeljaj i dalje.....
obi wan kenobi is offline  
Old 01.01.2015., 13:01   #59
Ivo Sanader je bio isto vrhunski poliglot.
Berivoy is offline  
Old 01.01.2015., 13:01   #60
Quote:
djevojka Lili kaže: Pogledaj post
Okej, sjetit čemo se da je ćlanica Trilaterale. I bivša ambasadorica RH u SAD-u. I najviše rangirana žena u povijesti NATO saveza. I fenomenalan strijelac. I fenomenalana diplomatkinja. I poliglot.

Isto kao što ćemo se sjetit i ovoga:

i članica zločinačke organizacije, i jedina u cijelom natu zna musti krave....
dk1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:40.