Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2009., 21:28   #1
GTA V



Grand Theft Auto V is an open world action-adventure and a life simulation video game developed by Rockstar North and published by Rockstar Games. It was released on 17 September 2013 for the PlayStation 3 and Xbox 360 consoles. It is the fifteenth title in the Grand Theft Auto series, and the first main entry since Grand Theft Auto IV was released in 2008. As one of the last titles to release exclusively during the seventh generation of video game consoles, Grand Theft Auto V was highly anticipated preceding its release.[9]

Release date(s)
Konzole: 17 September 2013
Pc: Nepoznato
Next Gen Konzole: Za sada ne


Divota , konacno posle toliko losih vijesti o odlaganju igara , da se pojavi i jedna predivna vijest , za sad je samo ovo al siguran sam da ce uskoro biti jos.
"New Grand Theft Auto In Development , New, complete game will be coming in 2010 or 2011 at the latest".
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Picture2.jpg‎
Views:	469
Size:	8.7 KB
ID:	7924  
__________________
Love forever

Zadnje uređivanje phiber : 23.09.2013. at 12:43.
selogabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 16:49   #2
Quote:
BlackNeo kaže: Pogledaj post
Uloguj se u Social Club u browseru, pa ima opcija u podešavanjima da promijeniš username (možeš jednom u 365 dana da to uradiš).

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Ako promijenim lika znam pročitao sam da ću izgubiti stan,aute i rank da ću početi na novo jeli istina da će mi novac ostati?dakle kada bi prodao svu imovinu u gta online dali bi se taj novac prenio na novog lika?
ili bi morao sve iz početka sa onih 500 k koje dobijem na početku?
__________________
Interest culturae et canis fucked - kultura je važna ker te jebao
Sad normalno is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 17:12   #3
ekipa dali vama trokira igrica nakon cca sat i pol igranja? jer meni na laptopu sve super i klizi i najedanput pocne malo trokirat, to u free ride ko i u misijama. imam 2 gb graficku jos sam smanjio rezoluciju, u zelenom mi je na postavkama
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 09:10   #4
ne,ali je trokiralo ljudima koji su nabacali puno muzike u svoj radio folder
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 10:27   #5
Ima li ikakvih saznanja hoče li doći išta novo od misija u GTAO jer igra je postala dosadna!
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 20:23   #6
a nemam svoju playlistu, ma nema veze. jos jedno pitanjce, poceo sam igrat sa trevorom i promjenio bi auto (sredio bi onaj visoki dzip) ali ne stane u garazu. pitanje je dali ako sredite auto, stavite ga ispred garaze, napravite save, dali ce to bit vas default auto? dali sr uopce moze zamjeniti auto s kojim krenete igrat?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 10:01   #7
GTA 5 Modovi

Ovako jučer sam instalirao ovaj mod,
http://www.moddb.com/mods/realistic-...-v-version-097

instalirao onako kako piše da treba, ali mi kod loada izbaci iz igre, nemam nikakvih drugih modova i friška je instalacija igre
webster1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 19:34   #8
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
a nemam svoju playlistu, ma nema veze. jos jedno pitanjce, poceo sam igrat sa trevorom i promjenio bi auto (sredio bi onaj visoki dzip) ali ne stane u garazu. pitanje je dali ako sredite auto, stavite ga ispred garaze, napravite save, dali ce to bit vas default auto? dali sr uopce moze zamjeniti auto s kojim krenete igrat?
Imas garage mod koji ti locira sve garaze po gradu. Od onih od 2 parking slota pa do 10 slotova. U njih stane i taj monster truck (mislim da na njega mislis).
Jedna od tih lokacija ukljucuje i onu garazu koja se dobije sa GTAO.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 22:50   #9
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Imas garage mod koji ti locira sve garaze po gradu. Od onih od 2 parking slota pa do 10 slotova. U njih stane i taj monster truck (mislim da na njega mislis).
Jedna od tih lokacija ukljucuje i onu garazu koja se dobije sa GTAO.
ma mislim opcenito. a dali npr. sa tim modom ako pustis drugi auto iz garaze i nastavis dalje, dali ce ti se vratiti ispred kuce ili u garazu kao sta se default auto vraca?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 01:01   #10
To ne znam. Nisam isprobavao mod.
Napravis back up save pa probas.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 19:03   #11
kad predem igricu pa cu se sprdat sa kupovinom svega i svacega pa cu vidit
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 22:37   #12
Htio sam promjeniti lika ali to je moguće samo ako imam xbox one ili ps 4 tako mi je pisalo kada sam pokušao a swap character mi je bezveze jer ne mogu urediti ili promjeniti lik koji dobijem to je ženski lik sa rank 1.

Promjenio sam account i ne mogu ga pokrenuti traže aktivacijski cod kada ga upišem ne mogu pokrenuti jer već postoji account sa tim kodom,znači tko ima pc ne može mjenjati lika ili?
__________________
Interest culturae et canis fucked - kultura je važna ker te jebao
Sad normalno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 03:49   #13
Quote:
Imagine GTA:SA with GTA V graphics and GTA IV effects. Fucking masterpiece would be born.
Potpis

Covek je dobio 151 like na YT za ovaj komentar i ja sam mu dao like jer ovo je dobro reko.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 21:21   #14
Skužio sam kako napraviti novog lika i novac im je zajednički imao sam 23 tisuće na prvom liku stan,tenk i insurget,na drugom liku samo ove 23 tisuće i rank 1 onda sam vratio na prvog lika ovaj mi je u pripremi dok ne skužim kako prodati tenk da tu lovu prenesem na novog lika,kako prodati tenk u garaži sam prodao insurget gdje ga uređujem ali tenk neće prihvatiti jer ga zovem preko pegasus opcije koja služi samo da mi ga vrati nakon uništenja,na internetu sam našao samo kupovinu stanova,kako prodati tenk?
__________________
Interest culturae et canis fucked - kultura je važna ker te jebao
Sad normalno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 10:14   #15
Nakon zadnjeg update ne kužim zašto više ne mogu naći utrke i ostale misiji po karti?

Ima samo neko challange koji se mijenja.

Kako da dobijem utrke opet? Ne znam je sam li ja sam nešto promijenio ili je to Rockstars updateom?
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 13:47   #16
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Nakon zadnjeg update ne kužim zašto više ne mogu naći utrke i ostale misiji po karti?

Ima samo neko challange koji se mijenja.

Kako da dobijem utrke opet? Ne znam je sam li ja sam nešto promijenio ili je to Rockstars updateom?
Malo se promjenilo imaš nove aktivnosti označeno ti je ljubičasto na mapi,skok sa padobranom iz letjelica onda dobijaš rp i $ i razne druge stvari...
__________________
Interest culturae et canis fucked - kultura je važna ker te jebao
Sad normalno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 13:53   #17
Nešto pokušavam ali nikako da pronađem kako prodati vozilo poput insurget ali sa strojnicom ili tenk?malo se zaletio prodao stan i sve aute da bi kupio tenk i insurget onaj oklopni sa strojnicom i sad našao dobar auto sa obzirom da u igri više nije lako zaraditi jer nema duplog dobitka na heistima,jedini način da skupim lovu je prodaja tog oklopnjaka jer mi ne služi ničemu ni jedna ga garaža neće prihvatiti,pegasus mi samo stvara vozilo kad se uništi,kako prodati oklopni sa strojnicom,ne mogu nikako pronaći?
__________________
Interest culturae et canis fucked - kultura je važna ker te jebao
Sad normalno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 14:33   #18
Ja zovem osiguranje i ne javljaju se? Uništen mi automobil neko ga raznjeo, a imao sam osiguranje i prije bi mi ostavili "novi" sad ne zašto?

Nekako su sve sj***li s novi update.

Kako da vozim utrke? Ne zanimaju me nove ljubičaste gluposti. One bi trebale biti opcija uz stare stvari.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 15:43   #19
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Ja zovem osiguranje i ne javljaju se? Uništen mi automobil neko ga raznjeo, a imao sam osiguranje i prije bi mi ostavili "novi" sad ne zašto?

Nekako su sve sj***li s novi update.

Kako da vozim utrke? Ne zanimaju me nove ljubičaste gluposti. One bi trebale biti opcija uz stare stvari.
Nazovi Simeona i riješi za njega neku krađu onda nakon toga ti se ponudi lista drugih poslića ti možeš ispod refresh str i dobiti ćeš druge ponude,utrke,deathmatch itd...
Tako sam ja probao ali opet nije bilo utrka nisam mogao otvoriti ne znam zašto?možda su maknuli.
Ako si kupio auto preko interneta u mobu onda ti se mora stvoriti kad nazoveš osiguranje.Ako si ga ukrao na ulici i save u kuću kad ga uništiš neće ti se vratiti jer je to ukraden auto.Ako si prodao kuću i kupio drugu onda zoveš Merryweather sigurnost
__________________
Interest culturae et canis fucked - kultura je važna ker te jebao
Sad normalno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 15:50   #20
Kako prodati vozilo iz Warstock Cache & Carry?na nekom ENG portalu piše pegasus garage jedinu sam našao na aerodromu i neće prihvatiti zapravo nema nikoga ali je otvorena
__________________
Interest culturae et canis fucked - kultura je važna ker te jebao
Sad normalno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.